Dead Space 3 | Xbox 360

به این میگن توفیق اجباری :d
به نظر من بشین هر سه شماره رو به ترتیب بازی کن واقعا حیف ـه که دو شماره اول رو بازی نکرده باشی
بازی تو این نسل مثه دد اسپیس کم پیدا میشه

آخرین ویرایش:
من تا حالا هیچکدوم از Dead Spaceهارو بازی نکردم به نظرتون اول اون شماره های قبلی رو بازی کنم بعد اینو یا ربطی به هم ندارن؟

صد در صد از شماره یک شروع به بازی کن وگرنه هیچی از داستان بازی متوجه نمیشی تازه از دستشون هم میدی

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

کلا تو چند سال اخیر اکثر شرکت های بازی سازی سعی کردن که اکشن بازی ها رو خیلی بیشتر کنن و این رویه واسه کسایی که طرافدار ژانر وحشت هستن اصلا چیزه خوبی نیست اول از FEAR3 شروع شد بعدشم که RE6 و الان هم Dead Space 3 این وسط فقط میشه گفت سایلنت هیل ــه که هنوز یه کم به ریشه های خودش وفادار مونده

دقت کردین انیمیشن های دوییدن و از نردبون بالا رفتن و پایین اومدن چقدر بد کار شده؟!:|
ولی خدا رو شکر تا اینجا (چپتر 5) جو و طراحی محیط مثل شماره های قبل بوده!

تو کنفرانس بازی اینطوری نمایش دادن که همزمان 2نفری میشه این رو بازی کرد
می خوام بدونم چطوری می شه همزمان از دو تصویر یا 2تا TV این رو بازی کرد
نمی خوام تصویر تو یک صحفه نصف بشه

تو کنفرانس بازی اینطوری نمایش دادن که همزمان 2نفری میشه این رو بازی کرد
می خوام بدونم چطوری می شه همزمان از دو تصویر یا 2تا TV این رو بازی کرد
نمی خوام تصویر تو یک صحفه نصف بشه
اگه هم بخوای نصف بشه نمیشه فقط از طریق لایو میتونی بازی کنی

سلام دوستان کسی هست بازی رو خریده و تموم کرده باشه یا زیاد رفته باشه جلو ؟؟

من تو چپتر 6 که هواپیما سقوط می کنه تو برف گیر کردم

یک جاش یک عنکبوت غول پیکر میاد ولی هرچه 3 تا بازوی بالای کله اشو با شلیک کردن قطع می کنم دوباره در میان هی در میان آخرش از بس حمله می کنه می میرم

کسی هست بتونه من رو راهنمایی کنه ؟؟ ممنون

یک جاش یک عنکبوت غول پیکر میاد ولی هرچه 3 تا بازوی بالای کله اشو با شلیک کردن قطع می کنم دوباره در میان هی در میان آخرش از بس حمله می کنه می میرم

اره من تموم كردم بايد
بعد از اين كه دوستاشو زدي اون تيكه جلوي دهنش كه زرد ميشه رو بزني دو سه بار اين كارو بكني خودش ميره

دقت کردین انیمیشن های دوییدن و از نردبون بالا رفتن و پایین اومدن چقدر بد کار شده؟!:|
ولی خدا رو شکر تا اینجا (چپتر 5) جو و طراحی محیط مثل شماره های قبل بوده!
شما تا همین الانش تا چپتر 5 بازی کردی بعد اومدی صفحه قبل این پست را دادی ؟!! و براش نمره میدی ؟

http://forum.bazicenter.com/thread62445/page15/#post2469027

حتی اگه میخواید یه بازی را بکوبید یا ترولش کنید اول سعی کنید تا اخرش برید یا حداقل و حداقلش سعی کنید تا نصفش برید بعد نظر بدید !

خواهشا از اسپویلر استفاده کنین

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or