Dragon Age II ~ Xbox 360 Thread

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
صبحی بازی رو تموم کردم 22 ساعت بیشتر طول نکشید!!لول هم رسید به 22:D
همه رو زدم داغون کردم اخر بازی عقدمو خالی کردم خیلی بازی خوفی بود

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
همونطور که دوستمون گفت باید برید خونه نامه ها را بخوانید و ماموریت ها رو انجام بدین.... نکنه رفتید کلی خرید کردید الان پول ندارید!!:dچیزی که هست پوله... من تنها با رفتن چنتا ماموریت فرعی پول رو در میارم تعجب میکنم شما میگید همه رو رفتید اما گیرتون نیومده..... 100 % هنوز ماموریت مونده....
نه خير دوست عزيز.ديگه هيچي ماموريت نمونده:d الا همون بابايي كه 50 سكه ميخواد!!
من تو Playthrough اول 110 سکله طلا داشتم وقتی وارد Deep Roads شدم ( خرج نکردم برای Achievement Mogul ) اگر همه رو فرت خرج کردی اون یارو کمکت می کنه که می گی نمی تونی پیداش کنی
حالا كه نيست تكليف ما چيه!!:d:-/:(

Spotter

کاربر سایت
Aug 7, 2007
438
نام
Peyman
دوستان خواهشن کمک کنین؛ من در دوئل با Arishok گیر کردم اساسی ... لول 15 و Warrior هستم یارام هم Aveline, Andres و Varric هستن.. چطوری میــشه ناکار کرد اینو ؟

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
دوستان خواهشن کمک کنین؛ من در دوئل با Arishok گیر کردم اساسی ... لول 15 و Warrior هستم یارام هم Aveline, Andres و Varric هستن.. چطوری میــشه ناکار کرد اینو ؟

نمیشه:D
حالا شما که خوبه من Mage بودم تک به تک!!!از زیر مبارزه فرار کردم:(

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد

داداش اونجا لازم نیس دوئل کنی . از لودت بزن . و انتخابتو عوض کن و بعدش همراه یارات میجنگی .

iranian_ boy

کاربر سایت
Nov 24, 2008
212
نام
مهزیار
نه بابا کی گفته نباید دویل کنی...اگر پایان درست حسابی میخوای باید دویل کنی..... اگر mage باشی که راحته کافی یخش کنی بعد atack بدی و دوباره فرار کنی و همین کار رو ادامه بدی اینجوری بدون اینکه حتی یک اتک بخوری طرف رو میکشی... اما اگرroque باشی باز هم stan میکنی و اتک میدی و فرار و همین کا رو ادامه میدی warrior رو هم همینطور کنی جواب میگیری.... من دو شخصیت roque و mage رو امتحان کردم و راحت زدمش .... warrior هم همی کار رو کن.....

نه خير دوست عزيز.ديگه هيچي ماموريت نمونده:d الا همون بابايي كه 50 سكه ميخواد!!
آقا شما یا پول رو خرج کردی یا باگ پیدا کردی:d.... آخه غیر ممکنه..... من دو بار تمام کردم و هر دوبار تا قبل از deap road حدود 120 طلا داشتم..........

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
آقا شما یا پول رو خرج کردی یا باگ پیدا کردی:d.... آخه غیر ممکنه..... من دو بار تمام کردم و هر دوبار تا قبل از deap road حدود 120 طلا داشتم..........
هر جفتش!!:d:d.به نظرم باگ شده چون طرف نيستش!!:(حالا بايد چيكار كنم!!بازي از اول برم!!:(:(

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
خوب به سلامتی دوستان بازی تموم شد با 37 از 50 آچیو!
انشاءا.. ایندفعه برنامه جامع ریخته شده با دوباره تموم کردنش تا 47 عدد گرفته بشه!
دو عدد دیگه عملا غیر قابل گرفتن هستن! یکی هم تو دور سوم باز میشه!

iranian_ boy

کاربر سایت
Nov 24, 2008
212
نام
مهزیار
هر جفتش!!:d:d.به نظرم باگ شده چون طرف نيستش!!:(حالا بايد چيكار كنم!!بازي از اول برم!!:(:(
زبونم لال :d ولی فکر کنم باید از اول بری... البته همچین باگه ضایعی نیست بخدا...... اصلا شما یکار کن... بفرست من واست برم بعد سیو رو بت بدم:d..... میگم میخوای dvd بازیت رو عوض کن...:-/

Spotter

کاربر سایت
Aug 7, 2007
438
نام
Peyman
بعد از تموم شدن بازی نمیشه ماموریت هایی که انجام نشده رو انجام داد؟ الان دارم تو خونه ول میگردم هیچ کاری نمیــشه کرد؟! :d

انشاءا.. ایندفعه برنامه جامع ریخته شده با دوباره تموم کردنش تا 47 عدد گرفته بشه!

من بدم نمیاد برای بار دوم بازی رو برم و تموم کنم؛ اما فکر نمیکنم وقتش رو داشته باشم .. دانشگاه از یه طرف و ترافیک بازی هایی که قراره منتشر بشه از طرف دیگه باعث میشه فعلا این کارو نکنم ... دلیل سوم اینه که تازه بازی رو تموم کردم و اگر بلافاصله شروع کنم دوباره برم از بازی زده میشم... BioWare عجیب شرکتیه بازی هاش رو آدم دوست داره تا 4 بار هم بره!

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,029
رو نرمال خیلی خیلی سخته کشتنش!!!من که رو کژوال کشتمش بعد دوباره گذاشتم رو نرمال!

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
آقا منم به مشکل بی پولی خوردم به زور 45 تا جمع کردم تو کف 5تا سکه اخرشم البته قبلش خیلی پول دار بودم ولی ازبس لوازم خریدم پولم ته کشید بازیش واقعا توپه ولی این یه مرجله اش رو اعصاب من رفته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر