FIFA 12 | PC

اولین تصویر منتشر شده از بازی :

abuss14btpdft2eupd12.jpg

سایز اصلی

بازی طبق روال معمول پاییز 2011 منتشر خواهد شد .

بچه ها من یه مشکلی با این بازی دارم....

اولین بار که بازی رو شروع کردم یه کم تمرینی رو تست کردم و بعد یکم بازی لگ میزد...بعدش رفتم تو قسمت مسابقه که بازی کنم اما تا بازی رو شروع می کنم از بازی میاد بیرون بدون هیچ اروری یا اینکه یکی دو تا لگ میزنه و بازی بسته میشه...در ضمن کارت گرافیکم ATI Radeon HD 4650 هست...توی تنضیم اول بازی هم یه تیکی داشت که مربوط به مشکل بازی با کارت های ATI بود ( Micro SHuttering ) اما تیک اون رو هم میزنم بازم از بازی میپره بیرون...راستی رم PC هم 1 گیگ هست و نکته دیگه اینکه بازیم هیچ کرک یا پچی نداشت...امکان داره مشکل از عدم وجود کرک باشه؟ لطفا یه راهنمایی بکنین . ( راستی من گیم پد وصل نکردم و با کیبورد میخوام بازی کنم )

- ممنون -

آخرین ویرایش:
بچه ها من یه مشکلی با این بازی دارم....

اولین بار که بازی رو شروع کردم یه کم تمرینی رو تست کردم و بعد یکم بازی لگ میزد...بعدش رفتم تو قسمت مسابقه که بازی کنم اما تا بازی رو شروع می کنم از بازی میاد بیرون بدون هیچ اروری یا اینکه یکی دو تا لگ میزنه و بازی بسته میشه...در ضمن کارت گرافیکم ATI Radeon HD 4650 هست...توی تنضیم اول بازی هم یه تیکی داشت که مربوط به مشکل بازی با کارت های ATI بود ( Micro SHuttering ) اما تیک اون رو هم میزنم بازم از بازی میپره بیرون...راستی رم PC هم 1 گیگ هست و نکته دیگه اینکه بازیم هیچ کرک یا پچی نداشت...امکان داره مشکل از عدم وجود کرک باشه؟ لطفا یه راهنمایی بکنین . ( راستی من گیم پد وصل نکردم و با کیبورد میخوام بازی کنم )

- ممنون -
مشکل از کمبود رمته عزیز، ویندوزت 7 هستش نه؟اگه 7 هست که دیگه خیلی کمه چون خود 7 فقط 1 گیگ نیاز داره،حالا اگه سایر دوستان نظر دیگه ای دارن نمی دونم
راجع به کرک هم باید بگم که بازی من هم کرک نداشت، پس فکر نمی کنم لازم داشته باشه کلا

نه XP sp3 هست...اخه اولش که تو بازی رفتم تمرینی و اینا هیچ مشکلی نداره و روون اجرا میشه حتی قبل از شروع بازی که با دروازه بان تمرین میکنی کاملا خوب و روون اجرا میشه..فقط یهو میپره بیرون ( مشکل لگ هم بود ) ...نمیدونم شاید رم باشه..ولی آخه تو تنظیماتش زده که با رم 1 هم اجرا میشه .

نه XP sp3 هست...اخه اولش که تو بازی رفتم تمرینی و اینا هیچ مشکلی نداره و روون اجرا میشه حتی قبل از شروع بازی که با دروازه بان تمرین میکنی کاملا خوب و روون اجرا میشه..فقط یهو میپره بیرون ( مشکل لگ هم بود ) ...نمیدونم شاید رم باشه..ولی آخه تو تنظیماتش زده که با رم 1 هم اجرا میشه .
بدتر شد که/:)7 خیلی سبک تر از xp ی

بدتر شد که/:)7 خیلی سبک تر از xp ی
7 سبکتره؟ نه داداش اشتباه می کنی، البته من راجع به سرویس پک 3 xp نمی دونم اما کلا فکر نمی کنم 7 سبکتر باشه، و horas عزیز اون مینیمم سیستم مورد نیازه، شما باید رمی که ویندوز استفاده می کنه رو هم حساب کنی

تنظیماتشو بیار پایین شاید درست شد. بذار رو LOW . منم قبلا همین مشکلو داشتم با سری قدیمی فیفا تو قسمت تمرینی اینا می تونستم بازی کنم ولی وقتی می رفت تو بازی از یدفعه می پرید بیرون. شاید مشکل از رمت باشه. باید دیگه به فکر ارتقا سیستمت باشی.l-)

سلام دوستان خسته نباشید برو بچ فیفا باز!!!

من که واقعا از بازی لذت بردم و میخوام چند تا از نکات مثبت و منفی رو مطرح کنم

نکات مثبت:

1-موتور IE واقعا روح جدیدی در بازی دمیده بود که خیلی حرکات نرم و برخورد ها خیلی واقعی بود
2-قسمت Career مود هم که کلا عالی بود و خیلی باهاش حال کردم
3-واقعا خیلی خوب شد که با کنسول هیچ فرقی نداره مخصوصا اینکه 50 تا داور-توپ-استادیوم داره
4-طراحی واقعی چهره بازیکنای تیم میلان خیلی خوب بود
5-واقعا آفساید گیری خیلی باحال بود در حد میکرو میگرفتن آفساید رو
و ...

نکات منفی:

1-تکل زدن تو این نسخه خیلی سخت شده حتما باید جهت و موقعیت درست باشه
2-داور بازی خیلی از برخورد ها رو خطا نمیگیره
3-با تیم هایی مثل میلان و آرسنال وقتی تو بارونی بازی کنی روی صورت بیشتر بازیکنان یه جوراب کشیدن و اکثرا کل شدن!!!
4-واقعا ساخت چهره کریستین رونالدو و کاکا خیلی بیخود بود فیفا 11 که بهتر درست شده بودن
5-برخی از برخوردها خیلی بیخوده به هم میخورن و یه ساعت طول میکشه بلند شن
6-صحنه های حساس مثل گل زدن یا توپ هایی که به تیر میخورن و میرن بیرون خیلی زود رد میشه

و در پایان باید بگم هرچی هست از PES که بهتره نه!!!>>>؟؟؟؟

سلام
بالاخره فرجی شد و ما هم رسیدیم به این بازی:)
چند سوال :
1- تنظیمات کیبورد رو چجوری میشه درستش کرد؟(توی بازی گشتم، نشد، توی FIFAConfig هم گشتم که چیز زیادی توش نذاشتن ظاهرا ...)
2- چر نمیتونم با آنالوگ گیم پد DIAMOND ـم، کارهای شیرین دریبلینگ ها رو انجام بدم؟:دی
3- فعلا همین دو تا واجب تره ! ...
ممنون :)

سلام
بالاخره فرجی شد و ما هم رسیدیم به این بازی:)
چند سوال :
1- تنظیمات کیبورد رو چجوری میشه درستش کرد؟(توی بازی گشتم، نشد، توی FIFAConfig هم گشتم که چیز زیادی توش نذاشتن ظاهرا ...)
2- چر نمیتونم با آنالوگ گیم پد DIAMOND ـم، کارهای شیرین دریبلینگ ها رو انجام بدم؟:دی
3- فعلا همین دو تا واجب تره ! ...
ممنون :)
جواب سوال دو:
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=47011

جواب سوال 1 :

میری تو Setting>Controller بعد یه CTRL میزنی میره بخش Attack اونجا دکمه ها رو میچینی بعد یکی دیکه کنترل میزنی میری بخش Defence دوباره دکمه ها رو میچینی و تمام سیوش میکنی

جواب سوال 2:

میری بخش مشکلات بازی فیفا 12>صفحه 16 اونجا توضیح دادم چجوری بدون شبیه ساز دسته رو درست کنی

دوستانیکه علاقه دارن از فیفا 12 لذت بیشتری ببرن . بازی را در حالت fast امتحان کنن ، در این حالت خیلی سریع تر می شه پاس کاری کرد ، موقعیتهای بیشتری خلق کرد و بازی را از این حالت یکنواختی در آورد که همش هوش مصنوعی حمله میکنه و ما دفاع می کنیم که خیلی میره رو اعصاب. این حالت شباهتهایی با فیفا 11 دارد .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or