DMC را با طعم نسل بعد تجربه کنید

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
20140107_dmc_devil_may_cry.jpg

امروز Capcom در طی خبری، عرضه Devil May Cry: Definitive Edition و Devil may Cry 4 را تائید کرده است.

DmC Devil May Cry، حاوی عنوان اصلی و DLCهای آن است، همچنین گیم‌پلی بازی تغییرات جدیدی را داشته و Modeهای جدیدی برای آن درنظر گرفته شده است.
DMC: Definitive Edition بر روی هر دو کنسول Xbox One و PS4 با رزولوشن 1080p و 60 فریم اجرا خواهد شد.
این نسخه با قیمت 39.99$ در تاریخ 17 March به صورت دیجیتالی عرضه می‌شود.
DmC4 نیز تابستان 2015 به بازار خواهد آمد.

منبع

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
من که DMC 4 رو زود حذف کردم، از DMC جدید بسیار لذت بردم و تا آخر هم بازیش کردم :d
بنظرم DMC 4 فقط فن های سری رو اینقدر مجذوب خودش کرده وگرنه برای بقیه فکر نکنم آنچنان آش دهن سوزی بوده باشه ;;:d

آش دهن سوز که هیچ ، گیم پلیش به کل بنچمارک بود ! :D
حالا طراحی مراحلش مشکل داشته دلیل نمیشه بازی بدی بوده باشه ! گیم پلیش خیلی راخت DMC 3 رو کنار میزد ، خیلی راحت :D

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
هر کس با DMC4 مشکل داره بهش پیشنهاد میکنم بشینه دوباره بازی کنه :D
گیم پلی بازی خارج از این سیاره سیر میکنه :D

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من الان دارم DMC 1 میزنم رسیدم به 4 نتیجه رو اعلام میکنم متقاعبا !
چون قبلا بازی کردم الان یادم نیست خوب .

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
@اونایی که میگن DMC4 ضعیف بود/:)

حیف که به گالری گیف های علی دسترسی ندارم ولی فعلا اینو داشته باشین تا خودش بیاد:

srbv0w8llx1kj0qokouv.gif

این ویدئو رو هم حتما ببینین تا بفهمین DMC4 عجب هیولایی بوده (هست). منتظریم بعد از دیدنش، بیان اینجا زانو بزنین و طلب استغفار کنین:d

DMC4_COMBO_MAD

پ.ن: وقتی آدم این ویدئو رو میبینه، پیش خودش میگه اون چیزی که مثلا!!! بازی میکرده، درجه پست تری از سوپر ماریو بوده
yahoo_4.gif

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
من خیلی برام عجیبه که dmc4 انقدر طرفدار داره. بدون شک داغون ترین نسخه سری هست. حتی یادم هست بعد از اینکه اومد نصف بازی سنتر اون زمان ازش متنفر شدن. یه شخصیت درپیتی مثل نرو که مثل این بچه لوس ها رو مخ ادم میره. بعد یه سکانس داشت نرو جفت پا میرفت تو دهن دانته ؛ قشنگ شخصیت قهرمان اصلی سری رو خرد و خاکشیر می کرد. کل بازی رو هم که باید سه بار می رفتی. کلا 4 تا مرحله طراحی کرده بودند و در این زمینه به صورت رسمی back tracking رو چند لول ارتفا دادند ! کمبت هم که نگو. دانتش خوب بود اما نرو فقط یه کمبو درست حسابی داشت. یعنی سلیقه ها عوض شده ؟ من پیر شدم ؟ کلا هنگم :d

از تو انتظار نداشتم شهاب
vahidrk1.gif
حتی شوخیش هم جالب نیست :D
bjq0agh6cyteyuaj4n87.gif

ولی در مورد DMC4 به نظرم حرفی که میزنی درسته. حداقل خود من که زمان انتشار بازی خیلی ازش ناامید شدم. خیلی از DMC فنا همینطور بودن. ولی بخش بزرگی از این ناامیدی بخاطر این بود که هنوز هیچکدوممون نمیدونستیم DMC4 واقعا چیه. وقتی یه مدت از عرضه بازی گذشت و DMC فنا کم کم با گیم پلی و سیستم های اون آشنا شدن تازه فهمیدن چه شاهکاری جلو روشونه. (متاسفانه خود من تا قبل از عرضه DmC جز اون دسته بودم که زیاد روی بازی وقت نزاشتم) درسته که داستان و لول دیزاین بازی بدجوری توی دیواره ولی گیم پلی بازی اینقدر خوبه، اینقدر خوبه که کاملا ضعف های بازی رو میپوشونه. خصوصا در مورد نیرو. توی داستان خیلی روی اعصابه (Kyriiiiiiiiiiiiiie :-&) ولی تو خود بازی اینقدر عالی کار شده که الان نه تنها دیگه اکثر ما DMC فنا ازش متنفر نیستیم بلکه یکی از بزرگترین خواسته هامون برای DMC5 حضور نیرو به عنوان یه شخصیت قابل بازیه. (مگه میشه آدم از شخصیتی که بهش اجازه میده جلوی خفن ترین باس های بازی Air Guitar بزنه و در عین حال دهنشون رو سرویس کنه بدش بیاد؟ :D)

به نظرم DMC4 از اون بازیهاست که هرچی بیشتر بازیش کنی بیشتر قدرش رو میدونی. و DmC هم دقیقا نقطه مقابل اونه :D چند صفحه قبل @NaViiDii پرسید یعنی من تنها کسیم که از DmC خوشم اومده؟ که @Red V™ هم جواب داد اونم همینطوره :D الان سوالی که باید از نوید و وحید پرسید اینه که چند بار بازی رو تموم کردن و چقدر پاش وقت گذاشتن؟ خود من DmC رو 14 بار تموم کردم (دوبار پلاتش کردم) آره اون 4-5 دفعه اول بازی برام جذاب بود و خیلی ازش خوشم اومد ولی هرچی بیشتر بازیش کردم، علاقه ام هم بهش کمتر شد، طوری که الان بیشتر از یکساله اصلا طرف بازی نرفتم (و اگه بخاطر DE و تغییرات مثبتش نبود در آینده هم طرفش نمیرفتم)

ولی DMC3 و DMC4 رو بیشتر از 20-30 بار تموم کردم و هنوزم ازشون سیر نشدم. نه تنها ازشون سیر نشدم بلکه همیشه دنبال یه بهانه میگردم تا دوباره بازیشون کنم. چون گیم پلیشون واقعا تموم نشدنیه.

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
هر کس با DMC4 مشکل داره بهش پیشنهاد میکنم بشینه دوباره بازی کنه :D
گیم پلی بازی خارج از این سیاره سیر میکنه :D
افشین دیگه اینطوریا هم نیست من همه ی نسخه هاشو تموم کردم هیچ چیز شماره ی اصلی بازی شماره ی 1 نمی شه که خیلی ها زمان خودش بازی نکردن شماره ی 4 هم بازی قشنگی بود اما 1 توهین هم به طرفدارهاش بود هر چند مراحل دانتش تا حدی جبرانش کرد بعد از شماه ی 1 هم شماره ی 3 بازی بهترین نسخش بود البته این فقط نظر شخضی من نیست متای بازی هم همین رو می گه. شماره ی 2 هم بدترینش بوده. الان باید نمرات بازی bayonetta که 1 ضرب داره 10 می گیره جای این بازی می بود که الان ازش محروم هستیم سازنده ی شاهکاری که فقط نسخه ی اول بازی رو ساخت.(Hideki Kamiya.) این سازننده همچنین نسخه ی اصلی resident evil هم ساخته که می شه فهمید چه شخص بزرگی هست.

Order1866

کاربر سایت
Dec 14, 2014
133
به عنوان یه فن Devil May Cry که تازه به سایت ملحق شده باید بگم که گیم پلی DmC خیلی خوب بود ولی یه چیزی خیلی رو مخ بود این که یه سری دشمنا باید با سلاح خاص از بین می رفتند مثلا فرشته ها فقط با R2 دیمن ها با L2 (یا برعکس درست یادم نیس :D ) از DE هم استقبال میشه.
ولی DMC4 رو من واقعا دوست داشتم مخصوصا عاشق نرو شده بودم ولی یه چیزی که به قول معروف زد تو برجک همه یکی این بود که دانته فقط تو نصف بازی قابل بازی بود و مشکل دیگه هم اون باس فایت هه طوری که باید با هر باس 2 بار یا 3 بار روبه رو میشدی. لوکیشن های تکراری هم که بد جوری تو ذوق میزد ولی از اون طرف Devil Bringer به گیم پلی اضافه شده بود و خیلی هم حال می داد جوری که اولین لحظه ای که کنترل دانته رو بدست می گرفتید جای خالیش رو احساس میکردید.
فقط من در جریان اخبار زیاد نیستم چیزی که مطمعن هستم اینه که ورجیل توی DMC4 نبود پس عکسش روی این DMC4:SE چیه ؟؟؟؟؟
یه چیزی هم برا DMC فن ها بگم که جیگرشون اتیش بگیره !
مبارزه با ورجیل بالای برج توی بارون :((

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,164
نام
∂αнмα
619
ینی قشنگ بازی رو له کردی ...
خدایی تنها کلمه که موقع بازی کردن نسخهی چهارم از دهنم در میومد فوق عالی بود همین چپ راست همین و بس دلیلش رو هم بقیه گفتن ...
اقا من نیرو میخوام :(( (سکانس پایانی دانته به نیرو چی میگه ؟ همون من همونو میخوام:(()

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,481
نام
آرش
آش دهن سوز که هیچ ، گیم پلیش به کل بنچمارک بود ! :D
حالا طراحی مراحلش مشکل داشته دلیل نمیشه بازی بدی بوده باشه ! گیم پلیش خیلی راخت DMC 3 رو کنار میزد ، خیلی راحت :D

احسان خان بازی فقط گیم پلی نیست.
همون castlevania LoS 2 گیم پلیش با این که شبیه نسخه اول بود ولی خیلی خوب بود. طراحی مراحل مزخرف و داستان آبکیش بود که به زمین زدش
هرچند که DMC 4 نظرات بهش به نسبت مثبت بود ولی با DMC 3 که ما تو نسل شیش بازی کردیم زمین تا آسمون ( با کمی اغراق :d ) فرق داشت. حالا میخواد گیم پلیش بنچمارک باشه یا نه b-)

اون گیفی هم که کاربر Safety & Peace گذاشت رو فکر کنم پنج شیش باری تو همین انجمن دیدم :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر