Dishonored | Xbox 360

بنظر من مخفی کاریش خیلی خوبه :دی
ولی من هیچکیو نمیکشم همه رو بیهوش میکنم میندازم رو زمین صاف اخرش میزنه چند نفره کشته شده توسط من :|
چیکار کنم؟
شاید چند نفر رو توی آب انداختی یا کله یارو خورده به میزی جایی شاید هم جایی بوده که موش ها خوردنش:دی

3 عدد موش کلا بوده :| تو محیطی که من یارو رو انداختم :|:|:|
بعد اخرش زد 2 نفرو نگهبانا پیدا کردند در صورتی که نگهبانی از اونجا رد نمیشد :دی

---------- نوشته در 09:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:04 PM ارسال شده بود ----------

نکنه کشتن موش ها رو هم حساب میکنه ؟
قابلیت رفتن تو جلد حیوونا رو چجوری میده ؟ تو داستان یا فرعیه ؟:| چون من :
کارایی که قلبه میگه بکنمو 1 ـیشو فقط رفتم تو اون مرحله که باید لیوان یارو رو سمی کنیم :دی

3 عدد موش کلا بوده :| تو محیطی که من یارو رو انداختم :|:|:|
بعد اخرش زد 2 نفرو نگهبانا پیدا کردند در صورتی که نگهبانی از اونجا رد نمیشد :دی

---------- نوشته در 09:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:04 PM ارسال شده بود ----------

نکنه کشتن موش ها رو هم حساب میکنه ؟
قابلیت رفتن تو جلد حیوونا رو چجوری میده ؟ تو داستان یا فرعیه ؟:| چون من :
کارایی که قلبه میگه بکنمو 1 ـیشو فقط رفتم تو اون مرحله که باید لیوان یارو رو سمی کنیم :دی
نه فقط کشتن آدم ها حساب می‌شه:دی
اون قابلیت هم با گرفتن Rune ها به دست میاد (همون قلب ـه:دی)
باید قسمتی که عکس یک دست توش هست رو آپگرید کنی:دی
با آپگریدش تا لول 2، می‌تونی تو جلد آدم ها هم بری!

بنظر من مخفی کاریش خیلی خوبه :دی
ولی من هیچکیو نمیکشم همه رو بیهوش میکنم میندازم رو زمین صاف اخرش میزنه چند نفره کشته شده توسط من :|
چیکار کنم؟
کسایی که خفه میکنی نباید پرت کنی...
اگه میخوای قوست بگیری....
حتما باید بتونی بری تو جلد ادما...
وگرنه خیلی سخته

آخرین ویرایش:
چه جالب لنا هیدی توش هست:d(ملکه توی game of thrones)
در ضمن موشن-کپچرهای بازی رو هم استدیو quantic-dreams انجام داده

آره از صدا و لهجه ش حدس زدم باید اون باشه :دی
خوشم میاد ازش.

هرچی بازی رو میرم جلوتر بیشتر تکراری میشه و حوصله سر بر :(
الآن اینجام:

بعد از اینکه بهم خیانت کردن،دوباره برگشتم همون مخفیگاه اولیه
چقدش مونده؟!!|-)
Deus Ex کاملن برعکس بود هر چی جلوتر میرفتم ول کردنش برام سخت تر می شد.

آره از صدا و لهجه ش حدس زدم باید اون باشه :دی
خوشم میاد ازش.

هرچی بازی رو میرم جلوتر بیشتر تکراری میشه و حوصله سر بر :(
الآن اینجام:

بعد از اینکه بهم خیانت کردن،دوباره برگشتم همون مخفیگاه اولیه
چقدش مونده؟!!|-)
Deus Ex کاملن برعکس بود هر چی جلوتر میرفتم ول کردنش برام سخت تر می شد.
يه چپتر ديگه مونده
خداييش بازيش اصلا تكراري نميشه،پيچ هاي داستانيش هم به موقع است و روند بازيو جذابتر ميكنه
اكر سعي كني پاورهاتو با هم تركيب كني و بعد اعمالشون كني با صحنه هاي شگرفي مواجه ميشي:d

مثل اينكه ملت همه به halo 4چسبيده بودنو تازه با اين شاهكار روبه رو شدن! تاييكش يهو شلوغ شده! بازي كنيد كه اگر انجامش نديد از كفتون رفته

باید کدهاشو پیدا کنی که معمولا رو دیوار ها یا تابلوهای عکس یا نوشته هایی که رو زمین افتاده و یا از این جور چیزا پیدا میشه باید بگردی دیگه....

من یه 2 تا گاوصندوق بود خونه رو زیر و رو کردم، تمام برگه ها و کتاب ها رو خوندم ! در و دیوار رو نگاه کردم ولی چیزی پیدا نکردم !
خیلی رو اعصابه !!

بالاخره تمومش کردم،خیلی بازی معمولی بود به نظرم...
اصلن با گرافیکش نتونستم تا آخرش کنار بیام،سرم گیج میرفت بیشتر از نیم ساعت پشت هم بازی میکردم
داستان و شخصیت پردازیش ولی خوب بود.

من یه 2 تا گاوصندوق بود خونه رو زیر و رو کردم، تمام برگه ها و کتاب ها رو خوندم ! در و دیوار رو نگاه کردم ولی چیزی پیدا نکردم !
خیلی رو اعصابه !!
آره اتفاقا یکی از Rune ها تو چپتر 3-4 بود که اصلا رمز گاوصندوقش پیدا نمی‌شد:|
کسی اگر رمز اونو داره لطف کنه!

دوستان منظورم چند سطح دارد وبه ترتیب بگوید چون ما خیلی حرفه ای نیستیم تا اخرین رو بازی کنیم مثلا اینجوری راهنماییم کنید

مثال: easy normal hard
اون 3 درجه اصلیو با یه درجه دیگه داره که اسمشیادم نیست ولی واقعا سخته ( 1 مرحله امتاحانش کردم پشیمون شدم :دی )
من فکر کنم الان رو نرمال دارم میرم همه چیز متوسطه
خیلی قابلیتای جالبی داره مثلا میتونی شمشیرو با تفنگ یا زوبین میکس کنی و به دشمنا شلیک کنی :دی یه قابلیت به نام blink داره که شبیه تلپورته سریع از یه نقطه به یه نقطه دیگه ( که فاصله ـش با نقطه کنونیت کمتره ) میری :دی
واقعا تنوع انجام ماموریتام بالائه یعنی اگه رو اخرین درجه هم بری بازی با راه هایی که پیش رو داری میتونی راحت عبور کنی :دی
امیدوارم بدردت خورده باشه :|

می خواهم از این به بعد همه بازی روhard برم قبلا روی easy وnormal میرفتم الان خودم به خودم گفتم واقعا من حرفه ای هستم مغز گفت برو سطح بازی رو بزار بالا پس از این به بعد همه رو روی hard میرم اقا جکی شما میگید چی دوستان شما هم میگید چی؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or