Dragon Age II ~ Xbox 360 Thread

:-o:-o:-o

من تو یه دمو دیدم مادر هاک تو همون شهر خودمون رو زمین افتاد و مرده بعد آرچ دیمون میاد اما برا من داداشم مرد !با شوهر اون زنه:دی جریان چیه؟چون زیادی باهاشون خوب حرف زدمه؟

اگه Mage برداری خواهره میمیره ولی اگه Warrior یا Rogue برداری داداشت میمیره .

----------------------

بالاخره بازی تموم شد .
کی گفته بود 50 ساعته ؟!! من همه ی ماموریتای فرعیشو رفتم , کلا 30 ساعت طول کشید .
در کل عالی و بهتر از Origins بود . و داستانش هم بهتر بود .

راستی چرا تایپک سوت و کوره ؟!

آخرین ویرایش:
دوستان سلام
بلاخه بعد از جست و جوی بسیار راز اون باگ که تو یه ویدیو بود و xp و پول بی نهایت میداد رو کشف کردم!
اینطور که میگن ،:
1- باید یه ماموریت جانبی پیدا کنین که کات سین نداشته باشه (موقع تموم شدنش)و ماموریت اصلی نباشه. مثل ماموریت هایی که باید توش چیزی رو برای کسی پیدا کنی و بهش تحویل بدی

2- وقتی ماموریت رو انجام دادین (خواستین برین پیش یارو) همونجا که دیدینش اسلحه تون رو دربیارن.

3-برین نزدیک یارو (تو بغلش تقریبا! نزدیک ترین فاصله ممکن-اسلحه تون همچنان باید کشیده باشه)

4- پشت سر هم دکمه Aرو بزنین . هیچ کار دیگه ای نکنین فقط پشت سر هم اون دکمه رو بزنین. جایزه اون ماموریت به تعداد دفعاتی که دکمه رو بزنین بهتون داده میشه.

این روش رو خودم امتحان نکردم ولی از روی ویدیو های تو utube و توضیحاتشون برداشت کردم

لطفا اگه کسی امتحان کرد بیاد نتیجش رو بگه

آخرین ویرایش:
بچه ها من طرفای 13 ساعت بازی کردم الان ماموریت تو نقشه ندارم تو جورنالم هم چرت نوشته کسی این مرحله رو میدونه باید کجا برم ! Act of mercy

بچه ها من طرفای 13 ساعت بازی کردم الان ماموریت تو نقشه ندارم تو جورنالم هم چرت نوشته کسی این مرحله رو میدونه باید کجا برم ! Act of mercy

یعنی چی چرت نوشته ؟!!
من نمیدونم کجایی ولی احتمالا:
Deep Road نرفتی .
ببین دوست من ماموریت اصلیت اینه که 50 تا سکه جمع کنی تا ببرت Deep Road .

بازی رو حدود ۳۲ ساعت تموم کردم! ۴۱ اچیومنت گرفتم که ۹ تا مونده! گیم‌اسکور هم ۷۲۵ از ۱۰۰۰ زده، بعضی ماموریت‌های فرعی رو نرفتم فکر کنم با همه ماموریت فرعی‌ها به ۴۰ ساعت برسه! من لول ۲۲ بودم تموم کردم. البته با سختی‌های متفاوت بازی کردم بیشتر با هارد.
بعضی ماموریت فرعی‌ها رو تو راه پیدا میکنه! بعضی از غارهایی که بسته است هم بعد باز میشه میشه رفت که تو بازی اینا رو علامت گذاری نکرده تو نقشه!
پوینت لازم برای سلاح و زره حداکثرش ۴۱ هستش، کلاس راگ برای باز کردن سخت‌ترین قفل حداکثر ۴۰ تا Cunning لازم داره!
یه اژدهای بزرگ هم از همونهایی که تو بازی بود هم هست البته زدنش راحت‌تر شده یه کمی، همون زرهی که اول بازی تنشه میده بهتون اگه بزنید اینو. فکر کنم تو The bone pit بود حالا اگه املاشو درست نوشته باشم :)
در مجموع بازی خوبیه، داستانهای مربوط به افراد گروه خیلی خوب کار شده، موسیقی و صداگذاری عالی، گیم‌پلی یه کمی اشکال داره دوربین اذیت میکنه!
داستان خوب بود ولی انسجام داستان قبلی رو نداشت، از پایانش خوشم اومد یه جورایی اینو به بازی قبلی وصل کرد و در واقع مواد لازم واسه داستان نسخه بعدی رو ساخت :)) در مجموع بازی خوب و قابل قبولی بود.

ازی رو حدود ۳۲ ساعت تموم کردم! ۴۱ اچیومنت گرفتم که ۹ تا مونده! گیم‌اسکور هم ۷۲۵ از ۱۰۰۰ زده، بعضی ماموریت‌های فرعی رو نرفتم فکر کنم با همه ماموریت فرعی‌ها به ۴۰ ساعت برسه! من لول ۲۲ بودم تموم کردم. البته با سختی‌های متفاوت بازی کردم بیشتر با هارد.
بعضی ماموریت فرعی‌ها رو تو راه پیدا میکنه! بعضی از غارهایی که بسته است هم بعد باز میشه میشه رفت که تو بازی اینا رو علامت گذاری نکرده تو نقشه!
پوینت لازم برای سلاح و زره حداکثرش ۴۱ هستش، کلاس راگ برای باز کردن سخت‌ترین قفل حداکثر ۴۰ تا Cunning لازم داره!
یه اژدهای بزرگ هم از همونهایی که تو بازی بود هم هست البته زدنش راحت‌تر شده یه کمی، همون زرهی که اول بازی تنشه میده بهتون اگه بزنید اینو. فکر کنم تو The bone pit بود حالا اگه املاشو درست نوشته باشم :)
در مجموع بازی خوبیه، داستانهای مربوط به افراد گروه خیلی خوب کار شده، موسیقی و صداگذاری عالی، گیم‌پلی یه کمی اشکال داره دوربین اذیت میکنه!
داستان خوب بود ولی انسجام داستان قبلی رو نداشت، از پایانش خوشم اومد یه جورایی اینو به بازی قبلی وصل کرد و در واقع مواد لازم واسه داستان نسخه بعدی رو ساخت :)) در مجموع بازی خوب و قابل قبولی بود.
ی spoil ی چیزی........فرت همش رو گفتی....:)
داشتمبه این فکر میکردم که چرا ی شخصیت female درست حسابی نداره که رسیدم به isabela...جلب شد...:d...
وای که من چقدر حال میکنم با fight هاش... همچین magic میزنه که حال میایی... پق پوق یهو میبینی 10 نفر آب میشه.... خیلی باحاله انگار god of war داری بازی میکنی:d... ی چیزه دیگه اینکه واقعا میشه تاثیر این بند و بساط inventory رو فهمید... مثلا تو شماره 1 ما هرچی میبستیم انگار که نه انگار، اما الان وقتی مثلا انگشتر استفاده میکنی که نوشته 38 atack ...واقعا دهن همه رو سرویس میکنه... atack میده اسمی....:d...
واقعا شانس اوورردیم این بازی الان release شد ...اگر بعد عید release میشد 100% این ترم رو میوفتادیم:d

من که ازش نا امید شدم :(خیلی بچه بازی شده بود(نظر شخصی منه کسی به دل نگیره اخه من بد پسندم)
با شماره ی قبلش بیشتر حال کردم :)
داستی این بازی رو من گزاشتم تو دستگاه یه اپدیت اومد اپ کردم دیگه بازی های lt رو نمی خونه واسه شما هم همینطوریه؟:((

ی spoil ی چیزی........فرت همش رو گفتی....

اسپویل چرا از داستان چیزی نگفتم که! توصیه واسه لول آپ بود فکر نکنم اسپویل باشه! :)

داستی این بازی رو من گزاشتم تو دستگاه یه اپدیت اومد اپ کردم دیگه بازی های lt رو نمی خونه واسه شما هم همینطوریه؟

من مشکلی ندارم شما فکر کنم اون بازیهایی که اجرا نمیشه رو باید خودت پچ کنی یا پچ شده بگیری دوباره!

اون bone pit رو بری زره می تونی بگیری؟ من اژدها رو کشتم ولی زرهی ندیدم ! ( مثل شماره یکش باید به کسی بدی برات بسازه؟

اون bone pit رو بری زره می تونی بگیری؟ من اژدها رو کشتم ولی زرهی ندیدم ! ( مثل شماره یکش باید به کسی بدی برات بسازه؟
نه نمیشه دیگه باش زره ساخت اون dragon fang مال یکی از ماموریت فرعی هاست که یه مغازه دار تو gallows می خوادتش

دوستان سلام
بلاخه بعد از جست و جوی بسیار راز اون باگ که تو یه ویدیو بود و xp و پول بی نهایت میداد رو کشف کردم!
اینطور که میگن ،:
1- باید یه ماموریت جانبی پیدا کنین که کات سین نداشته باشه (موقع تموم شدنش)و ماموریت اصلی نباشه. مثل ماموریت هایی که باید توش چیزی رو برای کسی پیدا کنی و بهش تحویل بدی

2- وقتی ماموریت رو انجام دادین (خواستین برین پیش یارو) همونجا که دیدینش اسلحه تون رو دربیارن.

3-برین نزدیک یارو (تو بغلش تقریبا! نزدیک ترین فاصله ممکن-اسلحه تون همچنان باید کشیده باشه)

4- پشت سر هم دکمه Aرو بزنین . هیچ کار دیگه ای نکنین فقط پشت سر هم اون دکمه رو بزنین. جایزه اون ماموریت به تعداد دفعاتی که دکمه رو بزنین بهتون داده میشه.

این روش رو خودم امتحان نکردم ولی از روی ویدیو های تو utube و توضیحاتشون برداشت کردم

لطفا اگه کسی امتحان کرد بیاد نتیجش رو بگه
دوستان میشه یه نفر این رو بررسی کنه ببینه درسته یا نه؟

به نظر من ( که از گیم پلی origins خوشم نیومد و عاشقه mass effect هستم )
خیلی خیلی خوب شده :d
برای اولین بار میتونم بگم کلاس mage خیلی حال میده
همیشه ارزو داشتم بتونم راحت با این کلاس بازی کنم اما مشکلاتی مثل ضربه زدن از نزدیک و حالت استفاده از جادوها که خیلی تابلو بود و اشعه های مسخره باعث میشد من طرفش نرم
سیستم دیالوگ هاش هم خوبه اما یه کمی زادی ساده شده !
گرافیکش هم شاید عالی نباشه اما برای این بازی خیلی خوبه
کلا بازی امتیاز زیر 8.0 حقش نیست

آخرین ویرایش:
کسی میدونه چجوری میشه اکسترا ها رو باز کرد (extra) توی منوی اول بازی زده اون عصای رو باکس شات و تو دمو cg هست رو میخوام باز کنم بجز اونای که برا پیشخرید بازین یه سوال دیگه این زرهی که رو باکس شات بازی تنشه (اول بازی هم که میخوای کلاس اینتخاب کنی تنشه ) رو از کجا گیر بیارم ؟
(عکس دوتاشون تو اواتارم هست حواسم به اواتارم نبود D: )

آخرین ویرایش:
Back