Corrinne Yu استودیو 343 را به مقصد Nau*ghty Dog ترک میکند.

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
Corrinne Yu یکی از مهم ترین افرادی بود که مایکروسافت برای تقویت استودیوی هیلو ساز خود یعنی 343 Industries استخدام کرده بود. ولی خبر میرسد خانوم Yu که در مدت 20 سال اخیر به عنوان یک مدیر فن آوری مشغول به کار بوده، هم اکنون 343 را به مقصد استودیوی مشهور سونی یعنی Nau*ghty Dog ترک کرده است.

38803082438234180872.jpg

بنظر میرسد که او کار کردن بر روی PS4 را دوست دارد و همچنین اینکه دیگر خبری از Windows 8 در کار نخواهد بود خوشحالش میکند ! او در جواب یکی از توییت هایش نوشته : "ممنون. من عاشق کار کردن با PS4 هستم. دیگه خبری از Windows 8 برای من نیست. خیلی خوشحالم. "

منبع + توییتر خود ایشون [@Corrinne]

کلا کار مایکروسافت خیلی مسخرست,یه استودیو تاسیس کنی و مجبورشون کنی فقط رو یک IP کار کنن :|
حالا بحث تاپیک عوض نشه ولی 343 از اولش هم قرار بود روی Halo کار کنه، حالا هر چیزی مربوط به Halo میشه. اونایی هم که میان استودیو میدونن که کار 343 چی هست :دی

در توانمند بودن اين خانم شک ندارم (بعد از ديدن سابقه ي کاريش و موفقيت هاش)
اما سوال من اينه که استوديويي که ميتونه به درجه ي فوق العاده اي در عناويني مثل U3 و TLoU از نظر گرافيکي برسه ، (و طبق گفته ي دوستان
يکي ديگه از توانايي هاش تو زمينه نورپردازي هستش و ما نورپردازي فوق العاده اي تو TLoU ديديم) واقعا ND به ايشون نياز داشته؟
(يا خريد گرث بيل افتادم:p)
لحظه اي تفکر در اينکه ND با ايشون ميخواد چه گرافيکي روي PS4 تحويلمون بده ، من رو مرز جنون ميکشونه:|
احتمالا بايد گرافيکش رو به جاي مقايسه با ... ، بايد با واقعيت مقايسه کنيم:d

فکر کنم با توجه به نزدیک شدن معماری PS4 به PC ایشون رو آوردن. آدم خیلی خفنی هست، 343 مهره خوبی رو از دست داد!
به به ماکان عزیز میبینم از جهان باقی برگشتی خوش اومدی:دی
---------------------------------------------------------------------

اما در رابطه با بحث ایکاش به جای این آه و ناله ها و از اونطرف خوشحالی های بیمورد یکی یه توضیح بده واقعا این خانم حیطه کاریش چیه شاید اینطوری بتونیم در رابطه با پروژه ی بعدی ناوتی یه حدسیاتی بزنیم به هر حال پیوستن ایشون به مجموعه باید علتی داشته باشه و حتما تو زمینه ای احساس نیاز میکردن

در توانمند بودن اين خانم شک ندارم (بعد از ديدن سابقه ي کاريش و موفقيت هاش)
اما سوال من اينه که استوديويي که ميتونه به درجه ي فوق العاده اي در عناويني مثل U3 و TLoU از نظر گرافيکي برسه ، (و طبق گفته ي دوستان
يکي ديگه از توانايي هاش تو زمينه نورپردازي هستش و ما نورپردازي فوق العاده اي تو TLoU ديديم) واقعا ND به ايشون نياز داشته؟
(يا خريد گرث بيل افتادم:p)
لحظه اي تفکر در اينکه ND با ايشون ميخواد چه گرافيکي روي PS4 تحويلمون بده ، من رو مرز جنون ميکشونه:|
احتمالا بايد گرافيکش رو به جاي مقايسه با ... ، بايد با واقعيت مقايسه کنيم:d
ایشون در حدی هست که حتی خداوندگاران گرافیک در قله ی Olympus هم از حضور ایشون استقبال میکنن :دی ( شوخی به کنار خیلی ارزشمند هست حتی واسه تیمی مثل ناتی داگ)

اما در رابطه با بحث ایکاش به جای این آه و ناله ها و از اونطرف خوشحالی های بیمورد یکی یه توضیح بده واقعا این خانم حیطه کاریش چیه شاید اینطوری بتونیم در رابطه با پروژه ی بعدی ناوتی یه حدسیاتی بزنیم به هر حال پیوستن ایشون به مجموعه باید علتی داشته باشه و حتما تو زمینه ای احساس نیاز میکردن
ایشون تو پست اول هم گفته شده کد نویس ـه گرافیکی هست و فک نکنم ربطی به موضوع بازیای ناتی داگ داشته باشه .

به نظر من که قراره ایشون تجربه کاریش با DX و کلا معماری PC رو به ND بیاره.​
پس بقیه استودیوهای سونی چی ؟ :دی فک نکنم فقط به خاطر تجربش با PC اومده باشه ناتی داگ .
جالب اینه یه عده هنوز از رو نرفتن و از استخدام Corrinne Yu به این نتیجه رسیدن که ND سه تا تیم داره که یکیشون داره روی ریبون Crash کار میکنه!​
biggrin1.gif
تورو خدا حرفی از کرش نزنین دیگه . اکتی به شوق اومده میخاد کرش بسازه :(( اصلا فرض کنین همچین بازیی وجود نداره :دی

آخرین ویرایش:

خوب با توجه به تخصص ایشون جواب به این سوال خیلی راحت میشه! الان معماری PS4 شبیه به PC هست و این خانوم میتونه کمک خوبی باشه که ND بتونه بسرعت به چیزی که باید تبدیل بشه. ولی کلا اینکه بشینیم از اینجا این سوال رو مطرح کنیم که ND چه نیازی به این خانوم داره، وقتی که خودش خداس و اینا خیلی خنده داره!:دی چون فرض کردیم که ND مرض داشته طرف رو جذب کنه!:دی چون واقعا مرض که نداشته! لابد به توانایی هاش نیاز داشته که جذبش کرده و با این حرکت از قبل هم خفن تر شده.

به نظر من که قراره ایشون تجربه کاریش با DX و کلا معماری PC رو به ND بیاره.

============

جالب اینه یه عده هنوز از رو نرفتن و از استخدام Corrinne Yu به این نتیجه رسیدن که ND سه تا تیم داره که یکیشون داره روی ریبون Crash کار میکنه!:دی حالا چه ربطی داره هم بماند!:دی

حالا بحث تاپیک عوض نشه ولی 343 از اولش هم قرار بود روی Halo کار کنه، حالا هر چیزی مربوط به Halo میشه. اونایی هم که میان استودیو میدونن که کار 343 چی هست :دی

بحث تاپیک مربوط به همین میشه,نمیشه؟:دی
خب خیلی کار مسخره ایه :| استودیو به این توانمندی بزارن IP جدید بدن شکوفا بشن :دی
شاید ایده ی اینا خیلی بهتر از بانجی از کار دراومد :|

بحث تاپیک مربوط به همین میشه,نمیشه؟:دی
خب خیلی کار مسخره ایه :| استودیو به این توانمندی بزارن IP جدید بدن شکوفا بشن :دی
شاید ایده ی اینا خیلی بهتر از بانجی از کار دراومد :|
حالا اینکه بهتر میشه یا نمیشه رو من خبر ندارم ولی اینا اسمشون Halo Team هست، حالا روشون نشده اسم استودیو رو این بزارن گزاشتن 343i :دی شاید هم یه روزی روی یه IP جدید کار کردن، مسلما کسی مخالف این قضیه نیست و استقبال هم میشه :دی

یعنی خاک بر سر مایکروسافت!! این خبر خیلی برا من شوکه کننده بود !! چه وضعشه !! به این خانوم چی گفتن که یه هو زده زیر همه چی رفته تو جبهه دشمن!!

یکی از مهره های کلیدی مایکروسافت پر پر شد !! تف به این زندگی :(

نگران نباش مایکروسافت خیلی از اینا داره واسه رو کردن وقتی شکستش برای نسل بعد حتمی شد اینو تقدیمه سونی کرد=))

من هر چی میگم پاک میشه.اینو میگم بعنوان آخرین نظرم تو این تاپیک.

اگر این خانوم بدرد بخور بود مایکروسافت نگهش میداشت.

من الان چیکار کنم ؟ :|

خشتکم رو بکنم ؟ با سر بیام تو دیوار ؟ با چنگال اب بریزم تو دریاچه ارومیه ؟ با کله بیام تو مانیتور ؟ با سر بزنم اونجام ؟ با پا بزنم تو PS3 ؟ با شکم بزنم تو کیس ؟

وجدانا شما میگید چیکار کنم ؟ :|

خشتکم رو بکنم ؟ با سر بیام تو دیوار ؟ با چنگال اب بریزم تو دریاچه ارومیه ؟ با کله بیام تو مانیتور ؟ با سر بزنم اونجام ؟ با پا بزنم تو PS3 ؟ با شکم بزنم تو کیس ؟

افزودن به لیست سیاه

Ignore :bighug:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or