Corrinne Yu استودیو 343 را به مقصد Nau*ghty Dog ترک میکند.

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
Corrinne Yu یکی از مهم ترین افرادی بود که مایکروسافت برای تقویت استودیوی هیلو ساز خود یعنی 343 Industries استخدام کرده بود. ولی خبر میرسد خانوم Yu که در مدت 20 سال اخیر به عنوان یک مدیر فن آوری مشغول به کار بوده، هم اکنون 343 را به مقصد استودیوی مشهور سونی یعنی Nau*ghty Dog ترک کرده است.

38803082438234180872.jpg

بنظر میرسد که او کار کردن بر روی PS4 را دوست دارد و همچنین اینکه دیگر خبری از Windows 8 در کار نخواهد بود خوشحالش میکند ! او در جواب یکی از توییت هایش نوشته : "ممنون. من عاشق کار کردن با PS4 هستم. دیگه خبری از Windows 8 برای من نیست. خیلی خوشحالم. "

منبع + توییتر خود ایشون [@Corrinne]

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,061
نام
نیما
من هر چی میگم پاک میشه.اینو میگم بعنوان آخرین نظرم تو این تاپیک.

اگر این خانوم بدرد بخور بود مایکروسافت نگهش میداشت.

شما فکر کردی اینا برده هستن ؟ طرف دلش نخواد یه جا کار کنه یا اینکه بخواد بره جای دیگه کسی نمیتونه نگه ش داره . ضمنا کلا توی روند فعالیتت دقت کن ، شما هم پیمونه ی ارسال پستهای بی محتوا و بی منطقت پر شده . این آخرین اخظار بود .

ghargharak

کاربر سایت
Jul 14, 2012
264
شما فکر کردی اینا برده هستن ؟ طرف دلش نخواد یه جا کار کنه یا اینکه بخواد بره جای دیگه کسی نمیتونه نگه ش داره . ضمنا کلا توی روند فعالیتت دقت کن ، شما هم پیمونه ی ارسال پستهای بی محتوا و بی منطقت پر شده . این آخرین اخظار بود .

نه برده نیستند.اما اونجا آمریکاست.کسی بخاطر سابقه و این حرفا کسی رو نگه نمیداره.ایشون کارش درست بود؟بر منکرش لعنت.خوش اومد الانم خوش رفت.مشکل چیه؟
اما
آدم با استعداد زیاد هست.مایکروسافت هم زیاد هواخواه داره.ایشون رفت یکی دیگه میاد.مگه فیل هریسون از سونی جدا شد و اومد تو مایکروسافت چیزی شد؟اتفاقی افتاد؟خیر هیچی نشد ممکنه آدم های با استعداد تری هم وارد سونی شده باشند.حالا این پست کجاش بی منطق بود؟

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
جالبه اون موقع که گرافیک halo4 تو حلق همه فرو می کردن این خانوم عالی بود ولی الان میان میگن :
اگر این خانوم بدرد بخور بود مایکروسافت نگهش میداشت.
بعد میگن کجاش بی منطق بود =))

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,819
نام
فرخ
چیزی که بیشتر توجه نمیکنند اینجا فقط زوم شده به توانایی های این خانوم ! بیشتر از توانایی های این خانومه بعضی اطلاعات شاید سریه مایکروسافت باشه ! وقتی یکی مثل کورنی یو چندین سال تو قلب کارهای برنامه نویسیه مایکرو بوده باشه کسی که ویندوز 8 را اداره کنه تو DX مایکرو کار کنه و لیدرش باشه و.......... یعنی اینکه این خانومه هرچی تو مایکرو یاد داده یا اموخته قشنگ تجربیاتش مجانی دست سونی هست ! این خانومه یه ادم معمولی جدا شده از مایکرو نیست بلکه یکی از رهبران اصلیه مایکرو بوده . و اینجاست که من نمیتونم انالیز کنم چطور مایکرو اجازه همچین کاری را داده ؟!

این چیزها ساده نیستند ! مثلا اگه یادتون بیاد مایکرو با بازنشست کردن چندتا از کارمندهای مهمش از اون ها تعهد گرفت که بعد از بازنشستگی نرن تو شرکت دیگه کار کنن !

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
چیزی که بیشتر توجه نمیکنند اینجا فقط زوم شده به توانایی های این خانوم ! بیشتر از توانایی های این خانومه بعضی اطلاعات شاید سریه مایکروسافت باشه ! وقتی یکی مثل کورنی یو چندین سال تو قلب کارهای برنامه نویسیه مایکرو بوده باشه کسی که ویندوز 8 را اداره کنه تو DX مایکرو کار کنه و لیدرش باشه و.......... یعنی اینکه این خانومه هرچی تو مایکرو یاد داده یا اموخته قشنگ تجربیاتش مجانی دست سونی هست ! این خانومه یه ادم معمولی جدا شده از مایکرو نیست بلکه یکی از رهبران اصلیه مایکرو بوده . و اینجاست که من نمیتونم انالیز کنم چطور مایکرو اجازه همچین کاری را داده ؟!

این چیزها ساده نیستند ! مثلا اگه یادتون بیاد مایکرو با بازنشست کردن چندتا از کارمندهای مهمش از اون ها تعهد گرفت که بعد از بازنشستگی نرن تو شرکت دیگه کار کنن !

عزیزم اینها اصولا چیزی دارن به اسم شرافت کاری ... اصلا اگه همچین چیزی تو وجود یه ادم وجود نداشته باشه ... هیچ شرکتی استخدامش نمیکنه ... چون ممکنه فردا هم شرکت خودشون رو به سمت رقیب ترک کنه ....

به هیچ وجه این افراد اطلاعات محرمانه شرکت رقیب رو فاش نمیکنن

شاید از اموخته هاش در شرکت قبلی برای پیشبرد کارش استفاده کنه .... ولی اصولا احتمالش نزدیک به صفره که سکرت های مایکرو یا 343 رو فاش کنه .

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,645
نام
امین
در توانمند بودن اين خانم شک ندارم (بعد از ديدن سابقه ي کاريش و موفقيت هاش)
اما سوال من اينه که استوديويي که ميتونه به درجه ي فوق العاده اي در عناويني مثل U3 و TLoU از نظر گرافيکي برسه ، (و طبق گفته ي دوستان
يکي ديگه از توانايي هاش تو زمينه نورپردازي هستش و ما نورپردازي فوق العاده اي تو TLoU ديديم) واقعا ND به ايشون نياز داشته؟
(يا خريد گرث بيل افتادم:p)
d
در واقع یه تیر و چند نشون بوده این جرکت ... شک نکنید کامل تخلیه اطلاعاتی میشه و کامل دل و جیگر مایکرو رو میریزه رو دایره و از یه طرف باعث تقویت ناتی شده و میتونه تجریبه هایی که از کار داره رو منتقل کنه و مهمترین نکته بنظرم تضعیف شدن تیم فنی مایکرو باشه... مسلمن ناتی بدون این خانوم هم میتونست ادامه بده ولی نکته مهم تضعیف حریف تو هر مبارزه ای هستش که این کار به نحو عالی اجرا داره میشه ;)

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,910

قرارداد کاری کارمندای هر شرکت اونم شرکتی به بزرگی ماکروسافت میتونه کاملا متفاوت باشه.
همچین آدمی با این توانایی رو نمیشه تو قرارداش مثل یک کارمند معمولی محدودیت ایجاد کرد، شاید در مورد این خانم هم ماکروسافت فقط به فکر استفاده از توانایی هاش بوده و از بعضی جهات نتونسته مثل بقیه براش محدودیت ایجاد کنه.
از طرفی هر شرکتی میتونه به دلایلی اشتباهات بزرگی مرتکب بشه. مثلا سونی با اشتباهش در لایسنس کردن سل باعث شد ماکروسافت یه جورایی ازش سرقت کنه...
از دست دادن این خانم هم میتونه اشتباه ماکروسافت باشه.

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
به طور کلی می شه گفت هر چی پیش آید خوش آید

ناتی داگ همین الانش بزرگ ترین مهندسان و برنامه نویسان و طراحان صنعت رو در اختیار داره با اومدن این بانو به این استودیو هر دو طرف تجربیات زیادی رو در اختیار یکدیگر قرار می دن و چه بهتر که برنامه نویسان خبره بیشتری رو ناتی داشته باشه

نمی دونم چرا نسبت به ماکرو دارم هر روز نا امیدتر می شم،امیدوارم درخشش نسل هفتمش رو تو نسل هشتم هم حفظ کنه چون وجود ماکرو یعنی وجود بازیهای بهتر و بیشتر بر روی PS4،این یعنی دنیای بازی پر بارتر از همیشه

راستی چرا این خانوم که ساکن سانتا مونیکا هستن نرفتن ملحق بشن به استودیوی خود سانتا مونیکا!!؟

آخرین ویرایش:

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
نه برده نیستند.اما اونجا آمریکاست.
اونجا عشقیه!. یعنی اینکه یه روزی سه تا از بالارتبه ترین کارمندهای ماکروسافت تصمیم گرفتن جدا بشن گیم بسازن، استودیو ساکر پانچ تاسیس شد. یا gabe newell بعد از جدای از ماکروسافت Valve Crop رو ..... :D.
درکل هرچیزی رابجه ایشون میشه گفت الی "مهره سوخته" و این چیزا. ND خیلی بهتر از شما میدونه داره چیکار میکنه.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین

فیل هریسون هم از جیک و پوک سونی خبر داشت ولی خیلی راحت رفت و تا الان هم هیچ اتفاقی نیوفتاده :D

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,526
نام
soheil

پس پتنت و اینها همه کشکه دیگه !؟
اینطوری بود که سنگ رو سنگ هیچ شرکتی بند نمی شد ...

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,716
نام
عرفان
اینا دو تا سازمان فوق سری هستند که هر لحظه ممکنه جاسوس هایی از شرکت مقابل درونشون نفوذ کنه باید از توطئه دشمن در امان باشه!:| هر زمانم هم کسی اقدام به ترک سازمان کنه چون از اسرار فوق محرمانه (یا سری حتی! ) سازمان با خبر شده باید حذف بشه! :|
مگه جنگه آخه؟!:d

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,428
نام
ماکان
و اینجاست که من نمیتونم انالیز کنم چطور مایکرو اجازه همچین کاری را داده ؟!

خیلی راحته، اصلا به مایکرو ربط نداره. مایکروسافت رییس کل کهشکان نیست که بتونه کارمندهاش رو به روش برده داری مدیریت کنه و نزاره هیچ جایی جز مایکرو کار کنن! این خانوم هم از آیون استورم و گیر باکس امد مایکرو و بعدشم رفت 343 و الانم امده ND. چند سال بعد هم احتمالا از ND میره چون اصولا افراد شاغل در صنعت گیم جایی ثابت نمیونن و هی میچرخن تا تجربه های جدیدتری کسب کنن.

مایکروسافت اصلا کاره ای نیست که بخواد برای کسی تعیین تکلیف کنه کجا کار بکنه، کجا نه!

ghargharak

کاربر سایت
Jul 14, 2012
264
خیلی راحته، اصلا به مایکرو ربط نداره. مایکروسافت رییس کل کهشکان نیست که بتونه کارمندهاش رو به روش برده داری مدیریت کنه و نزاره هیچ جایی جز مایکرو کار کنن! این خانوم هم از آیون استورم و گیر باکس امد مایکرو و بعدشم رفت 343 و الانم امده ND. چند سال بعد هم احتمالا از ND میره چون اصولا افراد شاغل در صنعت گیم جایی ثابت نمیونن و هی میچرخن تا تجربه های جدیدتری کسب کنن.

مایکروسافت اصلا کاره ای نیست که بخواد برای کسی تعیین تکلیف کنه کجا کار بکنه، کجا نه!
خیر مخالفم مایکروسافت نبود من و شما زندگیمان سخت بود. خوب فکر کن ببین چی ميگم.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
خیر مخالفم مایکروسافت نبود من و شما زندگیمان سخت بود. خوب فکر کن ببین چی ميگم.

کلا شما یه دوبار پست هات رو قبل از زدن بخون ! چه ربطی داره این پست الآن ؟؟!!

تو اون پست فرخ فکر کرده بود مثل مثلا قسمت Windows یا Azure ـه که کارمندهاش وقتی استخدام میشن به همین راحتی نمیتونن از شرکت جدا بشن و حتی وقتی موافقت هم بشه اجازه ندارن تو یه سری شرکت کار کنن حداقل برای یکسال ! (بقیه قسمت های مهم شرکت های دیگه هم همینه) که خب قسمت MS Studios جز قسمت های Top ـه و سنگین مایکروسافت حساب نمیشه که همچین قانونی بخوان روش بذارن. (به حط تیم سخت افزار که جز MS Research و اونا هم شاملش میشن).
یکی از دلایلی که مثلا گوگل و مایکرو و ... میان محیط کار رو خیلی جالب درست میکنن برای همینه. چون آدمی که مثلا از اسستنفورد میاد همون اول که انتخاب میکنه دیگه سخت میتونه جاش رو عوض کنه اگه جزء قسمت های اصلی و مهم یه سرکت باشه مثل تیم ویندوز یا مثلا IOS. در نتیجه همون اول باید براش جذاب باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر