Dark Souls II | Xbox 360

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
اقا تو shaded words این زنیکه عقربه نمیمیره!!! انقدر رفتم که قلقش دستم بیاد ولی اصلا قلق نداره :| نمی دونم چه کنم؟

فقط کافیه روش lock کنی و دورش بچرخی و بزنیش فقط وقتی داره مجیک می زنه زیاد نباید ازش دور باشی چون بهت می خوره نصف hp می پره البته اگه armor خوب نداشته باشی شدت damage بیشتر می شه موقعی که می ره زیر زمین باید ازش دور بشی تا یه دفعه که از خاک اومد بیرون بهت نخوره:d

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
اقا تو shaded words این زنیکه عقربه نمیمیره!!! انقدر رفتم که قلقش دستم بیاد ولی اصلا قلق نداره :| نمی دونم چه کنم؟

میتونی یه نفر رو هم سامون کنی اونجا یه عقرب دیگه هست که نیم تنش مرد یه انگشتر از اون گربه تو ماجولا بخر که صدا حیوانات رو بشنوی اون رو دستت کن باهاش صحبت کن بعد برو واسه باس دم در با میتونی احظارش کنی و بهترین راه بنظرم اینکه با جادو بزنیش.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
امروز بلاخره بازی رو 1000 کردم بسی حال داد واقعا:d

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
ضربات زنه قابل دفاعه، فقط وقتی خواست با دمش بزنه بایست جاخالی بدی ... بهترین زمان برای دمیج دادن بهش همون زمانه که نیشش رو زده و خورده به زمین ... اونجاها به نیشش دمیج بده قطع میشه ... وقتی جادو میزد هم من فقط میدویدم و می‌پریدم ... یه خوبی دیگه‌ای هم که داره اینه که از بونفایر سریع میتونی بدونه اینکه با دشمنای بین راه بجنگی، بری سراغش و باز امتحان کنی ...

SPY x KIller

کاربر سایت
Oct 6, 2013
219
نام
امیرعلی
میتونی یه نفر رو هم سامون کنی اونجا یه عقرب دیگه هست که نیم تنش مرد یه انگشتر از اون گربه تو ماجولا بخر که صدا حیوانات رو بشنوی اون رو دستت کن باهاش صحبت کن بعد برو واسه باس دم در با میتونی احظارش کنی و بهترین راه بنظرم اینکه با جادو بزنیش.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
امروز بلاخره بازی رو 1000 کردم بسی حال داد واقعا:d
:| من اونو کشتم!!!! دیدم چیزی نمیگه!!

BigMafiaBoy

همه چیز آرومه :D
کاربر سایت
Mar 3, 2011
608
نام
رضا محمد میرزائی
اقا یکی به من بگه از جادو چطور باید استفاده کنم 40 ساعت بازی کردم ولی هنوز نفهمیدیم. Knight هستم.

- - -ویرایش - - -

اقا چطوری میشه از جادو استفاده کرد؟ توضیج کامل بدید.

- - -ویرایش - - -

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,112
نام
آرمان
اقا یکی به من بگه از جادو چطور باید استفاده کنم 40 ساعت بازی کردم ولی هنوز نفهمیدیم. Knight هستم.

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

INT و FTH رو باید آپگرید کنی و حداقل هر کدومشو برسونی بالا 15 ، در ضمن ATN رو هم باید آپگرید کنی تا Slot جادو باز بشه

به نظر من که نمیصرفه این قدر سولز بدی تا این رو آپگرید کنی ، END و VIT رو آپگرید کنی بهتره

mmosmosi

کاربر سایت
Nov 29, 2012
233
INT و FTH رو باید آپگرید کنی و حداقل هر کدومشو برسونی بالا 15 ، در ضمن ATN رو هم باید آپگرید کنی تا Slot جادو باز بشه

به نظر من که نمیصرفه این قدر سولز بدی تا این رو آپگرید کنی ، END و VIT رو آپگرید کنی بهتره

سلام
در دور اول بازی تا 80 درصد رو میشه راحت بدون جادو و فقط با شمشیر و نیروی فیزیکی بازی رو رفت ولی از این به بالا تر به باس ها و دشمنایی بر میخوری که تنها راه زدنشون از دور هست و بهتین روش دور برد هم جادو هستش و میصرفه که بخوای جادو رو اپ کنی
من الان نزدیک 50 درصد از لول هام صرف اپ کردن جادو شده

no noob

کاربر سایت
May 18, 2014
240
نام
lord dark
آقا من فکر می کردم Vendrick باس آخر بازی هست اما مثل اینکه Optional هست. آدرس میدین برم سراغش؟ :d

به نظر من زدن این باس از باس اخر بازی سخت تره

- - -ویرایش - - -

کلاس منم Knight هستش..که فوقالعادس! بنظرم بهترین کلاس همینه!
خب منم در حال بالا بردن Faith هستم..اما خب این lighting که میگی گرفتی چی هست کلا؟
توضیح بده دقیقا!

جادویی غول اخر بازی هستش البته غول اخر dark souls 1 و شوالیه خورشید

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
من که سیو هام پکید از اول شروع کردم !! این بار چقدر آسونه !

یه راهنماییی بکنم به کسایی که شاید ندونن ؛ توی بازی هر چندبازی که بمیرین حتی 1 soul یا Humanity هم از دست ندین ؛ کافیه همیشه یکی از حلقه های Ring of protection رو توی دست داشته باشین ؛ همون اوایل بازی یکیش رو بدست میارین ، خاصیتش اینه که وقتی کشته شدین ، هیچ روحی از دست نمیدین و Hollow هم نمیشین اما حلقه میشکنه پس راحت میرین پیش آهنگر توی ماجولا و با قیمت 3000 روح حلقه رو درست میکنین ، توی باس فایت هایی که زیاد کشته میشین این حلقه عالیه !! من تا الان که نصف بازی رو رفتم فقط یه دونه Human effigy استفاده کردم . . .

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
بازی به یکش میرسه

مثل باس anor londo داره که دهن اسفالت کنه

این بازی بخاطر اینکه افت فریم مثل یکش نداره راحت تر می شه بازیو بازی کرد ولی باس داره که دهن ادمو سرویس کنه ولی به پای four king نمی رسند

- - -ویرایش - - -

من که سیو هام پکید از اول شروع کردم !! این بار چقدر آسونه !

یه راهنماییی بکنم به کسایی که شاید ندونن ؛ توی بازی هر چندبازی که بمیرین حتی 1 soul یا Humanity هم از دست ندین ؛ کافیه همیشه یکی از حلقه های Ring of protection رو توی دست داشته باشین ؛ همون اوایل بازی یکیش رو بدست میارین ، خاصیتش اینه که وقتی کشته شدین ، هیچ روحی از دست نمیدین و Hollow هم نمیشین اما حلقه میشکنه پس راحت میرین پیش آهنگر توی ماجولا و با قیمت 3000 روح حلقه رو درست میکنین ، توی باس فایت هایی که زیاد کشته میشین این حلقه عالیه !! من تا الان که نصف بازی رو رفتم فقط یه دونه Human effigy استفاده کردم . . .

خوب اینکارم که بکنی کمتر می تونی level up کنی هر چند که خودمم همین کارو می کنم:d

SPY x KIller

کاربر سایت
Oct 6, 2013
219
نام
امیرعلی
اوائل بازی. اونجا که گیم‌پلی آموزش داده میشه. یجا اون پایین هست کنار دریاچه 2تا از این گنده‌بکا هست. یه تابوت هم کنار دریاچه هست. میرم توی تابوت، لودینگ میاد. ولی هیچ اتفاقی نمیفته! فقط بعد از لودینگ از توی تابوت میاد بیرون. این تابوته به چه دردی میخوره؟
اون تابوت جنسیت رو تقیر میده میری مرد میشی میری زن میشی (البته زامبی میشی)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر