FIFA 12 | PC

اولین تصویر منتشر شده از بازی :

abuss14btpdft2eupd12.jpg

سایز اصلی

بازی طبق روال معمول پاییز 2011 منتشر خواهد شد .

اگه منظورت آنلاینه که من آنلاین بازی نمیکردم، چون بلد نبودم و نیستم که چجوریه;)

نه آقا جان! آفلاینش فرق می کرد. تمام کسایی که دارن پست های مارو می خونن می دونن که فرق می کرد. اصلا نصف سوالها همینه که امسال هم فرق می کنه یا یکیه. حالا شما می گی فرق نمی کرد، باشه من دیگه بحثی ندارم.

نه آقا جان! آفلاینش فرق می کرد. تمام کسایی که دارن پست های مارو می خونن می دونن که فرق می کرد. اصلا نصف سوالها همینه که امسال هم فرق می کنه یا یکیه. حالا شما می گی فرق نمی کرد، باشه من دیگه بحثی ندارم.
شما منو ببخش دوست عزیز، من قصد بی احترامی نداشتم، و نظر شخصی خودم رو گفتم، فکر می کنم که اینجا واسه همین باشه که هر کس بتونه نظر شخصیش رو بگه، من به نظر بقیه احترام میزارم و می گم اوکی فرق می کرد

شما منو ببخش دوست عزیز، من قصد بی احترامی نداشتم، و نظر شخصی خودم رو گفتم، فکر می کنم که اینجا واسه همین باشه که هر کس بتونه نظر شخصیش رو بگه، من به نظر بقیه احترام میزارم و می گم اوکی فرق می کرد

پویا جان راست میگن ، FIFA 11 نسخه کنسولی از نظر گیم پلی با نسخه PC تفاوت داشت و در جاهایی هم نسخه کنسولیه FIFA 11 کاملتر بود نسبت به نسخه PC.
مثلا در دروازه بانی.

اما در FIFA 12 تا اونجا که من میدونم هیچ تفاوتی وجود نداره بجز گرافیک PC که با توجه به رزولوشن بهتر از نسخه کنسولی هست.

---------- نوشته در 06:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:11 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها شما با این لجندریه لعنتی چیکار میکنید !!! )x
اعصاب برای من نذاشته !

تو هر مسابقه ۴ گل تا دقیقه ۸۵ زدم که زدم ، وگر نه از دقیقه ۸۵ تا ۹۰ شکی توش نیست که ۳ تا گل میخورم !!!
داره روانی میکنه من رو این !!!

تعداد گل های خوردم تو جدول افتضاحه !!! /:)

تا دقیقه ۸۵ یکبار هم نتونستن از دفاع من رد شن ، از ۸۵ به بعد خیلی عالی بازی کنم فقط ۳ تا گل میخورم !!!

این دیگه چه قانونه مزخرفیه !!!

Horror تمرین رو بیشتر کن تو دفاع که به مشکل بر نخوری
لجندری خیلی سخت شده همه تیم ها پاسکاریه تیکی تاکا می کنند . بیشتر سعی کن تو دفاع کردن جلوشون وایسی و فضا رو ازشون بگیری

Horror تمرین رو بیشتر کن تو دفاع که به مشکل بر نخوری
لجندری خیلی سخت شده همه تیم ها پاسکاریه تیکی تاکا می کنند . بیشتر سعی کن تو دفاع کردن جلوشون وایسی و فضا رو ازشون بگیری

دیگه به خدا موندم چکار کنم !
تو FIFA 11 یادمه رو لجندری تا آخر فصل ۲۰ تا گل میخوردم حدودا !!! اما الان تو ۵ تا بازی ۲۰ تا گل میخورم همشم از دقیقه ۸۵ به بعد !

از دقیقه ۸۵ همه شوتهایی که میزنن گله ، تمامیه ریباندها به مهاجم حریف میرسه ! تازه مدافعان من هم بیشتر نقش هویج رو ایفا میکنند تا مدافع !!!
راستی سانتر هم بکنن امکان نداره گل نشه تو اون زمان !

همین الان با تاتنهام دارم ۳ دسته بازی میکنم. (اینبار هر وقت باختم Alt + F4)
دست اول تا دقیقه ۸۵ ، دو به صفر جلو بودم آخره بازی نتیجه رو پنج بر دو باختم
دست دوم تا دقیقه ۸۵ ، سه بر صفر جلو بودم اینبار بازی رو با نتیجه چهار بر سه باختم
دست سوم تا دقیقه ۸۵ ، دو بر صفر جلو بودم پنج دقیقه آخر رو فقط حفظ توپ کردم خیلی جالبه تقریبا فقط یکبار دقیقه ۹۰ توپ اومد زیره پای مسعود اوزیل از فاصله دور آنچنان کوبید تو سه کنج خودم پای سیستم کش اومدم !!!
بعدشم تا بازی رو شروع کردم یک پاس اشتباه دادم لنون توپ رو گرفت ، خیلی شیک همه رو دریپل زد و توپ رو چیپ زد تو گل !!! جالبه بدونید از اول بازی پای چپ و راستش رو نمیتونست از هم تشخیص بده این آقای لنون آخرش نمیدونم چی شد که اینجوری شد !!! یعنی فقط بگم مسی کیلو چند ؟

دیگه به خدا موندم چکار کنم !
تو FIFA 11 یادمه رو لجندری تا آخر فصل ۲۰ تا گل میخوردم حدودا !!! اما الان تو ۵ تا بازی ۲۰ تا گل میخورم همشم از دقیقه ۸۵ به بعد !

از دقیقه ۸۵ همه شوتهایی که میزنن گله ، تمامیه ریباندها به مهاجم حریف میرسه ! تازه مدافعان من هم بیشتر نقش هویج رو ایفا میکنند تا مدافع !!!
راستی سانتر هم بکنن امکان نداره گل نشه تو اون زمان !

همین الان با تاتنهام دارم ۳ دسته بازی میکنم. (اینبار هر وقت باختم Alt + F4)
دست اول تا دقیقه ۸۵ ، دو به صفر جلو بودم آخره بازی نتیجه رو پنج بر دو باختم
دست دوم تا دقیقه ۸۵ ، سه بر صفر جلو بودم اینبار بازی رو با نتیجه چهار بر سه باختم
دست سوم تا دقیقه ۸۵ ، دو بر صفر جلو بودم پنج دقیقه آخر رو فقط حفظ توپ کردم خیلی جالبه تقریبا فقط یکبار دقیقه ۹۰ توپ اومد زیره پای مسعود اوزیل از فاصله دور آنچنان کوبید تو سه کنج خودم پای سیستم کش اومدم !!!
بعدشم تا بازی رو شروع کردم یک پاس اشتباه دادم لنون توپ رو گرفت ، خیلی شیک همه رو دریپل زد و توپ رو چیپ زد تو گل !!! جالبه بدونید از اول بازی پای چپ و راستش رو نمیتونست از هم تشخیص بده این آقای لنون آخرش نمیدونم چی شد که اینجوری شد !!! یعنی فقط بگم مسی کیلو چند ؟

شما دوست عزیز یکبار بازی رو در حالت fast انجام بده ببین چطوره چون تو این حالت ضریب اشتباهات بازیکنان حریف بالاتر می ره و خودت راحتتر توب رو جابجا می کنی .
یه پیشنهاد دیگه از 85 به بعد ترکیب خودتو 5 دفاعه کن و اگه شوک روشن میکنی با دی پد چپ ultra defence رو انتخاب کن که مهاجمات هم به دفاع منتقل بشن و این کار رو هم انجام بده که پرس بازیکنان بیشتر بشه
high pressure <گزینه اول < custom tactics .

موفق باشی

یعنی داری هر سال آخر میشی؟ :دی

کجا آخر میشم ؟ تو جدول لیگ ؟!؟!؟!؟! =))
پسره خوب من سابقه دوم شدنم ندارم تو فیفا :d همیشه اول ;)

شما دوست عزیز یکبار بازی رو در حالت fast انجام بده ببین چطوره چون تو این حالت ضریب اشتباهات بازیکنان حریف بالاتر می ره و خودت راحتتر توب رو جابجا می کنی .
یه پیشنهاد دیگه از 85 به بعد ترکیب خودتو 5 دفاعه کن و اگه شوک روشن میکنی با دی پد چپ ultra defence رو انتخاب کن که مهاجمات هم به دفاع منتقل بشن و این کار رو هم انجام بده که پرس بازیکنان بیشتر بشه
high pressure <گزینه اول < custom tactics .

موفق باشی

ممنون رفیق برای نظرت.
در رابطه با سرعت بازی که همون آروم بودن رو دوست دارم ، چون بازی طبیعیتره اینجوری.
در رابطه با پنج دفاعه کردن خط دفاع و Ultra Defence هم بگم که تاثیره چندانی تو کاره من نداشت !!! انقدر خوش شانسن که در هر صورتی گل میزنن !

حالا High Pressure رو که تا حالا تست نکردم میکنم ببینم چی میشه.

راستی من با کیبرد بازی میکنم نه دسته. ;)

خوب خدا رو شکر مشکل حل شد
اون دوستمون درست میگفت
دفاع رو بذارید رو حالت High Pressure ! من الان رو حالت لجندری ۵ بازی رو پشت هم کلین شیت کردم.
فقط دقایق آخر نباید توپ به سادگی لو بدید ! از دقیقه ۸۵ تا ۹۰ باید پاس کاری بدون ریسک انجام بدید وگر نه بازم بد بازی کنید تو این ۵ دقیقه قطعا گل میخورید.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or