Dolphin | Game Cube-Wii Emulator

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
دوستان بازی Resident Evil 0 رو دانلود کردم و با شبیه ساز دلفین اجراش کردم..موقع پخش فیلمها هیچ افت فریمی نداره..ولی موقع بازی 10 فریم به زور میده...اعصابمو خرد کرده... صداشم میزون نیست..کشیدگی داره..

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
دوستان بازی Resident Evil 0 رو دانلود کردم و با شبیه ساز دلفین اجراش کردم..موقع پخش فیلمها هیچ افت فریمی نداره..ولی موقع بازی 10 فریم به زور میده...اعصابمو خرد کرده... صداشم میزون نیست..کشیدگی داره..

مشخصات سیستمتون چیه ؟

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
بازی new super mario bros اجرا نمیشه.وقتی با dolphin میخوام اجراش کنم هیچ صفحه ای نمیاد و سیاه هستش .چی کار کنم؟
من dvd رو دارم ولی هم از روی dvd اجرا نمیشه هم با magiciso به iso تبدیلش کردم اجرا نشد.

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
دوستان! من بازی Donkey Kong Country Returns رو دو سال پیش روی پی سی تموم کردم! چطور میگید اجرا نمیشه ؟ فقط تو یه بخش از مرحله دو (ساحل) یه ایرادی داشت که اونجاشم میشد بسپری به خود هوش مصنوعی و ردش میکرد... بقیه بازی به راحتی قابل اجرا بود...
من مشکلم تو بازیهایی مثل زلدا skyward بود که نمی دونم چطوری باید پلاس رو توش فعال کنم تا بتونم وارد بازی بشم (اگه میدونید راهنمایی کنید)
تنها بازی ای که باهاش مشکل داشتم Mario Galaxy 2 بود که بعد از کشتن یکی از غول ها صفحه سیاه میشد و موسیقی بازی هم بعد از چند دقیقه (هر جای بازی بودی) قطع میشد... نمی دونم الان با ورژن های جدید این مشکل رفع شده یا نه ؟ اگه میدونید راهنمایی کنید :)

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
بازی new super mario bros اجرا نمیشه.وقتی با dolphin میخوام اجراش کنم هیچ صفحه ای نمیاد و سیاه هستش .چی کار کنم؟
من dvd رو دارم ولی هم از روی dvd اجرا نمیشه هم با magiciso به iso تبدیلش کردم اجرا نشد.داخل wii اجرا میشه ولی داخل کامپیوتر صفحه سیاه میاد.

bahramikia

کاربر سایت
Jul 2, 2013
15
سلام دوستان من امولاتور دلفین رو دان کردم ولی وقتی بازش میکنم هیچ اتفاقی نمی افته ینی باز نمیشه لطفا راهنماایی کنید!!!!!8-|:neutral::confused::sad::cry: بازی hrvest moon رو میخام بازی کنم

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
سلام دوستان من امولاتور دلفین رو دان کردم ولی وقتی بازش میکنم هیچ اتفاقی نمی افته ینی باز نمیشه لطفا راهنماایی کنید!!!!!8-|:neutral::confused::sad::cry: بازی hrvest moon رو میخام بازی کنم

دلت بسوزه قراره یه wii u اگه بشه بگیرم تا 2 سه روز آینده :d املاتور فقط بدرد اجرا بازیا نسل 1 تا حداکثر نسل 6 میخوره نه بالاتر

آخرین ویرایش:

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040

کدوم ورژن هاروست مون منظورت هستش؟ و کدوم کنسول: گیم کیوب یا Wii؟

- - -ویرایش - - -

دلت بسوزه قراره یه wii u اگه بشه بگیرم تا 2 سه روز آینده :d املاتور فقط بدرد اجرا بازیا نسل 1 تا حداکثر نسل 6 میخوره نه بالاتر
به به مبارک باشه. به سلامتی. حالشو ببر.

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
بازی Harvest Moon: Magical Melody که مال گیم کیوب هستش رو الان با شبیه ساز تست کردم عالی عالی اجرا میشه عین خود کنسول و با سرعت کامل و طبیعی.
فقط تو قسمت تنظیمات ویدیو Ignore Format Changes رو غیر فعال کن.
بازی Harvest Moon: Another Wonderful Life مال گیم کیوب رو هم اجرا کردم. فوق العاده روان اجرا شد عین کنسول واقعی بدون افت گرافیک یا صدا.

آخرین ویرایش:

rahman24

کاربر سایت
Jun 17, 2011
5
با درود فراوان. این دلفین ما در هنگام اجرای بازی WWE 13 صداش لگ داره و قطع و وصل میشه یکمی هم کند عمل میکنه. سیستمم بالاس و سخت افزاری مشکلی ندارم . فکر میکنم تنظیماتش رو باید دست بزنم. لطف کنید بگید چکارش کنم.

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
با درود فراوان. این دلفین ما در هنگام اجرای بازی WWE 13 صداش لگ داره و قطع و وصل میشه یکمی هم کند عمل میکنه. سیستمم بالاس و سخت افزاری مشکلی ندارم . فکر میکنم تنظیماتش رو باید دست بزنم. لطف کنید بگید چکارش کنم.
سلام دوست گرامی
تنظیمات خاصی نداره برای اطمینان از تنظیمات، فایل زیر رو تماشا کنید:

Dolphin emulator's configuration for WWE 13 - YouTube

یا
http://www.youtube.com/watch?v=tLoUIE3H0LE

یا
http://www.youtube.com/watch?v=ro8dG7XBIHU

آخرین ویرایش:

S@EEDTNT

کاربر سایت
Apr 2, 2014
30
نام
SAEED
من بازی The Legend of Zelda Skyward Sword رو دانلود کردم الان که اجرا میکنم میگه یه گیره چیه وصل کن به ته ریموت wii هر کاری کردم از این صحفه نتونستم رد بشم یه راهنمایی کنین اینجانب را

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
من بازی The Legend of Zelda Skyward Sword رو دانلود کردم الان که اجرا میکنم میگه یه گیره چیه وصل کن به ته ریموت wii هر کاری کردم از این صحفه نتونستم رد بشم یه راهنمایی کنین اینجانب را
منظورش موشن پلاس هستش.
در حال حاظر این بازی با ورژن رسمی دلفین بدون از موشن پلاس و ویموت واقعی Wii امکان پذیر نیست!!! اگر هر دو مورد رو به طور فیزیکی و واقعی داشته باشی باجرای بازی مشکلی نباید داشته باشه.
نسخه ای غیر رسمی از دلفین وجود داره که موشن پلاس رو هم شبیه سازی می کنه اما تا حال تستش نکردم و تیم رسمی این شبیه ساز هم تاییدش نکرده چون اون هم مشکلات تنظیمی فراوانی داره!
نتیجه: بدون ویموت و موشن پلاس واقعی به این بازی فکر هم نکن!

kami666666

کاربر سایت
Apr 4, 2014
46
سلام من امروز بازی fatal frame 4 رو دانلود کردم ولی تو بازی بیش از 30 فزیم نمیگیرم سیستم قوی هم دارم 8 گیگ رم باس 1600 گرافیک جی فورس 560 ti و سی پی یوی amd دو هسته ای ولی نمیدونم چرا بازی روان اجرا نمیشه من از دولفین ورژن 4 استفاده می کنم . مشکل من از چیه ممنون میشم راهنمایی کنید . اگه میشه تنظیمات دقیق این بازی رو بگید من تو نرم افزار دولفین اجرا کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر