Multi Platform DEATHLOOP

سازنده
َArkanes
تاریخ انتشار
September 2021
ناشر
Bethesda
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
45745844365346.jpg

Developers Arkane Studios
Publishers Bethesda Softworks
Release Date September 14
Platforms PC, PlayStation 5

IF AT FIRST YOU DON’T SUCCEED… DIE, DIE AGAIN
From the team at Arkane Lyon comes an innovative take on first-person action. "DEATHLOOP" transports players to the lawless island of Blackreef in an eternal struggle between two extraordinary assassins. Explore stunning environments and meticulously designed levels in an immersive gameplay experience that lets you approach every situation any way you like. Hunt down targets all over the island in an effort to put an end to the cycle once and for all, and remember, if at first you don’t succeed… die, die again.

DEATHLOOP_AnnounceStills_Postcard.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_JulesCorner.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_ColtShot.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_Jump.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_Jules.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_ColtShoot.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_Guns.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_JulesFight.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_Standoff.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_ColtBack.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_JulesSnipe.jpg

D9hewUzWwBMX2-J.jpg D9hev00XkAEAa_v.jpg D9hev07X4AUtF0d.jpg D9hev0xXoAI8rQk.jpg

https___images.ctfassets.net_rporu91m20dc_6KQNVeHCcVX2wDTBVpDdM8_a51a9afb9f799d517eb7b0fee65c2...jpg
یه سری اطلاعات جالب:

- شخصیت اصلی بازی Colt هستش که میخواد Loop رو بشکنه و این کار با کشتن اهداف مشخصی انجام‌پذیره ولی Juliana در مقابلش قرار داره و نقش محافظ رو ایفا میکنه تا Loop شکسته نشه.

- بازی در نقش Juliana هم قابل انجامه ولی یه نکته‌ای داره! بصورت آنلاین وارد بازی بقیه‌ی پلیرا میشی و در حالی که طرف مقابل در نقش Colt داره بازی میکنه، با Juliana سعی میکنی جلوی پلیر دیگه رو بگیری. این یعنی وقتی داری آنلاین بازی میکنی، ممکنه یه پلیر دیگه در نقش Juliana در مقابلت قرار داشته باشه و دنبال شکار کردنت باشه.

- خبر خوب اینه که هنوز تمرکز روی کمپین و داستان هستش و اگه آفلاین بازی کنی Juliana به عنوان هوش مصنوعی توی بازی حضور داره و حتما نیازی نیست آنلاین باشی. جالب اینه میتونی یه میکسی از هوش مصنوعی و پلیر آنلاین رو انتخاب کنی...یعنی بعضی مواقع پلیر آنلاین در مقابلت قرار بگیره و بعضی مواقع AI. رویکرد پیشنهادی Arkane هم همینه چون باعث تنوع و سوپرایز میشه.
حس میکنم یه جورایی سعی کردن اون ایده‌ی تلفیق سینگل‌پلیر و مولتی‌پلیری که واسه The Crossing داشتن رو اینجا به یه شکل دیگه‌ای پیاده‌سازی کنن.

- هر دو شخصیت دارای یه سری قابلیت‌های مشترک هستن ولی یه سری قابلیت‌های متفاوت هم دارن...مثلا Colt میتونه از دستگاه‌های هک استفاده کنه و Juliana میتونه در ظاهر کل آدم‌های شهر ظاهر بشه!

- ماموریت‌های بازی هم دیزاین جالبی دارن...هدف نهایی شکستن Loop هستش و باید 8 تا هدف رو بکشی توی یه روز...اگه حتی یه هدف باقی بمونه، روز دوباره ریست میشه. میشه آزادانه هر ماموریت اصلی و فرعی رو به ترتیبی که دوست داری انجام بدی و اهداف رو شناسایی کنی. بیشترین آزادی عملی هستش که تا حالا توی بازیهای Arkane دیدیم.

در نهایت هم لعنت به سونی و بتزدا که برداشتن این بازی رو انحصاری کردن...آخه چه دلیل و منطقی داره که این بازی فقط نسل بعدی باشه...برنامه داشتم بازی رو روی کنسول‌های همین نسل تجربه کنم...حالا یه جورایی دارن مجبورم میکنن همون زمان لانچ PS5 بخرم :|

تاریخ عرضه هم همین امساله Holiday 2020...بازی 4K و 60 فریم اجرا میشه + قابلیت‌های Dual Sense رو ساپورت میکنه.

آخرین ویرایش:

Helghast

کاربر سایت
May 6, 2014
563
نام
S O |-| E I L
هرکی با من موافقِ که بازیهای این کمپانی با رنگ بندی غالب ( قهوه ای مشکی بنفش بادمجونی ) با تم سل شیدی همراه با فیزیک چوب خشک :Dو کرکترهای عصا قورت داده نی قلیونی شبیه میِت :D جزو مرخرف ترین تولیدات صنعت گیمِ و حالش بهم میخوره لایک کنید همو پیدا کنیم ! :)) :D:)) :Gunner: :Gunner: :Gunner:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
برای همین پرسیدم . چون گیم پلی های یازی رو که میدیدم خیلی تعجب کردم چرا گرافیک به نظرم ضعیف میاد خیلی عجیب بود ! 😏
گرافیک بازی یه حالت خاصی داره که تو عنوان های دیگه Arkane هم شاهدش بودیم. مشخصه که قصد نداشتن حالت real داشته باشه

• Like
Reactions: Seventy One

mehdi_vsgh

کاربر سایت
Nov 24, 2009
335
سلام اقا این بازی گرافیک خیلی بالایی نداره ظاهرا ولی تو مشخصاتش گفته که باید گرافیکتون 6 گیگ باشه!!! چطوریاس؟

من گرافیک gtx 1650 4Gig هست. یعنی جوابنمیده؟؟؟؟

• Like
Reactions: milad3d

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
منم یکی دو ساعتی بازی رو تجربه کردم و... پرفورمنس اونقدرا بد نیست. حتی میشه گفت با توجه به این که سیستمم (GTX 970, i7 4790k, 8GB RAM) تقریبا از هر نظر زیر مینیمم تعیین شده هست اتفاقا عالی اجرا میشه. :D
تا مپ دوم بازی (The Complex) رفتم و با گرافیک High (به جز سایه‌ها که روی مدیومن) و روشن بودن آداپتیو رزولوشن روی حالت بالانس، میانگین 40-45 فریم دارم می‌گیرم! البته کمبود رم خودش رو نشون میده توی بازی و بعضا تکسچرهای دور دست رو میشه دید که درست حسابی لود نشدن.
در کل به نظر می‌رسه که پورت بازی خوب باشه هرچند نه بی‌ایراد، دقیقا مثل همون چیزی که دیجیتال فاندری توی ویدیوی آنالیزش گفت. و اینکه مینیمم سیستمی که واسه بازی تعیین کردن هم شدیدا اگزجره شده هست.

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
چندتا سوال در مورد بازی
چیزی از داستان نمیخوام بپرسم گیم پلی هست اگر بازی نکردید میتونید باز نکنید
این اشیا رنگی چین که نمیشه هیچکاریشون کرد؟:D سوال بعدی من کلی اسلحه جمع کرده بودم بعد مردن همش رو از دست دادم چرا؟ :| بعد لوپ حتی قابلیت سریع حرکت کردن هم پریده

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,735
چندتا سوال در مورد بازی
چیزی از داستان نمیخوام بپرسم گیم پلی هست اگر بازی نکردید میتونید باز نکنید
این اشیا رنگی چین که نمیشه هیچکاریشون کرد؟:D سوال بعدی من کلی اسلحه جمع کرده بودم بعد مردن همش رو از دست دادم چرا؟ :| بعد لوپ حتی قابلیت سریع حرکت کردن هم پریده
باید مرحله The Complex زمان روز که آزمایشگاه Wenjie باز هست رو برید و Wenjie رو بکشید . بعد یکسری اتفاقهای جالب می افته که متوجه علت این اشیا رنگی ها می شید

• Wow
Reactions: Destro

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
باید مرحله The Complex زمان روز که آزمایشگاه Wenjie باز هست رو برید و Wenjie رو بکشید . بعد یکسری اتفاقهای جالب می افته که متوجه علت این اشیا رنگی ها می شید
قدرت هارو چطور میشه نگه داشت بعد لوپ ؟

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
قدرت هارو چطور میشه نگه داشت بعد لوپ ؟
از طریق Infusion دیگه، فکر کنم بعد از اولین برخورد با Wenjie این قابلیت بهتون معرفی میشه‌. واحد پولش هم همون حالت که اسمش یادم رفته از اشیا و اجساد دچار Tear هست که با دستش جذب میکنه Colt.
کم کم میتونید همه چیزو برای لوپ‌های بعد نگه دارید.

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
از طریق Infusion دیگه، فکر کنم بعد از اولین برخورد با Wenjie این قابلیت بهتون معرفی میشه‌. واحد پولش هم همون حالت که اسمش یادم رفته از اشیا و اجساد دچار Tear هست که با دستش جذب میکنه Colt.
کم کم میتونید همه چیزو برای لوپ‌های بعد نگه دارید.
من یه عالمه چیز میز جمع میکنم . بعد start a new day همش میپره :| خیلی زود خستم کرد این سیستم عجیبش

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
565
نام
تورین سپر بلوط
من یه عالمه چیز میز جمع میکنم . بعد start a new day همش میپره :| خیلی زود خستم کرد این سیستم عجیبش
بعد 3-4 ساعت قابلیت infuse کردن به دست میاری میتونی همه چی رو واسه لوپ بعد نگه داری

• Like
Reactions: kamyy and Destro

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
بعد 3-4 ساعت قابلیت infuse کردن به دست میاری میتونی همه چی رو واسه لوپ بعد نگه داری
اوایل بازی که خب همینه ولی بعد میتونی نگه داری اسلحه و قابلیت‌ها و اپگریدها رو.
خب متوجه نمیشم:D یعنی شما باید یه مرحله تکراری رو هی بازی کنی تا قدرت هات بمونن نپرن؟:D به عنوان مثال هی جیمی رو ۵ دفعه باید بکشی تا قدرت هاش همیشه بمونن برات؟:D چه کاریه واقعا؟

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
خب متوجه نمیشم:D یعنی شما باید یه مرحله تکراری رو هی بازی کنی تا قدرت هات بمونن نپرن؟:D به عنوان مثال هی جیمی رو ۵ دفعه باید بکشی تا قدرت هاش همیشه بمونن برات؟:D چه کاریه واقعا؟
اینطور نیست که شما میگی
یه خورده جلوتر برید با روند کلی داستان و لوپ بازی آشنا بشی متوجه میشی قضیه چیه
سبک بازی مثل تمام بازی های ارکین خاصه نگاه متای بالای بازی نکن فکر نکن هربازی که متاش بالاست به سبک و سیاق همه گیمرا میخوره
این بازی فوق العادس، متاش هم همینو نشون میده ولی برا کسایی که اینجور سبک رو دوس دارن

• Like
Reactions: kamyy

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,735
شما بعد از اینکهWenjieرو بکشید دو آزمایشگاهش یه ظرف فلزی هست که جسدش رو که رنگی شده تو اون میریزه بعد اون ظرف رو وصل میکنید به دستگاه ، وارد دستگاه که شدید ، از اون به بعد این اشا رنگی ها (infuse ) رو میتونید جمع کنید و باهاش آیتمهایی که بدست میارید تثبیت کنید که براتون بمونه، فقط اول بازی اینجوری هست بعد از این کار تک تکسر نخهارو دنبال میکنید که پی ببرید چطور میشه همه رو در یک روز کشت. برخلاف تصوری که تریلرهاش ایجاد میکنه دوباره کاری به اون صورت نداره 1632389295000.png

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر