Dragon Age II ~ Xbox 360 Thread

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
درست میگه نسخه کنسولی بازی گرافیک قابل قبولی داشت (هم ps3 هم 360)
ولی ندید میشه گفت هیچکدوم قابل مقایسه با نسخه pc نیستن.

iranian_ boy

کاربر سایت
Nov 24, 2008
212
نام
مهزیار
من که هنوز بازیش نکردم، منتظر release رسمی ام...(live ....) ولی این triler های gameplaye ش رو دیدم از لحاظ گرافیکی گویا تغییری نداشته متاسفانه.... ولی بقیه چیزاش عالیه....
خداییش من نمیدونم چرا ی بازی rpg با گرافیک درست نمیسازن مخصوصا ی چیزی مثل این dragon age که اینقدر حرفه ای ...نمیدونم چرا هزینه نمیکنن رو گرافیکش.... حالا نقطه مقابل این بازی میشه two worlds که گرافیکش عالی اما rpg بودنش افتضاست...... آدم شاخ در میاره بعضی وقتا فکر میکنم اینا عرضه ندارن بازی بسازن.....هرجاشو میگیرن از ی طرف دیگه در میره.....
ولی خداییش ی mass effect رو خوب اومدن...هم گرافیک هم rpg بودنش قشنگ بود....
در کل ما که عاشق dragon age هستیم ....با همون گرافیک قبلیش هم حال میکنم:x ....

Comman

کاربر سایت
Nov 19, 2005
245
نام
علی پاشایی
من که هنوز بازیش نکردم، منتظر release رسمی ام...(live ....) ولی این triler های gameplaye ش رو دیدم از لحاظ گرافیکی گویا تغییری نداشته متاسفانه.... ولی بقیه چیزاش عالیه....
خداییش من نمیدونم چرا ی بازی rpg با گرافیک درست نمیسازن مخصوصا ی چیزی مثل این dragon age که اینقدر حرفه ای ...نمیدونم چرا هزینه نمیکنن رو گرافیکش.... حالا نقطه مقابل این بازی میشه two worlds که گرافیکش عالی اما rpg بودنش افتضاست...... آدم شاخ در میاره بعضی وقتا فکر میکنم اینا عرضه ندارن بازی بسازن.....هرجاشو میگیرن از ی طرف دیگه در میره.....
ولی خداییش ی mass effect رو خوب اومدن...هم گرافیک هم rpg بودنش قشنگ بود....
در کل ما که عاشق dragon age هستیم ....با همون گرافیک قبلیش هم حال میکنم:x ....

من تو کاره کسی فضولی نمیکنم اما دیگه شما همه چیزو قاطی کردی!

گرافیک افتضاحه two worlds رو با کاره تمیزی مثل DA مقایسه میکنی بعد میگی اون بهتره!!!
بعدگیم پلیش نسبت به شماره قبلی تغییر نداشته!!!! Oh my god
شما خیلی خوبی

iranian_ boy

کاربر سایت
Nov 24, 2008
212
نام
مهزیار
من تو کاره کسی فضولی نمیکنم اما دیگه شما همه چیزو قاطی کردی!

گرافیک افتضاحه two worlds رو با کاره تمیزی مثل DA مقایسه میکنی بعد میگی اون بهتره!!!
بعدگیم پلیش نسبت به شماره قبلی تغییر نداشته!!!! Oh my god
شما خیلی خوبی
اااااااااااا
من کی گفتم گیم پلیش تغییری نداشه؟؟؟؟!!!! :-oاصلا خوندی ببینی من چی نوشتم؟؟؟؟؟ من فقط گفتم گرافیکش تغییر چندانی نکرده....همین....
تازه یطور میگی این دو تا بازی رو با هم مقایسه نکن هر کی ندونه میگه حالا من گفتم two worlds بهتره.!!!! من که گفتم... گفتم گرافیک two worlds اگر چه حرفه ای نیست اما نسبت به dragon age 2 بنظر من قشنگ تر میزد...!!! ( حالا این نظر من بود....چرا دعوا میکنی:(:d)
حالا اصلا شما اون کلمه "عالی" رو خط بزن.... اصلا کی گفته گرافیک two worlds قشنگه؟؟؟ ها ها؟؟؟ کی کیه کیه کییییههههههههههههههه!!؟!؟!؟!؟:d
تو بقیه موارد اصلا این دو تا بازی قابل قیاس نیستن.... dragon age خیلی سرتره....

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
یه سوال :
توی نقشه ی اصلی اون قسمتی که یک خونه هست (! همونجایی که مامان و داییه کاراکترمون اونجا هستن ) کنارش عکس نامه است و کسی میدونه چرا ؟

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
یه سوال :
توی نقشه ی اصلی اون قسمتی که یک خونه هست (! همونجایی که مامان و داییه کاراکترمون اونجا هستن ) کنارش عکس نامه است و کسی میدونه چرا ؟

روي ميز نامه هايي هست كه در حقيقت مراحل جانبي هستند. با انجام اين ماموريت ها پول خوبي ميتوني به دست بياري.

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
دیروز بازی رو گرفتم یه 4 ساعت هم بازی کردم فوقلاداس:x بشدت حال کردم مخصوصا سیستم فایتینگ بازی خیلی جذاب شده گرافیک بازی هم خیلی خوبه ولی بعضی از مدل های بازی رو عوض کردن مثل دارکاسپان ها که تو بازی قبلی خیلی شبیه اورک ها بودن در کل گرافیک بازی یکم فانتزی شده که به نظرم خیلی خوبه مخصوصا مدل الف ها
تا اینجا بشدت حال کردم همون چیزی که انتظار داشتم یکم بیشتر
اول بازی که دراگونه نجاتت میدم بعد تبدیل به ادم میشه تا تبدیل شد گفتم فلمت ه (مادر موریگان) که تغیر داده بودنش و با ابهت تر :dشده بود ولی صداش با رنگه چشماش همون بود
در کل تغییراتی که تا الان داشته بنظرم خیلی خوب بودن در ضمن من سیو هام رو هم از بازی اول ایمپورتشون کردم ولی تا اینجا که رفتم تاثیری ندیدم

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
سلام بچه ها
بازیش ارزش انجام دادنو داره؟
rpgیش مثل مس افکت 2 شده؟
گرافیک چجوریه؟
بله که ارزشو بازی کردنو داره.
بعدم یه سوال فنی داشتم!!:d.من یه سری زره و شمشیر خریدم که ستاره هاش پره ولی اجازه استفاده کردنشو بهم نمیده.کاری خاصی باید انجام بدم!!:-/

• Like
Reactions: A-L-I

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر