Dragon Age II ~ Xbox 360 Thread

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,637
نام
Ali
سلام.
بازي رو گرفتم ولي يه مشكل دارم،با اينكه بازي روي هارد نصبه ولي موقع بازي ارور The Disk is Unreadable ميده.
با 3 تا ديسكمختلف هم امتحان كردم.اين 3 تا ديسك رو هم نصب كردم،يعني يكي رو پاك كردم با اون يكي نصب كردم،تنها تغييري كه ايجاد شد باي يكم جلوتر از دفعه قبل ارور ميداد!
مشكل چيه؟با بقيه بازي ها هم مشكلي ندارم.

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
بله که ارزشو بازی کردنو داره.
بعدم یه سوال فنی داشتم!!:d.من یه سری زره و شمشیر خریدم که ستاره هاش پره ولی اجازه استفاده کردنشو بهم نمیده.کاری خاصی باید انجام بدم!!:-/

شما هنوز لولتون به حدي نرسيده كه از اون شمشير و يا زره استفاده كنيد. بايد با زدن X ببيني چه چيزهايي لازمه به دست بياري تا از اون وسيله استفاده كني، بعضي از شمشير ها مثلا Strength بالايي مي خوان.

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
اقا
این یارو ancient rock wraith همونی که از سنگه و توی Deep road رو چطوری باید بکشیم ؟

ویرایش : بالاخره تونستم بکشمش ! 10000 تا XP میده !

یه سوال دیگه :

این یارو وسلی ( شوهر اولین ) چرا اول بازی مرد ؟!

آخرین ویرایش:

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
اقا
این یارو ancient rock wraith همونی که از سنگه و توی Deep road رو چطوری باید بکشیم ؟

ویرایش : بالاخره تونستم بکشمش ! 10000 تا XP میده !

یه سوال دیگه :

این یارو وسلی ( شوهر اولین ) چرا اول بازی مرد ؟!

:d
شوهرش به خونه دارکاسپانه الوده شده بود و همونطور که میدونی خونشون کشندس مثل سمه که فلمت هم گفت تنها راهه نجاتش گری واردن کردنشه بدشم شوهر اولین به اولین می گه که این نوع مرگ کند درد ناکه خلاسم کن :d

• Like
Reactions: Squidward

xReza-360

کاربر سایت
Apr 22, 2009
159
نام
رضا
اقایون یه سوال ماموریت های اصلی بازی کدام ها هستند و چند ساعت بازی گیم پلی داره من تا حالا 5.30ساعت رفتم(تایم که رو سیوم نوشته) سوال بعدم هم اینه که وقتی ماموریت ها تمام میشه چطوری باید ماموریت جدید باز کرد؟سوال بعدم اینه که جواب هایی که تو طول بازی میدیم باعث طولانی شدن بازی میشه یا خیر ؟ خیلی ممنون اگر لطف کنید این همه سوال منو جواب بدین.

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
شوهرش به خونه دارکاسپانه الوده شده بود و همونطور که میدونی خونشون کشندس مثل سمه که فلمت هم گفت تنها راهه نجاتش گری واردن کردنشه بدشم شوهر اولین به اولین می گه که این نوع مرگ کند درد ناکه خلاسم کن :d

ممنون .
ولی مشکلم شد دو تا ! خب حالا چطوری یک نفر به خونه دارکسپان الوده میشه ؟!

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
آقا من یه مشکلی با تصویرش دارم. من با Tv معمولی بازی میکنم. تو این بازی مشکل اینه که ابعاد تصویر کات سین ها رو عوضش میکنه (فشرده ترش میکنه:d) تو گیم پلی هم زوم میکنه. چطوری میتونم این مشکلو حل کنم؟ یا کلا این بازی همین جوریه؟

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,881
نام
وحید
کاش یکم رو گرافیکش بیشتر کار میشد از این کمپانی واقعا بعید بود ولی گیم پلیش جالبه در کل یه بازی خوب طبقه بندی میشه

iranian_ boy

کاربر سایت
Nov 24, 2008
212
نام
مهزیار
سلام...
دوستان پست 79 رو یادتون که هست نوشتم.....؟؟!!! همونطور که گفته بودم اونموقع هنووز بازیش نکرده بودم....
امروز بااخره بازی release شد و ما گرفتیم.... میخوام ی چیزی بگم:
من اون پست رو ننوشتم:d...اولا حرفم رو پس میگیرم درباره گرافیکش.... چون واقعا عالی شده... از همه سرتره...اصلا باورم نمیشد.....زمین تا آسمون با اونی که تو triler دیدم تفاوت داشت...
دوم اینکه عجب حرفی ای شده warrior َ خیلی خوب شده mage ش واقعا عالی ...سرعت رفته بالا بازی شده Adventurer RPG:d... اینقدر عالیه که ترجیح میدم دیگه هیچی نگم چون باید ی مقاله نوشت واسش.....
ها دیگه همین.......اینقدر جوگیر شدیم ...گفتیم سریع بیایم اعتراف کنیم ...ممکنه تا فردا از شدت هیجان زنده نباشم بعدش اون دنیا خرمون رو بچسبن:d.
حالا ی سوال
اون بخشش که داری character میسازی... یجاش میتونی تاریخ dragon age که خودت بازی کردی رو وارد کنی......اینطور که من دیدم چیزایی رو که مد نظر داشت مربوط بود به مثلا آیا elf رو متحد خودت کردی یا اینکه سرنوشت loghain چی شد یا کلا اهداف کلی.....هیچ بحثی از یارات و یا بطور کلی relationship نبود.... به نظرتون تاثیری داره اینکه مثلا رفتارت با یارات تو نسخه یک چطور بوده؟!!! آخه میترسم برم بعدش بزن اوضامون رو بریزه بهم.....کلا میخوام بدونم کسی ترجیح داد با save خودش بره؟:d
هرچند من save ی رو زدم که هنوز Archdemon رو نکشته بودم یعنی آخراش....واسه همین پیغام داد که بازی بطور Auto بقیش رو کامل میکنه.....آخه من هم save کشتن dragon به دست خودم رو داشتم هم alistar واسه همین مونده بودم کدوم رو بزنم...ترسیدم اوضاع بریزه بهم.......

آخرین ویرایش:

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
اقایون یه سوال ماموریت های اصلی بازی کدام ها هستند و چند ساعت بازی گیم پلی داره من تا حالا 5.30ساعت رفتم(تایم که رو سیوم نوشته) سوال بعدم هم اینه که وقتی ماموریت ها تمام میشه چطوری باید ماموریت جدید باز کرد؟سوال بعدم اینه که جواب هایی که تو طول بازی میدیم باعث طولانی شدن بازی میشه یا خیر ؟ خیلی ممنون اگر لطف کنید این همه سوال منو جواب بدین.
من هنوز بازی رو تموم نکردم ولی به گفته سایت های اجنبی :d50 ساعت گیمپلی داره که باز نمیدونم شامل ماموریت فرعی هاست یا فقط ماموریت های اصلی در مورد سوال دوم ماموریت اصلی که خودبه خود باز میشن ولی ماموریت های فرعی رو نقشه به صورت علامت تعجب (!) که ادم هان میتونی ازشون ماموریت بگیری یا برات نامه میاد یا تو برد های جاهای مختلف در مورد سوال سوم که فک نمی کنم تفاوت زیادی ایجاد کنه مثلا به چنتا دزد بر میخوری که میتونی پولاتو بدی بهشون میتونی بکشیشون که جنگ کردن باهاشون مطمعنا بازی رو طولانی تر میکونه از این انتخاب ها هم زیاد هست که میتونی بجنگی یا با صحبت حلش کنید ولی فک نمیکوند در کل 1 یا 2 ساعت تفاوت ایجاد کنه
ممنون .
ولی مشکلم شد دو تا ! خب حالا چطوری یک نفر به خونه دارکسپان الوده میشه ؟!
منم خودم اونجا متوجه نشدم که چی شد که این اینطوری شود ولی فک میکنم بازوش که زخمی میشه خون دارکاسپانه به بازوش برخورد میکنه و قاطی خونش میشه :d شاید هم وسط جنگ خونشون رفته تو دهنش :d بالاخره جنگه دیگه :d
سلام...
دوستان پست 79 رو یادتون که هست نوشتم.....؟؟!!! همونطور که گفته بودم اونموقع هنووز بازیش نکرده بودم....
امروز بااخره بازی release شد و ما گرفتیم.... میخوام ی چیزی بگم:
من اون پست رو ننوشتم:d...اولا حرفم رو پس میگیرم درباره گرافیکش.... چون واقعا عالی شده... از همه سرتره...اصلا باورم نمیشد.....زمین تا آسمون با اونی که تو triler دیدم تفاوت داشت...
دوم اینکه عجب حرفی ای شده warrior َ خیلی خوب شده mage ش واقعا عالی ...سرعت رفته بالا بازی شده Adventurer RPG:d... اینقدر عالیه که ترجیح میدم دیگه هیچی نگم چون باید ی مقاله نوشت واسش.....
ها دیگه همین.......اینقدر جوگیر شدیم ...گفتیم سریع بیایم اعتراف کنیم ...ممکنه تا فردا از شدت هیجان زنده نباشم بعدش اون دنیا خرمون رو بچسبن:d.
حالا ی سوال
اون بخشش که داری character میسازی... یجاش میتونی تاریخ dragon age که خودت بازی کردی رو وارد کنی......اینطور که من دیدم چیزایی رو که مد نظر داشت مربوط بود به مثلا آیا elf رو متحد خودت کردی یا اینکه سرنوشت loghain چی شد یا کلا اهداف کلی.....هیچ بحثی از یارات و یا بطور کلی relationship نبود.... به نظرتون تاثیری داره اینکه مثلا رفتارت با یارات تو نسخه یک چطور بوده؟!!! آخه میترسم برم بعدش بزن اوضامون رو بریزه بهم.....کلا میخوام بدونم کسی ترجیح داد با save خودش بره؟:d
هرچند من save ی رو زدم که هنوز Archdemon رو نکشته بودم یعنی آخراش....واسه همین پیغام داد که بازی بطور Auto بقیش رو کامل میکنه.....آخه من هم save کشتن dragon به دست خودم رو داشتم هم alistar واسه همین مونده بودم کدوم رو بزنم...ترسیدم اوضاع بریزه بهم.......
مطمعن بودم این پست رو از تو میبینم :d;)

mobinoo

کاربر سایت
Aug 18, 2010
78
نام
مبین
:O نه بابا دیگه نه در اون حد!!فیبل که فقط شمشیرو جهتشو عوض میکرد میزد(=)))این از روی نیزه های در حال پرتاب هم میپره!(:D)کلا به قول بچه ها گاد او وار بدون کمبوئه

آخه از دراگون بعیده ! نه یکش که کامل کلاسیک بود و یک A رو میزدیم ، خودش میزد ، نه به این نسخه. امروز هم بالاخره بازی رسید. خیلی مشته.
فقط چون آشنایی ندارم با این فروم ، ببخشید که این جا پرسیدم :
1- یک بازی رو نقد کردم کجا بذارم؟
2- Preview بازی رو که نوشتم کجا بذارم؟ ( اگه مولتی پلتفورم باشه )
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر