FIFA 12 | PC

اولین تصویر منتشر شده از بازی :

abuss14btpdft2eupd12.jpg

سایز اصلی

بازی طبق روال معمول پاییز 2011 منتشر خواهد شد .

hemi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
57
سلام.
آقا کسی راهی سیستمی چیزی بلده رو لجندری نتونه این همه راحت گل بزنه کامپیوتر؟؟؟ زور میزنم 2تا میزنم دقیقه 80 میاد 4 تا هلو میزنه میره...اعصاب نمونده واسمون.
یه دفعه یه دقایقی همه یه بازیکن های کامپیوتر فضایی میشن و دفاع تیم منم اصلا یه دفعه از هم میپاشه و هیچکس سر جاش نمیمونه.
رو حالت لجندری هم میزاری شانس و بخت و اقبال کامپیوتر هم رو حالت لجندری قرار میگیره؟؟؟ همه برگشتی ها هم اگه من 6 تا دفاع داشته باشم اون یه بازیکن داشته باشه به اون یه بازیکن میرسه...
من روی لجندری بازی کردم، درسته که یه کم سخت تره اما اگه بتونی تو سطح های دیگه اوستا بشی اینم بعد از یکی دوتا بازی واست آب خوردن میشه، سعی کن از semi pro شروع کنی و بعد از 3-4 تا بازی با تیمای خوب بری یه سطح بالاتر

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad
بچه ها برای شما اتفاق افتاده یک بازیکن رو بدون نظر خودتون به یک باشگاه دیگه بفروشن ؟ :-o
Vidic رو به قیمت ۶۰ میلیون دلار به Barcelona فروختن و اصلا من رو مو هم حساب نکردن :-s

hemi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
57
بچه ها برای شما اتفاق افتاده یک بازیکن رو بدون نظر خودتون به یک باشگاه دیگه بفروشن ؟ :-o
Vidic رو به قیمت ۶۰ میلیون دلار به Barcelona فروختن و اصلا من رو مو هم حساب نکردن :-s
الان واسه من داره این اتفاق می افته، باشگاه می خواد رونالدو رو به من سیتی بفروشه، اما من راضی نمیشم،فکرکنم آخرش بفروشنش:( قیمت خوبی هم نمی گن آخه)x

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad
الان واسه من داره این اتفاق می افته، باشگاه می خواد رونالدو رو به من سیتی بفروشه، اما من راضی نمیشم،فکرکنم آخرش بفروشنش:( قیمت خوبی هم نمی گن آخه)x

نذاریا ! :-o مقاومت کن ، تو میتونی ، من به تو ایمان دارم ‌ :D

حالا خارج از شوخی ، شما میگی باشگاه میخواد بفروشه /:) ولی واسه من اصلا این حرف ها نبود ! بعد بازی خیلی شیک یه پیغام اومد که بازیکن فروش رفت ، تموم شد !

hemi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
57
نذاریا ! :-o مقاومت کن ، تو میتونی ، من به تو ایمان دارم ‌ :D

حالا خارج از شوخی ، شما میگی باشگاه میخواد بفروشه /:) ولی واسه من اصلا این حرف ها نبود ! بعد بازی خیلی شیک یه پیغام اومد که بازیکن فروش رفت ، تموم شد !
این مسئله به نظر من جالبه، چون توی واقعیت هم گاهی مدیرای باشگاه بدون در نظر گرفتن نظر مربی بازیکن می خرن یا می فروشن نمونه بارزش فروش فابرگاس و نصری و یا خرید شوچنکو توسط آبراموویچ تو زمانی که مورینیو مربی چلسی بود

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
من شبیه به همچین مشکلی رو داشتم ولی تونستم حلش کنم.مشکلم این بود که توی پنجره نقل وانتقالات کریس رونالدو بهم پیغام داد که میخواد از باشگاه بره و هر کاری هم کردم قراردادش رو تمدید نمیکرد(البته هنوز 2 فصل از قراردادش باقی بود،ولی من میخواستم که محلت قراردادش رو بیشترکنم).
منم برای حل این مشکل اومدم توی یکی از کنفرانس های مطبوعاتی قبل از بازی از کریس تعریف و تمجید کردم بعدش وقتی رفتم بهش پیشنهاد تمدید قرارداد دادم بدون هیچ حرفی قبول کرد.
میحوام بگم که به پیغام هایی که براتون میاد خیلی دقت کنید حتی اگه زبانتون هم زیاد خوب نیست سعی کنید یه چیزی ازش بفهمید.

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
من شبیه به همچین مشکلی رو داشتم ولی تونستم حلش کنم.مشکلم این بود که توی پنجره نقل وانتقالات کریس رونالدو بهم پیغام داد که میخواد از باشگاه بره و هر کاری هم کردم قراردادش رو تمدید نمیکرد(البته هنوز 2 فصل از قراردادش باقی بود،ولی من میخواستم که محلت قراردادش رو بیشترکنم).منم برای حل این مشکل اومدم توی یکی از کنفرانس های مطبوعاتی قبل از بازی از کریس تعریف و تمجید کردم بعدش وقتی رفتم بهش پیشنهاد تمدید قرارداد دادم بدون هیچ حرفی قبول کرد.میحوام بگم که به پیغام هایی که براتون میاد خیلی دقت کنید حتی اگه زبانتون هم زیاد خوب نیست سعی کنید یه چیزی ازش بفهمید.
چه جوری کنفرانس مطبوعاتی دادی و تعریف و تمجید کردی؟!
و یه سوال دیگه:
میشه خودمون به بازی آهنگ اصافه کنیم؟!

آخرین ویرایش:

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
سوال من هم هست چطوری کنفرانس مطبوعاتی دادی و تعریف و تمجید کردی ؟

همش قبل از مسابقات بزرگ سری یه clander بزن.توی تقویم چند روز قبل بازی مختص هست به مصاحبه های مطبوعاتی،که تو تقویم اون روزهارو با یک میکروفن قرمز رنگ نشون میده.
بعد روز مورد نظر رو انتخاب میکنی و گزینه talk to press رو میزنی.اونجادیگه گزینه های زیادی میاد میتونی از تیمت تعری کنی یا حرف های جنجالی راجع به تیم مقابل بزنی یا اصلا میتونی از یک بازیکن
خاص تو تیمت تعریف کنی.

• Like
Reactions: Rey Mysterio_619

hamidrezaitaly

کاربر سایت
Dec 5, 2010
26
ببیند کنفرانس خیلی راحته فقط باید قبل هر بازی چک کنی بینید تو تقویم مسابقات شکل میکروفن است یا نه.در ضمن بیشتر بازیهای حساس رو میشه کنفرانس داد.اگه میکروفن بود روش کلیک میکنی و میتونی درباره تیم خودت، تیم حریف ،مربی حریف،بازیکنان خودت و بازیکنان حریف صحبت کنی این کار خیلی تاثیر داره رو بازیها.یه چیز جالب من کرکر رو با تیم شسنبری تیم دسته 4 اینگلیس شروع کردم ، رو درجه لجندری هر طور بود اوردمش لیگ دسته 3 بعد از 48 بازی تو لیگ!!!دوم شدم.بقیه جام ها رو که حذف میشدم.اینقدر جالب بود من به همه پیشنهاد میکنم همین کار رو بکنن.اما یه چیز بعد داشت اونم این این که پول واسه دست مزد 0 بود و در پایان فصل کلی بازیکنانم رفتن.منم مجبور شدم برم انیون برلین لیگ دسته 2 آلمان ولی هر کاری کردم سوم نشدم و چهارم شدم اینقدر پیغام از مدیر عالم میومد که در آخر فصل درها واسه خروج بازند..ولی با یه پیشنهاد خوب رو به رو شدم و اونم مربی گری ولسبورگ بود ،یه چیز جالب دیگه این بود که تیمهای بارسلونا ومنچستر به سختی به دنبال دیگو بودن،ولی من ندادم.چطوری هر کاری کردم که راضی باشه ، پیغام میومد که دیگو اعصبانی شده واسه این که موافقت نکردم و دیگه انگیزه ای واسه بازی نداره و ازم میخواد بزارمش رو نیمکت ولی من دستمزدش رو افزایش دادم ،تشکر کرد،بعد یه پیغام دیگه اومد که دیگو از پستش راضی نیست منم کلا شیوه تیم رو تغییر دادم ، و یه پیغام اومد که دیگو گفته من دارم در بهترین پستم بازی میکنم.و قبل هر بازی اکثرا ازش تعریف میکرد.بعدش یه بازی رو رد کردم با تیم 17 جدول دیگو هاتریک کرد کلی حال کردم.

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
چه جوری کنفرانس مطبوعاتی دادی و تعریف و تمجید کردی؟!
و یه سوال دیگه:
میشه خودمون به بازی آهنگ اصافه کنیم؟!

اگر در قسمت تقویم بازی ها برید میبینید که گزینه قرمز رنگی در گوشه سمت چپ تصویر به نام Talk To Press وجود داره.این گزینه در بعضی از مواقع(طبق تشخیص خود بازی)قبل از بعضی از بازیها قرار میگیره.(به این صورت که قبل ازیکی از بازی ها چند تا از این گزینه هارو قرار میده و تو هر روزی که دوست داشتی میری و ازش استفاده میکنی).
نحوه استفاده از این گزینه هم این طوریه که وقتی روش کلیک کردی چند گزینه باز میشه که براین اساس هست:1-نام تیم خودت-2-نام تیم حریف
3-گزینه مربی حریف-4-گزینه بازیکن ها(یا بازیکن های خودت یا بازیکن های حریف).و در ادامه روی هرکدام از اینها که کلیک کنید گزینه هایی مثل{تمجید،ستایش=Praise}،{ایجاد انگیزه=Motivate}،{عصبانی کردن=Unnerve} و غیره وجود داره که میتونید ازش استفاده کنید.
بازم خودتون ازش استفاده کنید بهتر متوجه میشید.فقط دقت داشته باشید قبل از بعضی از بازیها میاد،پس هر دفعه چند روز قبل از روز هر بازی یه سر به تقویم مسابقات بزنید که ببینید نوبت کنفرانس برای این بازی هست یا نه.
روز خوش.

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,166
نام
بهزاد
سلام
پچ برای بازی نیومده؟میگفتن یک پچ قراره بیاد که بعضی از ایرادات بازی رو درست کنه.کسی چیزی میدونه؟
راستی تو فیفا های قبلی وقتی یک بازیکن سر جاش نبود ار انتیازش کم میشئ ولی حالا نه.برای شما هم همینطوره؟راحی نیست مقل قبل بشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر