Multi Platform FC 24

سازنده
EA Vancouver
تاریخ انتشار
جمعه - ۷ مهر - ۱۴۰۲
ناشر
Electronic Arts
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
Screenshot 2023-07-10 184433.png

شروع یک دوره جدید برای یک بازی بین المللی

شما می توانید انواع ویژگی های جدید که نوآوری و اصالت را پدید می آورد، در واقعی ترین تجربه فوتبالی جستجو کنید.​

اولین تریلر بازی FC 24

View attachment EA_SPORTS_FC_24_Official_Announce_Trailer_-vL01jbgENE_136.mp4

عکس های رسمی بازی

HyperMotionV

در فناوری HyperMotionV با استفاده از ضبط داده های حجمی ( volumetric data ) که در بیش از 180 مسابقه حرفه ای فوتبال مردان و زنان برای تأثیرگذاری بر حرکات بازیکن، بازی را همانطور که واقعا انجام می شود، ثبت می کند. این حرکت تمام سبک بازی تیمی و همچنین باعث شده که «1200 سبک دویدن» کپچر شود تا طرفداران بتوانند سبک و سیاق منحصر به فرد حرکت بازیکنان برتر را در دنیای واقعی را در یک بازی ویدیویی تجربه کنند.

Screenshot 2023-07-14 040317.png

سبک بازی ( PlayStyles ) بهینه شده توسط OPTA

PlayStyles بازیکنان درون زمین را ابعاد جدیدی میبخشد و این فناوری از قدرت هایی که با نمره به بازیکنان تعمیم داده می شود عمیق تر است تا باعث شود توانایی‌ها و مهارت های شخصی درون زمین بازیکنان را که منحصر به فرد می کند، در زمین به صورت زنده و پویا به شما نشان دهد. PlayStyles از داده‌های بازیکنان در دنیای واقعی از Opta و منابع دیگر به دست می‌آید که مستقیما بر گیم‌پلی تثیر می‌گذارد و به بازیکنان قابلیت‌های منحصربه‌فردی می‌دهد که باعث می‌شود شیوه بازی آنها معتبرتر به نظر برسد. PlayStyles+ این توانایی‌های هک شده را به استانداردهای جهانی ارتقا می‌دهد. به طور مثال شوت های قدرتی هالند که منحصر به خود این بازیکن است و این باعث می شود که بازتاب توانایی‌های بازیکنان سوپر استار در بازی در سطحی اجرا می شوند که کمتر بازیکنی می‌تواند به آن برسد.

PlayStyles که با داده‌های Opta در دنیای واقعی بهینه شده است، به ورزشکاران بُعد می‌دهد. فراتر از رتبه بندی های کلی برای زنده کردن توانایی های درون زمینی که بازیکنان را خاص می کند. هر PlayStyle به بازیکنان قابلیت‌های منحصر به‌ فردی را می‌دهد که می‌بینید و احساس می‌کنید که روش بازی آنها را معتبرتر می‌کند. PlayStyles+ به توانایی‌های DNA مانندی شباهت دارد که استانداردهای بازیکنان را در کلاس جهانی ارتقا را می‌دهد و به بازیکنان نخبه توانایی بازی در سطحی را می‌دهد که کمتر کسی می‌تواند به آن برسد.
  • PlayStyles: هر فوتبالیستی در جهان یک روش متمایز برای بازی دارد؛ PlayStyles این بُعد را با توانایی‌های امضا شده ای به بازی جهانی سوق می دهد که بازی بازیکنان را فراتر از امتیازات کلی می‌برد و به آنها کمک می‌کند در زمین برجسته شوند. هر یک از 34 سبک بازی که بر هر مرحله از بازی از گل زنی تا دفاع تثیر می گذارد، این ویژگی در در تمام مُد های بازی بازی به جز VOLTA FOOTBALL موجود است.​
  • PlayStyles+: فقط بهترین بازیکنان جهان دارای PlayStyles+ هستند که توانایی آن را از «ویژه و خاص» به «تماشایی و جذاب» افزایش می‌دهد. با Playstyles+ که به بازیکنان برتر کمک می کند تا در زمین بدرخشند، می توانید تفاوت را ببینید و احساس کنید.​

Screenshot 2023-07-14 040454.png

FROSTBITE یک موتور گرافیکی پیشرفته

Frostbite یک موتور گرافیکی پیشرفته است که جزئیات یک دنیای واقعی را در یک بازی ارائه می‌کند و سطح جدیدی از غوطه‌ور شدن را برای هر مسابقه به ارمغان می‌آورد. فناوری کاملا جدیداسکلت بندی به نام SAPIEN ظاهر و حرکت بازیکنان را با مدل‌های بدنی واقعی بازطراحی کرده که آناتومیک بدنی یک انسان را تا 10 برابر دقیق‌تر و حرکات را تا کوچک ترین جزئیات اندازه گیری می کند و همین طور فیزیک پارچه را که GPU CLOTH نام دارد شبیه ساز فیزیک پارچه بازیکنان را به بهترین شکل ممکن شبیه ساز می کند پارچ هایی که بیشتر تکان میخورند، موج می‌زنند تا رفتار بدنی بازیکنان بهتر به نمایش بگذارد و این فناوری در زمان های جشن های بعد از گل و نماهای نزدیک به زیبای خود نمایی می کند و بسیار به دنیای واقعی فوتبال نزیک است.

Screenshot 2023-07-14 192721.png

Screenshot 2023-07-14 193041.png

Screenshot 2023-07-14 151436.png

توضیحاتی درباره «HyperMotionV» و «Frames Captured»

Gameplay Deep Dive HyperMotionV

Gameplay Deep Dive Attacking

Gameplay Deep Dive Defending

Career Deep Dive Total Management System PART1

Advanced Defending Information

Screenshot 2023-07-19 130512.png

Gameplay Deep Dive PlayStyles PART1 and PART2

PlayStyles Instructions Part 1

SLIDER In EA FC 24​

این پست به طور دائم به روز رسانی خواهد شد.​

آخرین ویرایش:

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,735
تو این چند روز تخفیفات تو استیم هی اسم FC 24 رو میدیدم که تخفیف تپل 84 درصد خورده میگفتم بگیرم نگیرم ، تو که مطمئنا وقت نمیزاری آنلاین بازی کنی و...
چه اشکالی داره میخرم ، تهش برای سرگرمی هروقت که شد بازی میکنم ، یا آفلاین و...
خلاصه خیلی وسوسه شدم.

تا اینکه رفتم چندتا ویدئو تو یوتوب ببینم ، دیدن همان و فرار کردن همانا.
کلا فکر کنم تا چند سال پام رو تو تاپیک نسخه های بعدی هم نزارم یا با اکراه بیام تو.
این چه بازی سمیه آخه؟

چه اعصابی دارین واقعا ، خسته نباشید و احسنت به سلف تنداری که دارید :D
حالا شما بخش های عادی رو بازی میکنید اینطوری براتون عجیبه

ما که التیمیت بازی میکنیم رسما روانی هستیم...بعضی وقتها فکر میکنم دچار خودآزاری هستم :))

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
رولفو رو امروز دقیقه آخری گرفتمش چون تقریبا 93 شدنش تضمینی شد. این رو 89 هم تو هافبک عالی میکنه و فیکس شد تو سیستم دو هافبکه من دیگه نمیدونم 93 اش چه هیولایی بشه. :D

• Like
Reactions: S@eEd

S@eEd

کاربر سایت
May 1, 2008
257
تو این چند روز تخفیفات تو استیم هی اسم FC 24 رو میدیدم که تخفیف تپل 84 درصد خورده میگفتم بگیرم نگیرم ، تو که مطمئنا وقت نمیزاری آنلاین بازی کنی و...
چه اشکالی داره میخرم ، تهش برای سرگرمی هروقت که شد بازی میکنم ، یا آفلاین و...
خلاصه خیلی وسوسه شدم.

تا اینکه رفتم چندتا ویدئو تو یوتوب ببینم ، دیدن همان و فرار کردن همانا.
کلا فکر کنم تا چند سال پام رو تو تاپیک نسخه های بعدی هم نزارم یا با اکراه بیام تو.
این چه بازی سمیه آخه؟

چه اعصابی دارین واقعا ، خسته نباشید و احسنت به سلف تنداری که دارید :D
بازی که رقیب نداشته باشه میشه همین دیگه . پیشرفتی توش نمیبینی .

تازه به قول بچه ها باید آلتیمیت رو بازی کنی اونجا ببینی چه خبره :D

• Like
Reactions: m.d.makan

Yasin_azh

کاربر سایت
Aug 11, 2020
133
کلن اهل ورزش (چه مجازی و چه حقیقی😅) نیستم، و آخرین فیفایی که بازی کرده بودم فیفا 12 روی PS3 بود، اونم بصورت سر کیفی و دور همی، حتی روی PS4 هم هیچی نزدم، نه فیفا نه پس.

ولی با توجه به آفش اینو با یه دسته اضاف برای داداشم گرفتم.

خدایی به من نوب *گ که خیلی حال میده😅. مخصوصا پیشرفت گرافیک فنی بازی و انیمیشن بازیکنا خیلی نظرمو جلب کرد. 😁

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
دوستان افراد بالای ۳۰ سال هنوز هستن آنلاین بازی کنیم؟ یا دیگه هم سن و سال های ما همه کنار گذاشتن؟ هنوز نخریدم ولی برای اون موقع ک خریدم میگم😅
من یه روانی 30 ساله ام که با پینگ 100 آلتیمیت بازی میکنم :D

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
من یه روانی 30 ساله ام که با پینگ 100 آلتیمیت بازی میکنم :D
خوبه ایولا، من خیلی فرندلی مچ دوست داشتم ، که بعدش هی کاپ میداد تعداد کاپ ها رو هم جمع،میزد آخرش خیلی حال میداد
، فقط بعد از یه مدت خراب میشد برد و باختها رو دیگ جمع نمیزد😂
فرندلی مچ کسی هست بازی کنه؟

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,735
دوستان افراد بالای ۳۰ سال هنوز هستن آنلاین بازی کنیم؟ یا دیگه هم سن و سال های ما همه کنار گذاشتن؟ هنوز نخریدم ولی برای اون موقع ک خریدم میگم😅
در آستانه ورود به 38 سالگی و در حال بازی و کل کل سنگین ;))
تازه آنلاین معمولی هم نه...فقط التیمیت B-)

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
من 37 هم بازی میکنم 😅😅
جالب اینجاس دو روز پیش یه بچه 14 ساله بود گفتم دستگاه رو روشن کنم بازی کنی ،بهم گفت مگه بچم !!
قیافم اینطور شد😶🌫️😕😐 گفتم چه ربطی داره مگه بچه بازی می‌کنه فقط ،البته اهمیت ندادم😂

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر