FIFA 11 Champions League | Official Thread

برای مرحله حذفی مایل به انجام کدام روش هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    33
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
قوانین ؟؟
روز مسابقات؟؟؟
کی؟؟؟
کجا؟؟؟

ولی صعود سخت تر میشه ها از یه گروه 5 نفری 2 تیم صعود کنن خیلی سخته!!!!
کاش یه کاری بکنید مثلا تیمای سوم هر گروه هم یه پلی افی بزنن بیان بالا حذف بشن......
نظرتون چیه؟؟؟

مثل همین صعود به جام جهانی مثلا تیم سوم بره با نیوزیلند بازی کنه!!!!

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
هر کی اعتراض کنه خودم چشماشو در میارم!:d

آقا قوانین چطوریه؟شروع بازی ها کی هست؟

امین میخوام بترکونی خودم هر روز میام تمرین کنیم مبخوام اول شی :D

خوب دوستان چون یکی از بچه ها از قرعه کشی جا مونده بود و گروه ششم هم خیلی گروه عجیبی شده بود و من سید آخر رو به علت اینکه تعدادشون کم بود(سه نفر) به صورت دستی تو گروه ها قرار دادم تصمیم گرفتم که جای نیما با این دوست عزیزمون رو عوض کنم و نیما رو تو گروه پنج بندازم و این دوستمون رو هم تو گروه شش به جای نیما قرار بدم. اگه کسی به این موضوع اعتراض داره تا فردا ظهر وقت داره که همین جا اعلام کنه و اگه تعداد بچه های معترض بیشتر بود من نیما رو تو گروه خودش بر می گردونم و اون دوست جدید رو هم تو گروه پنجم میزارم.

موفق باشید و شب خوش

گروه اول: Mhfifa - XxI_BiGBosS_IxX - Adii20iran - Brad543 - kourosh009 - Amin1313

گروه دوم: Danzukuka - foozoolsanj2 - mmaakk021 - AgentSabzPoosh - MortiKiller

گروه سوم: Kingofsoccer1990 - Dav3antiheroes – Navidballack - Zangetsu-AC - amir_ahh

گروه چهارم: Idahadi1 - Mostafa682 - ramtin_iranian - Ravosh79 - sir-persian

گروه پنجم: mehran_h - Dreamland_narnia - Behdad_TNT - Z_amir – Riazi - foozoolsanj

گروه ششم: Arman_shippuden - DrPersian - Amin884 - artin_1312 - AlirezaGamer1 - farzadwar85

کروه هفتم: ackent - SHAyAN_ASSASSiN - ooAmiRoo - Nicepop - hesam3232

گروه هشتم: shahabsalehi - amir_locker - Amino-danger - Shahintasujiyan - hosein710 - Soheil_Snake

برهان جدیدا خیلی زحمت میکشی:D

آخرین ویرایش:

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
امین میخوام بترکونی خودم هر روز میام تمرین کنیم مبخوام اول شی :D

برهان جدیدا خیلی زحمت میکشی:D

اگر بیای خیلی خوب میشه.دارم رو سیستم 4-4-2 و 5 دفاعه ای که خودت گفتی کار میکنم ولی حریف پیدا نمیشه زیاد.:d

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
نیما خوب خودت رو انداختی تو گروه ما ... باز جای شکرش باقیه تو منچستر برمیداری...:d
از نظر من کلا نیما خودش مشکله...:p

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
اگر بیای خیلی خوب میشه.دارم رو سیستم 4-4-2 و 5 دفاعه ای که خودت گفتی کار میکنم ولی حریف پیدا نمیشه زیاد.:d

میام نگران نباش از فردا میزنیم
من خودم یه مدت 4 4 2 میچیدم خوب بود ولی نمیشد زیاد گل زد:D
آره 5 1 4 این آرمان و داوود میچینن خیلی خوبه بره بردن:D
ولی آخرش یه برچسب میخورن به نام نوب:D
تو بچین من ترکیب قانونی اعلامش میکنم:D
نیما خوب خودت رو انداختی تو گروه ما ... باز جای شکرش باقیه تو منچستر برمیداری...:d
از نظر من کلا نیما خودش مشکله...:p

:))
من به برهان گفتم منو با شماها نندازه قبول نکرد

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین

مهم اینه که 4 تا 4 تا گل نخورم!جدیدا دفام سوراخ شده.:d

============

farzadwar85 هم نداریم تو psn.برهان جان یک چک بکن ببین قضیه چیه؟

saman_nikou

کاربر سایت
Feb 26, 2010
194
نام
saman
من کاملا موافقم حالا همه گروه ها برابر شدن

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
آقا اين چه وضعشه واقعا مسخره شو در اوردين يعني چي نيما بره يه گروه ديگه مثه اين ميونه توي UEFA CHAMPIONS LEAGUE بارسا بخوره با 2 تا تيم قوي هم گروه بشه بعد اعتراض كنه بعد گروهشو عوض كنن واقعا نوبره
بعدشم تعداد شركت كننده ها بايد استاندارد ميبود يعني چي تو يه گروه 5 تا يه گروه 6 تا
بنظرمن اون 32 نفري كه زودتر از همه شركت كردن رو انتخاب كنيد بعد قرعه كشي كنيد
بقيه هم براي دور بعد زود ثبت نام كنن

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
آقا اين چه وضعشه واقعا مسخره شو در اوردين يعني چي نيما بره يه گروه ديگه مثه اين ميونه توي UEFA CHAMPIONS LEAGUE بارسا بخوره با 2 تا تيم قوي هم گروه بشه بعد اعتراض كنه بعد گروهشو عوض كنن واقعا نوبره
بعدشم تعداد شركت كننده ها بايد استاندارد ميبود يعني چي تو يه گروه 5 تا يه گروه 6 تا
بنظرمن اون 32 نفري كه زودتر از همه شركت كردن رو انتخاب كنيد بعد قرعه كشي كنيد
بقيه هم براي دور بعد زود ثبت نام كنن
دوست عزیز خودت رو کنترل کن. گفتم حق اعتراض دارید اما اجازه نمیدم که اینجوری با من یا با بقیه بچه ها صحبت کنید. پس خواهشا حد خودتون رو بدونید کجاست و ازش تجاوز نکنید تا کدورت و ناراحتی هم پیش نیاد. این از این!

اما در مورد تعویض گروه نیما. توضیح دادم سید شش رو دستی خودم قرار داده بودم چون تعدادشون کم بود. الان هم یکی دیگه اضافه شده به لیگ که برای تعادل نسبی گروه ها این کار رو کردم(مثل این بود که قبل قرعه کشی این کار رو بکنم و شماها هم متوجه نمیشدید اما چون آدم صادقی هستم همین جا میگم). در ضمن نظر جمع مهم هست نه نظر فرد. تا حالا هم که 4 نفر موافق بودن و شما هم اولین مخالف هستید.

در مورد تعداد تیم ها هم که قبلا تو قوانین اومده بود و هیچ محدودیتی نیست براش و این قضیه هم به عهده برگزارکنندگان لیگ هست نه شما. از اول قوانین رو مطالعه می کردید متوجه میشدید محدودیتی تو ثبت نام نیست و ممکن بود گروه ها تعدادش کم و زیاد بشه. اگر مشکلی دارید با نیما یا علی در میون بزارید.

در آخر هم توصیه می کنم هرکی هر مخالفتی که داره دوستانه بیان کن وگرنه مجبور میشم به شخصه باهاش برخورد کنم چون اجازه نمیدم که تو این محیط funـی که درست کردیم و می خوایم با دوستان بخندیم و کل کل های دوستانه بکنیم کسی بیاد و خراب کاری بکنه. این رو هم کلی گفتم و شخص خاصی به خودش نگیره. از این به بعد با هر برخورد تندی بدون تذکر برخورد می کنم پس لطف کنید همگی رعایت کنید.

موفق باشید

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
به نظرتون از هر گروه 3 نفر بیاد بالا بهتر نیست؟ اینطوری هم کار خیلی سخته هم اینکه خیلی ها تو همین مرحله اول از جام کنار میرن.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
حالا هم که 4 نفر موافق بودن و شما هم اولین مخالف هستید.
اون 4 نفر كه يا هم گروهي نيما هستن يادوست همگروهيه نيما
بعدشم يكي بياد لطفا "برابري گروهها"يا عدالت رو در قرعه كشي معني كنه يا ما از فوتبال هيچي حاليمون نيست يا فوتبال يه چي ديگه هست حالا كه سيد بندي انجام شده پس مهمترين عنصر در قرعه كشي شانس هست نه عدالت چون كاملا رندوم هست و غير كنترل و فردي كه قرعه كشي ميكنه دخالتي نداره پس اين عدالت و برابريه گروهها از كجا مياد مگر آرژانيتينو نيجريه و انگليس تو يه گروه نيوفتادن كه آرژانتين حذف شد؟من روي صحبتم با شما نيست روي صحبتم با كسانيه كه ميگن گروهه ما فلان شد بيسار شد سخت شد آسون شد
در مورد تعداد تیم ها هم که قبلا تو قوانین اومده بود و هیچ محدودیتی نیست
بنظر من اگه قرار بود كه ظرفيت نامحدود باشه يا ليگ رو طوري طراحي ميكردن كه تعداد هر تيم در هر گروه مساوي ميبود يا پلي آف ميگذاشتن تا بعضي از دوستان حذف بشن و ليگ منظم بشه نه الابختگي هر كسي اومد بياد تو ليگ من خودم گروهم 5 تيميه اما حرف حق رو ميزنم چون در حق بعضي از دوستاني كه گروهشون 6 تيمي هست اجهاف ميشه

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود

همینی که هست عشق است نوب بودن ببین اول بشم تو این لیگ میرم از بالای میدون ونک پرتت میکنم پایین.:))
حالا نه که تونستیم با اون ترکیب ببریمت;;)

دوست عزیز خودت رو کنترل کن. گفتم حق اعتراض دارید اما اجازه نمیدم که اینجوری با من یا با بقیه بچه ها صحبت کنید. پس خواهشا حد خودتون رو بدونید کجاست و ازش تجاوز نکنید تا کدورت و ناراحتی هم پیش نیاد. این از این!

اما در مورد تعویض گروه نیما. توضیح دادم سید شش رو دستی خودم قرار داده بودم چون تعدادشون کم بود. الان هم یکی دیگه اضافه شده به لیگ که برای تعادل نسبی گروه ها این کار رو کردم(مثل این بود که قبل قرعه کشی این کار رو بکنم و شماها هم متوجه نمیشدید اما چون آدم صادقی هستم همین جا میگم). در ضمن نظر جمع مهم هست نه نظر فرد. تا حالا هم که 4 نفر موافق بودن و شما هم اولین مخالف هستید.

در مورد تعداد تیم ها هم که قبلا تو قوانین اومده بود و هیچ محدودیتی نیست براش و این قضیه هم به عهده برگزارکنندگان لیگ هست نه شما. از اول قوانین رو مطالعه می کردید متوجه میشدید محدودیتی تو ثبت نام نیست و ممکن بود گروه ها تعدادش کم و زیاد بشه. اگر مشکلی دارید با نیما یا علی در میون بزارید.

در آخر هم توصیه می کنم هرکی هر مخالفتی که داره دوستانه بیان کن وگرنه مجبور میشم به شخصه باهاش برخورد کنم چون اجازه نمیدم که تو این محیط funـی که درست کردیم و می خوایم با دوستان بخندیم و کل کل های دوستانه بکنیم کسی بیاد و خراب کاری بکنه. این رو هم کلی گفتم و شخص خاصی به خودش نگیره. از این به بعد با هر برخورد تندی بدون تذکر برخورد می کنم پس لطف کنید همگی رعایت کنید.

موفق باشید

اقا تجاوز یعنی چی یه کم رعایت کن.منم موافقم حالا با چی خودمم نمیدونم:d.
من اینجا موافقت خودم رو با تمام اظهار نظر های دوستان اعلام میکنم.

saman_nikou

کاربر سایت
Feb 26, 2010
194
نام
saman
اون 4 نفر كه يا هم گروهي نيما هستن يادوست همگروهيه نيما
بعدشم يكي بياد لطفا "برابري گروهها"يا عدالت رو در قرعه كشي معني كنه يا ما از فوتبال هيچي حاليمون نيست يا فوتبال يه چي ديگه هست حالا كه سيد بندي انجام شده پس مهمترين عنصر در قرعه كشي شانس هست نه عدالت چون كاملا رندوم هست و غير كنترل و فردي كه قرعه كشي ميكنه دخالتي نداره پس اين عدالت و برابريه گروهها از كجا مياد مگر آرژانيتينو نيجريه و انگليس تو يه گروه نيوفتادن كه آرژانتين حذف شد؟من روي صحبتم با شما نيست روي صحبتم با كسانيه كه ميگن گروهه ما فلان شد بيسار شد سخت شد آسون شد

بنظر من اگه قرار بود كه ظرفيت نامحدود باشه يا ليگ رو طوري طراحي ميكردن كه تعداد هر تيم در هر گروه مساوي ميبود يا پلي آف ميگذاشتن تا بعضي از دوستان حذف بشن و ليگ منظم بشه نه الابختگي هر كسي اومد بياد تو ليگ من خودم گروهم 5 تيميه اما حرف حق رو ميزنم چون در حق بعضي از دوستاني كه گروهشون 6 تيمي هست اجهاف ميشه

دوست من فکر کنم طرف صحبتتون من هستم من فقط با انجام این کار در قبال نیما موافقم به نظر شما حق نیما سید شیشه؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوست من فکر کنم طرف صحبتتون من هستم من فقط با انجام این کار در قبال نیما موافقم به نظر شما حق نیما سید شیشه؟

نه من اون روز كه شما تشريف نداشتيد و آقا نيما سد بندي اوليه رو انجام دادن بعد پاكش كردن بهش گفتم چرا خودتو انداختي توي سيد5(اون موقع)
الانم ايشون خودشون خودشونو انداختن توي سيد6 حالا با كدوم استدلال الله اعلم

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
مگه سید بندی شده بوده؟پس چرا انقدر گروه ما خرکی بود؟3 تا رنک نزدیک 30 تو یک گروه؟تازه من از علیرضا و و دو نفر دیگه خبر ندارم که رنکشون چنده .انصافا این چه جور سید بندی ای بوده؟:d
به نظر من یا همین رو نگه دارین(نسبتا متعادل شده الان) یا بر اساس رنک فیفا سید بندی کنین و بعد دوباره قرعه کشی انجام بدین.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر