Dishonored | Xbox 360

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
فکرشم نمیکردم اینقدر از بازی خوشم بیاد. :D.
عین Deus Ex میمونه، هر غلطی بخوای تو بازی میکنی، هرجور میخوای میری جلو :D.
خیلی حال میده :D.

ببینم ملت رو چه طوری باید بیهوش کرد؟ RB ؟

sad but true

Beckon the sick winds of pestilence
کاربر سایت
Apr 29, 2007
696
نام
آرش
دوستان من این بخش انلاینش رو پیدا نکردم کجاست/:)
میشه یه راهنمایی بکنیدبرای انلاین بازی کردن باید تو کدوم قسمت برم.:d
بازی بخش آنلاین (در هیچ نوعی) نداره، کاملا Single Player هستش.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
فکرشم نمیکردم اینقدر از بازی خوشم بیاد. :D.
عین Deus Ex میمونه، هر غلطی بخوای تو بازی میکنی، هرجور میخوای میری جلو :D.
خیلی حال میده :D.

ببینم ملت رو چه طوری باید بیهوش کرد؟ RB ؟
آره ولی باید RB رو نگه داری تا اون خط ـه پر بشه:D
برای این که کسایی که بیهوش کردی، نمی‌رن هم حتما باید روی زمین بندازیشون!
یعنی مثل روی یک جعبه یا توی آب و... بندازی کشته به حساب میاد:|:D

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
سلام دوستان من تو مرحله سوم گیر کردم.بعد از اینکه با اون یارو که فکر کنم دکتر بود حرف زدم عصبی شد بعد کشتمش حالا کجا برم؟؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان بازی چقدر به deus ex شبیه؟
اگه عین اون تو محیط اپن گم میشی من نمیخوامش:D
راحت میشه پیدا کرد راه ها و مراحلو؟ وقت برای فکر کردن و حوصله گذاشتن برای راه پیدا کردن ندارم:| ( دیوس ایکس الان تو محیط گم شدم نمیدونم از چ راهی باید برم ماموریتمو استارتشو بزنم :| از هر راهی میرم بن بسته :D )

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
دوستان بازی چقدر به deus ex شبیه؟
اگه عین اون تو محیط اپن گم میشی من نمیخوامش:D
راحت میشه پیدا کرد راه ها و مراحلو؟ وقت برای فکر کردن و حوصله گذاشتن برای راه پیدا کردن ندارم:| ( دیوس ایکس الان تو محیط گم شدم نمیدونم از چ راهی باید برم ماموریتمو استارتشو بزنم :| از هر راهی میرم بن بسته :D )

اگه توی قسمت اهداف ماموریت بری هم اصلیا رو میاره و هم جانبی ها رو . واسه هر کدوم هم یه مختصر توضیحی داده پس نتیجه زود به مقصد میرسی

وسعته مراحل در چه حده؟
کاملآ اوپن ورده؟ خطیه؟ سند باکسه؟

وسعت مراحل چه عرض کنم ! عالین به نظرم هر ماموریت رو میتونی از حداقل 5 راه بری . واقعا گیمر رو به چالش میکشه . به نظرم شبه Rpg هستش
open world هستش همچنین خطی و هم چنین سند باکس :d

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
سلام دوستان من تو مرحله سوم گیر کردم.بعد از اینکه با اون یارو که فکر کنم دکتر بود حرف زدم عصبی شد بعد کشتمش حالا کجا برم؟؟

البته مطمئنا منظورت از دکتر همون فیزیکدان ریشو هستش

اگه بیهوشش میکردی بهتر بود ولی به هر حال باید جنازه اش را با خودت به پایگاه ببری

---------- نوشته در 09:21 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:18 AM ارسال شده بود ----------

قبل از همین فیزیکدان که برای دوست عزیزم توضیح دادم اون گوشه یک مخزنی هست که اگه به اطراف درست نگاه کنین میتونین شیشه های خالی رو دور و برش پیدا کنید اگه شیشه ها رو بزارید جلوی مخزن و شیرش رو بچرخونید یک شیشه احیای زندگی به شما میرسه اگه اشتباه نکنم من خودم 3 تا پیدا کردم

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
البته مطمئنا منظورت از دکتر همون فیزیکدان ریشو هستش

اگه بیهوشش میکردی بهتر بود ولی به هر حال باید جنازه اش را با خودت به پایگاه ببری

---------- نوشته در 09:21 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:18 AM ارسال شده بود ----------

قبل از همین فیزیکدان که برای دوست عزیزم توضیح دادم اون گوشه یک مخزنی هست که اگه به اطراف درست نگاه کنین میتونین شیشه های خالی رو دور و برش پیدا کنید اگه شیشه ها رو بزارید جلوی مخزن و شیرش رو بچرخونید یک شیشه احیای زندگی به شما میرسه اگه اشتباه نکنم من خودم 3 تا پیدا کردم

همین کاری رو که میگید میکنم امام وقتی اما نمیتونم از در ردش کنم.اینجایی که من هستم میگه میگه برو پیش The Golden Cat.

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan

مرحله رو دقیقا یادم نیست .
دقیقا بگو کجایی و یا اسم ماموریت چیه

بله تموم کردم . چجوری انتظار داری جواب پیغامت رو بدم وقتی همه چی رو بستی ؟!

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
یه نفر اون سه تا پایان رو بگه چیکار کنیم تا کودوم پایان رو ببینیم ؟ من یک رو دیدم

corvo در کنار emily موند و همه چی به خوبی و خوشی و آخر هم امیلی که بزرگ شده بود اومد سر قبر corvo :((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر