Dishonored | Xbox 360

SoRoS

کاربر سایت
Apr 10, 2012
151
بازي خيلي از deus ex ايده گرفته ولي من با اتمسفر dishonored بيشتر حال ميكنم
تو بازي به حرف نگهبانا كه با هم حرف ميزنن گوش بديد،از بعضياشون اطلاعات باحالي ميتونين بدست بيارين،ماموريت هاي فرعي بازي رو هم بريد كه واقعا جالبن!:x
كلا تو بازي خيلي صحنه ها هست كه اينطوري :-o ميشين

Ragnar

کاربر سایت
Nov 15, 2010
661
نام
'Dr.'Salar
دوباره بازی رو با بالاترین درجه سختی تموم کردم ولی ایندفعه هفت ساعت طول کشید و هیشکی رو هم نکشتم و بهترین پایانشو دیدم :x ایندفعه کلی آچیومنت داد :d

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
دوباره بازی رو با بالاترین درجه سختی تموم کردم ولی ایندفعه هفت ساعت طول کشید و هیشکی رو هم نکشتم و بهترین پایانشو دیدم :x ایندفعه کلی آچیومنت داد :d

اقا من مرحله اول تو فاضلاب 2 تا رو خفه کردم از رو جوونی :D انداختمشون تو اب ، اخره کار کشته حساب کرد مثل اینکه تو اب خفه شدن :D
اگه تکرار کنم مرحلشو اوکی میشه ؟

Ragnar

کاربر سایت
Nov 15, 2010
661
نام
'Dr.'Salar
اقا من مرحله اول تو فاضلاب 2 تا رو خفه کردم از رو جوونی :D انداختمشون تو اب ، اخره کار کشته حساب کرد مثل اینکه تو اب خفه شدن :D
اگه دوباره مرحلشو بری درست میشه :) حالا دو سه تا آدم عیب نداره اگه بتونی تو هر مرحله زیر 15 درصد افرادو بکشی بهترین پایانشو میبینی ;)منکه پدرم در اومد تا تونستم تا پایان بازی هیچ کس رو نکشم:|

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan

اگر از گزینه انتخاب ماموریت که توی منو هستی بری , فایده نداره .
مگر اینکه همون موقع که مرحله رو تموم کردی و نتایج رو زد , گزینه تکرار ماموریت رو بزنی یا از سیوهای قبلی بیای .

Dead Aragorn

کاربر سایت
Jul 28, 2009
234
بابام گیر میده خیلی ...
ولی دستت درد نکنه :)

خيالت راحت رفيق اين bethesda اهل اين چيزا نيست
يه اسكايرم ميشد زن بگيري كه اونم شرايطش از ازدواج تو ايران سخت تر بود !!
تازه اگر هم ميگرفتي نقش بادمجون داشت !! :دي

GL & HF

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
واقعا عالیه . الان مرحله 2 campbell رو تو 6 ساعت تونستم تموم کنم هنوز آخرش مونده . بدون اینکه کسی کشته بشه بدون اینه کسی ببینتم . همه rune ها و همه bone charm ها به جز یکی و همه safe و secret door ها رو باز کردم . فوق العادست قدرت انتخابت . خیلی حال کردم .

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,768
نام
مارشال
یه سوال دارم بازی صحنه بد داره ؟
حواسم یاشه یا خیالم راحت ؟
البته یه مرحله ش تو یه Brothel هست (انشالله که میدونید معنی کلمه چیه) و ممکنه زیاد خوشایند نباشه جلوی خانواده بازی کردن. بقیه ش مشکل نداره.
بازی خیلی راحته, فقط اون تیرکمونه میتونه راحت همه مراحلو برید
اتفاقا هنر اینه که بدون استفاده از آلات قتاله (:D) بازی رو تموم کنید. مخصوصا که یه اچیومنت هم داره که هیچکسی رو نکشید.

Requiem

کاربر سایت
Oct 16, 2012
136
نام
سینا
خيالت راحت رفيق اين bethesda اهل اين چيزا نيست
يه اسكايرم ميشد زن بگيري كه اونم شرايطش از ازدواج تو ايران سخت تر بود !!
تازه اگر هم ميگرفتي نقش بادمجون داشت !! :دي

GL & HF
والا! زنه فقط دوره خونه راه میرفت میگرفت میخوابید.

---------- نوشته در 02:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:31 PM ارسال شده بود ----------

البته یه مرحله ش تو یه Brothel هست (انشالله که میدونید معنی کلمه چیه) و ممکنه زیاد خوشایند نباشه جلوی خانواده بازی کردن. بقیه ش مشکل نداره.

اتفاقا هنر اینه که بدون استفاده از آلات قتاله (:D) بازی رو تموم کنید. مخصوصا که یه اچیومنت هم داره که هیچکسی رو نکشید.
با اون دارتای خواب آورش خیلی حال میداد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر