Multi Platform FC 24

سازنده
EA Vancouver
تاریخ انتشار
جمعه - ۷ مهر - ۱۴۰۲
ناشر
Electronic Arts
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
Screenshot 2023-07-10 184433.png

شروع یک دوره جدید برای یک بازی بین المللی

شما می توانید انواع ویژگی های جدید که نوآوری و اصالت را پدید می آورد، در واقعی ترین تجربه فوتبالی جستجو کنید.​

اولین تریلر بازی FC 24

View attachment EA_SPORTS_FC_24_Official_Announce_Trailer_-vL01jbgENE_136.mp4

عکس های رسمی بازی

HyperMotionV

در فناوری HyperMotionV با استفاده از ضبط داده های حجمی ( volumetric data ) که در بیش از 180 مسابقه حرفه ای فوتبال مردان و زنان برای تأثیرگذاری بر حرکات بازیکن، بازی را همانطور که واقعا انجام می شود، ثبت می کند. این حرکت تمام سبک بازی تیمی و همچنین باعث شده که «1200 سبک دویدن» کپچر شود تا طرفداران بتوانند سبک و سیاق منحصر به فرد حرکت بازیکنان برتر را در دنیای واقعی را در یک بازی ویدیویی تجربه کنند.

Screenshot 2023-07-14 040317.png

سبک بازی ( PlayStyles ) بهینه شده توسط OPTA

PlayStyles بازیکنان درون زمین را ابعاد جدیدی میبخشد و این فناوری از قدرت هایی که با نمره به بازیکنان تعمیم داده می شود عمیق تر است تا باعث شود توانایی‌ها و مهارت های شخصی درون زمین بازیکنان را که منحصر به فرد می کند، در زمین به صورت زنده و پویا به شما نشان دهد. PlayStyles از داده‌های بازیکنان در دنیای واقعی از Opta و منابع دیگر به دست می‌آید که مستقیما بر گیم‌پلی تثیر می‌گذارد و به بازیکنان قابلیت‌های منحصربه‌فردی می‌دهد که باعث می‌شود شیوه بازی آنها معتبرتر به نظر برسد. PlayStyles+ این توانایی‌های هک شده را به استانداردهای جهانی ارتقا می‌دهد. به طور مثال شوت های قدرتی هالند که منحصر به خود این بازیکن است و این باعث می شود که بازتاب توانایی‌های بازیکنان سوپر استار در بازی در سطحی اجرا می شوند که کمتر بازیکنی می‌تواند به آن برسد.

PlayStyles که با داده‌های Opta در دنیای واقعی بهینه شده است، به ورزشکاران بُعد می‌دهد. فراتر از رتبه بندی های کلی برای زنده کردن توانایی های درون زمینی که بازیکنان را خاص می کند. هر PlayStyle به بازیکنان قابلیت‌های منحصر به‌ فردی را می‌دهد که می‌بینید و احساس می‌کنید که روش بازی آنها را معتبرتر می‌کند. PlayStyles+ به توانایی‌های DNA مانندی شباهت دارد که استانداردهای بازیکنان را در کلاس جهانی ارتقا را می‌دهد و به بازیکنان نخبه توانایی بازی در سطحی را می‌دهد که کمتر کسی می‌تواند به آن برسد.
  • PlayStyles: هر فوتبالیستی در جهان یک روش متمایز برای بازی دارد؛ PlayStyles این بُعد را با توانایی‌های امضا شده ای به بازی جهانی سوق می دهد که بازی بازیکنان را فراتر از امتیازات کلی می‌برد و به آنها کمک می‌کند در زمین برجسته شوند. هر یک از 34 سبک بازی که بر هر مرحله از بازی از گل زنی تا دفاع تثیر می گذارد، این ویژگی در در تمام مُد های بازی بازی به جز VOLTA FOOTBALL موجود است.​
  • PlayStyles+: فقط بهترین بازیکنان جهان دارای PlayStyles+ هستند که توانایی آن را از «ویژه و خاص» به «تماشایی و جذاب» افزایش می‌دهد. با Playstyles+ که به بازیکنان برتر کمک می کند تا در زمین بدرخشند، می توانید تفاوت را ببینید و احساس کنید.​

Screenshot 2023-07-14 040454.png

FROSTBITE یک موتور گرافیکی پیشرفته

Frostbite یک موتور گرافیکی پیشرفته است که جزئیات یک دنیای واقعی را در یک بازی ارائه می‌کند و سطح جدیدی از غوطه‌ور شدن را برای هر مسابقه به ارمغان می‌آورد. فناوری کاملا جدیداسکلت بندی به نام SAPIEN ظاهر و حرکت بازیکنان را با مدل‌های بدنی واقعی بازطراحی کرده که آناتومیک بدنی یک انسان را تا 10 برابر دقیق‌تر و حرکات را تا کوچک ترین جزئیات اندازه گیری می کند و همین طور فیزیک پارچه را که GPU CLOTH نام دارد شبیه ساز فیزیک پارچه بازیکنان را به بهترین شکل ممکن شبیه ساز می کند پارچ هایی که بیشتر تکان میخورند، موج می‌زنند تا رفتار بدنی بازیکنان بهتر به نمایش بگذارد و این فناوری در زمان های جشن های بعد از گل و نماهای نزدیک به زیبای خود نمایی می کند و بسیار به دنیای واقعی فوتبال نزیک است.

Screenshot 2023-07-14 192721.png

Screenshot 2023-07-14 193041.png

Screenshot 2023-07-14 151436.png

توضیحاتی درباره «HyperMotionV» و «Frames Captured»

Gameplay Deep Dive HyperMotionV

Gameplay Deep Dive Attacking

Gameplay Deep Dive Defending

Career Deep Dive Total Management System PART1

Advanced Defending Information

Screenshot 2023-07-19 130512.png

Gameplay Deep Dive PlayStyles PART1 and PART2

PlayStyles Instructions Part 1

SLIDER In EA FC 24​

این پست به طور دائم به روز رسانی خواهد شد.​

آخرین ویرایش:

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
حس میکنم اتفاقا این یه روش مارکتینگ باشه چون EA احتمال بیشتری میده که شما نسخه بعد رو بگیری تا کسی که نسخه قبل احتمالا به هر دلیلی وقت کمتری گذاشته و ولش کرده. (صرفا یه حدسه البته و مطمئنا به کسایی ک تایم گیم پلی بالایی دارن هم رسیده)
هرچیه فعلا یه سرچ کردم دیدم خیلی ها با کد بتا مشکل دارن و نتونستن فعال کننش ارور های زیادی هم داشتن
خود اکانت ea help هم توییت زده بود که میدونن مشکل هست و دارن درست میکنن اما خبری از درست شدنش نیست بعد 3 4 روز

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
سرعت بازی خیلی خیلی بالاست.من نمیدونم امین جان چطوری میگن در حالت پیش فرض خوبه.من روی slow میذارم عادی میشه
مورد بعدی اینکه گلهای بازی خیلی زیادن.11-12 گل در یه بازی.چه خبره؟ چپ و راست گل.اصلا وقت نمیکنی 2 دقیقه بازی بکنی.باگ کیک آفم هنوز هست
تو کریر بازی کردم و سطح آلتیمیت.خیلی سطح سختی شده و هر توپی میاد گل میشه
گلر و مدافعین این بازی از پارسال خراب شدن و هنوزم پابرجاست

• Like
Reactions: -7-

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
آقا من واقعا درکتون نمیکنم سال پیش میگفتین سرعت بازی چرا انقدر پایینه کنده بده اه اه
الان میگین چرا بالا رفته سال پیش خوب بود ؟ #-o
ضمن اینکه دفاع کردن قلق داره و کاملا عوض شده بعد فیفا 22 حالا اینو نمیدونم ولی 23 اینجوری بود اوایل خیلی گل میزدم و میخوردم اواخر تا قبل توتس بازیا جوری شده بودن 1-0 یا 2-1 تموم میشدن (دیویژن 1 و الیت و ویکلی) تقریبا همه پلیرای ترای هارد من جمله خودم یاد گرفته بودیم چجوری دفاع کنیم (البته برا من یه 300-400 ساعت طول کشید رو 1000 ساعت مستر شدم :D مگر اینکه یه سوپرمن جلوم میفتاد)

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,696
نام
امیر
آقا من واقعا درکتون نمیکنم سال پیش میگفتین سرعت بازی چرا انقدر پایینه کنده بده اه اه
الان میگین چرا بالا رفته سال پیش خوب بود ؟ #-o
ضمن اینکه دفاع کردن قلق داره و کاملا عوض شده بعد فیفا 22 حالا اینو نمیدونم ولی 23 اینجوری بود اوایل خیلی گل میزدم و میخوردم اواخر تا قبل توتس بازیا جوری شده بودن 1-0 یا 2-1 تموم میشدن (دیویژن 1 و الیت و ویکلی) تقریبا همه پلیرای ترای هارد من جمله خودم یاد گرفته بودیم چجوری دفاع کنیم (البته برا من یه 300-400 ساعت طول کشید رو 1000 ساعت مستر شدم :D مگر اینکه یه سوپرمن جلوم میفتاد)
والا تا جایی که ما یاد داریم فیفا سرعتش بسته به شخمی بودن serverهاش تغییر میکرده. یه روز موشکه یه روز انگار رو کره ماه فوتبال بازی میکنی یه روز بازیکنا دارن اسکیت میکنن. این چیزی که دوستان میگن برا کیک آف آفلاین صادقه

• Like
Reactions: milad3d

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
سرعت بازی خیلی خیلی بالاست.من نمیدونم امین جان چطوری میگن در حالت پیش فرض خوبه.من روی slow میذارم عادی میشه
مورد بعدی اینکه گلهای بازی خیلی زیادن.11-12 گل در یه بازی.چه خبره؟ چپ و راست گل.اصلا وقت نمیکنی 2 دقیقه بازی بکنی.باگ کیک آفم هنوز هست
تو کریر بازی کردم و سطح آلتیمیت.خیلی سطح سختی شده و هر توپی میاد گل میشه
گلر و مدافعین این بازی از پارسال خراب شدن و هنوزم پابرجاست
منم نوشته بودم که سرعت بازی به شدت بالاست، بخصوص توی آنلاین
همه بازی ها هم پر گل، یعنی نیمه اول میبینی ۶ تا گل داشته
دفاع ها رو به شدت ضعیف کردت، به سختی میشه از مهاجم ها توپ رو گرفت

• Like
Reactions: ehsas1

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
والا تا جایی که ما یاد داریم فیفا سرعتش بسته به شخمی بودن serverهاش تغییر میکرده. یه روز موشکه یه روز انگار رو کره ماه فوتبال بازی میکنی یه روز بازیکنا دارن اسکیت میکنن. این چیزی که دوستان میگن برا کیک آف آفلاین صادقه
خود گیم پلی هم هست
فیفا 23 به مراتب بازی سنگین تر بود بخصوص سر اکسلریشن
من آخرین فیفا قبل این فیفا 19 بود بازی کردم بازی سرعت بالایی داشت 22 هم همین بود البته ولی فیفا 23 سنگینی خاصی داشتن بازیکنا سر دریبلینگ داستان میشد ربطی هم به سرور نداشت (مگر ایونت های خیلی بزرگ)
چون پینگم همیشه 70 بود الانم 30 هست واقعا فرق خاصی تو سرعت بازی نمیبینم بجز تو اسکیل زدن که سر لیتنسی پایین خیلی آسونتر شده

آخرین ویرایش:

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
منم نوشته بودم که سرعت بازی به شدت بالاست، بخصوص توی آنلاین
همه بازی ها هم پر گل، یعنی نیمه اول میبینی ۶ تا گل داشته
دفاع ها رو به شدت ضعیف کردت، به سختی میشه از مهاجم ها توپ رو گرفت
منم دقیقا همینو میگم.هر بازی 10-12 تا گل داره.خیلی مسخره هست
من موندم بقیه چطوری بازی میکنن و همچین چیزی رو نمیبینن
تو فیفا 23 هم 2 فصل کریر بازی کردم یه دونه 0-0 هم گیرم نیومد.اصلا بازی دبون گل تعریف نشده براش
تو این بتا هم 3 تا بازی کردم نزدیک 35 تا گل رد و بدل شده برام :))

Mehdi Bayern

کاربر سایت
Oct 4, 2010
261
میخواستم بعد چند سال فوتبال بگیرم ولی با این نظراتی که از بتای بازی دادید کلا دلم زده شد، اگه کسی بتا رو بازی کرده درست و منطقی بگه بازی ارزش خرید داره یا نه روی پی اس5؟ مخصوصا برای آفلاین و کریر

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,735
میخواستم بعد چند سال فوتبال بگیرم ولی با این نظراتی که از بتای بازی دادید کلا دلم زده شد، اگه کسی بتا رو بازی کرده درست و منطقی بگه بازی ارزش خرید داره یا نه روی پی اس5؟ مخصوصا برای آفلاین و کریر
یکسال...فقط یکسال رو شما به من بگو که کسی ایراد نگرفته باشه؟
هر سال همینه هر سال هم آخرش همه میخرن.نمیگم مشکل نداره ولی بهترین فوتبال فعلا همینه

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستانی که از دفاع جدید بازی راضی هستن و بلدن دفاع بکنن یه توضیحی بدن که چطوری باید دفاع کرد؟
خسته شدیم از بازیها پرگل شد

aliagha2020

کاربر سایت
Aug 15, 2017
158
دوستانی که از دفاع جدید بازی راضی هستن و بلدن دفاع بکنن یه توضیحی بدن که چطوری باید دفاع کرد؟
خسته شدیم از بازیها پرگل شد
دفاع بازی فیفا در کل ایراد داره. ولی برای بهتر شدن دفاع برو به قسمت اسکیل ها(نمیدونم تو فیفا 24 اسمها تغییر کرده یانه) بخش تمرینات دفاعی رو انجام بده در همه تمرینات نمره A بگیر خیلی دفاعتو بهتر میکنه حتی هوش مصنوعی بهتر به تیم کمک میکنه

• Like

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
منم دقیقا همینو میگم.هر بازی 10-12 تا گل داره.خیلی مسخره هست
من موندم بقیه چطوری بازی میکنن و همچین چیزی رو نمیبینن
تو فیفا 23 هم 2 فصل کریر بازی کردم یه دونه 0-0 هم گیرم نیومد.اصلا بازی دبون گل تعریف نشده براش
تو این بتا هم 3 تا بازی کردم نزدیک 35 تا گل رد و بدل شده برام :))
سیستم بازی در کریر شدیدا مشکل داره. فاصله خطوط بسیار زیاده و خط هافبک کلا عقب نمیاد. (جالبه این مشکل تو آلتیمیت نیست) در حالت عادی حتی یکی مثل نیکولاس هم نمیتونه سختی آلتیمیت تو کریر کلین شت کنه.
باید بری اسلایدرها رو برای خودت و کامپیوتر به این صورت تنظیم کنی.
خودت
LINE LENGHT: 30
LINE WIDTH: 40
اگر با پرس از جلو بازی میکنی
LINE HEIGHT: 100
اگر عمقی میخوای دفاع کنی بزارش 30.

هوش مصنوعی
LINE LENGHT: 25
LINE WIDTH: 45
MARKING: 65

با این تنظیمات با بارسا تو یه فصل ۱۵ گل بیشتر نخوردم.

همونطور که گفتم تو آلتیمیت این مشکل وجود نداره و انگار EA از عمد گند زده تو کریر که همه برن آلتیمیت.

آخرین ویرایش:
  • Like

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
سیستم بازی در کریر شدیدا مشکل داره. فاصله خطوط بسیار زیاده و خط هافبک کلا عقب نمیاد. (جالبه این مشکل تو آلتیمیت نیست) در حالت عادی حتی یکی مثل نیکولاس هم نمیتونه سختی آلتیمیت تو کریر کلین شت کنه.
باید بری اسلایدرها رو برای خودت و کامپیوتر به این صورت تنظیم کنی.
خودت
LINE LENGHT: 30
LINE WIDTH: 40
اگر با پرس از جلو بازی میکنی
LINE HEIGHT: 100
اگر عمقی میخوای دفاع کنی بزارش 30.

هوش مصنوعی
LINE LENGHT: 25
LINE WIDTH: 45
MARKING: 65

با این تنظیمات با بارسا تو یه فصل ۱۵ گل بیشتر نخوردم.

همونطور که گفتم تو آلتیمیت این مشکل وجود نداره و انگار EA از عمد گند زده تو کریر که همه برن آلتیمیت.
ممنون
شوت ارور و پاس ارور رو زیاد کردم و توانایی گلرهارو گذاشتم روی 100 .بنظرت بهتره اینطوری یا تنظیمات پیشفرض خوبه + این تغییراتی که شما گفتی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر