Corrinne Yu استودیو 343 را به مقصد Nau*ghty Dog ترک میکند.

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
Corrinne Yu یکی از مهم ترین افرادی بود که مایکروسافت برای تقویت استودیوی هیلو ساز خود یعنی 343 Industries استخدام کرده بود. ولی خبر میرسد خانوم Yu که در مدت 20 سال اخیر به عنوان یک مدیر فن آوری مشغول به کار بوده، هم اکنون 343 را به مقصد استودیوی مشهور سونی یعنی Nau*ghty Dog ترک کرده است.

38803082438234180872.jpg

بنظر میرسد که او کار کردن بر روی PS4 را دوست دارد و همچنین اینکه دیگر خبری از Windows 8 در کار نخواهد بود خوشحالش میکند ! او در جواب یکی از توییت هایش نوشته : "ممنون. من عاشق کار کردن با PS4 هستم. دیگه خبری از Windows 8 برای من نیست. خیلی خوشحالم. "

منبع + توییتر خود ایشون [@Corrinne]

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
کسی ایشون رو احتیاج نداره بالا ببره ! به اندازه کافی بالا هست. همین که همه جا داره به عنوان خبر نوشته میشه سطحش رو مشخص میکنه.
وگرنه مثل این همه ادم که هر روز استودیو عوض میکنن کسی چیزی نمیفهمید

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,125
نام
آریا
مطمئناً ND بهتر از ماها میدونه که به چه افرادی برای بهتر کردن تیمش نیاز داره. :D بازی های ND توی این نسل از نظر بصری فوق العاده بودن و مشکلی نیست که از این هم بهتر بشن.
از طرف دیگه Corrinne Yu میتونه با ICE Team هم در ارتباط باشه که این موضوع به نفع همه استودیوهای داخلی سونی هست ، نه فقط ND. :D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
مطمئناً ND بهتر از ماها میدونه که به چه افرادی برای بهتر کردن تیمش نیاز داره. :D بازی های ND توی این نسل از نظر بصری فوق العاده بودن و مشکلی نیست که از این هم بهتر بشن.
از طرف دیگه Corrinne Yu میتونه با ICE Team هم در ارتباط باشه که این موضوع به نفع همه استودیوهای داخلی سونی هست ، نه فقط ND. :D
کلا استودیو های سونی ارتباط خیلی نزدیکی با هم دارن و حتی همکاری هم میکنن با هم :D در کل این خانوم مهره بسیار ارزشمندی برای بازیای سونی هست نه فقط ناتی داگ :D

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
دوستان یکم درمورد مطالبی که مینوسید قبلش فکر کنید بعد پست بذارید :| درس پس بده ، درس یاد بگیره ، ND نیاز نداره و .... یعنی چی؟!
کسی مگه میتونه منکر توانایی و قدرت تیم برنامه نویسی ND بشه؟ چه ربطی به ملحق شدن این خانوم داره؟ فقط کافیه یه نگاه سطحی به کارنامه ی ایشون بندازید تا متوجه بشید درمورد چه کسی دارید نظر میدید.
کم کم دارم از ND میترسم با این تیمی که داره :D یعنی تصور کاری که میخوان با سخت افزار PS4 کنن آزارم میده! امیدوارم ایشون هم تو ND موفق باشن. من که خیلی خوشحال شدم.ممنون بابت خبر ;)

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
استدیو ND روز به روز بهتر میشه امید وارم تیم سومی هم تشکیل بشه .:d

این تیم بنیه همه کاری داره هر وقت هم احساس کردن تیم یکم نیاز به تنوع داره در داخل خودشون جا عوض کنن .:d

شاید Double Agent باشه !! :-/ :d

از فردا سیاست های سونی در قبال ND با شوهرش در 343 به اشتراک میزاره . یعنی ته دای جان ناپلئونی بود .:d دروغ چرا آقا فقط آ آ آه .

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
جدی مگه میشه خودش ناتی داگ باشه شوهرش تو 343 ؟؟ بابا ضایعست آخه اینا اطلاعات میدن به همدیگه آخه :D

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,792
نام
علی
جدی مگه میشه خودش ناتی داگ باشه شوهرش تو 343 ؟؟ بابا ضایعست آخه اینا اطلاعات میدن به همدیگه آخه :D
خدا کنه شوهرش زن ذلیل باشه :d
پ ن : حرفهام رو پس میگیرم ! واقعا فک نمی کردم این خانم اینقدر سابقه و توانایی داشته باشه! پس بجای یادگیری بهتره بگیم برای به اشتراک گذاشتن توانایی ها و دانش خودش به ناتی اومده !

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,700
نام
علی
دوستان اگه دیدید یه زمانی halo5 از نظر داستانی خیلی خوب بود بدونید که این خانوم به شوهرش آمار داده:))
فقط امیدوارم بر عکس این اتفاق نیوفته چون شوخیشم قشنگ نیست:d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,797
نام
محمد
دوستان اگه دیدید یه زمانی halo5 از نظر داستانی خیلی خوب بود بدونید که این خانوم به شوهرش آمار داده:))
داستان سری Halo بین بازی های FPS فوق العاده هست، بله :D

shooshcity

کاربر سایت
Jan 3, 2011
448
حالا نمیشه این لطف روخود ناتی داگ درحق کیلزون بکنه:-/

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,700
نام
علی
داستان سری Halo بین بازی های FPS فوق العاده هست، بله :D

من که نگفتم بده
منظورم این بود که اگه بجایی رسید که از نظر داستانی به بازی های ناتی داگ نزدیک شد بدونید که کاسه ای زیر نیم کاسه هست:d
ولی در کل شوخی کردم حالا شما جدی نگیرید:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر