Dishonored | Xbox 360

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,506
یه نفر اون سه تا پایان رو بگه چیکار کنیم تا کودوم پایان رو ببینیم ؟ من یک رو دیدم

corvo در کنار emily موند و همه چی به خوبی و خوشی و آخر هم امیلی که بزرگ شده بود اومد سر قبر corvo :((
به میزان Chaos بستگی داره.
شما هم الان پایان خوب بازی رو گرفتین(فکر کنم:D)
================
امروز تا مرحله 4 رو رفتم مرحله 3 رو هم در حالت Ghost تموم کردم . ای بسی حال داد
فوق العادس بازی ! نمیدونم دیگه گیم پلی از این روون تر و خوش ساخت تر چی میتونه باشه واسه این سبک احتمالا بزنه رو دست BI
واقعا طراحی های بازی بی نقصه مخصوصا اون tallboy ها که عین artwork تونستن درستش کنن
فقط بزرگترین مشکلی که با بازی دارم اینه که کوروو لال تشریف داره
yahoo_22.gif
سکوت سرشار از ناگفته هاست :D

آخرین ویرایش:

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
فوق العادس بازی ! نمیدونم دیگه گیم پلی از این روون تر و خوش ساخت تر چی میتونه باشه واسه این سبک احتمالا بزنه رو دست BI
واقعا طراحی های بازی بی نقصه مخصوصا اون tallboy ها که عین artwork تونستن درستش کنن
فقط بزرگترین مشکلی که با بازی دارم اینه که کوروو لال تشریف داره :|

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
فقط بزرگترین مشکلی که با بازی دارم اینه که کوروو لال تشریف داره :|
تو اسکایریم هم لال تشریف داشتیم

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
تو اسکایریم هم لال تشریف داشتیم

به نظرم واسه rpg های طولانی که پر از دیالوگه اره خوبه لال بودن ولی واسه یه بازی خطی فکر نکنم زیاد شخصیت تو دلمون جا باز کنه الان که بازی میکنم هر چند دوستان هم گفتند فضا و جو بازی بدلیل سنگین بودن ادمو یاد DE HR میندازه که اونجا ادام جنسن با اون صدای دلنشینش مکالمات خودش میگفت نه اینکه فقط نوشته خالی باشه .
دقیق میدونم که سازنده بازی بعد از یه هفته انتشار بازی یه مصاحبه جنجالی کرد و در اون گفت که gordon freeman متنفر بوده چون تو بازی لال بوده پس بگو اگه از لال متنفری پس چرا کوروو حرف نمیزنه ؟
خلاصه با این حرفا بازی تغییر پیدا نمیکنه . ولی بازم با این اشکالش خیلی خوب تونستم باهاش ارتباط برقرار کنم

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
واقعا بازی عالی بود .ازادی عملمون خیلی زیاده البته دور اول که همه رو کشتم و رفتم جلو زیاد حال نکردم ولی وقتی مخفی کاری رفتم بسی حال کردم.
مرحله اخر هم خیل باحال بود .اگه low chaos بودید روز بود و اگه high chaos بودید شب می بودید.
یه پیشنهاد هم برای کسانی که می خوان اچیومنت های بازی رو بگیرند:
به نظر من اچیومنت ghost و shadow رو تو یک دور جدید بگیرید و راحت تو دور اول clean hand و با تمام نقاشی های sokolov رو بگیرید و همینطور
mostley flesh and steel ,چند تا اچیومنت خورده ریزه هم تو این بین می تونید بگیرید:d

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
به نظرم واسه rpg های طولانی که پر از دیالوگه اره خوبه لال بودن ولی واسه یه بازی خطی فکر نکنم زیاد شخصیت تو دلمون جا باز کنه الان که بازی میکنم هر چند دوستان هم گفتند فضا و جو بازی بدلیل سنگین بودن ادمو یاد DE HR میندازه که اونجا ادام جنسن با اون صدای دلنشینش مکالمات خودش میگفت نه اینکه فقط نوشته خالی باشه .
دقیق میدونم که سازنده بازی بعد از یه هفته انتشار بازی یه مصاحبه جنجالی کرد و در اون گفت که gordon freeman متنفر بوده چون تو بازی لال بوده پس بگو اگه از لال متنفری پس چرا کوروو حرف نمیزنه ؟
خلاصه با این حرفا بازی تغییر پیدا نمیکنه . ولی بازم با این اشکالش خیلی خوب تونستم باهاش ارتباط برقرار کنم

در کل منظورم این بود که تو بازی های bethesda خودت معمولا لالی:D
بازی بعد از اینکه
تسخیر ادمو میگیری خیلی راحت میشه:)

آخرین ویرایش:

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
یه سری سوال بدون اسپویل که توی اسپویلر می‌ذارم:D
بازی کلا چند چپتر ـه؟!
برای گرفتن بهترین پایان، Chaos ها باید روی چه درجه ای باشن؟!
با انجام مخفی کاری چند ساعت طول می‌کشه تا بازی تموم شه؟!
پ.ن: بعضی هاش تو صفحات قبلی جواب داده شده بود ولی حال ندارم بگردم جواب همش رو پیدا کنم:D
یکی بی زحمت لطف کنه توضیح بده:D

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
یه سوال
یه سری گاوصندوق توی بازی هستا ! اینا رو چه جوری باید باز کرد ؟!
حتما باید شماره اش رو داشته باشیم یا جوره دیگه ای هم میشه ؟!

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
یه سوال
یه سری گاوصندوق توی بازی هستا ! اینا رو چه جوری باید باز کرد ؟!
حتما باید شماره اش رو داشته باشیم یا جوره دیگه ای هم میشه ؟!

باید کدهاشو پیدا کنی که معمولا رو دیوار ها یا تابلوهای عکس یا نوشته هایی که رو زمین افتاده و یا از این جور چیزا پیدا میشه باید بگردی دیگه....

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
یه سری سوال بدون اسپویل که توی اسپویلر می‌ذارم:D
بازی کلا چند چپتر ـه؟!
برای گرفتن بهترین پایان، Chaos ها باید روی چه درجه ای باشن؟!
با انجام مخفی کاری چند ساعت طول می‌کشه تا بازی تموم شه؟!
پ.ن: بعضی هاش تو صفحات قبلی جواب داده شده بود ولی حال ندارم بگردم جواب همش رو پیدا کنم:D
یکی بی زحمت لطف کنه توضیح بده:D
9 چپتر
low chaos
بستگی به خودت داره اگه بخوای همه مراحل رو روی مود ghost بری شاید 20 ساعت هم بشه

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بنظر من مخفی کاریش خیلی خوبه :D
ولی من هیچکیو نمیکشم همه رو بیهوش میکنم میندازم رو زمین صاف اخرش میزنه چند نفره کشته شده توسط من :|
چیکار کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر