Dead Space 3 | Xbox 360

ممنون
يعني بعد از دفعه ي اولي كه زره ش رو تنش مي كنه مي شه ؟ منظورم اينه كه دفعه ي اول كه زره ش ثابته و بعد از اون ميشه؟
اره ديگه اول يك جا ميتوني زرتو آپگريد كني همون جا اگه زره مس افكتو داشته باشي اسمش n7

کل 13 صفحه رو خوندم ولی نظری که قاطع باشه ندیدم یکی گفته اکشن بازا بگیرنش و حس ترس نداره
بازی رو هم گرفتم ولی میترسم خاطره خوب دو تای اولی رو خراب کنه :d

کل 13 صفحه رو خوندم ولی نظری که قاطع باشه ندیدم یکی گفته اکشن بازا بگیرنش و حس ترس نداره
بازی رو هم گرفتم ولی میترسم خاطره خوب دو تای اولی رو خراب کنه :d
نه نترس من خودم بعد از تجربه دموي بازي از بازي نااميد شدم ولي خوشبختانه خود بازي نااميدم نكرد البته اكشن كه شده ولي بازم به اصول أوليه خود بازي پايبنده

منم برای دفعه اول تموم کردم ... البته مثل شماره های قبلی حالا حالاها دست از سرش بر نمی دارم. :d

متاسفانه اینی که بعضیا میگن بازی به ترسناکی قبلیاش نیست راسته ... نمیدونم حالا به خاطر اینه که اون حس تنها بودن شماره های قبل ازش گرفته شده یا بخاطر اینه که دیگه همه کلکای ترسوندن بازیو هممون از بر شدیم (در رو که باز میکنی ناخودآگاه یه قدم بر میداری عقب. جنازه مشکوک روی زمین میبینی ناخودآگاه یه گوله بهش میزی. اگه اتاق بیشتر از یه هواکش داره میدونی الانه که بریزن سرت و ....) اما این ایراد از خوش ساختی بازی کم نمیکنه. b-)

من نگران بودم که چون محیط قراره همش برف و یخ باشه بازی ممکنه یه نواخت بشه ولی گیم پلی تنوع خودشو حفظ کردش ... اگرچه برای Dead Space بخش Space ش یه نموره کوتاه بودش. داستان بازیم راضی کننده بودش اگرچه
هنوزم منشا مارکرا مشخص نشد. چون معلوم شد اون فضاییایی که توی این سیاره بودنم مارکرو فقط پبدا کرده بودن.

تنها ایراد مشخصش مبارزش با سربازا بود. چون هم هوش مصنوعی اونا ضعیف بود هم کنترل ایزاک برای مبارزه های این مدلی طراحی نشده که این باعث میشه بعضی وقتا صحنه های فجیعی پیش بیاد (مثلا من گوله هام تموم میشه همونجا ریلود میکنم بعد یه ساعت هدفو برای هدشات تنظیم میکنم ... تمام مدتم دشمنه تو دو قدمی من وایساده داره زل زل به من نیگا میکنه!:|)

حرف نهایی اینه که اگه تنها دلیلی که شماره های قبلیو گرفتین جنبه ترسناکیش بوده ممکنه از این نسخه خوشتون نیاد ... ولی اگه دنبال یه بازی اکشن خوش ساخت با داستان خوب و جو دلهره آور هستین بازی از این بهت الان توی بازار پیدا نمیکنین.

اقا بازی خیلی خوبه:d ساعت 6 شروع کردم تا 9 داشتم بازی می کردم!!
weapon crafting بازی خیلی جالبه.اسلحه های خیلی جالبی میشه ساخت.
خدا رو شکر هم بازی تا الان که بازی کردم بیشتر تو محیط های بسته بود و ترس هم کمی داشته.
اصلا هم خسته کننده نمیشه:d
100 بگیریدش.

نورِ کلاه آیزاک تعریف شدس و فقط بعضی جاها میوفته رو دیوار ! احمقانس :-j تو محیطای برفی فقط کافیه دوربینو بچرخونین بیاین رو صورتِ آیزاک ( وقتی کلاه سرش نیست ) مثــه بز زُل زده به رویرو ! انگار یه کلــه عروسکِ ! چشما در مصنوعی ترین حالتِ ممکن به سر میبرن ( DS ـــه 1 و 2 هم این مشکل رو داشتن ) و حتـــی پلک نمیـــزنه ! :| موهاش هم کـــه :| بازی همون شماره 1 و 2 ـــه بعلاوه محیطِ برفی و دشمنای جدیدُ اسلحه های جدید ( که درسته این BEnche ــه جدید جالب و خلاقانس اما سلاح کمتر شده بنظرم ! همینطور قدرتِ سلاح ها ! سیستمِ آپگریـــد هم مفت نمیاَرزه ! :| ) بـــازی خیلـــی قابلِ پیــش بینی و تکــراریه !!
در کــــل من شــماره 1 رو شـــاهکار و شماره 2 رو عـــالی و این بازیی رو برای یـــک Dead Space بـــاز ، معمولی ، و برای یـــه مخاطبِ جدید کـــه اولین باره اولِ سراغِ این بازی میره یه بازی خیلی عالی میـــدونم . بدجـــوری تو ذوقم خورد !!
تو بازی نه تیـــر کم میـــاد نـــه جـــون !! :| اسلحه ها هم اصلا نمیـــشه بالانس کرد ! مثلا اسلحه های سنگین و قدرتی ( جونِ عمشون چقدرم قدرتین !! :| ( البته برای لاین گان خیلی مهمه از چه فاصله و زاویه ای شلیک کنی تا کاملا قدرتشو ببینی ) ) اصلا سرعتِ Reload در حدِ صفره 8-| و تعداد تیرهای هر خشــاب هم فوق العاده کم ( این در حالیه که من نیمه بیشتری از بازی رو رفتم و هنوز آپگریدا بدردم نخورده !!! :| اسلحه های سبک که با یه دست حمل میشن هم فوق العاده سرعتی ! و فوق العاده کم جونن !!! و اصلا انگار نه انگار تیر میزنی :| ( پلاسمارو یه ادیتی کردم یه اسلحه ی راضی کننده دارم امـــا بازم بالانس نیس 8-| ) داستان هم چنگی به دل نمیزنه !!!

بازی رو شروع کردم و حدود 3 چپترشو رفتم. اولین چیزی که مشخصه گرافیکه که نسبت به 2 خیلی پیشرفت کرده چه جزئیات محیط ها و چه نورپردازی عالی هست.
دومین مورد سرعت بازیه که نسبت به قبل خیلی سریع تر شده و مثل نسخه های قبل به خصوص 1 نیست که بخواید با دقت و اهسته جلو برید اینجا رگبارو میبندیم میریم جلو! نکته دیگه فراوانیه مهمات و جونه به طوری که 10 دیقه اول با ایزاک دیگه جایی نداشتم که جون بردارم. و دیگه نرمال 3 مثل بازی های قبلی نیست و شاید با درجه های سختی بالاتر مثل کلاسیک فقط اگه بازی سخت تر بشه. با این حال بازی لذت بخشه با این که اکشن شده خیلی.

:((
من تازه بازی رو خریدم ... شوتر خوبی ولی ترسناک نیست
اخه چرا ؟چرا ؟چرا ؟
من از dead space 2 easy می ترسیدم ولی از dead space 3 hard نمی ترسم:((
چرا اینقدر نکروف های گرسنه کم شدند این ادم های تفنگ به دست کین؟
عکس ها رو نگاه کنین
Dead-Space-2-Pal-Front-Cover-50147.jpg
Dead-Space-3-Pal-Front-Cover-72337.jpg
بعد dead space 3 زده fear ولی یزره از ترس بویی نبرده ولی dead space 2 نزده ولی خیلی خوب کارشو انجام داده

:((
من تازه بازی رو خریدم ... شوتر خوبی ولی ترسناک نیست
اخه چرا ؟چرا ؟چرا ؟
من از dead space 2 easy می ترسیدم ولی از dead space 3 hard نمی ترسم:((
چرا اینقدر نکروف های گرسنه کم شدند این ادم های تفنگ به دست کین؟
عکس ها رو نگاه کنین
Dead-Space-2-Pal-Front-Cover-50147.jpg
Dead-Space-3-Pal-Front-Cover-72337.jpg
بعد dead space 3 زده fear ولی یزره از ترس بویی نبرده ولی dead space 2 نزده ولی خیلی خوب کارشو انجام داده
خوب پشت كاور re5 هم زده fear چه ربطي داره من خودم فقط از شماره ١ يكم هيجان زده ميشدم اونم به خاطر تازه گيه سبك بازي و نكروموف ها بود ولي تو شماره دوم و سوم ديگه عادي شدن و قابل پيش بيني شما هم كه شماره قبلو بازي كردي اين شماره جديد هيجان زدت نميكنه.متاسفانه تو اين شماره تنوع دشمنان خيلي كمه بر عكس شماره قبلي كه چندين نوع موجود مختلف وجود داشت كلا بازي خيلي از دشمناي شماره قبلو نداره يا كلا تو يك مرحله خاص اون دشمن وجود دارن به شخصه چندين ساعت آخر de2 برام خيلي هيجان انگيز بود چون فقط بايد نكروموف ميكشتي يك نوع شون هم كه نميمرد كلا و بدنش ترميم ميشد ولي تو شماره 3 كلا بازي آسون و به شدت سينمايي شده

منم بازيرو تموم كردم بازي خوبي بود هرچند كه به شماره يكش نميرسه ولي پايان بازي از شماره دوم خيلي بهتره.بدترين نكته منفي بازي هم آسون شدن بيش از حد بازيه كه اون هيجاني كه تو شماره قبل داشتيو از بين ميبره مثلا در طول بازي غير ممكنه تير يا جون كم بيارين.و نكته بعدي جايگزين شدن إنسان ها به جاي بعضي از نكروموف هاي بازي قبلي.خيلي از دشمنان شماره دوم بازي در اين بازي جايي ندارن و دشمنان جديد هم اكثرا ضعيف هستن.موسيقي بازي هم عالي كار شده مخصوصا آخر بازي

Last edited by a moderator:
منم بازيرو تموم كردم بازي خوبي بود هرچند كه به شماره يكش نميرسه ولي پايان بازي از شماره دوم خيلي بهتره.بدترين نكته منفي بازي هم آسون شدن بيش از حد بازيه كه اون هيجاني كه تو شماره قبل داشتيو از بين ميبره مثلا در طول بازي غير ممكنه تير يا جون كم بيارين.و نكته بعدي جايگزين شدن إنسان ها به جاي بعضي از نكروموف هاي بازي قبلي.خيلي از دشمنان شماره دوم بازي در اين بازي جايي ندارن و دشمنان جديد هم اكثرا ضعيف هستن.موسيقي بازي هم عالي كار شده مخصوصا آخر بازي

دقیقا نکته ای که اسیب زده خیلی بهش سلاح هان. چون اکثرا اتوماتیک شدن و دیگه مثل 1و 2 نیستن. البته سیستم جدید به نظرم عالیه هر چند یکی بیشتر نساختم فعلا زیاد نرفتم :دی
همین سلاح و مهمات زیاد باعث میشن ترس همون نکروموف هایی که توی 1و 2 ازشون میترسیدیم از بین بره اینجا به راحتی تیرو ببندیم بهشون.
یکی از نکات مثبتش حذف سیستم سیو 1و2 و اضافه شدن چک پوینت بود چون تقریبا هیچ تفاوتی نداره و یه جورایی خودکار شده.

راستی تموم کردی استاکر های 2 هم بودن ؟ همینایی که مخفی میشدن پشت جاها بعد یهو از جلو یا پشت سر با جیغ میدویدن تو دلت :|

بعضی ها را واقعا شک دارم نسخه های قبل را بازی کرده باشند ! من تا الان دیسک 1 را تموم کردم به جزء مرحله اول بازی کاملا اسالت شماره قبل را نگه داشته بازی شاید دیگه اونطوری ترسناک نباشه علتش اینه که کلا دیگه به محیط بازی عادت کردیم مثلا دیگه خوده من میتونم راحت پیشبینی کنم تو کدوم لحظه ممکنه اتفاقی بیفته !:دی البته نظرم فقط در مورد دیسک 1 بازیه دیسک 2 بازی دیگه نمیدونم بازی میخواد چطور بشه ؟:دی
گیم پلی بازی که همونه ولی تنوع سلاحها عالی هستند و به اضافه بروزرسانیه سلاح ها فوق العادست . بقیه را نمیدونم چه نظری دارند ولی گرافیک بازی پیشرفت خیلی خوبی داشته یعنی میتونم بگم گرافیک بازی تا الان که بازی کردم فوق العادست و تو سبک خودش بینظیره نورپردازی و افکتها محیطی خیلی عالی هستند مخصوصا طراحی فضا واقعا بینظیره . اخر دیسک 1 محیط برفی بازی بدون اغراق میتونم بگم بهترین افکتهای برفی هست تو یک بازی دیدم معرکه بود اون مرحلش !

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or