Multi Platform FC 24

سازنده
EA Vancouver
تاریخ انتشار
جمعه - ۷ مهر - ۱۴۰۲
ناشر
Electronic Arts
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
Screenshot 2023-07-10 184433.png

شروع یک دوره جدید برای یک بازی بین المللی

شما می توانید انواع ویژگی های جدید که نوآوری و اصالت را پدید می آورد، در واقعی ترین تجربه فوتبالی جستجو کنید.​

اولین تریلر بازی FC 24

View attachment EA_SPORTS_FC_24_Official_Announce_Trailer_-vL01jbgENE_136.mp4

عکس های رسمی بازی

HyperMotionV

در فناوری HyperMotionV با استفاده از ضبط داده های حجمی ( volumetric data ) که در بیش از 180 مسابقه حرفه ای فوتبال مردان و زنان برای تأثیرگذاری بر حرکات بازیکن، بازی را همانطور که واقعا انجام می شود، ثبت می کند. این حرکت تمام سبک بازی تیمی و همچنین باعث شده که «1200 سبک دویدن» کپچر شود تا طرفداران بتوانند سبک و سیاق منحصر به فرد حرکت بازیکنان برتر را در دنیای واقعی را در یک بازی ویدیویی تجربه کنند.

Screenshot 2023-07-14 040317.png

سبک بازی ( PlayStyles ) بهینه شده توسط OPTA

PlayStyles بازیکنان درون زمین را ابعاد جدیدی میبخشد و این فناوری از قدرت هایی که با نمره به بازیکنان تعمیم داده می شود عمیق تر است تا باعث شود توانایی‌ها و مهارت های شخصی درون زمین بازیکنان را که منحصر به فرد می کند، در زمین به صورت زنده و پویا به شما نشان دهد. PlayStyles از داده‌های بازیکنان در دنیای واقعی از Opta و منابع دیگر به دست می‌آید که مستقیما بر گیم‌پلی تثیر می‌گذارد و به بازیکنان قابلیت‌های منحصربه‌فردی می‌دهد که باعث می‌شود شیوه بازی آنها معتبرتر به نظر برسد. PlayStyles+ این توانایی‌های هک شده را به استانداردهای جهانی ارتقا می‌دهد. به طور مثال شوت های قدرتی هالند که منحصر به خود این بازیکن است و این باعث می شود که بازتاب توانایی‌های بازیکنان سوپر استار در بازی در سطحی اجرا می شوند که کمتر بازیکنی می‌تواند به آن برسد.

PlayStyles که با داده‌های Opta در دنیای واقعی بهینه شده است، به ورزشکاران بُعد می‌دهد. فراتر از رتبه بندی های کلی برای زنده کردن توانایی های درون زمینی که بازیکنان را خاص می کند. هر PlayStyle به بازیکنان قابلیت‌های منحصر به‌ فردی را می‌دهد که می‌بینید و احساس می‌کنید که روش بازی آنها را معتبرتر می‌کند. PlayStyles+ به توانایی‌های DNA مانندی شباهت دارد که استانداردهای بازیکنان را در کلاس جهانی ارتقا را می‌دهد و به بازیکنان نخبه توانایی بازی در سطحی را می‌دهد که کمتر کسی می‌تواند به آن برسد.
  • PlayStyles: هر فوتبالیستی در جهان یک روش متمایز برای بازی دارد؛ PlayStyles این بُعد را با توانایی‌های امضا شده ای به بازی جهانی سوق می دهد که بازی بازیکنان را فراتر از امتیازات کلی می‌برد و به آنها کمک می‌کند در زمین برجسته شوند. هر یک از 34 سبک بازی که بر هر مرحله از بازی از گل زنی تا دفاع تثیر می گذارد، این ویژگی در در تمام مُد های بازی بازی به جز VOLTA FOOTBALL موجود است.​
  • PlayStyles+: فقط بهترین بازیکنان جهان دارای PlayStyles+ هستند که توانایی آن را از «ویژه و خاص» به «تماشایی و جذاب» افزایش می‌دهد. با Playstyles+ که به بازیکنان برتر کمک می کند تا در زمین بدرخشند، می توانید تفاوت را ببینید و احساس کنید.​

Screenshot 2023-07-14 040454.png

FROSTBITE یک موتور گرافیکی پیشرفته

Frostbite یک موتور گرافیکی پیشرفته است که جزئیات یک دنیای واقعی را در یک بازی ارائه می‌کند و سطح جدیدی از غوطه‌ور شدن را برای هر مسابقه به ارمغان می‌آورد. فناوری کاملا جدیداسکلت بندی به نام SAPIEN ظاهر و حرکت بازیکنان را با مدل‌های بدنی واقعی بازطراحی کرده که آناتومیک بدنی یک انسان را تا 10 برابر دقیق‌تر و حرکات را تا کوچک ترین جزئیات اندازه گیری می کند و همین طور فیزیک پارچه را که GPU CLOTH نام دارد شبیه ساز فیزیک پارچه بازیکنان را به بهترین شکل ممکن شبیه ساز می کند پارچ هایی که بیشتر تکان میخورند، موج می‌زنند تا رفتار بدنی بازیکنان بهتر به نمایش بگذارد و این فناوری در زمان های جشن های بعد از گل و نماهای نزدیک به زیبای خود نمایی می کند و بسیار به دنیای واقعی فوتبال نزیک است.

Screenshot 2023-07-14 192721.png

Screenshot 2023-07-14 193041.png

Screenshot 2023-07-14 151436.png

توضیحاتی درباره «HyperMotionV» و «Frames Captured»

Gameplay Deep Dive HyperMotionV

Gameplay Deep Dive Attacking

Gameplay Deep Dive Defending

Career Deep Dive Total Management System PART1

Advanced Defending Information

Screenshot 2023-07-19 130512.png

Gameplay Deep Dive PlayStyles PART1 and PART2

PlayStyles Instructions Part 1

SLIDER In EA FC 24​

این پست به طور دائم به روز رسانی خواهد شد.​

آخرین ویرایش:

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,735
دوستان اگه بخوام دوستم با تیم آلتیمیت من لاگین شه و بازی کنه باید چیکار کنم؟؟ اکانت EA بسازم؟؟
برای چیزی که همین الان موجود هست که نمیشه اکانت ساخت
همون اکانتی که الان داری بازی میکنی رو باید بهش بدی

• Like
Reactions: S@eEd

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,735
کدوم اکانت رو ؟؟ اکانت اصلی پلی استیشن رو باهاش فیفا رو اجرا میکنم؟
آره احتمالا
چون پروفایلت داخل بازی که تیمت هم داخلشه به اکانت اصلیت سینک هست
البته من رو پی سی بازی میکنم شاید اشتباه باشه حرفم

• Like
Reactions: S@eEd

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
این دوتا ابدیت اخر دیگه حتی صدای یو تیوبر ها را هم در اورده. اگه حوصله داشتین ویديو های inception و aa9skills را ببینید.

بازی به نظرم تو بدترین حالت تاریخشه.همه چیز کند با دیلی هیچ ربطی هم به نت نداره افلاین هم بازی کنی همینه. ai defending در بالاترین حالت خودش جوری که الان شما اگه دست به دفاعت بزنی عملا شانس گل خوردنت بیشتره تو اکثر بازیا همه با مهاجم یا هافبک بدون نیاز به سویچ زیاد فقط توی زمین میچرخن و هافبک ها با دقت کامل تمام فضا ها و پاس ها را خودشون میبندن و با این گیم پلی کند عملا هیچ شانسی من یکی واسه بازی سازی ندارم. مگه این که کل بازی از اینور زمین سانتر کنم اونور زمین یا تمام ۹۰ دقیقه دستم روی r1 باشه.

واسه من در کنار فیفا ۱۹ بدترین فیفایی هست که از ۲۰۰۱ بازی کردم

پیشنهاد میکنم ویدیو های فیفا ۱۷ یا ۱۸ را ببینین تا الان متوجه بشین با چه بازی های سرگرم کننده تر وفان تری طرف بودیم .حتی۲۳ که اینهمه مشکلات داشت هم حداقل لذت بخش تر این بازی بود

خدا شکر بالاخره تونستم بیخیال این فاجعه بشم و چند روزه گذاشتمش کنار :D

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,311
نام
Amin
خدا نیامرزه کسی که مود التیمیت تیم رو اختراع کرد :D از نگاه من بازی روی یه سراشیبیه و شروع این سراشیبی از زمانیه که این مود جا افتاد و باعث شد بدترین فیفا ، فیفای همون سال باشه ....
اصلا امکان نداره شما همزمان شاهد یه بازیه فوتبالی باشی که نظر عموم رو به خودش جلب کنه از اونی که اصلا فوتبال واقعی نمیبینه و دوست نداره ببینه و بنظرش بورینگ میاد تا اونی که عاشق فوتباله ، اینجا یه گندی بالا میاد ، سیاست ea بر اساس سود بیشتره و مجبوره به این گند تن بده ، نمیدونم شاید اگر منم سهامدار این شرکت بودم فقط و فقط پول رو میدیدم :D
انحصار طلبی های این شرکت ما رو به یاد شرکتهای داخلیه خودمون میندازه ، یه سوراخی هست و اونا هم دارن فرو میکنن و کاری از دست کسی برنمیاد متاسفانه.

آخرین ویرایش:

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
434
من تقریبا دو‌هفته ای هست FC24 رو برای PS5 خریدم،چقدر دروازه بان هاش مضخرفن!اصلا انتظار نداشتم بعد از این همه تبلیغ راجبش که نمیدونم تکنولوژی X و Y داره دروازه بان عین اب خوردن از زاویه بسته گل بخوره!کلا ضربه از زاویه بسته سمت دروازه بیاد ۹۰درصد گله!

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
این دوتا ابدیت اخر دیگه حتی صدای یو تیوبر ها را هم در اورده. اگه حوصله داشتین ویديو های inception و aa9skills را ببینید.

بازی به نظرم تو بدترین حالت تاریخشه.همه چیز کند با دیلی هیچ ربطی هم به نت نداره افلاین هم بازی کنی همینه. ai defending در بالاترین حالت خودش جوری که الان شما اگه دست به دفاعت بزنی عملا شانس گل خوردنت بیشتره تو اکثر بازیا همه با مهاجم یا هافبک بدون نیاز به سویچ زیاد فقط توی زمین میچرخن و هافبک ها با دقت کامل تمام فضا ها و پاس ها را خودشون میبندن و با این گیم پلی کند عملا هیچ شانسی من یکی واسه بازی سازی ندارم. مگه این که کل بازی از اینور زمین سانتر کنم اونور زمین یا تمام ۹۰ دقیقه دستم روی r1 باشه.

واسه من در کنار فیفا ۱۹ بدترین فیفایی هست که از ۲۰۰۱ بازی کردم

پیشنهاد میکنم ویدیو های فیفا ۱۷ یا ۱۸ را ببینین تا الان متوجه بشین با چه بازی های سرگرم کننده تر وفان تری طرف بودیم .حتی۲۳ که اینهمه مشکلات داشت هم حداقل لذت بخش تر این بازی بود

خدا شکر بالاخره تونستم بیخیال این فاجعه بشم و چند روزه گذاشتمش کنار :D
یکهفته پیش جینولا رو بستم و ۲-۳ روز پیش همه بازیکنا رو گذاشتم تو sbc و تمام پل های پشت سرم رو زدم ترکوندم که دیگه بخام هم نتونم برگردم :)
18e9de0575044-screenshotUrl.jpg

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
درود دوستان تو این GOLAZO چطور میشه CRUYFF 97 یا CAFU94 گرفت کسی دقیق میدونه ی توضیحی بده ! من بگیریمش ممنون میشم

الان این چند تابازیکن پایین گرفتم

okocha89
berbato89
vanpersie89
prinz91

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
درود دوستان تو این GOLAZO چطور میشه CRUYFF 97 یا CAFU94 گرفت کسی دقیق میدونه ی توضیحی بده ! من بگیریمش ممنون میشم

okocha89
berbato89
vanpersie89
prinz91
داداش یجوری میگی انگار گذاشتن ما بریم برداریم. هر دو را باید فقط یا انقدر پک باز کنی که بهت بده یا که توی مارکت بخری که در هر دو صورت امکانش تقریبا برات زیر ۱ درصده. حالا کافو باز قابل خریده ولی کرویف الان دیدم نزدیک ۱۰ ملیون پولشه عملا شانسی واسه داشتنش نداری. مگه این که پول بدی کلی پک‌باز کنی
یا که استریمر باشی ea خودش برات بذاره توی پک‌هات که وقتی بهت میده ملت ببینن جوگیر بشن برن اونا هم پک بخرن کرویف بزنن

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,735

okocha89
berbato89
vanpersie89
prinz91
همونطور که دوستمون گفت یا باید بری از بخش ترنسفر و پول بدی بخری یا باید پک بخری.کرویف که تقریبا محاله حتی تو همون پکها هم گیرت بیاد(حتی گرونترین پک) ولی کافو احتمالش بیشتره.مخصوصا اون پک 650000 کوینی.ولی باز به ریسکش نمیارزه

البته شانس هم میشه بیاری و تو پکهای معمولی باشه.مثلا من خودم ژینولا رو چند روز پیش از پک 83*10 گیرم اومد که الان حدود 4 میلیون قیمتشه ولی خب همچین چیزی واقعا خیلی خیلی احتمالش کمه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر