Multi Platform FC 24

سازنده
EA Vancouver
تاریخ انتشار
جمعه - ۷ مهر - ۱۴۰۲
ناشر
Electronic Arts
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
Screenshot 2023-07-10 184433.png

شروع یک دوره جدید برای یک بازی بین المللی

شما می توانید انواع ویژگی های جدید که نوآوری و اصالت را پدید می آورد، در واقعی ترین تجربه فوتبالی جستجو کنید.​

اولین تریلر بازی FC 24

View attachment EA_SPORTS_FC_24_Official_Announce_Trailer_-vL01jbgENE_136.mp4

عکس های رسمی بازی

HyperMotionV

در فناوری HyperMotionV با استفاده از ضبط داده های حجمی ( volumetric data ) که در بیش از 180 مسابقه حرفه ای فوتبال مردان و زنان برای تأثیرگذاری بر حرکات بازیکن، بازی را همانطور که واقعا انجام می شود، ثبت می کند. این حرکت تمام سبک بازی تیمی و همچنین باعث شده که «1200 سبک دویدن» کپچر شود تا طرفداران بتوانند سبک و سیاق منحصر به فرد حرکت بازیکنان برتر را در دنیای واقعی را در یک بازی ویدیویی تجربه کنند.

Screenshot 2023-07-14 040317.png

سبک بازی ( PlayStyles ) بهینه شده توسط OPTA

PlayStyles بازیکنان درون زمین را ابعاد جدیدی میبخشد و این فناوری از قدرت هایی که با نمره به بازیکنان تعمیم داده می شود عمیق تر است تا باعث شود توانایی‌ها و مهارت های شخصی درون زمین بازیکنان را که منحصر به فرد می کند، در زمین به صورت زنده و پویا به شما نشان دهد. PlayStyles از داده‌های بازیکنان در دنیای واقعی از Opta و منابع دیگر به دست می‌آید که مستقیما بر گیم‌پلی تثیر می‌گذارد و به بازیکنان قابلیت‌های منحصربه‌فردی می‌دهد که باعث می‌شود شیوه بازی آنها معتبرتر به نظر برسد. PlayStyles+ این توانایی‌های هک شده را به استانداردهای جهانی ارتقا می‌دهد. به طور مثال شوت های قدرتی هالند که منحصر به خود این بازیکن است و این باعث می شود که بازتاب توانایی‌های بازیکنان سوپر استار در بازی در سطحی اجرا می شوند که کمتر بازیکنی می‌تواند به آن برسد.

PlayStyles که با داده‌های Opta در دنیای واقعی بهینه شده است، به ورزشکاران بُعد می‌دهد. فراتر از رتبه بندی های کلی برای زنده کردن توانایی های درون زمینی که بازیکنان را خاص می کند. هر PlayStyle به بازیکنان قابلیت‌های منحصر به‌ فردی را می‌دهد که می‌بینید و احساس می‌کنید که روش بازی آنها را معتبرتر می‌کند. PlayStyles+ به توانایی‌های DNA مانندی شباهت دارد که استانداردهای بازیکنان را در کلاس جهانی ارتقا را می‌دهد و به بازیکنان نخبه توانایی بازی در سطحی را می‌دهد که کمتر کسی می‌تواند به آن برسد.
  • PlayStyles: هر فوتبالیستی در جهان یک روش متمایز برای بازی دارد؛ PlayStyles این بُعد را با توانایی‌های امضا شده ای به بازی جهانی سوق می دهد که بازی بازیکنان را فراتر از امتیازات کلی می‌برد و به آنها کمک می‌کند در زمین برجسته شوند. هر یک از 34 سبک بازی که بر هر مرحله از بازی از گل زنی تا دفاع تثیر می گذارد، این ویژگی در در تمام مُد های بازی بازی به جز VOLTA FOOTBALL موجود است.​
  • PlayStyles+: فقط بهترین بازیکنان جهان دارای PlayStyles+ هستند که توانایی آن را از «ویژه و خاص» به «تماشایی و جذاب» افزایش می‌دهد. با Playstyles+ که به بازیکنان برتر کمک می کند تا در زمین بدرخشند، می توانید تفاوت را ببینید و احساس کنید.​

Screenshot 2023-07-14 040454.png

FROSTBITE یک موتور گرافیکی پیشرفته

Frostbite یک موتور گرافیکی پیشرفته است که جزئیات یک دنیای واقعی را در یک بازی ارائه می‌کند و سطح جدیدی از غوطه‌ور شدن را برای هر مسابقه به ارمغان می‌آورد. فناوری کاملا جدیداسکلت بندی به نام SAPIEN ظاهر و حرکت بازیکنان را با مدل‌های بدنی واقعی بازطراحی کرده که آناتومیک بدنی یک انسان را تا 10 برابر دقیق‌تر و حرکات را تا کوچک ترین جزئیات اندازه گیری می کند و همین طور فیزیک پارچه را که GPU CLOTH نام دارد شبیه ساز فیزیک پارچه بازیکنان را به بهترین شکل ممکن شبیه ساز می کند پارچ هایی که بیشتر تکان میخورند، موج می‌زنند تا رفتار بدنی بازیکنان بهتر به نمایش بگذارد و این فناوری در زمان های جشن های بعد از گل و نماهای نزدیک به زیبای خود نمایی می کند و بسیار به دنیای واقعی فوتبال نزیک است.

Screenshot 2023-07-14 192721.png

Screenshot 2023-07-14 193041.png

Screenshot 2023-07-14 151436.png

توضیحاتی درباره «HyperMotionV» و «Frames Captured»

Gameplay Deep Dive HyperMotionV

Gameplay Deep Dive Attacking

Gameplay Deep Dive Defending

Career Deep Dive Total Management System PART1

Advanced Defending Information

Screenshot 2023-07-19 130512.png

Gameplay Deep Dive PlayStyles PART1 and PART2

PlayStyles Instructions Part 1

SLIDER In EA FC 24​

این پست به طور دائم به روز رسانی خواهد شد.​

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,135
نام
حسین
الان یه تنظیمات اسلایدری هست که Run Frequency رو روی 10 گذاشته.بنظرت میزانش خوبه؟
مقدار FT Control هم 85

والا من با همون تنظیمات خودم میرم و راضیم.
حالا اینارو تست کن اگه خوب بود به ما هم بگو :D

• Like
Reactions: ehsas1

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
والا من با همون تنظیمات خودم میرم و راضیم.
حالا اینارو تست کن اگه خوب بود به ما هم بگو :D
والا من طبق همین با یه خورده تغییر یه اسلایدر چیدم عالیه.فقط میخوام اون حالتی که مهاجم یهو بین مدافعین گازشو میگیره و دفاع ها عین ماست وایمیستن نگاه میکنن حل بشه.
یه ویدیو تو همین پیج EA SPORTS FC 24 OS Community Sliders - Operation Sports Forums دیدم که وقتی مهاجم گازشو میگیره مدافع سریع بهش میرسه.اینو نفهمیدم با میزون کردن کدوم اپشن میشه حلش کرد.
میگم شاید همین Run Frequency باشه که اینقدر پایین گذاشته

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
دوستان آلتیمیت باز نظرتون روی این ترکیب چیه ؟ 😁 البته دفاع خیلی شل میزنه در بعضی مواقع، مشکل اساسیم تو دفاعه مخصوصا وقتی مهاجم بالای ۹۰ تو رایوال میوفته

fc.jpg

• Poker Face
Reactions: GameMasterr

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,825
دوستان آلتیمیت باز نظرتون روی این ترکیب چیه ؟ 😁 البته دفاع خیلی شل میزنه در بعضی مواقع، مشکل اساسیم تو دفاعه مخصوصا وقتی مهاجم بالای ۹۰ تو رایوال میوفته

View attachment 318787
شل بودن دفاع به کنار...چرا اینقدر کمیستری تیمت پایینه؟مثلا دفاع چپ هیچی نداری جای اچربی بذاری؟
کمیستری بالا روی قدرت کلی تیمت خیلی تاثیر داره

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,696
نام
علی
من خیلی وقته التیمیت نزدم الان کمیستری تیم مثل قبل بر اساس یک لیگ و یک کشور و پست تخصصی هست یا تغییر دیگه هم داشته؟

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,825
من خیلی وقته التیمیت نزدم الان کمیستری تیم مثل قبل بر اساس یک لیگ و یک کشور و پست تخصصی هست یا تغییر دیگه هم داشته؟
اگه 23 بازی کردی که همونه ولی اگه نکردی از 23 تغییر کرده.اون پست و کشور و لیگ و تیم همونه ولی مثل قبل نیست که فقط با بازیکن کناری در ارتباط باشه.همون که بینشون خط سبز و زرد و قرمز بود.الان کمیستری همه بازیکنها روی همدیگه تاثیر داره.

ضمن اینکه الان اگه بازیکن هیچی هم کمیستری نگیره قابلیتهش افت نمیکنه مثل قبل.در بدترین حالت همون بیسک بازیکن هست

kambizlife

کاربر سایت
Jan 20, 2011
114
با اینترنت مخابرات برای آنلاین اصلا حریف پیدا نمی کنه. رو مودم ایرانسل این مشکل رو ندارم ، حریف پیدا می کنه اما توی بازی چند ثانیه بازی هنگ می کنه و دوباره با دور تند اون چند ثانیه بازی میشه به شکلی که قابل بازی نیست. تا هفته پیش رو اینترنت مخابرات مشکلی نداشتم پینگ هم 80 بود حدودا اما الان هر دی ان اسی امتحان می کنم جواب نمیده با اگر هم جواب بده بعد از یک بازی اصلا حریف پیدا نمی کنه. ممنون

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,884
نام
شیخ صدرا
من شخصا با اسلايدراي حسين و يكم تمهيدات (!) تاكتيكى مشكلو حل كردم ولى فقط با wing play خوب عمل ميكنه.
البته من بيشتر كرير ميزنم.

دفاع رو drop back ميذارم.
يكميم خط دفاعو ميارم پايين ت.
فول بكا stayback
دو تا هافبك دفاعى رو ميارم عقب تر اونام يكى كه دونده و فيزيكى تر هست رو ميذارم رو man marking و يكى ديگه رو cut passing lane.

دو تا وينگ سرغتى با قد و قامت مناسب (من ليائو و موسيالا رو ميذارم) دو طرف كه بكيشون يكم جلوتر و هر دو رو حالت stayforward و get in behind.
مهاجم قد بلند هم رو حالت target man
يه هافبك هجومى هم رو حالت free roam و get inside the box.
فقط بايد لانگ پاس هافبك و دفاعاتون خوب باشه.

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
من شخصا با اسلايدراي حسين و يكم تمهيدات (!) تاكتيكى مشكلو حل كردم ولى فقط با wing play خوب عمل ميكنه.
البته من بيشتر كرير ميزنم.

دفاع رو drop back ميذارم.
يكميم خط دفاعو ميارم پايين ت.
فول بكا stayback
دو تا هافبك دفاعى رو ميارم عقب تر اونام يكى كه دونده و فيزيكى تر هست رو ميذارم رو man marking و يكى ديگه رو cut passing lane.

دو تا وينگ سرغتى با قد و قامت مناسب (من ليائو و موسيالا رو ميذارم) دو طرف كه بكيشون يكم جلوتر و هر دو رو حالت stayforward و get in behind.
مهاجم قد بلند هم رو حالت target man
يه هافبك هجومى هم رو حالت free roam و get inside the box.
فقط بايد لانگ پاس هافبك و دفاعاتون خوب باشه.
اسلایدر ایشونو میفرستی ببینیم؟

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
با اینترنت مخابرات برای آنلاین اصلا حریف پیدا نمی کنه. رو مودم ایرانسل این مشکل رو ندارم ، حریف پیدا می کنه اما توی بازی چند ثانیه بازی هنگ می کنه و دوباره با دور تند اون چند ثانیه بازی میشه به شکلی که قابل بازی نیست. تا هفته پیش رو اینترنت مخابرات مشکلی نداشتم پینگ هم 80 بود حدودا اما الان هر دی ان اسی امتحان می کنم جواب نمیده با اگر هم جواب بده بعد از یک بازی اصلا حریف پیدا نمی کنه. ممنون
شما از این DNS استفاده کن احتمال قوی مشکلت حل میشه
149.112.112.112
9.9.9.9

• Like
Reactions: kambizlife

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,893
نام
malek
سلام میخوام 24 بگیرم دقیقا مشکل کجاست !
اگه آلتیمیت نمیزنی خوبه بگیر،ولی اگه آلتیمت هم میخای بزنی از الان یه چنتا قوطی قرص اعصاب بگیر همرات باشه :)
گیم پلی بازی به شدت مضخرف شاده و بازی کلا باگ محور شده.یعنی حریف 2 تا باگ بلد باشه دیگه کارت ساختس.پشت محوطه عین فرفره دور خودشون میچرخن و دفاع اوتومات باز میشه و راحت میاد گل میزنه.انیمیشن ها رو هم زیادش کردن ولی چون تعادلی توش نیست و بهینه نیست کلا بربشوری شده بازی.انگاری 22 تا بازیکن زبون نفهم رو انداختی وسط زمین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر