Dead Space 3 | Xbox 360

خب منم بازی رو گرفتم.
گرافیک بازی خیلی خوبه و بافت ها خیلی خوب طراحی شدن.
بازی هم اصلا ترسناک نیست فقط بعضی موقع ها دشمن ها یه دفعه میان جلوت که اونم ترس نیست و بعد از چند بار تکراری میشه.
فقط می تونم بگم اگه دنبال یه بازی ترسناک هستید تهیه اش نکنید اما اگه دنبال یه اکشن خوش ساخت هستید بگیریدش.

سلام . منم بازی رو تا chapter 6 رفتم بازی اولش جوری شروع میشه که شبیه به بازی action است
تو chapter 1 ولی وقتی به chapter2 میرسی جنبه های ترسناک بازی برمیگردن و مکان های تاریک
بازی جزابیت بازی رو دوچندان میکنه مثل نسخه قبل بازی و داستان بازی هم خوب روایت میشه و
در مورد گرافیک هم بازی رو در حد قابل قبولی میشه دونست و موتور گرافیکی viscreal engine
خوب عمل کرده در نوربردازی و سایه ها و موزیک بازی و صداگزاری هم عالی و باید بگم که اگه از نسخه
قبل راضی بودید حتما این نسخه رو هم تهیه کنید

خب منم بازی رو گرفتم.
گرافیک بازی خیلی خوبه و بافت ها خیلی خوب طراحی شدن.
بازی هم اصلا ترسناک نیست فقط بعضی موقع ها دشمن ها یه دفعه میان جلوت که اونم ترس نیست و بعد از چند بار تکراری میشه.
فقط می تونم بگم اگه دنبال یه بازی ترسناک هستید تهیه اش نکنید اما اگه دنبال یه اکشن خوش ساخت هستید بگیریدش.
درجه سختي بازي رو بزار رو درجه impossible اونوقت ترس رو با تمام وجودت حس ميكني.

بازی رو تموم کردم در کل خوب بود به ترسناکی ۱ و ۲ نبود ولی‌ خوب بود
اسپویلر آخر بازی:
آخرش بد بود یه boss fight درست حسابی‌ نداشت. Isaac و Carver هم که هر دو مردن ضد حال خوردم.

Hardcore هم که خیلی‌ دیگه سختش کردن کلا بمیری میری اول بازی ولی‌ سیو می‌شه کرد

آخرین ویرایش:
بازی رو تموم کردم در کل
Hardcore هم که خیلی‌ دیگه سختش کردن کلا بمیری میری اول بازی ولی‌ سیو می‌شه کرد
چــند ساعتِ حدودا بازی ؟
برا من سوال شده بود حالا که بازی AutoSave شده هــاردکــور چجــوری شده ؟ بین هر چپتـــر سیو میشه ؟

من سری های 1 و 2 رو همه رو تموم کردم ولی انگار به نظر من هرچه قدر داریم میریم جلو و سری های بعدیش میاد به نظر من سطح بازی هم آسون میشه و هم دیگه ترسناک نیست.

کمک کنید

من اول چپتر 11 هستم (دیسک 2) ، توی اون خونه یه جایگاهی هستش که باید اون منبع تغذیه مکعبی شکل رو بکنیم توش ! اون مکعب رو از کحا پیدا کنم ؟
همه حا رو گشتم ولی نیستش

كجا ميشه زره مس افكت رو گرفت ؟ اگه اولين جايي باشه كه مي شه زره رو عوض كرد ؛ اين اولين جا كجاس؟تو همون جاييه كه مي شه اصلحه درست كرد؟

كجا ميشه زره مس افكت رو گرفت ؟ اگه اولين جايي باشه كه مي شه زره رو عوض كرد ؛ اين اولين جا كجاس؟تو همون جاييه كه مي شه اصلحه درست كرد؟
زره كه اگه مس افكت ٣ رو بازي كرده باشي همون اول بازي مينويسه.برا عوض كردن زره هم يكي از ماموريت هاي أصلي بازيه كه همونجا ميتوني عوض كني

---------- نوشته در 12:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:43 PM ارسال شده بود ----------

مشكل منم بالاخره حل شد و دارم بازيو ادامه ميدم فقط از دوستاني كه بازيرو تموم كردن يك سوال داشتم در طول بازي چند بار بايد ديسكو عوض كنيم؟

---------- نوشته در 01:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:46 PM ارسال شده بود ----------

کمک کنید بچه ها
همون جا كه از نردبان(نوردبون به قول خودمون:d)مياي پايين بعد تو يك خونه اي كه درش تا نصفه بازه؟
اگه اونجايي كه از نردبان برگرد بورو همون جايي كه بودي كنار اون آسانسوره يك جايي هست A بزن يك مخزن باز ميشه بعد اون مكعب بردار

زره كه اگه مس افكت ٣ رو بازي كرده باشي همون اول بازي مينويسه.برا عوض كردن زره هم يكي از ماموريت هاي أصلي بازيه كه همونجا ميتوني عوض كني
ممنون
يعني بعد از دفعه ي اولي كه زره ش رو تنش مي كنه مي شه ؟ منظورم اينه كه دفعه ي اول كه زره ش ثابته و بعد از اون ميشه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or