FIFA 12 | PC

اولین تصویر منتشر شده از بازی :

abuss14btpdft2eupd12.jpg

سایز اصلی

بازی طبق روال معمول پاییز 2011 منتشر خواهد شد .

دوستان واقعا فرق بین نسخه کنسولی و pc چقدره؟یکی از دوستانم میگفت نسخه کنسولی بهتره.

حسین جان شما که خودتون 360 دارید ، بازی رو روی 360 هم تهیه کنید و خودتون مقایسه کنید.
بازی در حالت آفلاین هیچ فرقی با نسخه ی کنسولی به جز در رزولوشن و AA نداره.
البته بازی روی بعضی از سیستم ها دارای لگ هست ، ولی اگه بازی براتون بدون مشکل و بدون هیچ لگی و کاملا روون اجرا میشه ، خیالتون راحت باشه که با نسخه ی کنسولی فرقی نداره.
البته در مورد بخش آنلاین نمیتونم نظری بدم چون کنسولم بن شده روی PC هم نسخه ی کپی رو بازی میکنم.

سلام دوستان. فیفا 12 چرا انقد تنده؟! من بازی رو رو حالت slow گذاشتم ولی بازم خیلی سریعه! یجورایی بازی یه خاطر سرعت بالاش غیر واقعی به نظر میرسه. فکر کنم برای من اینجوری اجرا میشه. حتی تو خوشحالی بعد از گلم سریع بودن بازی رو میشه دید. همین سرعت بالا باعث شده بیشتر از درجه profesional نتونم بازی کنم. تو همین درجم 4-5 تا گل میخورم! سرعت اجازه نمیده آدم فرصت فکر کردن داشته باشه! دیگه اشکمو دراورده!:((
کسی همچین مشکلی نداره؟ نمیدونین چجوری میشه سرعتو پایین بیارم؟؟؟:(
مرسی.

دوستان من بیشتر بازی هوایی می کنم به نظرتون فیزیکی ترین تیم که از نظر قدرت بدنی و قد و قامت اول باشه و روی توپهای هوایی هم راحت بشه گل زد کدوم تیمه !؟
تا الان با بارسا و رئال و چلسی به خواستم نرسیدم !

سلام دوستان. فیفا 12 چرا انقد تنده؟! من بازی رو رو حالت slow گذاشتم ولی بازم خیلی سریعه! یجورایی بازی یه خاطر سرعت بالاش غیر واقعی به نظر میرسه. فکر کنم برای من اینجوری اجرا میشه. حتی تو خوشحالی بعد از گلم سریع بودن بازی رو میشه دید. همین سرعت بالا باعث شده بیشتر از درجه profesional نتونم بازی کنم. تو همین درجم 4-5 تا گل میخورم! سرعت اجازه نمیده آدم فرصت فکر کردن داشته باشه! دیگه اشکمو دراورده!:((
کسی همچین مشکلی نداره؟ نمیدونین چجوری میشه سرعتو پایین بیارم؟؟؟:(
مرسی.

اتفاقا سرعت تو این نسخه به نظر من خیلی طبیعی کار شده !!!
در رابطه با اینکه برات سخته و نمیتونی بازی کنی هم بهت پیشنهاد میدم مثل من (آخه منم اوایل سخت بود رو لجندری بازی کنم) از درجات آسونتر شروع کنی و کم کم بازی رو سخت کنی تا یاد بگیری.
این رو یادت باشه دفاع کردن همیشه مهمتر از حمله کردنه ، سعی کن تو دفاع کردن عالی باشی :دی

اتفاقا سرعت تو این نسخه به نظر من خیلی طبیعی کار شده !!!
در رابطه با اینکه برات سخته و نمیتونی بازی کنی هم بهت پیشنهاد میدم مثل من (آخه منم اوایل سخت بود رو لجندری بازی کنم) از درجات آسونتر شروع کنی و کم کم بازی رو سخت کنی تا یاد بگیری.
این رو یادت باشه دفاع کردن همیشه مهمتر از حمله کردنه ، سعی کن تو دفاع کردن عالی باشی :دی

درسته. ولی من بازیم اونقدام بد نیست. چون سرعت بالاست زود تصمیم نمیشه گرفت. نمیدونم والا! فکر کنم این مشکلو فقط من دارم که سرعتش بالاست.

---------- نوشته در 02:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:50 PM ارسال شده بود ----------

راستی من از رفیقم یه دسته گرفتم از این آشغالاست. اسمشو روش زده xp. دسترو بازی نمیشناسه. تو صفحات قبلم راجع به این نوع دسته ها چیزی پیدا نکردم. کسی میتونه کمکم کنه؟؟؟

نسخه کنسولی خیلی بهتره (هرچند گراقیکش تو ذوقه!) اما پی سی واقعا رو مخ میره! پر باگه!!! بازیکنا لب خط حرکت میکنند، دو تا خودی میخورند تو هم دیگه! یارو عقلش نمیرسه بره کنار. در صورتی که تو کنسول اینجوری نیس
مورد دیگه هم اوت انداختنه که زورش میاد توپو بر داره انگار نمیبینه توپ جلو پاشه!
در کل از نظر هوش، بازی پی سی گند زده و پر باگه :((

نسخه کنسولی خیلی بهتره (هرچند گراقیکش تو ذوقه!) اما پی سی واقعا رو مخ میره! پر باگه!!! بازیکنا لب خط حرکت میکنند، دو تا خودی میخورند تو هم دیگه! یارو عقلش نمیرسه بره کنار. در صورتی که تو کنسول اینجوری نیس
مورد دیگه هم اوت انداختنه که زورش میاد توپو بر داره انگار نمیبینه توپ جلو پاشه!
در کل از نظر هوش، بازی پی سی گند زده و پر باگه :((

تو هم رفتنا توی همه ی نسخه ها هست :d
برو تاپیک 360 رو هم ببین همه اولاش شاکی بودن
بازی کلا بخاطر موتور جدیدش باگ داره و تو هم رفتنا زیاد شده
ولی روی PC مشکل ِ لگ و Stuttering داره و من روی چند تا سیستم هم تست کردم همشون لگ و Stuttering ِ ریز رو داشتن.

تو هم رفتنا توی همه ی نسخه ها هست :d
برو تاپیک 360 رو هم ببین همه اولاش شاکی بودن
بازی کلا بخاطر موتور جدیدش باگ داره و تو هم رفتنا زیاد شده
ولی روی PC مشکل ِ لگ و Stuttering داره و من روی چند تا سیستم هم تست کردم همشون لگ و Stuttering ِ ریز رو داشتن.

نه آقا رو سیستم من کوچکترین لگی نداشت. مثل ساعت کار می کرد.

خـــــدا رو شکر من رو هم اصلا اذیــت نـکرد! من هیچ لــگ یا مشکله دیگــه ای ندیدم تـوش.
دوستان یک سوال!
میشــه کاری کــرد تیم موقعــه حمله به صورت اتوماتیک یک سیـستم داشته باشــه و موقــع دفـاع دوباره اتوماتیک بـره به یک سیســـتم ـه دیــگه؟
مثلا وقتی حمـــله میکنم سیستمم (3-4-3)بشــه ،وقتی دفاع میکنــم(5-4-1)بشـــه!!

البته خیلی ها به من گفتن بدون مشکل بازیشون اجرا میشه ولی وقتی خودم از نزدیک دیدم باز هم لگ های ریز واسم قابل مشاهده بود !
البته واسه خودم خوشبختانه خوب هست و مشکلی نداره ولی روی سیستمی با CPU ی دو هسته ای نتونستم بازی رو بدون لگ تجربه کنم.

البته خیلی ها به من گفتن بدون مشکل بازیشون اجرا میشه ولی وقتی خودم از نزدیک دیدم باز هم لگ های ریز واسم قابل مشاهده بود !
البته واسه خودم خوشبختانه خوب هست و مشکلی نداره ولی روی سیستمی با CPU ی دو هسته ای نتونستم بازی رو بدون لگ تجربه کنم.
اکه هی! یعنی بخاطر CPUمه که مشکل داره؟ واسه من هی لگ میزنه! (البته گزینه ی Synchشو برداشتم بهتر شده ...)
راستی دوستمون بالا سوال خوبی پرسیده بودن! جوابش چیه؟(تغییر تاکتیک و ...)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or