Dragon Age II ~ Xbox 360 Thread

iranian_ boy

کاربر سایت
Nov 24, 2008
212
نام
مهزیار
سلام
گیم پل بازی مثل نسخه قبلی هست که یکی من بزن یکی تو بزن:dیا نه فرق کرده؟
ممنون
نه بابا... همون قبلی هم یکی من بزن یکی تو بزن نبود... فقط یخورده کند بود... اما الان شده مثل god of war سریع شده......وقتی میخوای گنگ کنی سریع شده....

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
توی این بازی مثل ME2 از روابط عاطفی هم خبری هست؟

شده Bioware یه بازی بسازه و از ''روابط عاطفی'' خبری نباشه ؟!
معلومه که هست !
من خودم با یه مرد ( Andres فکر کنم غلط املایی دارم ) رابطه داشتم که البته سیو نکردم سریع از سیو های قبلیم استفاده کردم !

xReza-360

کاربر سایت
Apr 22, 2009
159
نام
رضا
من هنوز بازی رو تموم نکردم ولی به گفته سایت های اجنبی :d50 ساعت گیمپلی داره که باز نمیدونم شامل ماموریت فرعی هاست یا فقط ماموریت های اصلی در مورد سوال دوم ماموریت اصلی که خودبه خود باز میشن ولی ماموریت های فرعی رو نقشه به صورت علامت تعجب (!) که ادم هان میتونی ازشون ماموریت بگیری یا برات نامه میاد یا تو برد های جاهای مختلف در مورد سوال سوم که فک نمی کنم تفاوت زیادی ایجاد کنه مثلا به چنتا دزد بر میخوری که میتونی پولاتو بدی بهشون میتونی بکشیشون که جنگ کردن باهاشون مطمعنا بازی رو طولانی تر میکونه از این انتخاب ها هم زیاد هست که میتونی بجنگی یا با صحبت حلش کنید ولی فک نمیکوند در کل 1 یا 2 ساعت تفاوت ایجاد کنه
ممنون از حاج ساموئل گل.در ضمن اجنبی رو خوب اومدی حاجی=))=))=))=))=))

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
من هنوز بازی رو تموم نکردم ولی به گفته سایت های اجنبی :d50 ساعت گیمپلی داره که باز نمیدونم شامل ماموریت فرعی هاست یا فقط ماموریت های اصلی در مورد سوال دوم ماموریت اصلی که خودبه خود باز میشن ولی ماموریت های فرعی رو نقشه به صورت علامت تعجب (!) که ادم هان میتونی ازشون ماموریت بگیری یا برات نامه میاد یا تو برد های جاهای مختلف در مورد سوال سوم که فک نمی کنم تفاوت زیادی ایجاد کنه مثلا به چنتا دزد بر میخوری که میتونی پولاتو بدی بهشون میتونی بکشیشون که جنگ کردن باهاشون مطمعنا بازی رو طولانی تر میکونه از این انتخاب ها هم زیاد هست که میتونی بجنگی یا با صحبت حلش کنید ولی فک نمیکوند در کل 1 یا 2 ساعت تفاوت ایجاد کنه
ممنون از حاج ساموئل گل.در ضمن اجنبی رو خوب اومدی حاجی=))=))=))=))=))
yw :d
----------------------------------------------
امروز به این نتیجه رسیدم که چه ماموریت فرعی های بازی خفن شدن خیلی جالبا هر کودوم یه داستانی داره
یه ماموریت گرفتم که یه کوناریه میج رو (Qunari) فراری بدم تا دیدمش گفتم این میاد با من ولی اخرش خودشو کشت :(حیف بود زور ازش میبارید :d
ولی فک نمیکنم به پا شخصیت های 1 ش برسه (مخصوصا موریگان :d) ولی این الف ه فنریس (fenris ) با اندرس تاحالا خیلی باهال بودن مخصوصا اولیه
--------------------------------------------------------
من خودم با یه مرد ( Andres فکر کنم غلط املایی دارم ) رابطه داشتم که البته سیو نکردم سریع از سیو های قبلیم استفاده کردم !
مگه اتفاقه بدی میوفته ؟ :d

آخرین ویرایش:

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
yw :d
----------------------------------------------

مگه اتفاقه بدی میوفته ؟ :d

نه ولی میدونی دوست من , من زیاد دوست ندارم با جنس موافق رابطه داشته باشم !

-------------

راستی دوستان بالاخره بعد از 25 ساعت بازی یه اتفاقی افتاد که بستگی به اخر Origins داره :
با Alistair ملاقات کردم !

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
نه ولی میدونی دوست من , من زیاد دوست ندارم با جنس موافق رابطه داشته باشم !

-------------

راستی دوستان بالاخره بعد از 25 ساعت بازی یه اتفاقی افتاد که بستگی به اخر Origins داره :
با Alistair ملاقات کردم !

Oh shiit:d
اگه جنسه موافقه که هیچ :d اخه برا من جنسه مخالفه :d(زن میج ساختم ) گفته شاید شما هم دارید با فیمیل میرید :d

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
برای این بازی هم مثل ME2 نیاز به Save شماره 1 بازی هست؟
نه عزیزم لازم نیست ولی اگه داشته باشی میتونی از اون سیو تو بازی استفاه کنی .مثلME2 .
بدون اون داستان رو از یکی از 3 حالت پیش فرض استفاده میکنی.

mobinoo

کاربر سایت
Aug 18, 2010
78
نام
مبین
آخه از دراگون بعیده ! نه یکش که کامل کلاسیک بود و یک A رو میزدیم ، خودش میزد ، نه به این نسخه. امروز هم بالاخره بازی رسید. خیلی مشته.
فقط چون آشنایی ندارم با این فروم ، ببخشید که این جا پرسیدم :
1- یک بازی رو نقد کردم کجا بذارم؟
2- Preview بازی رو که نوشتم کجا بذارم؟ ( اگه مولتی پلتفورم باشه )
ممنون

جوااااااااب

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
:-o:-o:-o
فوق العاده س بازیش!!انصافا خیلی نامردو بی سلیقه این میگین آشغاله!!
خدا وکیلیش درسته نسبت به 1ش ساده شده(دیالوگاش)ولی همه چیز عالیه بخصوص مبارزه ش!!
بعد از اینکه آرچ دیمون اومد باهامون حرف زد(اژدها خودمون:D)و رفتتیم به کریک وال چیه:D
اونجا بعد از دیدن عمو مون 2 تا ماموریت برای رفتن میاد درست!من اول برای مرد رو رفتم که بهم گفت چند نفرن دید میزنن منو برو کارشونو تموم کن!
منم پول میخواستم رفتم از یارو رشوه گرفتم که فرار کنه افرادشو کشتم بعد کسی که ازش ماموریت گرفتم ناراحت شد!
بعد رفتم پیش elfئه باهاش صحبت کردم رفتم یارو مغازه داره رو به توپ بستم:D گفتم اینجا شکست نخورم:D
گرافیک بازی از نظر هنری فوق العاده س!(نسبت به origins به da2 مثل god of war 1 تا god of war 2 هستش!!!:D
البته از نظر هنری واقعا داقون ایج(داغون ایج:D)تشریف داره!از تو تمام npc ها رد میشه شد!
فقط از سربازا و کسایی که ماموریت داری رد نمیشی!
من که اوایلشم (2 ساعته خریدم)خیلی خیلی دارم حال میکنم!رروایت داستان هم عالیه کلی انتخاب ویژه هم تو همون اویل بازی هستش!!
یه سئوال:
من تو یه دمو دیدم مادر هاک تو همون شهر خودمون رو زمین افتاد و مرده بعد آرچ دیمون میاد اما برا من داداشم مرد !با شوهر اون زنه:D جریان چیه؟چون زیادی باهاشون خوب حرف زدمه؟

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
:-o:-o:-o
فوق العاده س بازیش!!انصافا خیلی نامردو بی سلیقه این میگین آشغاله!!
خدا وکیلیش درسته نسبت به 1ش ساده شده(دیالوگاش)ولی همه چیز عالیه بخصوص مبارزه ش!!
بعد از اینکه آرچ دیمون اومد باهامون حرف زد(اژدها خودمون:D)و رفتتیم به کریک وال چیه:D
اونجا بعد از دیدن عمو مون 2 تا ماموریت برای رفتن میاد درست!من اول برای مرد رو رفتم که بهم گفت چند نفرن دید میزنن منو برو کارشونو تموم کن!
منم پول میخواستم رفتم از یارو رشوه گرفتم که فرار کنه افرادشو کشتم بعد کسی که ازش ماموریت گرفتم ناراحت شد!
بعد رفتم پیش elfئه باهاش صحبت کردم رفتم یارو مغازه داره رو به توپ بستم:D گفتم اینجا شکست نخورم:D
گرافیک بازی از نظر هنری فوق العاده س!(نسبت به origins به da2 مثل god of war 1 تا god of war 2 هستش!!!:D
البته از نظر هنری واقعا داقون ایج(داغون ایج:D)تشریف داره!از تو تمام npc ها رد میشه شد!
فقط از سربازا و کسایی که ماموریت داری رد نمیشی!
من که اوایلشم (2 ساعته خریدم)خیلی خیلی دارم حال میکنم!رروایت داستان هم عالیه کلی انتخاب ویژه هم تو همون اویل بازی هستش!!
یه سئوال:
من تو یه دمو دیدم مادر هاک تو همون شهر خودمون رو زمین افتاد و مرده بعد آرچ دیمون میاد اما برا من داداشم مرد !با شوهر اون زنه:D جریان چیه؟چون زیادی باهاشون خوب حرف زدمه؟
این بستگی به کلاس و جنسیتی که انتخاب می کنید داره....
اگه کلاس واریور مذکر بردارین اینطوری میشه.... فک کنم اگه rouge برداری خواهرت بمیره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر