Dead Space 3 | Xbox 360

اگه دنبال ترسیدن و یک بازی اکشن زیبا هستید حتما این دداس پیس 3 رو تهیه کنید
عاشق ایسک هستم و اون نور کلاهش که میوفته روی در و دیوار یه حس عجیبی بهم میده :)

يك خبر خيلي بد بازي براي بخش co-op نياز به آنلاين پس داره متاسفانه :(
تو بخش extras بازي بريد نوشته
چیز عجیبی نیستش دوست عزیز.اوصلا اکثر بازی های یوبی سافت به انلاین پس نیاز داره.اگر انلاین پس نمیخواست واقعا باید تعجب میکردیم.:d

چیز عجیبی نیستش دوست عزیز.اوصلا اکثر بازی های یوبی سافت به انلاین پس نیاز داره.اگر انلاین پس نمیخواست واقعا باید تعجب میکردیم.:d
رضا جان DS3 واسه EA ـه ها. :دی
یا شایدم اشتباهی به جای EA نوشتی Ubi. (البته EA تو Online Pass گذاشتن دست Ubisoft رو از پشت بسته. :دی)

اره ميدونم ea اكثر بازي هاش اينجوريه ولي sydincate(شرمنده اگه اشتباه نوشتم)و چند تا بازي ديگه ea نيازي به آنلاين پس نداشتن منم اميدوارم بودم de3 هم نيازي نداشته باشه ولي داره

اره ميدونم ea اكثر بازي هاش اينجوريه ولي sydincate(شرمنده اگه اشتباه نوشتم)و چند تا بازي ديگه ea نيازي به آنلاين پس نداشتن منم اميدوارم بودم de3 هم نيازي نداشته باشه ولي داره

نسخه ی دومش هم میخواست من تازه همین چندوقته پیش متوجه شدم اصلا نمیدونستم انلاین هم داره ولی وقتی دیدم که توی سایت EA نحوه ی ریدیم کردنش رو نوشته فهمیدم انلاینی هم داشته و انلاین پس هم میخواست.

يك خبر خيلي بد بازي براي بخش co-op نياز به آنلاين پس داره متاسفانه :(
تو بخش extras بازي بريد نوشته
خیلی بده اینطوری خیلی ها نمیتونن بازی رو 2 نفره برن حال 2نفره بیشتره ea همیشه با آنلاین کار داره مردم یکی از نیدفوراسپیداش رو آفلاین دو نفره بذاره جز mw1 بدم میاد ازش فقط توی کار پوله

دوستان 2تا سوال دارم:
1- 97% اجرا ميشه؟؟ موقع تعقير ديسك 2 مشكل پيش نمياد؟؟؟
2-نميشه بازي رو با اون رفيقش (كاورو) به شكل افلاين رفت منظورم اينه كه به شكل هوش مصنوعي يارو باهامون بياد (مثل army of two )؟؟؟

دوستان 2تا سوال دارم:
1- 97% اجرا ميشه؟؟ موقع تعقير ديسك 2 مشكل پيش نمياد؟؟؟
2-نميشه بازي رو با اون رفيقش (كاورو) به شكل افلاين رفت منظورم اينه كه به شكل هوش مصنوعي يارو باهامون بياد (مثل army of two )؟؟؟
سوال اولتو که هنوز نرسیدم
سوال دوم نه نمیشه.البته تو دمو ها به شکل عجیبی هست ولی تو بازی با هامون نمیاد

با دیسک 97% فکر میکنم مشکلی نداشته باشه من تا چپتر 5 رفتم مشکلی نیست فعلا....بازی هم 19 چپتره
به نظر من که خیلی عالی شده این نسخه اون حس ترس رو هنوزم داره یکم هم اولاش اکشن اضافه میشه گرافیک بازی به نظرم خیره کننده است!!!عالی کار شده حتی از نظر من با همه بی سوادیم فکر میکنم از Halo4 بهتر باشه و یه حس دیگه که این نسخه داره اینه که تو قسمتای قبلی بیشتر محیط بی رنگ و روح بود اما الان با وجود این تاریکی که تو محیطا هست محیط زنده و پویا با رنگای زیباتر کار شده....خلاصه هرچی از این شاهکار بگم کم گفتم حتما تهیه کنید..

مشکل

دوستانی کسی به چپتر 12 رسیده من اونجا گیر کردم مثل اینکه میگه بازی اسپیس مین پراب رو درست کنیم ولی اخه چطوری باید چی کار کنیم تو قسمت بیچ من چیزی هم اسم پیدا نمی کنم که خودم درست کنم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or