Dishonored | Xbox 360

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
اقا من اينو از لايو چون فري شده بود دانلود كردم با كمال تعجب فقط 3.8گيگ حجم داشت ولي واسه دوستان 3.9 حجم گرفته بود الان مشكلتي پيش مياد راستي گوتي edition هم نيست و تا به حال 3 مرحلته ازش را هم رفتم بدون مشكلي

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
بالاخره بازي رو تموم كردم يعني جونم در اومد بازي به شدت سخت ولي بسيار زيبا البته ناگفته نماند رو easy رفته بودما:d من به پسرخالم پيشنهادش كردم خيلي خوشش اومد بعد هر كدوم هر مرحله كه گير ميكرديم به هم راهنمايي ميرسونديم و با هم تمومش كرديم بسي حال داد اگر نخريد و يا در خريدش شك داريد يك لحظه هم دريغ نكنيد يكي از شاهكار هاي نسل بود الان دارم غصه ميخورم چرا زود تمومش كردم:( به نظرم هيچ بازي اي حتي اون انحصارياي سوني به پاي اين بازي نميرسن اين بازي شايد گرافيك شاهكاري نداشت اما گيمپلي فوق العاده بي نظير و نو اورانه جاي گرافيكو پر ميكنه اگر اينو از دست بديد شاهكاري بزرگ رو از دست داديد من تا عمر دارم اين بازيو فراموش نميكنم پس اگر بازي فوق العاده ميخوايد بريد بدون شك dishonored بخريد

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
دوستان من این Dishonored :Goty رو گرفتم! کلآ زبون بازی فرانسه هست؟
کلآ همینجوریه؟ یا اینی که گرفتم اینجوره؟
تو تنظیمات هم گشتم! ولی چون فرانسه هست نمیفهمم چی به چیه؟

esPUNKape

کاربر سایت
Jan 14, 2014
183
نام
Rummithrael.
The Knife of Dunwall و The Brigmore Witches رو رد کردم بازم دلم میخواد بازیش کنم!! لامصب سیری نداره!=/ ببینم میشه 100درصدش کرد!! =/

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
The Knife of Dunwall و The Brigmore Witches رو رد کردم بازم دلم میخواد بازیش کنم!! لامصب سیری نداره!=/ ببینم میشه 100درصدش کرد!! =/
دقيقا!!بازي شاهكاره هيچ وقت سير نميشي من كه خودشو دي ال سي هاشو تموم كردم هنوزم ميخوام از گيم پليش سير نميشي من الان به عشق اين تمام بازي هاي اين سبكو بازي ميكنم مثل thieft و .... و شب و روز خواب نسخه دوم رو ميبينم

esPUNKape

کاربر سایت
Jan 14, 2014
183
نام
Rummithrael.
دقيقا!!بازي شاهكاره هيچ وقت سير نميشي من كه خودشو دي ال سي هاشو تموم كردم هنوزم ميخوام از گيم پليش سير نميشي من الان به عشق اين تمام بازي هاي اين سبكو بازي ميكنم مثل thieft و .... و شب و روز خواب نسخه دوم رو ميبينم

دقیقا منم تا قبل از این زیاد حوصله بازیهای مخفی‌کاری رو نداشتم ولی سراین یکم آروم گرفتم شروع کردم بازیهای از این سبک! کلا از اون بازیهایی هست که هر ده سال یه بار دیده میشه!

- - -ویرایش - - -

دقیقا منم تا قبل از این زیاد حوصله بازیهای مخفی‌کاری رو نداشتم ولی سراین یکم آروم گرفتم شروع کردم بازیهای از این سبک! کلا از اون بازیهایی هست که هر ده سال یه بار دیده میشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر