Dishonored | Xbox 360

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
بابا خودم به در ودیوار میزنم تا کسی رو نکشم ولی آخر جلوی تعداد کشته مینویسه 1 . بابا به خدا من کسی رو نکشتم :(
واسه این که اون حالت ghost تیک بخوره باید اصلا سر دشمنا از اون علامتا ظاهر نشه ؟

اگه علامت بالای سر دشمنها قرمز نشه , مشکلی پیش نمیاد
یعنی اگه دو تاش هم طوسی بشه اشکالی نداره
سعی کن تا جایی که میشه کسی رو بیهوش نکنی تا به این دردسر دچار نشی . اگه هم کسی رو بیهوش کردی ببرش یه جای مطمئن بزار

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
بابا خودم به در ودیوار میزنم تا کسی رو نکشم ولی آخر جلوی تعداد کشته مینویسه 1 . بابا به خدا من کسی رو نکشتم :(
واسه این که اون حالت ghost تیک بخوره باید اصلا سر دشمنا از اون علامتا ظاهر نشه ؟
حواست هست که مرحله رو هم از راه non lethal بری؟یعنی تارگتت رو هم نکشی؟

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,857
اگه علامت بالای سر دشمنها قرمز نشه , مشکلی پیش نمیاد
یعنی اگه دو تاش هم طوسی بشه اشکالی نداره
سعی کن تا جایی که میشه کسی رو بیهوش نکنی تا به این دردسر دچار نشی . اگه هم کسی رو بیهوش کردی ببرش یه جای مطمئن بزار

یه جورایی نمیشه بیهوش نکرد، اخه مثلا بخوای مخفی کاری بری کامل دلت میخواد هی کل محیط رو هم بگردی هرچی ایتم و سکه هست برداری.
حالا من تو یه مرحله ام یه جا دو تا سرباز رو بیهوش کردم بردم زیر پل. سومی رو که بردم دیدم فقط 1 سرباز اونجا هست :D یعنی اگه اخره مرحله زد 1 کشته و اینا باباشون رو در میارم8-|

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
یه جورایی نمیشه بیهوش نکرد، اخه مثلا بخوای مخفی کاری بری کامل دلت میخواد هی کل محیط رو هم بگردی هرچی ایتم و سکه هست برداری.
حالا من تو یه مرحله ام یه جا دو تا سرباز رو بیهوش کردم بردم زیر پل. سومی رو که بردم دیدم فقط 1 سرباز اونجا هست :D یعنی اگه اخره مرحله زد 1 کشته و اینا باباشون رو در میارم8-|

تااونجاییکه من میدونم تو یه محل بیشتر از دو نفر رو نمیتونی بگذاری .
اگه نفر سوم رو ببری , یکیش حذف میشه , اما نمیدونم آخرش چجوری پات حساب میکنه
باید یه دور میرفتی و هرکی رو میخواستی میکشتی و آیتمها رو جمع میکردی و دور دوم فقط ماموریت اصلیها رو میرفتی و کسی رو نمیکشتی .

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
من که کاملا به شیوه لات و لوت های قدیم میرم وسط میدون میگم نفس کششششش یه شمشیر میزنم زمین یهو 5 6 نفر میان و باهاشون میجنگم

خیلی واقعی طراحی شده
ازش راضی هستم

Requiem

کاربر سایت
Oct 16, 2012
136
نام
سینا
من که کاملا به شیوه لات و لوت های قدیم میرم وسط میدون میگم نفس کششششش یه شمشیر میزنم زمین یهو 5 6 نفر میان و باهاشون میجنگم

خیلی واقعی طراحی شده
ازش راضی هستم
پس برو تو آنلاینش حال کن. کشتوکشتاری میشه بعضی وقتا.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
تااونجاییکه من میدونم تو یه محل بیشتر از دو نفر رو نمیتونی بگذاری .
اگه نفر سوم رو ببری , یکیش حذف میشه , اما نمیدونم آخرش چجوری پات حساب میکنه
باید یه دور میرفتی و هرکی رو میخواستی میکشتی و آیتمها رو جمع میکردی و دور دوم فقط ماموریت اصلیها رو میرفتی و کسی رو نمیکشتی .

من هم اصلی ها رو میرم هم فرعی ها رو هیچکسم نمیکشم . پیشنهاد میکنم واسه اینکه آمار کشته تون صفر بشه بعد از این که بیهوش کردین به یه جایی بزارین که از سطح زمین بلند تر باشه . من خودم تست کردم یکی دو مرحله اول کشته حساب میکرد و لی دیگه کشته هام همیشه صفر هستن .

marcous

کاربر سایت
Jun 2, 2012
72
نام
sajad
دوستان من این بخش انلاینش رو پیدا نکردم کجاست/:)
میشه یه راهنمایی بکنیدبرای انلاین بازی کردن باید تو کدوم قسمت برم.:d

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,300
نام
بابک
آدم چم و خم بازی که دستش بیاد تازه میفهمه چه شاهکاری هست.من بعد یک ساعت بازی کردن تازه فهمیدم هدف اصلی مخفیانه رد شدن از بین دشمنا هست نه اینکه بکشیمشون:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر