Dragon Age II ~ Xbox 360 Thread

دوستان میشه یه نفر این رو بررسی کنه ببینه درسته یا نه؟
آره... صحت داره من امتحان کردم ... ولی بعد دوباره ریست کردم آخه فکر کن اول بازی level up کنی..:d بازی بیخود میشه....
جالبیش اینه که هر دفعه بخوای به هر مقدار میتونی این کار رو انجام بدی.....:d

کسی میدونه چجوری میشه اکسترا ها رو باز کرد (extra) توی منوی اول بازی زده اون عصای رو باکس شات و تو دمو cg هست رو میخوام باز کنم بجز اونای که برا پیشخرید بازین یه سوال دیگه این زرهی که رو باکس شات بازی تنشه (اول بازی هم که میخوای کلاس اینتخاب کنی تنشه ) رو از کجا گیر بیارم ؟

من که بعد ماجراهای مربوط به آریشاک رفتم Bone pit اژدها بزرگه رو زدم اون زره رو داد بهم، اکستراها هم اکثرش با رجیستر کردن بازی باز میشن!
البته تو نسخه پی‌سی میشه بازشون کرد ولی ایکس‌باکس فکر کنم فعلا ما نتونیم

من که این بازی رو فقط به خاطر داستانش تموم کردم.نه گرافیکش اهمیت داشت نه گیم پلیش.هر چند داستانش برای من کشش نسخه اول رو نداشت.اون اژدهای کذایی هم یادم نمیاد بهم زره داد یا نه ولی زرهی که موقع مبارزه باهاش داشتم تا آخر تنم بود.اگر حوصله دارین بشینین آهنگای Credits رو گوش بدین مخصوصا دومین آهنگ که به زبون الفیه.
اما مهمترین نکته بازی:اگر شخصیت مرد دارین با Andres زیاد قاطی نشین!

من که بعد ماجراهای مربوط به آریشاک رفتم Bone pit اژدها بزرگه رو زدم اون زره رو داد بهم، اکستراها هم اکثرش با رجیستر کردن بازی باز میشن!
البته تو نسخه پی‌سی میشه بازشون کرد ولی ایکس‌باکس فکر کنم فعلا ما نتونیم
ممنون بابت جواب من اون عصا هرو باز کردم اینجا زده ولی اون زره رو من تو Bone pit تو همون سه سال اول بازی یه اژدها زدم ولی بم چیزی نداد الان تازه رسیدم به جریان اریشاک یه اژدها دیگه میاد ؟
ویرایش:با حاج دراگون:d ملاقات کردم خیلی قوی بود یه دو سه لول دیگه می رم سراغش فقط یه چیزی بوت هم میده یا فقط زره میده ؟ چون من دستکش هارو گیر اوردم
خواهرمون حتماً میمیره یا اگر توی اون ماموریت همراه خودت نبریش زنده میمونه و تا آخر کنارت هست؟
اگه منظورت دیپ روده که اندرس رو اگه ببری با خودت گری واردنش میکنه زنده میمونه ولی چون گری واردن میشه باید با اونا بمونه اگه نبریش هم تمپلار میشه ولی در هر صورت میره

آخرین ویرایش:
منم بازی رو چند روزی هست گرفتم الان 8 ساعتی بازی کردم ولی بیشتر ماموریت فرعی میرم:دی
چه جوری باید این قفل ها رو باز کنیم؟مثلا 1 صندوق هست نوشته StaNdard ولی من نمیتونم بازش کنم با اون کوتوله!!
الان 1 یار جدید اسمش یادم نیست زنه خنجر 2تایی داره اون امده تو تیمم میتونه قفلها رو باز کنه یا باید 1 قدرت خاصی بگیرم واسش؟

سلام، دوستان من تو یکی از quest ها گیر کردم، وقتی میری تو gallows یه عطار بهت میگه این سه تا item رو پیدا کن، من اون جوهر ارو با گیاه رو پیدا کردم. ولی یکیش میگه که قلبه یه موجود تو sundermount خودمو کشتم پیداش نکردم. میشه بگین کجاس؟؟

منم بازی رو چند روزی هست گرفتم الان 8 ساعتی بازی کردم ولی بیشتر ماموریت فرعی میرم:دی
چه جوری باید این قفل ها رو باز کنیم؟مثلا 1 صندوق هست نوشته StaNdard ولی من نمیتونم بازش کنم با اون کوتوله!!
الان 1 یار جدید اسمش یادم نیست زنه خنجر 2تایی داره اون امده تو تیمم میتونه قفلها رو باز کنه یا باید 1 قدرت خاصی بگیرم واسش؟

باز کردن قفل کار کلاس دزده.من که سراغش نرفتم ولی باید توی قابلیتهای وریک کوتوله باشه.ایزابلا (زن دو خنجریه!) جنگجوهه.

آخرین ویرایش:
باز کردن قفل کار کلاس دزده.من که سراغش نرفتم ولی باید توی قابلیتهای وریک کوتوله باشه.ایزابلا (زن دو خنجریه!) جنگجوهه.
ایزابلا Rogue است و میتونه صندوق ها رو باز کنه.

برای اینکه تو باز شدن صندوق ها مشکل نداشته باشید، باید قدرت Cunning (برای کلاس Rogue) رو زیاد کنید. حالا یا خودتون Rogue باشید، یا اینکه یارهاتون Rogue باشند و قدرت Cunningـشون رو زیاد کنید.

سلام، دوستان من تو یکی از quest ها گیر کردم، وقتی میری تو gallows یه عطار بهت میگه این سه تا item رو پیدا کن، من اون جوهر ارو با گیاه رو پیدا کردم. ولی یکیش میگه که قلبه یه موجود تو sundermount خودمو کشتم پیداش نکردم. میشه بگین کجاس؟؟

اینم من سخت تونستم انجام بدم چون علامتی نمیذاره تو نقشه! اگه بار اول هست که انجام میدی برو با فروشنده‌ای که تو منطقه الف‌هاست هم حرف بزن

بچه ها دو تا رومنس میشه داشت؟ هم رابطم با مریل خوبه هم با ایزابلا.
خودم مریل رو انتخاب می کنم ولی ایزابلا هم خوبه.میشه دوتا رومنس داشت؟
راستی برای این که ایزابلا رو اشته باشید حتما بعد از این که با andres صحبت می کنید و می خواید برید deep road یک سر برید lowtown و وارد یک tavern ای به نام hanged man بشید. بقیش رو خودش نشون میده.

Back