Multi Platform FC 24

سازنده
EA Vancouver
تاریخ انتشار
جمعه - ۷ مهر - ۱۴۰۲
ناشر
Electronic Arts
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
Screenshot 2023-07-10 184433.png

شروع یک دوره جدید برای یک بازی بین المللی

شما می توانید انواع ویژگی های جدید که نوآوری و اصالت را پدید می آورد، در واقعی ترین تجربه فوتبالی جستجو کنید.​

اولین تریلر بازی FC 24

View attachment EA_SPORTS_FC_24_Official_Announce_Trailer_-vL01jbgENE_136.mp4

عکس های رسمی بازی

HyperMotionV

در فناوری HyperMotionV با استفاده از ضبط داده های حجمی ( volumetric data ) که در بیش از 180 مسابقه حرفه ای فوتبال مردان و زنان برای تأثیرگذاری بر حرکات بازیکن، بازی را همانطور که واقعا انجام می شود، ثبت می کند. این حرکت تمام سبک بازی تیمی و همچنین باعث شده که «1200 سبک دویدن» کپچر شود تا طرفداران بتوانند سبک و سیاق منحصر به فرد حرکت بازیکنان برتر را در دنیای واقعی را در یک بازی ویدیویی تجربه کنند.

Screenshot 2023-07-14 040317.png

سبک بازی ( PlayStyles ) بهینه شده توسط OPTA

PlayStyles بازیکنان درون زمین را ابعاد جدیدی میبخشد و این فناوری از قدرت هایی که با نمره به بازیکنان تعمیم داده می شود عمیق تر است تا باعث شود توانایی‌ها و مهارت های شخصی درون زمین بازیکنان را که منحصر به فرد می کند، در زمین به صورت زنده و پویا به شما نشان دهد. PlayStyles از داده‌های بازیکنان در دنیای واقعی از Opta و منابع دیگر به دست می‌آید که مستقیما بر گیم‌پلی تثیر می‌گذارد و به بازیکنان قابلیت‌های منحصربه‌فردی می‌دهد که باعث می‌شود شیوه بازی آنها معتبرتر به نظر برسد. PlayStyles+ این توانایی‌های هک شده را به استانداردهای جهانی ارتقا می‌دهد. به طور مثال شوت های قدرتی هالند که منحصر به خود این بازیکن است و این باعث می شود که بازتاب توانایی‌های بازیکنان سوپر استار در بازی در سطحی اجرا می شوند که کمتر بازیکنی می‌تواند به آن برسد.

PlayStyles که با داده‌های Opta در دنیای واقعی بهینه شده است، به ورزشکاران بُعد می‌دهد. فراتر از رتبه بندی های کلی برای زنده کردن توانایی های درون زمینی که بازیکنان را خاص می کند. هر PlayStyle به بازیکنان قابلیت‌های منحصر به‌ فردی را می‌دهد که می‌بینید و احساس می‌کنید که روش بازی آنها را معتبرتر می‌کند. PlayStyles+ به توانایی‌های DNA مانندی شباهت دارد که استانداردهای بازیکنان را در کلاس جهانی ارتقا را می‌دهد و به بازیکنان نخبه توانایی بازی در سطحی را می‌دهد که کمتر کسی می‌تواند به آن برسد.
  • PlayStyles: هر فوتبالیستی در جهان یک روش متمایز برای بازی دارد؛ PlayStyles این بُعد را با توانایی‌های امضا شده ای به بازی جهانی سوق می دهد که بازی بازیکنان را فراتر از امتیازات کلی می‌برد و به آنها کمک می‌کند در زمین برجسته شوند. هر یک از 34 سبک بازی که بر هر مرحله از بازی از گل زنی تا دفاع تثیر می گذارد، این ویژگی در در تمام مُد های بازی بازی به جز VOLTA FOOTBALL موجود است.​
  • PlayStyles+: فقط بهترین بازیکنان جهان دارای PlayStyles+ هستند که توانایی آن را از «ویژه و خاص» به «تماشایی و جذاب» افزایش می‌دهد. با Playstyles+ که به بازیکنان برتر کمک می کند تا در زمین بدرخشند، می توانید تفاوت را ببینید و احساس کنید.​

Screenshot 2023-07-14 040454.png

FROSTBITE یک موتور گرافیکی پیشرفته

Frostbite یک موتور گرافیکی پیشرفته است که جزئیات یک دنیای واقعی را در یک بازی ارائه می‌کند و سطح جدیدی از غوطه‌ور شدن را برای هر مسابقه به ارمغان می‌آورد. فناوری کاملا جدیداسکلت بندی به نام SAPIEN ظاهر و حرکت بازیکنان را با مدل‌های بدنی واقعی بازطراحی کرده که آناتومیک بدنی یک انسان را تا 10 برابر دقیق‌تر و حرکات را تا کوچک ترین جزئیات اندازه گیری می کند و همین طور فیزیک پارچه را که GPU CLOTH نام دارد شبیه ساز فیزیک پارچه بازیکنان را به بهترین شکل ممکن شبیه ساز می کند پارچ هایی که بیشتر تکان میخورند، موج می‌زنند تا رفتار بدنی بازیکنان بهتر به نمایش بگذارد و این فناوری در زمان های جشن های بعد از گل و نماهای نزدیک به زیبای خود نمایی می کند و بسیار به دنیای واقعی فوتبال نزیک است.

Screenshot 2023-07-14 192721.png

Screenshot 2023-07-14 193041.png

Screenshot 2023-07-14 151436.png

توضیحاتی درباره «HyperMotionV» و «Frames Captured»

Gameplay Deep Dive HyperMotionV

Gameplay Deep Dive Attacking

Gameplay Deep Dive Defending

Career Deep Dive Total Management System PART1

Advanced Defending Information

Screenshot 2023-07-19 130512.png

Gameplay Deep Dive PlayStyles PART1 and PART2

PlayStyles Instructions Part 1

SLIDER In EA FC 24​

این پست به طور دائم به روز رسانی خواهد شد.​

آخرین ویرایش:

Emad_rowan

کاربر سایت
Jan 11, 2022
35
اسلایدرها
سی پی یو
شوت ارور ۷۵
پاس ارور ۶۵
پاس اسپید ۴۰
مارکینگ ۶۵
LINE LENGTH 35
LINE WIDTH 40
FIRST TOUCH ERROR 65

اسلایدر یوزر
شوت ارور ۶۵
پاس ارور ۶۵
گلکیپر ابیلیتی ۱۰۰
مارکینگ ۶۵
LINE LENGTH 35
FIRST TOUCH ERROR 65

دم شما گرم ولی فعلا احساس میکنم مشکل اساسی بازی بالانس نبودنه ….
گلرا اکثرا تو در و دیوارن ولی یه جای نامشخصی از بازی با یک دبل سیو عجیب غریب کلا معادله هارو بهم میریزن😁
در مورد شوتا هم همینطوره …

در مورد دفاع هم من بشدت رو دفاع کردن از قدیم حساس بودم و هستم یعنی با تمرکز کامل دفاع میکنم چون برام مهمه ولی هر سیستمی تا الان امتحان کردم بالاخره یجایی دفاع باز میشه کاریشم نمیشه کرد انگار
یا همین جلو انداختن توپ که cpu انجام میده بازیکن داغونیم که رو به رو باشه یهو تو استارت ازش جا میمونی … انگار دفاع باید اول یکی دو ثانیه لود شه تا استارت بزنه

درکل فعلا چیزی اندازه همین دفاع رو مخ نیست 🤔

Mehdi Bayern

کاربر سایت
Oct 4, 2010
261
چرا انقدر فیزیک بازیکنا داغونه؟ این هایپرموشن یه چیز کاملا تبلیغاتیه که فقط رو چندتا بازیکن معروف قابل لمسه بقیه داغونن، رو استپ توپ و چرخش و پاس و برخورد بازیکنا قشنگ میشه فهمید چقدر افتضاحه فیزیک
التیمیت هم واقعا شده پی2وین اصلا قابل بازی نیست خیلی اعصاب فولادین میخواد باید برم کریر رو امتحان کنم

• Like
Reactions: HACKBOTER

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,734
یه انتقاد هم من بکنم.یه چیز بازی خیلی خیلی رو مخه.البته برای بازی آنلاین و مخصوصا التیمیت.وگرنه تو کریر این مشکل رو نمیبینید.

اول هر فیفا که میاد یه سری باگ گل زدن یا دریبل زدن داره که پلیرها به صورت شدیدا رو اعصابی ازشون استفاده میکنن.مثلا امسال تا اینجا یه باگش سانتر بوده یکی دیگه اش دریبل R1 ~X(

یعنی دهن خودشون و ما رو سرویس میکنن از بس که فقط میخوان از همین راه گل بزنن.الان با هر کی بازی میکنی انگار مست کرده نمیتونه درست راه بره...600 بار در ثانیه یا میچرخه یا تو سر توپ میزنه.مهم هم نیست که بازیش خوب باشه یا نه.چون بقیه استفاده میکنن اینا هم باید استفاده کنن.

دیروز از یکی 7-1 جلو بودم ولی از هر جا گیرش میومد زارت سانتر میکرد:|یعنی دلم میخواست بگم اسکول خب میبینی نمیشه(یا تو بلد نیستی)حداقل یه راه دیگه روامتحان کن ~X(

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
برو تو تنظیمات و فعلا دفاع تاکتیکال بازی کن چون اونایی هم که از قبل بازی میکردن با دفاع جدید که adavanced هست هنوز مشکل دارن
تو کدوم تنظیماتن حمید؟
هرچی چک کردم هیچ جا پیداشون نمیکنم:D

• Like

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,734
کاکو حمید از روشهای پول در آوردن کوین برای امسال یه چند تا ویدیو برامون اپلود کن. دمت گرم
اصولا هر سال ea سعی میکنه راه کوین در آوردن رو سخت تر کنه تا ملت برن پوینت بخرن :D
ولی اگه تکنیک پول ساز خوبی دیدم حتما میگم

• Like

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
جالبه. واقعا عوضی تر از EA کمپانی ندیدم.

سال ۲۰۱۳ PES اومد کل استادیوم های لالیگا رو لایسنس کرد و گذاشت تو بازی. سال بعدش EA رفت کل استادیوم های لالیگا رو لایسنس انحصاری کرد!!! و تا شش هفت سال بعدش، فقط از چندتاش استفاده می کرد.

حالا اومدن با لالیگا شریک انحصاری شدن و رسما اسم لالیگا شد LALIGA EASPORTS. ولی کوپا دل ری و سوپرکاپ اسپانیا همچنان به صورت فیک تو بازیه!!!

چقدر بی شرفین آخه؟؟؟ /:)8-|

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
باید رو دفاعت کار کنی. من که این مشکل رو ندارم.
داری اشتباه میکنی.دفاع بازی واقعا مشکل داره.چندتا از دوستان هم دارن میگن.یه بازیکن شل و پل یهو توپو میندازه جلو و دفاع جا میمونه و تا به خودش بیاد گل رو خوردی

• Like
Reactions: malek911

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,734
داری اشتباه میکنی.دفاع بازی واقعا مشکل داره.چندتا از دوستان هم دارن میگن.یه بازیکن شل و پل یهو توپو میندازه جلو و دفاع جا میمونه و تا به خودش بیاد گل رو خوردی
دفاع مشکل نداره.سیستمِ جدیده و ما باید یاد بگیریم.اگه هم نمیخوای بذار رو همون تاکتیکال که مثل قبل باشه
چون تو این دفاع جدید یارگیری و نحوه تکل یا هل دادن و پوش کردن حریف همش توسط خودت انجام میشه برای همین اولش سخته تا یاد بگیریم

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
آره توپ رو میندازه جلو و میره. ولی من تو نیمه زمین خودم اصلا تو پای حریف نمیرم. برای همین جا نمی مونم. تو هم سعی کن این کارو بکنی.

• Like
Reactions: ehsas1

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دفاع مشکل نداره.سیستمِ جدیده و ما باید یاد بگیریم.اگه هم نمیخوای بذار رو همون تاکتیکال که مثل قبل باشه
چون تو این دفاع جدید یارگیری و نحوه تکل یا هل دادن و پوش کردن حریف همش توسط خودت انجام میشه برای همین اولش سخته تا یاد بگیریم
دارم اتفاقا تاکتیکال رو میگم.رو حالت جدید نذاشتم اصلا

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
آره توپ رو میندازه جلو و میره. ولی من تو نیمه زمین خودم اصلا تو پای حریف نمیرم. برای همین جا نمی مونم. تو هم سعی کن این کارو بکنی.
والا اون کارم نکنم توپو میبره گوشه محوطه جریمه بعد میاد داخل محوطه پاسکاری میکنه و گل
هیچ جوره نمیشه ازش گرفت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر