Dishonored | Xbox 360

SoRoS

کاربر سایت
Apr 10, 2012
151
من دوست دارم كسيو نكشم ولي لامصب روش هاي مختلفي برا كشتن نگهبانا گذاشته،ادم حيفش مياد استفاده نكنه :d
اين پاور گردباد و زمان و اون نارنجكه چه كمبوهايي كه درست نميكنن!!!>:)

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
من دوبار بازی رو تموم کردم اما اصلا به اون گردبادِ , پوینت ندادم .
دفعه اول که زدم و کشتم و رفتم جلو , اما دفعه دوم که هیچکس رو نکشتم دیدم چقدر لذت بخش تره.

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
بازی چپتر سلکت داره؟ جایی که بشه مرحله هارو دوباره انتخاب کرد؟
آره داره. ;)
من دوبار بازی رو تموم کردم اما اصلا به اون گردبادِ , پوینت ندادم .
دفعه اول که زدم و کشتم و رفتم جلو , اما دفعه دوم که هیچکس رو نکشتم دیدم چقدر لذت بخش تره.
گردباد ـه هم حال میده. یه بار لبه یه پرتگاه زدم 2-3 نفر پرپر شدن. :D
دقیقا حال بازی به اینه که اصلا نکشی بری جلو.

Ragnar

کاربر سایت
Nov 15, 2010
661
نام
'Dr.'Salar
مگه دوتا پایان بیشتر داره؟ دوبار با یه پایان رفتی؟
سه تا پایان داره
Low choas
High choas
Evil
تو اولی امیلی پادشاه میشه و شهر از ویروس نجات پیدا میکنه و به دوره ی طلایی میرسی و خودت هم پیر میشی میمیری تو پایان دوم امیلی پادشاه میشه ولی قدرت چندانی به دست نمیاره و شهر هم زیاد درست نمیشه تو پایان آخری هم که خودت و امیلی میمیرین و شهر هم به فنا میره:d

Requiem

کاربر سایت
Oct 16, 2012
136
نام
سینا
سه تا پایان داره
Low choas
High choas
Evil
تو اولی امیلی پادشاه میشه و شهر از ویروس نجات پیدا میکنه و به دوره ی طلایی میرسی و خودت هم پیر میشی میمیری تو پایان دوم امیلی پادشاه میشه ولی قدرت چندانی به دست نمیاره و شهر هم زیاد درست نمیشه تو پایان آخری هم که خودت و امیلی میمیرین و شهر هم به فنا میره:d
evil دیگه فکر کنم همه رو به فنا دادی. :D

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,757
نام
کیارش
آقا اصن کسی رو نکشین :D
انقده حال میده وقتی مخفی کاری برین جلو ! اصن یه حس خاصی میده به آدم .
حتی اونایی رو هم که به صورت Optional Objective میگه بکشین هم شما نکشین ! اگه اینارو بزنین آخر بازی واستون Kill حساب میکنه .

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
بازی بسیار لذت بخش و گیرایی هست که انسان راا به یاد روزهای خوب bio shock میندازه

در کل خیلی شبیه این بازیه که نام بردم با تغییرات بسیار و گرافیک برجسته من هنوز معموریت اول هستم و همه سوراخ صمبه ها رو دارم میگردم

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
بابا خودم به در ودیوار میزنم تا کسی رو نکشم ولی آخر جلوی تعداد کشته مینویسه 1 . بابا به خدا من کسی رو نکشتم :(
واسه این که اون حالت ghost تیک بخوره باید اصلا سر دشمنا از اون علامتا ظاهر نشه ؟

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
بابا خودم به در ودیوار میزنم تا کسی رو نکشم ولی آخر جلوی تعداد کشته مینویسه 1 . بابا به خدا من کسی رو نکشتم :(
واسه این که اون حالت ghost تیک بخوره باید اصلا سر دشمنا از اون علامتا ظاهر نشه ؟
اگه کسی رو بیهوش کنی و بندازی تو آب یا موش ها بخورنش هم کشته حساب میشه.
به احتمال زیاد آره. من هر مرحله که تیک اون قسمت رو گرفتم هیچ جوره detect نشدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر