Dead Space 3 | Xbox 360

دوستان مثه دد اسپيس 2 سخت ترين گزينه بازي هم اچيمينتي داره كه بايد فقط با سه بار save بريم يانه؟
اخه تو دد اسپيس 2 يه اچيمنت بود بايد سخت ترين درجه بازي رو فقط با استفاده از سه بار save تموم ميكرديم ميخوام ببينم شماره سه هم اين اچيمنتو داره يا نه؟

دوستان مثه دد اسپيس 2 سخت ترين گزينه بازي هم اچيمينتي داره كه بايد فقط با سه بار save بريم يانه؟
اخه تو دد اسپيس 2 يه اچيمنت بود بايد سخت ترين درجه بازي رو فقط با استفاده از سه بار save تموم ميكرديم ميخوام ببينم شماره سه هم اين اچيمنتو داره يا نه؟

این که دیگه سیوش دست خودت نیست چک پوینت میزنه :دی درجه های سختی رو ندیدم دقیق اچیوهاش رو ولی یه درجه سختی داشت مثل اینکه ببازی کلا میای از اول بازی
ویرایش: تو بخش NG+ که میریم اون 3 مود دیگه هم هست که برا تموم کردن هر 3 اچیومنت گذاشته.

هر دو دیسک مربوط به کمپین میشه؟

اره هر دوتاش نیازه.

آخرین ویرایش:
کمک چپتر 7:
دوستان اونجایی که تو فضا هستی میگه بروو سمت اون ماهواره ها یچیزی رو برمیدارم ولی بازم گیر داده که برو سمتش کسی میدونه چیکارش باید کرد؟

کمک چپتر 7:
دوستان اونجایی که تو فضا هستی میگه بروو سمت اون ماهواره ها یچیزی رو برمیدارم ولی بازم گیر داده که برو سمتش کسی میدونه چیکارش باید کرد؟
بايد تو فضا دو تاي ديگه هم پيدا كني از دور چراغ سبز دارن

بازی چند چاپتره وچند مرحله است؟؟؟؟:">
19chapter هست بازي

---------- نوشته در 04:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:47 PM ارسال شده بود ----------

در ضمن در تکمیل حرفهای بهرام پوینت هم میخواد ۸۰۰ تا .. من اخراشم البته co op داریم میریم ؛)
داداش باز بايد وي چي أن شير كرد و يك سوال ديگه اين كه بازي هنوز عرضه نشده ميشه آنلاين پسشو خريد؟

آخرین ویرایش:
پیشنهاد میکنم یه دفعه هم توو حالت classic تموم کنید

---------- نوشته در 06:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:12 PM ارسال شده بود ----------

19chapter هست بازي

---------- نوشته در 04:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:47 PM ارسال شده بود ----------

داداش باز بايد وي چي أن شير كرد و يك سول ديگه اين كه بازي هنوز عرضه نشده ميشه آنلاين پسشو خريد؟

اره دیگه باید چیز پی ان بزنی من خریدم با رفیقم بازیم کردم دوباره داریم میریم ؛)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or