Dead Space 3 | Xbox 360

بالآخره بازي به دست من رسيد همه شرايطم براي ترسيدن رديفه :dهمون خونمون هيشكس نيست و هم ميخوام با هدفون بازيرو انجام بدم
چند تا نكته درباره بازي:
ديسك من ٩٧٪ و از رو هارد با روش پخش موزيك اجرا ميشه به راحتي
ديسك اول بازي به 7.7 gb نياز داره براي نصب شدن رو هارد داره
بازيرو نميشه افلاين يا سيستم لينك co-op بازي كرد

بالآخره بازي به دست من رسيد همه شرايطم براي ترسيدن رديفه :dهمون خونمون هيشكس نيست و هم ميخوام با هدفون بازيرو انجام بدم
چند تا نكته درباره بازي:
ديسك من ٩٧٪ و از رو هارد با روش پخش موزيك اجرا ميشه به راحتي
ديسك اول بازي به 7.7 gb نياز داره براي نصب شدن رو هارد داره
بازيرو نميشه افلاين يا سيستم لينك co-op بازي كرد

باو از خود بازی بگو.دمو از اول بازی بود یا نه؟ادامه ی دمو همون باس فایته هست؟>:d<

به بدی evil 6 که نمی تونه باشه ..... اگر ترستاک نیست حداقل اکشن خوبی هست ؟؟؟؟ من دموش رو هم نرسیدم تست کنم...

باو بازی عالیه با ایول6 مقایسش نکنین)x.
اگه فکر میکنید این بازی ارزش 10تومن نداره خوب نخرید مجبور نیستید

باو از خود بازی بگو.دمو از اول بازی بود یا نه؟ادامه ی دمو همون باس فایته هست؟
با توجه به اين كه از دمو خوشم نيومده بود ولي از خود بازي خيلي خوشم اومد شروع بازي از يك جاي ديگست و بازي شروع خوبي داره و جو اول بازي تو اين ٢٠ دقيقه نسبتا ترسناك بوده.دشمناي بازي هم جالب و خيلي سريع شدن انتظار نداشتم از بازي خوشم بياد ولي خوشم اومد و تا اينجا مثل شماره هاي قبلي بوده خوشبختانه

آخرین ویرایش:
به بدی evil 6 که نمی تونه باشه ..... اگر ترستاک نیست حداقل اکشن خوبی هست ؟؟؟؟ من دموش رو هم نرسیدم تست کنم...
كلا بيخيال مقايسه بازي با re6 شو چون re6 يك فاجع بود از نظر من

---------- نوشته در 07:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:12 PM ارسال شده بود ----------

Chapter 1 بازي تموم كردم نكته آزاردهنده اينجاست تعداد آدم هايي كه كشتم از نكروموف ها بيشتره نه به شروع بازي نه به ادامش البته جنگ با إنسان ها خوب كار شده ولي من دوست ندارم تو de با إنسانا بجنگم:(

آخرین ویرایش:
لطفا اسپویل نکنیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد!!!
هنوز نگرفتمش!
گرافیکش چطوره؟؟!!
آخ ایزاک من دلم تنگ شده برات

دقیقا چون مجبور نیستم سوال کردم گل پسر..... کامل بخونید می بینید سوال کردم ...این بازیرم حتی دموشم نتونستم بازی کنم پس دلیلی نداره جبهه بگیرید خیلیم خوب که مثل evil نباشه..... باز خوبه در مورد evil 6 همه هم عقیده هستیم...

دقیقا چون مجبور نیستم سوال کردم گل پسر..... کامل بخونید می بینید سوال کردم ...این بازیرم حتی دموشم نتونستم بازی کنم پس دلیلی نداره جبهه بگیرید خیلیم خوب که مثل evil نباشه..... باز خوبه در مورد evil 6 همه هم عقیده هستیم...
داداش اگه منظورت منم كه أصلا جبهه نگرفتم بلكه نتيجه مقايسه تو بازيرو بيان كردم

---------- نوشته در 10:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:21 PM ارسال شده بود ----------

تو بازی یار داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه ديگه سينگل پليرش تنهايي

---------- نوشته در 10:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:23 PM ارسال شده بود ----------

لطفا اسپویل نکنیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد!!!هنوز نگرفتمش!گرافیکش چطوره؟؟!!آخ ایزاک من دلم تنگ شده برات
گرافيگش خيلي فرق نكرده البته نور پردازي و جزيئات بازي بهتر شده

نه اتفاقا اطلاعات خوبی دادی شما واقعا ممنون .... جواب یه دوست دیگمون بود .. جوش چطوره ؟؟ ابهت قبل و با وجود نورو محیط های جدید داره؟؟؟

نه اتفاقا اطلاعات خوبی دادی شما واقعا ممنون .... جواب یه دوست دیگمون بود .. جوش چطوره ؟؟ ابهت قبل و با وجود نورو محیط های جدید داره؟؟؟
محيط هاي مراحل أوليه بازي كه مثل شماره قبل تاريك و بسته هستن البته محيط برفي اول بازي هم همراه با بوران و برف شديده كه جالب از كار درومده

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or