Multi Platform FC 24

سازنده
EA Vancouver
تاریخ انتشار
جمعه - ۷ مهر - ۱۴۰۲
ناشر
Electronic Arts
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
Screenshot 2023-07-10 184433.png

شروع یک دوره جدید برای یک بازی بین المللی

شما می توانید انواع ویژگی های جدید که نوآوری و اصالت را پدید می آورد، در واقعی ترین تجربه فوتبالی جستجو کنید.​

اولین تریلر بازی FC 24

View attachment EA_SPORTS_FC_24_Official_Announce_Trailer_-vL01jbgENE_136.mp4

عکس های رسمی بازی

HyperMotionV

در فناوری HyperMotionV با استفاده از ضبط داده های حجمی ( volumetric data ) که در بیش از 180 مسابقه حرفه ای فوتبال مردان و زنان برای تأثیرگذاری بر حرکات بازیکن، بازی را همانطور که واقعا انجام می شود، ثبت می کند. این حرکت تمام سبک بازی تیمی و همچنین باعث شده که «1200 سبک دویدن» کپچر شود تا طرفداران بتوانند سبک و سیاق منحصر به فرد حرکت بازیکنان برتر را در دنیای واقعی را در یک بازی ویدیویی تجربه کنند.

Screenshot 2023-07-14 040317.png

سبک بازی ( PlayStyles ) بهینه شده توسط OPTA

PlayStyles بازیکنان درون زمین را ابعاد جدیدی میبخشد و این فناوری از قدرت هایی که با نمره به بازیکنان تعمیم داده می شود عمیق تر است تا باعث شود توانایی‌ها و مهارت های شخصی درون زمین بازیکنان را که منحصر به فرد می کند، در زمین به صورت زنده و پویا به شما نشان دهد. PlayStyles از داده‌های بازیکنان در دنیای واقعی از Opta و منابع دیگر به دست می‌آید که مستقیما بر گیم‌پلی تثیر می‌گذارد و به بازیکنان قابلیت‌های منحصربه‌فردی می‌دهد که باعث می‌شود شیوه بازی آنها معتبرتر به نظر برسد. PlayStyles+ این توانایی‌های هک شده را به استانداردهای جهانی ارتقا می‌دهد. به طور مثال شوت های قدرتی هالند که منحصر به خود این بازیکن است و این باعث می شود که بازتاب توانایی‌های بازیکنان سوپر استار در بازی در سطحی اجرا می شوند که کمتر بازیکنی می‌تواند به آن برسد.

PlayStyles که با داده‌های Opta در دنیای واقعی بهینه شده است، به ورزشکاران بُعد می‌دهد. فراتر از رتبه بندی های کلی برای زنده کردن توانایی های درون زمینی که بازیکنان را خاص می کند. هر PlayStyle به بازیکنان قابلیت‌های منحصر به‌ فردی را می‌دهد که می‌بینید و احساس می‌کنید که روش بازی آنها را معتبرتر می‌کند. PlayStyles+ به توانایی‌های DNA مانندی شباهت دارد که استانداردهای بازیکنان را در کلاس جهانی ارتقا را می‌دهد و به بازیکنان نخبه توانایی بازی در سطحی را می‌دهد که کمتر کسی می‌تواند به آن برسد.
  • PlayStyles: هر فوتبالیستی در جهان یک روش متمایز برای بازی دارد؛ PlayStyles این بُعد را با توانایی‌های امضا شده ای به بازی جهانی سوق می دهد که بازی بازیکنان را فراتر از امتیازات کلی می‌برد و به آنها کمک می‌کند در زمین برجسته شوند. هر یک از 34 سبک بازی که بر هر مرحله از بازی از گل زنی تا دفاع تثیر می گذارد، این ویژگی در در تمام مُد های بازی بازی به جز VOLTA FOOTBALL موجود است.​
  • PlayStyles+: فقط بهترین بازیکنان جهان دارای PlayStyles+ هستند که توانایی آن را از «ویژه و خاص» به «تماشایی و جذاب» افزایش می‌دهد. با Playstyles+ که به بازیکنان برتر کمک می کند تا در زمین بدرخشند، می توانید تفاوت را ببینید و احساس کنید.​

Screenshot 2023-07-14 040454.png

FROSTBITE یک موتور گرافیکی پیشرفته

Frostbite یک موتور گرافیکی پیشرفته است که جزئیات یک دنیای واقعی را در یک بازی ارائه می‌کند و سطح جدیدی از غوطه‌ور شدن را برای هر مسابقه به ارمغان می‌آورد. فناوری کاملا جدیداسکلت بندی به نام SAPIEN ظاهر و حرکت بازیکنان را با مدل‌های بدنی واقعی بازطراحی کرده که آناتومیک بدنی یک انسان را تا 10 برابر دقیق‌تر و حرکات را تا کوچک ترین جزئیات اندازه گیری می کند و همین طور فیزیک پارچه را که GPU CLOTH نام دارد شبیه ساز فیزیک پارچه بازیکنان را به بهترین شکل ممکن شبیه ساز می کند پارچ هایی که بیشتر تکان میخورند، موج می‌زنند تا رفتار بدنی بازیکنان بهتر به نمایش بگذارد و این فناوری در زمان های جشن های بعد از گل و نماهای نزدیک به زیبای خود نمایی می کند و بسیار به دنیای واقعی فوتبال نزیک است.

Screenshot 2023-07-14 192721.png

Screenshot 2023-07-14 193041.png

Screenshot 2023-07-14 151436.png

توضیحاتی درباره «HyperMotionV» و «Frames Captured»

Gameplay Deep Dive HyperMotionV

Gameplay Deep Dive Attacking

Gameplay Deep Dive Defending

Career Deep Dive Total Management System PART1

Advanced Defending Information

Screenshot 2023-07-19 130512.png

Gameplay Deep Dive PlayStyles PART1 and PART2

PlayStyles Instructions Part 1

SLIDER In EA FC 24​

این پست به طور دائم به روز رسانی خواهد شد.​

آخرین ویرایش:

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,750
بازی رو برای بار سوم دیلت کردم و یه فحش آبدار هم برا خودم گذاشتم که دیگه نرم سمتش.یه زباله ی غیر قابل بازیافته این آشغال
خدا رو شکر یه جوون دیگه برگشت به جامعه :D من که هیچ امیدی فعلا ندارم بتونم ترک کنم;))

در راستای اون قضیه گذاشتن depth روی 71 ،امروز دیدم که یکی از معروفها میگفت بذارید رو 44 مخصوصا اونا که دفاع جا میمونن یا تو سوئیچ کردن مشکل دارن.حالا باید تست کنم

یه چیزی هم در مورد اعداد بگم که اینا باگ نیست که مثلا چرا 71!!!!دلیلش اینه که تا 70 رو حالتیه که شکل دفاع رو حفظ میکنن.مثلا از محدوده 45-70 که کنارش مینویسه بعد 71 که بزنید اولین عددی هست که اون تغییر میکنه به پرس بیشتر.یا 44 چون اولین عددی هست که نوع دفاع عوض میشه.

نمیدونم منظور رو درست رسوندم یا نه ولی فقط میخواستم بگم اینا اعداد عجیب یا باگ نیستن

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
به شخصه بازی برای من با این تکنیک دریبل R2 براحتی قابل انجامه فقط باید پینگ اینترنت خوب داشته باشید یا دفاع کردن در حالت advanced بلد باشید.اینم فراموش نکنیم که مد آلتیمت یه حالت فان و سبکی از یک فوتبال غیر واقعی هست پس زیاد جدی نگیرید .

• Like
Reactions: Siavash_MH

Above

کاربر سایت
Aug 11, 2008
145
نام
سینا
دوستان اگر بازی میکنید و فوق العاده حرفه ای هستید که همه بازی ها رو پشت سر هم بدون وقفه می‌بازید من رو add کنید آلتیمیت co-op بازی کنیم. من نسخه xbox رو دارم اما فکر میکنم این مد قابلیت cross-play رو پشتیبانی بکنه . معمولاً شب ها ۸ به بعد آنلاین هستم و ۲ ساعتی رو به داغون کردن اعصابم اختصاص میدم. 😁

Id: Ariuxxxxxx

آخرین ویرایش:
  • Smile
Reactions: GameMasterr

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
513
نام
علی
آقا من فوتبال تا حالا بازی نکردم خواستم بدونم چطوری میشه رونالدو رو از النصر بیاری به یوونتوس یا اگر میشه که نمی‌دونم چطوری اما مثلا همه بازی کن های یونتوس همون هایی باشه که مثلا در 2020 بودن

Los Galacticos

⚡️Rebel⚡️
Gold User
Feb 4, 2020
1,051
اينكه وقتى تو محوطه جريمه شلوغ ميشه فريم باز افت ميكنه واقعا جاى تحسين داره!
ازون جالب تر افت فريم موقع ضد حمله!
کلا بازی ایرادات خیلی زیادی داره و همین باعث شده نمراتش انقدر کم بشه. واقعا داغون ترین فیفایی هست که تابحال عرضه شده.

flesh & blood

کاربر سایت
Sep 27, 2012
322
نام
amir
بازی رو برای بار سوم دیلت کردم و یه فحش آبدار هم برا خودم گذاشتم که دیگه نرم سمتش.یه زباله ی غیر قابل بازیافته این آشغال
منم همینکارو کردم فروختمش رفت
همون فیفا۲۳ رو دارمش تو فکر اینم efootbal هم نصب کنم دوره همی همونارو بازی کنیم

• Like
Reactions: malek911

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
خدا رو شکر یه جوون دیگه برگشت به جامعه :D من که هیچ امیدی فعلا ندارم بتونم ترک کنم;))

در راستای اون قضیه گذاشتن depth روی 71 ،امروز دیدم که یکی از معروفها میگفت بذارید رو 44 مخصوصا اونا که دفاع جا میمونن یا تو سوئیچ کردن مشکل دارن.حالا باید تست کنم

یه چیزی هم در مورد اعداد بگم که اینا باگ نیست که مثلا چرا 71!!!!دلیلش اینه که تا 70 رو حالتیه که شکل دفاع رو حفظ میکنن.مثلا از محدوده 45-70 که کنارش مینویسه بعد 71 که بزنید اولین عددی هست که اون تغییر میکنه به پرس بیشتر.یا 44 چون اولین عددی هست که نوع دفاع عوض میشه.

نمیدونم منظور رو درست رسوندم یا نه ولی فقط میخواستم بگم اینا اعداد عجیب یا باگ نیستن
من کریر بازی میکنم.وقتی مهاجم توپو سرعتی میندازه جلو گاز میده دفاعم جا میمونه.اینو رو چند بذارم بهتره؟
کلا راهی هست که اون گاز دادن مهاجمو از وسط دفاع یه جوری بالانس کنم؟تو لینک زیر ویدیوی اولش تقریبا این مشکلو نشون داده و حل کرده ولی نمیدونم کدوم ایتم اسلایدر مربوط به اینه
EA SPORTS FC 24 OS Community Sliders - Operation Sports Forums

آقا من فوتبال تا حالا بازی نکردم خواستم بدونم چطوری میشه رونالدو رو از النصر بیاری به یوونتوس یا اگر میشه که نمی‌دونم چطوری اما مثلا همه بازی کن های یونتوس همون هایی باشه که مثلا در 2020 بودن
تو افلاین این کار شدنیه
باید بری تو تنظیمات بعد ترانسفر
اونجا النصر رو انتخاب کنی بعد رونالدو رو ترانسفر کنی تو یوونتوس
الباقی بازیکن ها هم به همین نحو هستش

• Like
Reactions: Dark_Souls

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,750
من کریر بازی میکنم.وقتی مهاجم توپو سرعتی میندازه جلو گاز میده دفاعم جا میمونه.اینو رو چند بذارم بهتره؟
کلا راهی هست که اون گاز دادن مهاجمو از وسط دفاع یه جوری بالانس کنم؟تو لینک زیر ویدیوی اولش تقریبا این مشکلو نشون داده و حل کرده ولی نمیدونم کدوم ایتم اسلایدر مربوط به اینه
EA SPORTS FC 24 OS Community Sliders - Operation Sports Forums
البته اسلایدر تغییر دادن و کاستوم تاکتیک تغییر دادن فرق داره.اینو گفتم که اشتباه نشه
ولی همین که گفتم میتونه کمکت کنه چون تو این حالت خط دفاعت رو میبری عقبتر ولی اگه منظورت اینه که در حالت یک به یک،حریف راحت جات میذاره که باید دفاع کردنت رو بهتر کنی.مثلا احتمال داره خودت زود میری تو پای حریف

اگه هم منظورت به مشکلات کلی بازی و تغییر اسلایدر هست که متاسفانه اطلاعی دارم چون فقط آنلاین میزنم هیچوقت اینا رو دستکاری نکردم

• Like
Reactions: ehsas1

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
اونایی که رو ps5 بازی میکنن
من برا مود کریر میخوام بازی رو بگیرم
ایا بازی ارش داره، بهتر شده از فیفا 23 یا بد تر؟
یه چیز هم بگم تو بازی فیفا گرافیک برام خیلی مهمه، آیا گرافیکش بهتر از 23 هست یا همونه؟
خواستم ببینم چقدر فرق دارن چون الان ظ2 فیفا 23 رو حدود 300 میشه خرید، ولی 24 رو بالای یک میلیون،
کلا هم کرییر بازی میکنم
(به خاطر این گفتم ps5 پلیر ها که گرافیکش رو دیدن و میدونن در چه حده) مخلص همه ی کنسولای دیگه و pc هستم
فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: XMohsen

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651

لینک این ویدیو رو میفرستی ببینیم چی پیشنهاد داده ممنون.

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,750
اونایی که رو ps5 بازی میکنن
من برا مود کریر میخوام بازی رو بگیرم
ایا بازی ارش داره، بهتر شده از فیفا 23 یا بد تر؟
یه چیز هم بگم تو بازی فیفا گرافیک برام خیلی مهمه، آیا گرافیکش بهتر از 23 هست یا همونه؟
خواستم ببینم چقدر فرق دارن چون الان ظ2 فیفا 23 رو حدود 300 میشه خرید، ولی 24 رو بالای یک میلیون،
کلا هم کرییر بازی میکنم
(به خاطر این گفتم ps5 پلیر ها که گرافیکش رو دیدن و میدونن در چه حده) مخلص همه ی کنسولای دیگه و pc هستم
فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
من چون رو pc بازی میکنم جواب ندادم که دوستان ps5 دار بگن که کسی چیزی نگفت... ولی چیزی که هست نسخه جدا که برای ps5 نزدن.گرافیک همه اش یکیه.نهایتا خیلی دقیق بشی 3-4 درصد بینشون یه فرقهایی پیدا کنی.
نه گرافیکش پیشرفت چشمگیری داشته و نه خود بازی.برای یه کریر ارزش نداره پول بدی(از نظر من)ولی اگه اهل آنلاین هستی یا کل کل با دوست و رفقا که قضیه فرق میکنه

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,750
لینک این ویدیو رو میفرستی ببینیم چی پیشنهاد داده ممنون.

چیزی که میگه اینه که رو 70 به بالا که میذارید خود ai بازیکنت رو تکون میده که بیاد پرس کنه و عمق دفاعت خالی میشه ولی رو 44 همش سعی میکنه شکل خط دفاع حفظ بشه و ai سر خود کاری نمیکنه

منم دیشب تو بازیهای ویکند تست کردم و واقعا راست میگه.دفاعم منظم تر بود و وقتی هم همه سرجاشون هستن سوئیچ کردن هم بهتر میشه و قاطی نمیشن.ولی باز یه مشکلی 44 به نظرم داره.وقتی حریف در حد خودت باشه یا ضعیفتر،این باعث میشه اون بیشتر سوار بازی باشه.

به نظرم بیشتر به درد وقتی میخوره که حریفت ازت قویتره و مجبوری دقیق تر دفاع کنی.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651

چیزی که میگه اینه که رو 70 به بالا که میذارید خود ai بازیکنت رو تکون میده که بیاد پرس کنه و عمق دفاعت خالی میشه ولی رو 44 همش سعی میکنه شکل خط دفاع حفظ بشه و ai سر خود کاری نمیکنه

منم دیشب تو بازیهای ویکند تست کردم و واقعا راست میگه.دفاعم منظم تر بود و وقتی هم همه سرجاشون هستن سوئیچ کردن هم بهتر میشه و قاطی نمیشن.ولی باز یه مشکلی 44 به نظرم داره.وقتی حریف در حد خودت باشه یا ضعیفتر،این باعث میشه اون بیشتر سوار بازی باشه.

به نظرم بیشتر به درد وقتی میخوره که حریفت ازت قویتره و مجبوری دقیق تر دفاع کنی.
حتما تستش میکنم ببینم چجوریه دمت گرم

• Like
Reactions: hamid_barca

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر