Dragon Age II ~ Xbox 360 Thread

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,202
کسی این High Dragonـه رو تو ماموریت Mine Massacre کشته؟ من الان Level 20 شدم، آرمورهای Champion رو هم تقریبا همه رو دارم، ولی بازم نمیتونم بکشمش:D

یه سوال دیگه هم اینکه Plateــِ Champion رو از کجا باید گیر بیاریم؟ من الان Gauntlet و Boots و Helmetـش رو گرفتم، ولی خود آرمور اصلیش نیست که سِت بشه:D خودش گفته اگه ست کاملش رو داشته باشی قوی تر میشه.
سلام!

اینجا توضیح داده.
لول:D چه باحال:D جواب سوال دومم توی همون سوال اول بود:D

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,801
نام
محمد
سلام!
یه سوال دیگه هم اینکه Plateــِ Champion رو از کجا باید گیر بیاریم؟ من الان Gauntlet و Boots و Helmetـش رو گرفتم، ولی خود آرمور اصلیش نیست که سِت بشه:biggrin1: خودش گفته اگه ست کاملش رو داشته باشی قوی تر میشه.
اینجا توضیح داده.
You will find it with High Dragon in The Bone Pit during Mine Massacre quest

Quarantine

کاربر سایت
Dec 17, 2008
348
نام
صادق
نامردا انقد اینجا کامنت ول ندید،دلم کباب میشه...

هنوز نتونستم بازی کنم!

دوستانی که بازی رو تموم کردن،پلی فرو اولیشون چند ساعت طول کشید؟میگفتن تقریبا اندازه مس 2 هست.راستی فکری به حال اوتو لاک نکردن بلاخره واسه کنسولا؟همین جوری مثه دمو باید A بزنیم!؟:(

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
نامردا انقد اینجا کامنت ول ندید،دلم کباب میشه...

هنوز نتونستم بازی کنم!

دوستانی که بازی رو تموم کردن،پلی فرو اولیشون چند ساعت طول کشید؟میگفتن تقریبا اندازه مس 2 هست.راستی فکری به حال اوتو لاک نکردن بلاخره واسه کنسولا؟همین جوری مثه دمو باید A بزنیم!؟:(
من با کارکتر Import شماره قبلی حدود 30 ساعت فکر کنم تقریبا تمامی Side quest ها که مربوط به کلاس و کاراکتر و تصمیم گیرها طول می کشید انجام دادم مثل Mass Effect 2 . خیلی سیاست ME2 را به کار بردن کلا مقداری از حالت RPG های قبلی Bioware مثل شماره قبلیش دور شده تا دیگه خیلی کسانی هم که زیاد از RPG سر در نمیارن بتونن بازی کنند.

• Like
Reactions: Quarantine

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
بروبچ حرفه ای بالاخره ما این 50 سکه از کجا گیر بیاریم.!!:-/:-/:(
من تو Playthrough اول 110 سکله طلا داشتم وقتی وارد Deep Roads شدم ( خرج نکردم برای Achievement Mogul ) اگر همه رو فرت خرج کردی اون یارو کمکت می کنه که می گی نمی تونی پیداش کنی

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
یه مرحله هست یه یارو قد کوتوله ریشیه!اسم یارو Bartrand ـه.
اسم ماموریتش The Deep Roods Expedition هست.
میگه 50 تا Sovereigns بیار.یا اینکه Gary رو بیار!
من نمیدونم Sovereigns چی هست...
از اینجایی که هستم خیلی مونده تا آخر؟
چند ساعت حدودا گیم پلی داره؟
آقا من سکه چی گیر بیارم؟
طلا؟نقره؟برنز؟
الان هیچ ماموریت دیگه ای نیست...
هیچی هم ندارم که دیگه بفروشم بازم یارو رو رد نمیکنه!

iranian_ boy

کاربر سایت
Nov 24, 2008
212
نام
مهزیار
آقا من سکه چی گیر بیارم؟
طلا؟نقره؟برنز؟
الان هیچ ماموریت دیگه ای نیست...
هیچی هم ندارم که دیگه بفروشم بازم یارو رو رد نمیکنه! __________________
یه مرحله هست یه یارو قد کوتوله ریشیه!اسم یارو Bartrand ـه.
اسم ماموریتش The Deep Roods Expedition هست.
میگه 50 تا Sovereigns بیار.یا اینکه Gary رو بیار!
من نمیدونم Sovereigns چی هست...
از اینجایی که هستم خیلی مونده تا آخر؟
چند ساعت حدودا گیم پلی داره؟
سلام و سال نو مبارک...
این که سخت نیست که...منظورم اینه که نیازی نداره کار خاصی کنید فقط بیوفتید دنبال ماموریت های جانبی همه رو که انجام بدید پول خودش جور میشه بعدش میری میدید به یارو و وارد Deap road میشید... فقط بگم به نظر من کامل ماموریت جانبی ها رو انجام بدید و یاراتون رو هم آماده کنید... وقتی احساس کردید همه چیز okay هستش اونوقت برید Deep road...ی نکته هم راجب deep road میگم ولی میزارمش تو spoil ممکنه کسی نخواد بدونه... ولی خوب به نظرم بدونید بهتره چون ممکنه بعدا پشیمون شید:
اگر برادرتون رو با خودتون ببرید deap road اونوقت زخمی میشه و تنها راه نجاتش اینه که بسپارینش به gray warden ها و دیگه نمیبیننش اما اگر نبریدش عضو templar میشه و آخر بازی میبینیدش و کنارتون میجنگه اما تفوتی نمیکنه چون در هر دو حالت دیگه شما نمیتونید کنترلش کنید خوش میجنگه اما خوب شاید بعضی ها بخوان باشش ....
راستی من بازی رو تمام کردم ... dlc هاش رو هم گرفتم..... 2 تا dlc داره که یکیش فقط d; فروشگاه باز میکنه که توش کلی جنس است واسه خرید مثلا armor داره قویتر از armor high dragon....یکی دیگه از dlc ها هم ی شخصیت جدید اضاف میکنه به نام sebastian که اونم داستانه خودش رو داره و ی سری اتفاقات جالب میوفته که شاید خوره های dragon age مثل خودم دوست داشته باشید بدونید....پیشنهاد میکنم اگر دوست داشتید Dlc دومی رو بگیرید اما اولی بنظر من زیاد بکار نمیاد چون همش ی مغازه است و هیچ....
حالا فردا خوشتون نیومد نیاید بزنید تو سر من که تقصیر تو یودا که ما الکی point سزوندیم...دارم میگم:d

و اینکه کلی حال داد این بازی واسه من 48 ساعت طول کشید ...و بنظرم بهترین پایان رو داشتم چون تمام و کمال loyal بودن........
در ضمن ی چیز دیگه بگم راجب این dlc دومی..... اگر بازی رو تمام کرده باشد بدردتون نمیخوره چون همونطور که میدونید بعد از پایا ن بازی کلا دیگه همه نقشه بسته میشه در نتیجه dlc بی فایده میشه فقط زرتی Sebastian میاد تو لیستتون همیطور الکی.....اما اگر بخواید دوباره از اول یکبار دیگه بازی کنید اونوقت باحال میشه...... یا حداقل اگر وسطا بازی باشید بازم می ارزه چون میشه تو این فاصله loyal ش کرد....
خلاصه..... زیاد حرف زدم.... ولی کلا سوال داشتید فکر کنم بتونم کمک کنم آخه همچین من به هر روشی تجربش کردم....

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
سلام و سال نو مبارک...
این که سخت نیست که...منظورم اینه که نیازی نداره کار خاصی کنید فقط بیوفتید دنبال ماموریت های جانبی همه رو که انجام بدید پول خودش جور میشه بعدش میری میدید به یارو و وارد Deap road میشید... فقط بگم به نظر من کامل ماموریت جانبی ها رو انجام بدید و یاراتون رو هم آماده کنید... وقتی احساس کردید همه چیز okay هستش اونوقت برید Deep road...ی نکته هم راجب deep road میگم ولی میزارمش تو spoil ممکنه کسی نخواد بدونه... ولی خوب به نظرم بدونید بهتره چون ممکنه بعدا پشیمون شید:
اگر برادرتون رو با خودتون ببرید deap road اونوقت زخمی میشه و تنها راه نجاتش اینه که بسپارینش به gray warden ها و دیگه نمیبیننش اما اگر نبریدش عضو templar میشه و آخر بازی میبینیدش و کنارتون میجنگه اما تفوتی نمیکنه چون در هر دو حالت دیگه شما نمیتونید کنترلش کنید خوش میجنگه اما خوب شاید بعضی ها بخوان باشش ....
راستی من بازی رو تمام کردم ... dlc هاش رو هم گرفتم..... 2 تا dlc داره که یکیش فقط d; فروشگاه باز میکنه که توش کلی جنس است واسه خرید مثلا armor داره قویتر از armor high dragon....یکی دیگه از dlc ها هم ی شخصیت جدید اضاف میکنه به نام sebastian که اونم داستانه خودش رو داره و ی سری اتفاقات جالب میوفته که شاید خوره های dragon age مثل خودم دوست داشته باشید بدونید....پیشنهاد میکنم اگر دوست داشتید Dlc دومی رو بگیرید اما اولی بنظر من زیاد بکار نمیاد چون همش ی مغازه است و هیچ....
حالا فردا خوشتون نیومد نیاید بزنید تو سر من که تقصیر تو یودا که ما الکی point سزوندیم...دارم میگم:d

و اینکه کلی حال داد این بازی واسه من 48 ساعت طول کشید ...و بنظرم بهترین پایان رو داشتم چون تمام و کمال loyal بودن........
در ضمن ی چیز دیگه بگم راجب این dlc دومی..... اگر بازی رو تمام کرده باشد بدردتون نمیخوره چون همونطور که میدونید بعد از پایا ن بازی کلا دیگه همه نقشه بسته میشه در نتیجه dlc بی فایده میشه فقط زرتی Sebastian میاد تو لیستتون همیطور الکی.....اما اگر بخواید دوباره از اول یکبار دیگه بازی کنید اونوقت باحال میشه...... یا حداقل اگر وسطا بازی باشید بازم می ارزه چون میشه تو این فاصله loyal ش کرد....
خلاصه..... زیاد حرف زدم.... ولی کلا سوال داشتید فکر کنم بتونم کمک کنم آخه همچین من به هر روشی تجربش کردم....
من حدودا 40 و خورده ای سکه دارم.اما هیچ ماموریت دیگه ای نیست.
چه فرعی!چه غیر فرعی!

still life

کاربر سایت
Apr 2, 2010
70
چه فرعی!چه غیر فرعی!
شما باید بری خونه پیش مادرت اونجا تعداد زیادی نامه برات اومده روی میزه بردار و ماموریت هاش رو انجام بده پول اضافه هم میاری.

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
این Per Second یعنی چی ؟ توی Inventory وقتی اسلحه هارو نگاه میکنیم ( توی پرانتز ) نوشته .

و میدونم اینجا کلاس زبان نیس ولی این کلمه (( Rogue )) چطوری تلفظ میشه ؟!

Quarantine

کاربر سایت
Dec 17, 2008
348
نام
صادق
این Per Second یعنی چی ؟ توی Inventory وقتی اسلحه هارو نگاه میکنیم ( توی پرانتز ) نوشته .

و میدونم اینجا کلاس زبان نیس ولی این کلمه (( Rogue )) چطوری تلفظ میشه ؟!

من بازی رو بازی نکردم هنوز...ولی اگه توی بخش مشخصات سلاح ها این طور که گفتید نوشته شده...یعنی بر حسب ثانیه.در ثانیه مثلا:

KPH:کیلومتر در ساعت
Kilometer per hour
حالا هر جا بخواید میشه استفاده کرد.حالا توی مشخصات کدوم سلاح بود؟

Rouge:

به فارسی بگم!؟

رُ گ

:|:))

حالا ترنسکریپشن اش رو هم اگه خواستید میشه این:
(r
omacr.gif
g)
او کشیده!

اصلا اینو گوش بدید:

Rogue

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
من بازی رو بازی نکردم هنوز...ولی اگه توی بخش مشخصات سلاح ها این طور که گفتید نوشته شده...یعنی بر حسب ثانیه.در ثانیه مثلا:

KPH:کیلومتر در ساعت
Kilometer per hour
حالا هر جا بخواید میشه استفاده کرد.حالا توی مشخصات کدوم سلاح بود؟

Rouge:

به فارسی بگم!؟

رُ گ

:|:))

حالا ترنسکریپشن اش رو هم اگه خواستید میشه این:
(r
omacr.gif
g)
او کشیده!

اصلا اینو گوش بدید:

Rogue

همه ی اسلحه ها ! مثلا اینطوری نوشته :
16Damage ( 22 Per Second )
s
و اونو دانلود کردم !
ممنون برای توضیح .

iranian_ boy

کاربر سایت
Nov 24, 2008
212
نام
مهزیار
چه فرعی!چه غیر فرعی!
همونطور که دوستمون گفت باید برید خونه نامه ها را بخوانید و ماموریت ها رو انجام بدین.... نکنه رفتید کلی خرید کردید الان پول ندارید!!:dچیزی که هست پوله... من تنها با رفتن چنتا ماموریت فرعی پول رو در میارم تعجب میکنم شما میگید همه رو رفتید اما گیرتون نیومده..... 100 % هنوز ماموریت مونده....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر