Corrinne Yu استودیو 343 را به مقصد Nau*ghty Dog ترک میکند.

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
Corrinne Yu یکی از مهم ترین افرادی بود که مایکروسافت برای تقویت استودیوی هیلو ساز خود یعنی 343 Industries استخدام کرده بود. ولی خبر میرسد خانوم Yu که در مدت 20 سال اخیر به عنوان یک مدیر فن آوری مشغول به کار بوده، هم اکنون 343 را به مقصد استودیوی مشهور سونی یعنی Nau*ghty Dog ترک کرده است.

38803082438234180872.jpg

بنظر میرسد که او کار کردن بر روی PS4 را دوست دارد و همچنین اینکه دیگر خبری از Windows 8 در کار نخواهد بود خوشحالش میکند ! او در جواب یکی از توییت هایش نوشته : "ممنون. من عاشق کار کردن با PS4 هستم. دیگه خبری از Windows 8 برای من نیست. خیلی خوشحالم. "

منبع + توییتر خود ایشون [@Corrinne]

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
جناب کسری کریمی طار من باید اخر پستم حتما اضافه میکردم که دارم شوخی میکنم ؟؟ خودم میدونم برنامه نویس کار کشته ایه . وقتی خبر رو شنیدم رفتم سوابقش رو خوندم . در حرفه ای بودنش شکی نیست وقتی هم تو اون پست گفتم رفته درس پس بده اخرش هم علامت ":d" گذاشتم . فکر کنم همه عالم میدونن که این علامت رو وقتی میذارن که دارن شوخی میکنن . قصدم شوخی بود که اینقدر به شما برخورده جناب .
اصلا برنامه نویسای ناتی داگ باید یه چیزی از ایشون یاد بگیرن . حالا خوشحال شدید .:|
من اسمایلی ندیدم توی پست شما ندیدم اگه پست شما شوخی بود که هیچی. من در ادامه هم گفتم در استاد بودن کارمندای nd شکی نیست.
من کسی رو به کاری مجبور نکردم . فقط گفتم احترام همدیگه رو داشته باشیم . همینطور که من با شما با احترام حرف زدم انتظار داشتم شما هم با احترام حرف بزنی . متاسفانه وقتی دوتا کاربر عادی بهم دیگه بی احترامی میکنن مدیرا برخورد میکنن ولی .... 8-|
خیلی ممنون که با احترام صحبت می کنید اما فکر نمی کنید در مقابل ناظم انجمن و سردبیر تحریریه یکم زیاده روی کردید ؟

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,289
دوستان اگه دیدید یه زمانی halo5 از نظر داستانی خیلی خوب بود بدونید که این خانوم به شوهرش آمار داده:))
فقط امیدوارم بر عکس این اتفاق نیوفته چون شوخیشم قشنگ نیست:d

باو حتی شوخی با داستان سری هیلو هم حرامه :d

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
من اسمایلی ندیدم توی پست شما ندیدم اگه پست شما شوخی بود که هیچی. من در ادامه هم گفتم در استاد بودن کارمندای nd شکی نیست.

شما برو ببین . اسمایلی بود الانم هست .

خیلی ممنون که با احترام صحبت می کنید اما فکر نمی کنید در مقابل ناظم انجمن و سردبیر تحریریه یکم زیاده روی کردید ؟

من قصد بی احترامی نداشتم .

آخرین ویرایش:

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,005
نام
مهدی
ولی درس گرفتن و اینا حرف غیر منطقی هست.
چون اصولا تو استودیویی به بزرگی ناتی داگ نابغه ها و اعجوبه ها فعالیت میکنن.مدرسه و اموزشگاه نیست که.اونجا جای حساب پس دادن هست نه جای یادگیری.

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
نه بابا نیومده داره رو U4 کار میکنه :D
طبق شایعه ها U4 زمستون سال دیگه عرضه میشه (همین موقعه ها :D) در این صورت Engine Design و کارهای گرافیکیش انجام شده. از الان به بعد هر اتفاقی که قراره بیافته واسه پروژه بعدی هست. TLOU2 یا هرچیز جدید دیگه.
با رفتنشون به ناتی داگ به نظر میاد حسابی تا چندین سال پشت خودشون رو ببندن،اصلن بخت و اقبال از این بهتر؟
معامله دوسر سود هست. ND هم کم چیزی رو بدست نیاورده!.

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
مایکروسافت چه بلای سر این تیم اورده که از هر چی هیلو و ویندوز هست بیزار شدن :|
موندم رمدی چکار کرده با مایکروسافت که اینقدر هواشو داره مایکروسافت :|

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
گفته خیلی خوشحالم که دیگه با win 8 کار نمیکنم :D

با زبان ـه شیرین windows 8 رو به رنگ قهوه ای در آورده :D

42538837253642940848.png

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,996
نام
ehsan
مایکروسافت چه بلای سر این تیم اورده که از هر چی هیلو و ویندوز هست بیزار شدن :|
موندم رمدی چکار کرده با مایکروسافت که اینقدر هواشو داره مایکروسافت :|
فکر کنم منظورش از این حرف این بوده که چون سونی فقط یه پلتفورم داره نیازی نیست که تمرکزش رو تو دو جا معطوف کنه تو مایکرو هم ایکس باکس بود و هم ویندوز

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
فکر کنم منظورش از این حرف این بوده که چون سونی فقط یه پلتفورم داره نیازی نیست که تمرکزش رو تو دو جا معطوف کنه تو مایکرو هم ایکس باکس بود و هم ویندوز

کلا کار مایکروسافت خیلی مسخرست,یه استودیو تاسیس کنی و مجبورشون کنی فقط رو یک IP کار کنن :|

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,210
نام
hassan
یعنی خاک بر سر مایکروسافت!! این خبر خیلی برا من شوکه کننده بود !! چه وضعشه !! به این خانوم چی گفتن که یه هو زده زیر همه چی رفته تو جبهه دشمن!!

یکی از مهره های کلیدی مایکروسافت پر پر شد !! تف به این زندگی :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر