Corrinne Yu استودیو 343 را به مقصد Nau*ghty Dog ترک میکند.

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
Corrinne Yu یکی از مهم ترین افرادی بود که مایکروسافت برای تقویت استودیوی هیلو ساز خود یعنی 343 Industries استخدام کرده بود. ولی خبر میرسد خانوم Yu که در مدت 20 سال اخیر به عنوان یک مدیر فن آوری مشغول به کار بوده، هم اکنون 343 را به مقصد استودیوی مشهور سونی یعنی Nau*ghty Dog ترک کرده است.

38803082438234180872.jpg

بنظر میرسد که او کار کردن بر روی PS4 را دوست دارد و همچنین اینکه دیگر خبری از Windows 8 در کار نخواهد بود خوشحالش میکند ! او در جواب یکی از توییت هایش نوشته : "ممنون. من عاشق کار کردن با PS4 هستم. دیگه خبری از Windows 8 برای من نیست. خیلی خوشحالم. "

منبع + توییتر خود ایشون [@Corrinne]

almoh2

کاربر سایت
Oct 19, 2013
380
بابا یه آدم خارق العاده اومده تو یه گروه خارق العاده, قرار نیست کسی از کسی برتر باشه! فقط این وسط قدرت ناتی داگ رسما رویایی شد...

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
خبر فوق العاده ای هست برای طرفداران واقعی Naughty Dog . من که خیلی خوشحال شدم, ایشون در زمینه برنامه نویسی گرافیک سابقه ی فوق العاده ای دارن !

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
انیماتور های ND رو به اضافه سیستمی که یو برای انیمیشن های صورت H4 نوشته بود بکنید به این نتیجه میرسید که با دیدن انیمیشن های صورت در بازی های بعدی ND دچار ریزش کرک و پشم زیادی میشید

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,812
نام
محمد رضا
خب به عنوان یه فن 3 آتیشه ناتی داگ ورود این خانم رو به این استودیو درجه یک رو که حالا بهترین برنامه نویسان رو داره، تبریک میگم به تمامی طرفداران استودیو ناتی داگ و بخصوص فن های سونی:x

به امید موفقیت روزافزون این استودیو و دیدن بازی های بیشتر
:bighug:

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
واقعا ادم از این پست ها لذت می بره. اصلا سطح فنی سایت بالا می ره به خدا ! طرف جز طراحان ارشد دایرکت ایکس بوده بعد میره ناتی داگ درس پس میده.

جناب کسری کریمی طار من باید اخر پستم حتما اضافه میکردم که دارم شوخی میکنم ؟؟ خودم میدونم برنامه نویس کار کشته ایه . وقتی خبر رو شنیدم رفتم سوابقش رو خوندم . در حرفه ای بودنش شکی نیست وقتی هم تو اون پست گفتم رفته درس پس بده اخرش هم علامت ":d" گذاشتم . فکر کنم همه عالم میدونن که این علامت رو وقتی میذارن که دارن شوخی میکنن . قصدم شوخی بود که اینقدر به شما برخورده جناب .
اصلا برنامه نویسای ناتی داگ باید یه چیزی از ایشون یاد بگیرن . حالا خوشحال شدید .:|

به مهدکودک سنتر خوش امدید ! در ضمن شما در جایگاهی نیستی که برای کسی تعیین تکلیف کنی.

من کسی رو به کاری مجبور نکردم . فقط گفتم احترام همدیگه رو داشته باشیم . همینطور که من با شما با احترام حرف زدم انتظار داشتم شما هم با احترام حرف بزنی . متاسفانه وقتی دوتا کاربر عادی بهم دیگه بی احترامی میکنن مدیرا برخورد میکنن ولی .... 8-|

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
انیماتور های ND رو به اضافه سیستمی که یو برای انیمیشن های صورت H4 نوشته بود بکنید به این نتیجه میرسید که با دیدن انیمیشن های صورت در بازی های بعدی ND دچار ریزش کرک و پشم زیادی میشید

اگر شما هم از قشر کم درآمد جامعه هستید و پول اپیلاسیون را ندارید دیگر نگران نباشید ، بازی های ND در خدمت شماست !! :D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
تا جایی که خوندم ایشون جدا از باقی مسائل , استاد ـه نورپردازی هست :D

ND از Best Studio تبدیل به Legendary Studio میشه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر