Multi Platform DEATHLOOP

سازنده
َArkanes
تاریخ انتشار
September 2021
ناشر
Bethesda
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
45745844365346.jpg

Developers Arkane Studios
Publishers Bethesda Softworks
Release Date September 14
Platforms PC, PlayStation 5

IF AT FIRST YOU DON’T SUCCEED… DIE, DIE AGAIN
From the team at Arkane Lyon comes an innovative take on first-person action. "DEATHLOOP" transports players to the lawless island of Blackreef in an eternal struggle between two extraordinary assassins. Explore stunning environments and meticulously designed levels in an immersive gameplay experience that lets you approach every situation any way you like. Hunt down targets all over the island in an effort to put an end to the cycle once and for all, and remember, if at first you don’t succeed… die, die again.

DEATHLOOP_AnnounceStills_Postcard.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_JulesCorner.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_ColtShot.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_Jump.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_Jules.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_ColtShoot.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_Guns.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_JulesFight.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_Standoff.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_ColtBack.jpg DEATHLOOP_AnnounceStills_JulesSnipe.jpg

D9hewUzWwBMX2-J.jpg D9hev00XkAEAa_v.jpg D9hev07X4AUtF0d.jpg D9hev0xXoAI8rQk.jpg

https___images.ctfassets.net_rporu91m20dc_6KQNVeHCcVX2wDTBVpDdM8_a51a9afb9f799d517eb7b0fee65c2...jpg
یه سری اطلاعات جالب:

- شخصیت اصلی بازی Colt هستش که میخواد Loop رو بشکنه و این کار با کشتن اهداف مشخصی انجام‌پذیره ولی Juliana در مقابلش قرار داره و نقش محافظ رو ایفا میکنه تا Loop شکسته نشه.

- بازی در نقش Juliana هم قابل انجامه ولی یه نکته‌ای داره! بصورت آنلاین وارد بازی بقیه‌ی پلیرا میشی و در حالی که طرف مقابل در نقش Colt داره بازی میکنه، با Juliana سعی میکنی جلوی پلیر دیگه رو بگیری. این یعنی وقتی داری آنلاین بازی میکنی، ممکنه یه پلیر دیگه در نقش Juliana در مقابلت قرار داشته باشه و دنبال شکار کردنت باشه.

- خبر خوب اینه که هنوز تمرکز روی کمپین و داستان هستش و اگه آفلاین بازی کنی Juliana به عنوان هوش مصنوعی توی بازی حضور داره و حتما نیازی نیست آنلاین باشی. جالب اینه میتونی یه میکسی از هوش مصنوعی و پلیر آنلاین رو انتخاب کنی...یعنی بعضی مواقع پلیر آنلاین در مقابلت قرار بگیره و بعضی مواقع AI. رویکرد پیشنهادی Arkane هم همینه چون باعث تنوع و سوپرایز میشه.
حس میکنم یه جورایی سعی کردن اون ایده‌ی تلفیق سینگل‌پلیر و مولتی‌پلیری که واسه The Crossing داشتن رو اینجا به یه شکل دیگه‌ای پیاده‌سازی کنن.

- هر دو شخصیت دارای یه سری قابلیت‌های مشترک هستن ولی یه سری قابلیت‌های متفاوت هم دارن...مثلا Colt میتونه از دستگاه‌های هک استفاده کنه و Juliana میتونه در ظاهر کل آدم‌های شهر ظاهر بشه!

- ماموریت‌های بازی هم دیزاین جالبی دارن...هدف نهایی شکستن Loop هستش و باید 8 تا هدف رو بکشی توی یه روز...اگه حتی یه هدف باقی بمونه، روز دوباره ریست میشه. میشه آزادانه هر ماموریت اصلی و فرعی رو به ترتیبی که دوست داری انجام بدی و اهداف رو شناسایی کنی. بیشترین آزادی عملی هستش که تا حالا توی بازیهای Arkane دیدیم.

در نهایت هم لعنت به سونی و بتزدا که برداشتن این بازی رو انحصاری کردن...آخه چه دلیل و منطقی داره که این بازی فقط نسل بعدی باشه...برنامه داشتم بازی رو روی کنسول‌های همین نسل تجربه کنم...حالا یه جورایی دارن مجبورم میکنن همون زمان لانچ PS5 بخرم :|

تاریخ عرضه هم همین امساله Holiday 2020...بازی 4K و 60 فریم اجرا میشه + قابلیت‌های Dual Sense رو ساپورت میکنه.

آخرین ویرایش:

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
ممنون پس یعنی هر کدومشون کشتم تیک خورده لازم نیست دوباره برم درسته؟
کشتنشون فایده ای نداره تا به لوپ آخر برسی، تیک هایی که میخوره مربوط به ماموریت های مختص همون کارکتره که باید انجام بشه
هر روز 4 قسمت شده (صبح و ظهر و عصر و شب) پس 4 ماموریت میتونی انجام بدی، هر روز 4تا ماموریتی که انجام ندادی رو از همون نمودار انتخاب کن و انجام بده تا به آخرین لوپ برسی
فقط تو انتخاب ماموریت ها به زمانشون دقت کن که مثلا در یک روز دوتا ماموریت انجام ندی بعد بری روز بعد برگردی. من بدون آپدیت بازی کردم خیلی راحت بود به دلیل هوش افتضاح npcها کم پیش میومد بمیرم ولی با آپدیت جدید میری بخوای روز خودتو خراب کنی الکی لوپ رو جلو ببری فایده نداره
هیچ روند منظمی هم نداره یعنی دنبال این نباش که ماموریتهای مربوط به یکیشون رو کامل کنی، تا یه جایی میری جلو بعد باید بری سراغ بقیه... بهترین کار استفاده از همون نمودارـه

• Like
Reactions: Pitbull

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
منم قسمت شد بازی رو یه 2 ساعتی تجربه کنم . البته با آخرین آپدیت .
مشکلی از نظر پرفورمنس ندیدم و همه گزینه های گرافیکی رو تا ته بالا بردم . تو رزولوشن 2K و البته با فعال بودن DLSS Balance فریمم زیر 80 نیومد ( حتی ری تریسینگ سایه ها نیز فعال بود ) . فکر کنم مشکل اساسی بازی استفاده بیش از حد VRAM هستش . طوری که مموری کارت منو تا 11 گیگ پُر میکنه . و رم دستگاهو نیز تا 13 گیگ میبلعه . اما گرافیکی در حد اوایل پلی 4 نشون میده ! . شاید چون سیستمم 32 گیگ رم داره و کارت گرافیکم 12 گیگیه استاتر و افت ندیدم .
هوش مصنوعی که فاجعس و گیمپلی هم که انگار مخلوطی از دیزآنرد 1 و دو هستش .
کلا با این جور بازیا حال نمیکنم . بازی مخصوص کساییه که دیزآنرد و پِرِی رو دوست داشتن .

• Like
Reactions: Taha75 and Pitbull

DoReMi

کاربر سایت
Feb 24, 2022
300
ممکنه بگید بازی آنلاین هم داره یا نه؟ من چنتا گیمپلی دیدم ازش خیلی خوشم اومد. عجیبه اینجا زیاد تحویلش نگرفتن. فقط نفهمیدم آنلاینش مثل کالاف و... س یا سیستم خودشو داره؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
ممکنه بگید بازی آنلاین هم داره یا نه؟ من چنتا گیمپلی دیدم ازش خیلی خوشم اومد. عجیبه اینجا زیاد تحویلش نگرفتن. فقط نفهمیدم آنلاینش مثل کالاف و... س یا سیستم خودشو داره؟

آنلاینش یه جورایی مثل بازیای فرام‌سافت هستش
شما در نقش جولیانا به بازی پلیرای دیگه Invade میکنی و ماموریتت اینه که ملت رو بکشی و نذاری که کارشونو انجام بدن

• Like
Reactions: DoReMi

DoReMi

کاربر سایت
Feb 24, 2022
300
آنلاینش یه جورایی مثل بازیای فرام‌سافت هستش
شما در نقش جولیانا به بازی پلیرای دیگه Invade میکنی و ماموریتت اینه که ملت رو بکشی و نذاری که کارشونو انجام بدن
شما خودت کلیات بازی برات چطور بود؟ حال کردی؟ توصیه میکنی؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد

من راستش بازی نکردم هنو :D
ولی جواب سوالت رو میدونستم گفتم یه کمکی کرده باشم
اینکه از بازی خوشت بیاد یا نه کاملا بستگی به خودت داره. من توی ردیت میچرخیدم نظرات خیلی متفاوته. یکی عاشقش شده یکی متنفر شده یکی هم میگه معمولی بود. چندتا ازین ویدئوهای Worth a Buy ببین کلیت بازی دستت بیاد.
اینجا هم چندتا از بچه‌ها تمومش کردن که شاید بتونن کمکت کنن

• Like
Reactions: Taha75 and DoReMi

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
سلام و درود
دوست من بازی روگلایکه با دوربین اول شخص
اگه از سبک روگلایک خوشت بیاد حتما از این بازی هم خوشت میاد
اینم بگم سبک روگلایک طوری هست که یا عاشقش میشی یا ازش بدت میاد حد وسط نداره
من خودم عاشق سبک روگلایکم و این اواخر به اوج خودش رسیده با بازی های Returnal, hades, Death loop
فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: DoReMi

DoReMi

کاربر سایت
Feb 24, 2022
300
سلام و درود
دوست من بازی روگلایکه با دوربین اول شخص
اگه از سبک روگلایک خوشت بیاد حتما از این بازی هم خوشت میاد
اینم بگم سبک روگلایک طوری هست که یا عاشقش میشی یا ازش بدت میاد حد وسط نداره
من خودم عاشق سبک روگلایکم و این اواخر به اوج خودش رسیده با بازی های Returnal, hades, Death loop
فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
سلام. آره الان داره دانلود میشه بازی. فکر میکنم خیلی قراره سرگرمم کنه. من اون ریترنال رو تموم کردم، اکانتش رو گذاشتم واسه فروش. دلم نیومد دوباره رفتم تهیه کردم که تو تایم هایی که فکرم درگیره برم داخل بازی. بهترین تایم کیلرها همین روگ لایک ها هستن. با ریترنال خیلی حال کردم. این یکی هم خیلی سریع بود طبق ویدئوهایی که دیدم بنظرم خیلی قراره بچسبه.
دم هر دو عزیز گرم.

• Like
Reactions: NaViiDii

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
هرکی با من موافقِ که بازیهای این کمپانی با رنگ بندی غالب ( قهوه ای مشکی بنفش بادمجونی ) با تم سل شیدی همراه با فیزیک چوب خشک :Dو کرکترهای عصا قورت داده نی قلیونی شبیه میِت :D جزو مرخرف ترین تولیدات صنعت گیمِ و حالش بهم میخوره لایک کنید همو پیدا کنیم ! :)) :D:)) :Gunner: :Gunner: :Gunner:

فارسی ساز کامل بازی هم منتشر شد. :x

با حرف دوست اولمون موافقم و دیشب قبل از انتشار فارسی ساز، بازی رو Uninstall کردم رفت ... 60 گیگ فضا برای خودم آزاد کردم و خلاص!!!

پ.ن: تنها نکته خوب بازی پشتیبانی کامل از دوال سنس و اون هپتیک فیدبک و آدپتیو تریگر بود ... اما اینکه صداها از اسپیکر دسته فقط بیرون میومد (مربوط به مکالمه و آف هم نمیشد) رو مخ بود

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
خب منم بازی رو تموم کردم. به طور کلی تجربه خیلی لذتبخشی بود مخصوصا گیم‌پلی و کامبت. بهترین نکته‌ی بازی به نظرم این بود که اون حش و حال بازیای آرکین رو کاملا داشت و این بهترین بخشش بود برای من. قبل ازینکه شروعش کنم فکر میکردم خیلی پیچیده و گیج کننده باشه مخصوصا اینکه باید دنبال مدارک مختلف بگردی و اینارو کنار هم قرار بدی و برسی به لوپ نهایی ولی به نظرم بازی خیلی خوب توضیح میده چیزایی که لازمه بدونید و اگه یکم وقتو حوصله واسش بذارید کامل دستتون میاد که چی به چیه. بازی شروع بی‌رحمی داره چون خیلی ناجور دمیج میخورین ‌و هیچی هم ندارید که بتونید باهاش خوب و راحت مبارزه کنید و زنده بمونید اما وقتی قابلیت Infuse رو میگیرید و شروع به جمع کردن آیتما میکنید تازه گیم‌پلی جذاب بازی خودشو نشون میده و اینجاس که میتونید هر طور عشقتونه بازی کنید. برای منی که خیلی دوس دارم بزن بهادری بازی کنم یا به قولی همون Gun Blazing، این بهترین تجربه‌ی من از بازیای آرکین بود. تنوع اسلحه‌ها زیاد نی اما خیلی عالی طراحی شدن و منم کیفیت رو کاملا به کمیت ترجیح میدم. بهترین و خوشگل‌ترین سلاح بازی Heritage Gun بود که به حتی یکی از بهترین ویپن‌هایی بود که تو یه بازی میبینم. به هیچ وجه از دست ندیدش و حتما به دستش بیارید. مقدار زیادی Character Trinket داخل بازی وجود داره که میتونید همزمان ۴تاشون رو همراه خودتون داشته باشید. هر کدوم یه Passive Power بهتون میدن که خیلی میتونه کمگ کنه بهتون تا جوری که میخواید بازی کنید. رو هر اسلحه میتونید ۳تا Weapon Trinket بذارید که استفاده ازش رو بهتر میکنن به روشی که دوس دارید. داخل بازی ۵تا Slab هستش که باید پیداشون کنید و حکم Active Power شمارو دارن و مشابهشون رو داخل بازیای قبلی آرکین دیدین. هر کدوم اینا ۴تا آپگرید دارن که باید به دستشون بیارید و همزمان میتونید ۲تا آپگرید رو روشون داشته باشید. هر کدوم کاملا متفاوت و یونیک هستن و به خوبی میتونن نوع بازی کردنتون رو تغییر بدن. وُیس اکتینگ بازی تو بهترین حالت خودشه و اصلا خسته نمیشید از گوش کردن به دیالوگ‌ها یا Audio Logهایی که پیدا میکنید. ویژنری‌ها خیلی خوب طراحی شدن و هر کدوم داستان و شخصیت‌پردازی خوبی دارن. رابطه‌ی کولت و جولیانا خیلی خیلی خووبه. دیالوگاشون عالیه و به لطف همون وُیس اکتینگ قوی همه چیز لذتبخش‌تر میشه. کنار هم قرار گرفتن تمام مدارک و شواهدی که پیدا میکنید خیلی حس خوبی میده. یعنی تو آخرین لوپ قشنگ حس میکنید که تمام وقتی که گذاشتید بیخودی نبوده و الان دارید ثمرش رو میبینید. بازی ۴تا جزیره داره که هر کدوم صبح، ظهر، عصر و شب دارن و یکی از مواردی که میتونه پلیر رو خسته کنه همین مورده چون به نظرم اونقدری تنوع نداره. مدام باید برگردید به یه لوکیشن برای انجام یه کاری و مدام با انمی‌های یک شکل مبارزه کنید که همیشه جای ثابت دارن. بله هر جزیره در طول روز تغییراتی میکنه اما خیلی خیلی زود تکراری میشن و اگه خیلی درگیر بازی نشده باشید راحت زده میشید. گرافیک بازی و پرفورمنسش خووبه. طراحی محیط و رنگبندی عالیه. صداگذاری خیلی خیلی خوبه. به لطف صدای ۳بعدی مخصوصا با هدست اوج لذت رو از بازی میبرید. تمام صداها به خوبی قابل تشخیص هستن از هر سمتی. یه سری باگ کوچولو داشت که اذیت نمیکردن و گیم بریکر نبودن. هوش مصنوعی خوب بود اما یه وقتایی یاد روزای لانچ میفتادن و خنگ بازی درمیاوردن. پایان بازی هم باید خیلی بهتر ازین میبود. بعد از اون همه داستان و اتفاق همچین پایانی واقعا ضد حال بود. به طور کلی دث‌لوپ تجربه‌ی خیلی خوبی بود ولی ازون بازیاس که خودت خیلی حال کردی اما برای اینکه به کسی پیشنهادش بدی باید خیلی مراقب باشی چون به نظرم برای هر سلیقه‌ای ساخته نشده. اگر سوالی بود در خدمتم

موفق باشیم

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
منم قسمت شد بازی رو یه 2 ساعتی تجربه کنم . البته با آخرین آپدیت .
مشکلی از نظر پرفورمنس ندیدم و همه گزینه های گرافیکی رو تا ته بالا بردم . تو رزولوشن 2K و البته با فعال بودن DLSS Balance فریمم زیر 80 نیومد ( حتی ری تریسینگ سایه ها نیز فعال بود ) . فکر کنم مشکل اساسی بازی استفاده بیش از حد VRAM هستش . طوری که مموری کارت منو تا 11 گیگ پُر میکنه . و رم دستگاهو نیز تا 13 گیگ میبلعه . اما گرافیکی در حد اوایل پلی 4 نشون میده ! . شاید چون سیستمم 32 گیگ رم داره و کارت گرافیکم 12 گیگیه استاتر و افت ندیدم .
هوش مصنوعی که فاجعس و گیمپلی هم که انگار مخلوطی از دیزآنرد 1 و دو هستش .
کلا با این جور بازیا حال نمیکنم . بازی مخصوص کساییه که دیزآنرد و پِرِی رو دوست داشتن .
داداش شما گرافیکت چیه
من با سیپیو 12100
رم 16 باس 3200
گرافیک 6700xt oc
توی رزولوشن 2k همین فریم رو میگیرم ولی افت فریم زیاده یهو فریم تو نبرد ها و یا جاهای شلوغ میاد 40 45
فاجعست اصلا جتی فریمن ریت رو روی 75 قفل میکنم بازم افت فریم تابلو هست
روی 2k با الترا فقط موشن بلور رو بیر میدارم

• Like
  • Cool
Reactions: Taha75 and Polaris

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
داداش شما گرافیکت چیه
من با سیپیو 12100
رم 16 باس 3200
گرافیک 6700xt oc
توی رزولوشن 2k همین فریم رو میگیرم ولی افت فریم زیاده یهو فریم تو نبرد ها و یا جاهای شلوغ میاد 40 45
فاجعست اصلا جتی فریمن ریت رو روی 75 قفل میکنم بازم افت فریم تابلو هست
روی 2k با الترا فقط موشن بلور رو بیر میدارم

من بازی رو اریجینال و اشتراکی گرفتم . مشکلی نداشت . اما نسخه کرکی به شدت مشکل داره . البته امپرس یه کرک فیکس داده ولی من تستش نکردم .
کارتم 3060 هستش.

• Like
Reactions: Taha75

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر