Dragon Age II ~ Xbox 360 Thread

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
آقا منم به مشکل بی پولی خوردم به زور 45 تا جمع کردم تو کف 5تا سکه اخرشم البته قبلش خیلی پول دار بودم ولی ازبس لوازم خریدم پولم ته کشید بازیش واقعا توپه ولی این یه مرجله اش رو اعصاب من رفته

خو اونایی که بکارت نمیادو برو بازار بفروش!

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
این دختره isabella چرا اصلا واسه من نیومد . کجاست این دختره پس ؟

من اصلا هیچی از اسم های بازی یادم نیست ! ولی برای من هم دفعه ی اول نیومد !
شما باید شب بری همونجایی که یکی از اعضای گروهت که چاق و قد کوتاهه ( اسمشو یادم نیست ) . نمیدونم کِی ! به خاطر همین بار دوم هر ماموریتی که انجام میدادم میرفتم اونجا !

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
من اصلا هیچی از اسم های بازی یادم نیست ! ولی برای من هم دفعه ی اول نیومد !
شما باید شب بری همونجایی که یکی از اعضای گروهت که چاق و قد کوتاهه ( اسمشو یادم نیست ) . نمیدونم کِی ! به خاطر همین بار دوم هر ماموریتی که انجام میدادم میرفتم اونجا !
من آخر از mage ها طرفداری کردم . آخر هم اون قد کوتاهه به اون زنه مو کوتاه توضیح داد که همشون از hawke (یعنی من) جدا شدن وmageها همه دنیا رو به آتیش کشیدن.. . به نظر شما بازی رو چجوری تموم کنم خوبه ؟ mage یا warrior ? از templar طرفداری کنم یا mage ها ؟ چون میخوام saveهام رو واسه dragon age 3 نگه دارم . میخوام به بهترین نهو تموم کنم بازی رو .واسه همون یه راهنمایی بکنین ممنون میشم

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
من آخر از mage ها طرفداری کردم . آخر هم اون قد کوتاهه به اون زنه مو کوتاه توضیح داد که همشون از hawke (یعنی من) جدا شدن وmageها همه دنیا رو به آتیش کشیدن.. . به نظر شما بازی رو چجوری تموم کنم خوبه ؟ mage یا warrior ? از templar طرفداری کنم یا mage ها ؟ چون میخوام saveهام رو واسه dragon age 3 نگه دارم . میخوام به بهترین نهو تموم کنم بازی رو .واسه همون یه راهنمایی بکنین ممنون میشم

من نمیدونم کدوم انتخاب خوبه و کدوم بده !
به خاطر همین چون من با جادوگرا حال میکردم و از bethany خوشم میومد از جادوگرا طرفداری کردم .
من که میگم اگه با جادوگرا حال میکنی همینطوری خوبه .
البته میتونی اخر بازی رو یه بار دیگه بری ، اینبار از templar ـها طرفداری کن .
خدا رو چه دیدی شاید مثل mass effect 2 اینبار هم bioware توی اخر بازی به ما کمک کنه !

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270
دوستان من این بازی رو تازه شروع کردم. اولش حال کردم چون شبیه WOW بود.

ولی یه چیزی حالم رو گرفت و اون اینکه باید همزمان چند نفر رو کنترل کنی. یعنی تا آخر بازی این قضیه چند نفر رو کنترل کردن ادامه داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر