Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,807
همه تعریف کردن من چند تا ایراد رو دیدم که دوست دارم تا انتشار از بازی از بین برن.
هوش مصنوعی رو اصلا دوست ندارم. حتی از ویچر 3 هم ضعیف تر به نظر میاد.

بازی باگ های فراوانی داره و شک دارم تا موقع عرضه تمامی اشکالات رفع بشه.

مخصوصا مبارزه با دوقلو ها بخوبی ایرادات بازی رو نمایش میداد.
گانینگ و هند کمبت بازی خیلی شل و بی روحه. هیچ چیز جدیدی برای ارائه نداشتن.
توقعم این بود اگر قرار مبارزات با دست خالی داخل بازی باشه حداقل یک مقدار پالیش شده تر و احساس شونده ساخته میشدن.

عملا ضرباتی که کرکتر میزنه احساس نمیشه. این مشکل رو تو عملکرد سلاح ها هم دیده میشه. درصورتی که این ایراد رو من تو گیم پلی 48 دقیقه ای ندیدم و گانینگ بازی خیلی لذت بخش و satisfying بنظر میرسید.

در مجموع کمبت بازی بنظرم پاشنه آشیل بازی بوده تا اینجا. چون خیالم از داستان،گرافیک، اتمسفر و دنیا سازی سی دی راحته و مطمئنم تو این موارد بی نقص عمل میکنه بازی.

بیشتر از این شماره من برای نسخه بعدی بازی که از پایه برای نسل بعدی ساخته میشه هیجان زده هستم.
بنظرم نسل کنونی قادر به ارضای بلند پروازی سی دی پراجکت نمیتونه بصورت کامل باشه و سخت افزار کنونی ممکنه بزرگترین سد برای تبدیل کردن بازی به یه تجربه بی نقص باشه.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
نظر سنجی رو اضافه کردم

====
من قصد داشتم Nomad بردارم ولی بعد نمایش ها و نظرات ملت نظرم عوض شد واسه اولین بار Corporate میرم میخوام دست بالا رو داشته باشم :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Kurt117

The White Wolf

کاربر سایت
Aug 10, 2013
375
نام
ممد
یکی توضیح میده این 3 تا اریجین چی هستن اصلا؟ الان به چی رای بدیم؟ من تو گوگل سرچ کردم جواب مشخصی که تفاوت اینها رو مشخص کنه که تو بازی چی هستن ندیدیم

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
یکی توضیح میده این 3 تا اریجین چی هستن اصلا؟ الان به چی رای بدیم؟ من تو گوگل سرچ کردم جواب مشخصی که تفاوت اینها رو مشخص کنه که تو بازی چی هستن ندیدیم
تو گیم پلی های بازی که نشون داده شده تا الان اون قسمتی که از توی بیابون شروع میشه مربوط میشه به Nomad این گروه خارج از شهر زندگی میکنن و کلا با شهر میونه خوبی ندارن
Street kid ها یـ مشت Punk هستن که تو محله های پایین نایت سیتی زندگی میکنن اون قسمتی که میریم یـ ماشین لوکس بدزدیم و گیر پلیس میوفتیم مربوط میشه به Street kid
اخری هم Corporate هستش که خوب از اسمش پیداست در راس قدرتن شروعش هم همونی میشه که داخل ماشین پرنده وسط زمین بسکتبال فرود میام اگه دقت کرده باشی رو صفحه نمایش بازی هم شاخص سهام گوشه تصویر افتاده

هر کدوم از این بکگراند ها باعث میشه تو برخورد با فکشن های مختلف یـ سری مزیت داشته باشیم مثلا توی اون کوئستی که تو دموی 2018 نشون دادن وقتی میریم به ملاقات اون زنه Corporate وقتی چیپ ویروسی رو ازش تحویل میگیریم اگه اوریجین Corporate رو انتخاب کرده باشیم خیلی راحت میتونیم مچش رو بگیریم و و ویروس رو از رو چیپ پاک کنیم

اینم بگم که لازم نیست حتما به اوریجینمون وفادار باشیم میتونیم بهشون خیانت کنیم

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
من توی نظرسنجی Nomad زدم ولی خوب همچنان دودلم بین nomad و corporate :-"
الان یکی از فانتزیام درست کردن شخصیت corporate، ترجیحا آسیایی، و melee only هست 8->8->8->
+

هوش مصنوعی رو اصلا دوست ندارم. حتی از ویچر 3 هم ضعیف تر به نظر میاد.
گانینگ و هند کمبت بازی خیلی شل و بی روحه. هیچ چیز جدیدی برای ارائه نداشتن.

عملا ضرباتی که کرکتر میزنه احساس نمیشه. این مشکل رو تو عملکرد سلاح ها هم دیده میشه. درصورتی که این ایراد رو من تو گیم پلی 48 دقیقه ای ندیدم و گانینگ بازی خیلی لذت بخش و satisfying بنظر میرسید.
هوش مصنوعی فکر نکنم مشکل خیلی بزرگی باشه چون بازی rpg هست و دشمن ها جونشون زیاده :-" فقط توی بخش مخفی کاری بیشتر مهمه که امیدوارم خوب در بیارنش.
ولی برعکس گان پلی بازی نسبت به نمایش های قبلی خیلی خیلی بهتر شده به نظرم. توی نمایش های قبلی یجوری بودن تفنگا، انگار تفنگ بادی هست :-" ولی توی این نمایش های اخیر و مخصوصا شات گان و اون هفت تیره، خیلی احساس بهتری میدن موقع تیراندازی.
در مورد مبارزات با سلاح سرد بله به نظر منم هنوز جای کار داره. باز کاتانا بهتر بود ولی مبارزه خیاونی با مشت و لگد زیاد جالب نبود که احتمالا تا تاریخ انتشار بهتر میشه.

در کل به عنوان یه پکیج کامل من از بخش مبارزات بازی راضیم :-"

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
یاد خدا بیامرز order 1886 افتادم هیچ وقت قدرت و جزئیات اون شاتگانو جایی ندیدم ولی انگار خبرایه

View attachment 150829
حالا اون هیچی :D توی بازی یـ شاتگان وجود داره که هشت لوله داره قشنگ اون فک کنم به سبک مورتال کامبت طرف دست و پا کله و همه جا همزمان با هم متلاشی بشه >:):D

============================
تو دموی پارسال اگه یادتون باشه راوی میگه اگه Solo انتخاب کردید میتونید تو فانتزی ترمیناتور زندگی کنید این قضیه موقع ماشین دزدی خیلی جالبه قشنگ میتونیم در ماشین رو از جا بکنیم و طرف رو مثل پشه شوت کنیم بیرون LOL

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,532
نام
کورش
من فکر کنم nomad رو وردارم چون کلا تو نقش افرینی ها سعی میکنم از پایین ترین سطح جامعه شروع کنم.یادمه بازی pillars of eternity بود.پیشینه شخصیتم رو گذاشته بودم slave. :D
بنظرم استریت کید هم جزو پایین ترین سطح جامعه است. ماموریتش هم که اصلا دزدیدن ماشینه و به سطح پایین ها میخوره.

من به ترتیب اولویت برام اینطوریه : 1-استریت کید 2-کورپو 3 - نومد
دلیل اینکه استریت کید رو اول میرم بخاطر اینه که ماموریتش برام جذاب تر بود و میخوام ببینم بعد از گیر افتادن چطوری میخواد خلاص بشه. کورپو هم برام جذاب بود ولی شک دارم اونی که کارای کثیف شرکتها رو انجام میده خودش ادم درستی باشه بخاطر همین اولویت اولم نیست. Nomad هم با وجود جذابیت محیط به چند دلیل اولویت اولم نیست یکی حال و حوصله سروکله زدن با کلانتر رو که یاداور کتاب و فیلم اولین خون هست رو ندارم. اونجا هم یه کلانتر احمق به یک غریبه بدون هیچ دلیلی گیر میده که اینجا چیکار میکنی و باقی ماجرا. اگر بخوام درگیر بشم میرم نسلش رو منقرض کنم که فعلا اینکار رو دوست ندارم دوم دور بودن کاراکتر از مرکز شهر و تکنولوژی های اینده و اینها. من دنبال تکنولوژی هستم نه هیپی بازی. ترجیح میدم بازی رو در شهر و فضای سایبرپانکی شروع کنم و بعدا سری هم به بیرون شهر بزنم.

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
خب corporate که سوسول بازیه. :D
استریت کید خوبه ولی خب از طرفی خیلی جدید به نظر نمیرسه.
ولی نومد خیلی عالیه. از خارج شهر شروع کنی و شهر رو به هم بریزی نهایتا... :-"
اتفاقا از تکنولوژی خوشم میاد ولی ترجیح میدم از یه هیپی تبدیل بشم به اون چیزی که میخوام تو شهر.

البته قطعا با n بار پلی دادن، همه رو میرم ولی پلی ترو اول شخصیت مرد نومد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر