Dead Space 3 | Xbox 360

میگم این ds3 در چه حد ترسناکه من که یکمی مشکل دارم با سبک HORROR تو خودم خرابی نکنم یه وقت !!!:d
نه بابا ترس چيه كلا دو تا صحنه كه دشمن يهو ضاهر ميشه هيجان زده ميشي در حد دو ثانيه من كه به شخصه اصلا نترسيدم

---------- نوشته در 11:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:04 PM ارسال شده بود ----------

قابلیت جدیدی به لباس Isaac اضافه شده؟ تکنیک جدیدی در بازی قابل استفاده هست؟
قابليت كه نه اضافه نشده تكنيك هم كه چيزي تا اينجا من نديدم فقط كاور گيري و اين كه Isaac ميتونه بشينه.

---------- نوشته در 11:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:07 PM ارسال شده بود ----------

یک سوال متفاوت، تفنگ های بازی چه قابلیت های دارن تو 1،یا دوش تفنگ الکتریکی بود ،چیز دیگه ای است؟
تو اين شماره كه ميشه حتي خودت تفنگ بسازي و يك بخش كامله ميتوني هر جور خواستي بسازي بعد اگه خوشت نيومد قطعاتشو عوض كني

من خودم شخصا خیلی حال کردم حس ترس رو خیلی بهت القا میکنه استفاده از کینکت هم که محشره کرده مخصوصا برای switch و reload weapon که وسط بازی حسابی بدرد میخوره پیدا کردن تیکه های اسلحه و ساختن اسلحه قابلیت تقویت اسلحه مثلا stock گذاشتن برای اسلحه و .... کلا خیلی حال میده قسمت اکشن بازی هم که خیلی روون و عالیههههه ......

کسی میدونه ارور 00-57-03 ماله چیه ؟
dvd یک این ارور رو میده کلا نمیخونتش ولی dvd 2 اجرا میشه درست و تو بازی هم میره

لایه دوم خراب رایت شده یا dvd خراب بوده.بده dvd رو عوض کنند.
در ضمن بزارید روی hard بازی کنید حالش بیشتره.عین شماره 1 نیست اما خیلی بازی خوش ساختی هست.وسطاش میرسه به اوج.هرچی میری جلو قشنگ تر میشه مخصوصا داستانش عالی هست.
بنظرم همون plasma cuter نوستالژیک تره البته دوستان میتونند اسلحه custum کنند.برید حال کنید خوبه از اویل بهتره.

من خودم شخصا خیلی حال کردم حس ترس رو خیلی بهت القا میکنه استفاده از کینکت هم که محشره کرده مخصوصا برای switch و reload weapon که وسط بازی حسابی بدرد میخوره پیدا کردن تیکه های اسلحه و ساختن اسلحه قابلیت تقویت اسلحه مثلا stock گذاشتن برای اسلحه و .... کلا خیلی حال میده قسمت اکشن بازی هم که خیلی روون و عالیههههه ......
من كه هركاري كردم kinect جواب نداد چه كار كردي كه با kinect هماهنگ شه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or