Dead Space 3 | Xbox 360

دوستانی کسی به چپتر 12 رسیده من اونجا گیر کردم مثل اینکه میگه بازی اسپیس مین پراب رو درست کنیم ولی اخه چطوری باید چی کار کنیم تو قسمت بیچ من چیزی هم اسم پیدا نمی کنم که خودم درست کنم
نه بابا من chapter 8
فقط يك سوال الان رسيدي به disk 2?

دوستان من امروز میرم بگیرم فقط یه چیزی باید برنرمکس باشه یا 97 هم مشکلی نداره؟؟
راستش من تا حالا از این قرتی بازیای(:d) آهنگ بزار بعد برو و از این چیزا انجام ندادم یا برنرمکس گرفتم یا با دیسک معمولی مشکلی نداشتم ولی این دوستمون 2 تا dvd یه و 20 تومن رو هم از دیوار که بالا نرفتم بدم دست این فروشنده های از خدابیخبر پس بنظرتون معمولی بگیرم مشکلی نداره؟

دوستان من امروز میرم بگیرم فقط یه چیزی باید برنرمکس باشه یا 97 هم مشکلی نداره؟؟
راستش من تا حالا از این قرتی بازیای(:d) آهنگ بزار بعد برو و از این چیزا انجام ندادم یا برنرمکس گرفتم یا با دیسک معمولی مشکلی نداشتم ولی این دوستمون 2 تا dvd یه و 20 تومن رو هم از دیوار که بالا نرفتم بدم دست این فروشنده های از خدابیخبر پس بنظرتون معمولی بگیرم مشکلی نداره؟
نه داداش مشکلی نداره برو 97% بگیر البته من با روش پخش موزیک بازی میکنم ولی فکر نکنم مشکلی داشته باشه 97%

پس با اینحساب باید سینگل بریم !
چقدر از داستان بازی رو اگه سینگل بریم از دست میدیم !؟
داستان که تقریبا هیچی از دست نمیدی فقط چند تا اچیومنت و تعدادی ماموریت که مربوط به بخش co-op بازی هستش رو از دست میدی

خوب اگه این ماموریتهایی که میگی اصلی باشن خوب بخشی از داستان را تحت تاثیر قرار میدن دیگه !

بخش کواپ فقط برای روایت بهتر داستانه فهمیدن گذشته ی کارور هست و توی کو اپ دیالوگا فرق میکنن و با شخصیت کارور هم چیزای جدیدی رو تجربه میکنی و اون ماموریتایی هم که فقط مخصوص بخش کو اپن مربوط به کارور میشه که وقتی کنترلشو در دست داری میره تو توهم و محیط بازی عوض میشه در صورتی که ایزاک توی همون محیط قبلی میمونه.

سوال :
تو تکنفره واقعا تنهایی جلو میریم یا یه یار کمکی هم هست ؟
من دوست دارم تنهایی بشه جلو رفت اگه جوابم آره ـست بگید که بازیو سریع بخرم :دی

سوال :
تو تکنفره واقعا تنهایی جلو میریم یا یه یار کمکی هم هست ؟
من دوست دارم تنهایی بشه جلو رفت اگه جوابم آره ـست بگید که بازیو سریع بخرم :دی
اره تنهاي تنهايي و كسي باهات نيست خيالت راحت

---------- نوشته در 06:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:55 PM ارسال شده بود ----------

شانسم نداريم رسيدم به ديسك دوم بازي هر كاري ميكنم در Xbox باز نميشه :((

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or