FIFA 12 | PC

اولین تصویر منتشر شده از بازی :

abuss14btpdft2eupd12.jpg

سایز اصلی

بازی طبق روال معمول پاییز 2011 منتشر خواهد شد .

mrbahram

کاربر سایت
May 3, 2008
433
sسلام دوستان چندنکته...
تاحالا با گاگو بازی کردید وقتی میدوه موهاش تکون میخوره دقت کنید....
بعد در مورد ترانسفرا واقعا گل کاشته الان شما ترانسفرای 2011-2012 اروپا رو نگاه کنید چه بازیکنای بزرگی جا به جا شدن(ماتا وفالکائو-نصری- فابرگاس-اتوئو-اگرو و....) فیفا هم داره همونو نشون میده دیگه...

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
بچه ها ویدئو هایی که تو یوتوب پارسال برای بخش مربیگری فیفا 11 پخش شده بود و یه راهکاری رو نشون میداد که میشد درآمد باشگاه رو به 2 ملیارد(دلار) برسونی رو کسی از شما دیده؟:-/
البته خودم چندتا از ویدئو هاشو دارم ولی هرکار میکنم نمیتونم این کارو رو انجام بدم (همه مراحل اون ترفند رو هم انجام میدم ولی نمیشه):d:-sاگه کسی از شما این ترفند رو به درستی انجام میده لطفا توضیح کاملی برای من(البته بقیه بچه ها هم بدشون نمیاد;):d)بزاره.ممنون میشم.منتظرم>:d

بابا تورو خدا یکی جواب سوال من رو بده.این دفعه سوم هست که ازتون میخوام جواب بدید.حتی اگه این راهکار توی فیفا 12 شدنی نیست بگید،که حداقل خیال منم راحت بشه.ولی توی فیفا 11(کنسولی) میشد حالا نمیدونم این یه مشکل بوده که امسال برطرف شده و دیگه نمیشه انجامش داد یا پچی چیزی لازم هست و خیلی اما های دیگه.سرآخر بازم میخوام که خواهشن یکی از بچه ها(که البته مطمئن هم باشه) جواب بده.
شب خوش.

leon-scot

کاربر سایت
Oct 16, 2007
214
سلام..........
دوستان یک سوال داشتم.........
روشی یا پچی برای تغییر رنگ شورت و جوراب یووه وجود نداره؟(اخه در اصل سفیده ولی در فیفا مشکیه)
ممنون

nod33

کاربر سایت
Oct 8, 2011
337
سلام دوستان...
یه مسئله ای که برای من پیش امده اینه که چند تریلر گیم پلی فیفا 12 از گیم اسپات که مربوط به xbox و ps3 بوده را دانلود کردم تفاوتی با نسخه pc نداشت ولی از لحاظ سرعت خیلی بیشتر بود و با توجه به اینکه فیفا 11 روی کامپیوتر داشتم و امتحان کردم سرعتش به اندازه نسخه کنسولی فیفا 12 بود می خواستم بدونم که دوستانی که کنسول و یا pc دارند روی چه حالتی بازی می کنن و همچنین گیمر های خارجی چطور ؟ من حالت fast را امتحان کردم و AI به مراتب اشتباهات بیشتری نسبت به حالت normal داشت .

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
سلام دوستان...
یه مسئله ای که برای من پیش امده اینه که چند تریلر گیم پلی فیفا 12 از گیم اسپات که مربوط به xbox و ps3 بوده را دانلود کردم تفاوتی با نسخه pc نداشت ولی از لحاظ سرعت خیلی بیشتر بود و با توجه به اینکه فیفا 11 روی کامپیوتر داشتم و امتحان کردم سرعتش به اندازه نسخه کنسولی فیفا 12 بود می خواستم بدونم که دوستانی که کنسول و یا pc دارند روی چه حالتی بازی می کنن و همچنین گیمر های خارجی چطور ؟ من حالت fast را امتحان کردم و AI به مراتب اشتباهات بیشتری نسبت به حالت normal داشت .

به نظر من هنوز هم نسخه کنسولی این بازی با نسخه پی سی یه دنیا متفاوته...

هر کسی گفته حرف الکی زده

GTX@580

کاربر سایت
Sep 16, 2011
416
نام
GTX@580
به نظر من هنوز هم نسخه کنسولی این بازی با نسخه پی سی یه دنیا متفاوته...

هر کسی گفته حرف الکی زده

مخصوصا چمن و 3d glass که تو کنسول هست و تو pc نیست ! خاک بر سرشون ! بلد نیستید خب نسازید ! مجبورتون نکردن که ! همون کنسول بسازید ! عرج و قربتون هم بیشتره !

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,297
نام
Afshin
مخصوصا چمن و 3d glass که تو کنسول هست و تو pc نیست ! خاک بر سرشون ! بلد نیستید خب نسازید ! مجبورتون نکردن که ! همون کنسول بسازید ! عرج و قربتون هم بیشتره !

توی کنسول هم 3D Grass نیست بابا . همش با افکت و این چیزاست . با کنسول بازی کن ، یه گل بزن و توی خوشحالی بعد از گل آسفالت رو تماشا کن !
بازی هم هیچ فرقی با نسخه ی کنسول نداره و کلا به جز جزئیات چهره ها از نظر گرافیک نسبت به نسخه ی قبلی چه روی PC و چه روی کنسول افت کرده . یه جورایی اون رنگ و لعاب رو نداره و چمنش هم کلا تبدیل به آسفالت شده.تازه توی PC وقتی رزولوشن رو تا آخر بالا ببری و از دور برجستگی چمن خیلی بیشتر حس میشه .
فکر نکنم هیچ کس توی بازی سنتر به اندازه ی من نسخه ی کنسول و PC با هم مقایسه کرده باشه . اپسیلونی با هم تفاوت ندارن ، فقط گرافیک ِ نسخه ی PC بخاطر رزولوشن بالا و AA بهتره .

سلام دوستان...

فرقی با هم ندارن ، امکان داره توی اون تریلر هایی که دیدید متوجه نشدید ، ولی کلا سریع تر شدن ِ بازی باگهای IE رو بیشتر نمایان میکنه.
خیالت راحت باشه که بازی روی PC و کنسول تفاوتی نداره . حتی دریغ از یک تغییر ِ کوچیک . کاملا مشابه هستن
خودتون دو تا رو همزمان تست کنید ، نقدهای سایت ها رو هم بخونید متوجه میشید .

آخرین ویرایش:

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
توی کنسول هم 3D Grass نیست بابا . همش با افکت و این چیزاست . با کنسول بازی کن ، یه گل بزن و توی خوشحالی بعد از گل آسفالت رو تماشا کن !
بازی هم هیچ فرقی با نسخه ی کنسول نداره و کلا به جز جزئیات چهره ها از نظر گرافیک نسبت به نسخه ی قبلی چه روی PC و چه روی کنسول افت کرده . یه جورایی اون رنگ و لعاب رو نداره و چمنش هم کلا تبدیل به آسفالت شده.تازه توی PC وقتی رزولوشن رو تا آخر بالا ببری و از دور برجستگی چمن خیلی بیشتر حس میشه .
فکر نکنم هیچ کس توی بازی سنتر به اندازه ی من نسخه ی کنسول و PC با هم مقایسه کرده باشه . اپسیلونی با هم تفاوت ندارن ، فقط گرافیک ِ نسخه ی PC بخاطر رزولوشن بالا و AA بهتره .
بگو ما اینجا بادمجون تشریف داریم...من همین الان نسخه 360 رو بازی میکردم... همین 2 دقیقه پیش هم رو پی سی بازی کردم حالم به هم خورد...
درسته ریشه هر دو بازی یکی هست و گیم پلی...ولی نسخه کنسول خیلی بهتر هست تو اجرا و گیم پلی...این بازی اصلا مخصوص پی سی نیست

mrbahram

کاربر سایت
May 3, 2008
433
فرقی نمیکنه الکی زور نزنید برید تنظیمات گرافیکتونو (البته اگه میکشه)از performance به quality تغییر بدید وداخل بازی contrast بازی رو یدونه اضافه کنید بعد بیاید ادامه بدید.......

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
بگو ما اینجا بادمجون تشریف داریم...من همین الان نسخه 360 رو بازی میکردم... همین 2 دقیقه پیش هم رو پی سی بازی کردم حالم به هم خورد...
درسته ریشه هر دو بازی یکی هست و گیم پلی...ولی نسخه کنسول خیلی بهتر هست تو اجرا و گیم پلی...این بازی اصلا مخصوص پی سی نیست
چرا اون وقت اصلا؟! منوها که بسیار سریع تر عوض می شن، همه چی نرم تر و روون تره. حالا چمن دونه هاش معلوم نباشه. چه اهمیتی داره. من کاری ندارم رو کنسول بهتره یا بدتره، روی پی سی یکی از بهترین بازی های حال حاضر توی بازاره گیمه و هیچ مشکلی توی تنظیماتش نداره که بخوایم بگیم مال پی سی نیست.

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
چرا اون وقت اصلا؟! منوها که بسیار سریع تر عوض می شن، همه چی نرم تر و روون تره. حالا چمن دونه هاش معلوم نباشه. چه اهمیتی داره. من کاری ندارم رو کنسول بهتره یا بدتره، روی پی سی یکی از بهترین بازی های حال حاضر توی بازاره گیمه و هیچ مشکلی توی تنظیماتش نداره که بخوایم بگیم مال پی سی نیست.
احتمالا رو کنسول legacy defending ش کرده رو pc یادش رفته کلا حالش بهم خورده:d

nod33

کاربر سایت
Oct 8, 2011
337
دوست عزیز LBJ4Ever شاید من منظورم خوب منتقل نکردم چیزی که من از تریلر ها فهمیدم این بود که بازیکن ها در xbox خیلی سریع جابجا و پاس کاری می کردن ، اما در pc بازیکن ها خیلی با حوصله پاس کاری می کنن و آروم تر تغییر پوزیشن می دن !

شما که هر دو نسخه را امتحان کردین و می گید هیچ فرقی ندارن ، قبل از شروع بازی (play match ) در قسمت game setting سرعت بازی را روی fast یا normal قرار می دید ؟ این برای من یه ابهام ایجاد کرده که رو چه حالتی بازی کنم !
لطفا یه راهنمایی هم در مورد بهترین تنظیم حالت camera بکنید .mer30

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,297
نام
Afshin

بنده چنین جسارتی نکردم ، این شما بودی که با گفتن ِ این حرف که : هر کی گفته دو تا بازی یکی هستن حرف الکی زده ، بقیه رو بادمجون فرض کردید.
دو بازی هیچ فرقی با هم ندارند ، بلکه توی PC همه جا روی 60 فریم هست و توی صحنه های آهسته و خوشحالی ها مثه نسخه ی کنسول روی 30 فریم نیست .
این دو بازی دقیقا یکی هستند و نسخه ی PC یک پورت ِ نه چندان خوب از نسخه ی 360 ـه و تنها مشکلاتی هم که داره ناشی از همون پورت بودن ِ بازی هست که باعث شده توی بازی لگ ایجاد بشه و همین باعث میشه که توی خیلی از سیستم ها به روونیه کنسول اجرا نشه تنها دلیلی که میتونه باعث بشه روی کنسول لذت بخش تر باشه همین مساله هست.3D Grass هم کلا نه توی PC وجود داره نه توی 360 ، بلکه توی PC از نمای دور بخاطر ِ رزولوشن بالاتر برجستگی زمین بیشتر مشخص هست.
ولی اگه بتونید بازی رو بدون ِ لگ بازی کنید شک نکن که در مجموع از نسخه ی کنسول بهتر هست چرا که گرافیک ِ بهتری داره . ولی گیم پلی همونه .

اون دوستمون هم که سوال کرد باید بگم که من روی Normal بازی میکنم و حالت ِ Normal روی PC و 360 به یک شکل هست و فرقی نداره . خودتون روی 360 تست کنید متوجه میشید.

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
دوست عزیز LBJ4Ever شاید من منظورم خوب منتقل نکردم چیزی که من از تریلر ها فهمیدم این بود که بازیکن ها در xbox خیلی سریع جابجا و پاس کاری می کردن ، اما در pc بازیکن ها خیلی با حوصله پاس کاری می کنن و آروم تر تغییر پوزیشن می دن !

شما که هر دو نسخه را امتحان کردین و می گید هیچ فرقی ندارن ، قبل از شروع بازی (play match ) در قسمت game setting سرعت بازی را روی fast یا normal قرار می دید ؟ این برای من یه ابهام ایجاد کرده که رو چه حالتی بازی کنم !
لطفا یه راهنمایی هم در مورد بهترین تنظیم حالت camera بکنید .mer30

من که دوربینمو خودم تنظیم کردم. انقدر بالا پایینش کردم تا بالاخره به اون حالتی که دوس داشتم رسید. سعی کردم همون حالت همیشگی نباشه و یه کم به جای بالا بیم از کنار تصویر رو ببینم (خیلی کم) ولی این تغییر رو دوس دارم.

وقتی می گیم کامپیوتر، اصولا اونی رو می گیم که هیچ مشکلی نداره و روون بازی رو اجرا می کنه. روی همچین سیستمی، قطعا ندید از کنسول بهتر اجرا می کنه. ضمن اینکه می گم، تو منوها هم بسیار سریع تر از کنسوله.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر