Corrinne Yu استودیو 343 را به مقصد Nau*ghty Dog ترک میکند.

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
Corrinne Yu یکی از مهم ترین افرادی بود که مایکروسافت برای تقویت استودیوی هیلو ساز خود یعنی 343 Industries استخدام کرده بود. ولی خبر میرسد خانوم Yu که در مدت 20 سال اخیر به عنوان یک مدیر فن آوری مشغول به کار بوده، هم اکنون 343 را به مقصد استودیوی مشهور سونی یعنی Nau*ghty Dog ترک کرده است.

38803082438234180872.jpg

بنظر میرسد که او کار کردن بر روی PS4 را دوست دارد و همچنین اینکه دیگر خبری از Windows 8 در کار نخواهد بود خوشحالش میکند ! او در جواب یکی از توییت هایش نوشته : "ممنون. من عاشق کار کردن با PS4 هستم. دیگه خبری از Windows 8 برای من نیست. خیلی خوشحالم. "

منبع + توییتر خود ایشون [@Corrinne]

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
واقعا این ملت ما خیلی جالبن. یا یه نفر رو اینقدر گنده میکنن که کلش میخوره به سقف، یا اینقدر میارنش پایین که از زیر زمین سر در میاره. یه عده میگن این خانم خداست و ... یه عده هم که واقعا نمیتونم درکشون کنم میگن ایشون رفته تو ناتی داگ درس یاد بگیره! مطمئن باشید اونی که تو ناتی داگ نشسته خیلی بیشتر از شماهای پنکه سقفی که بلدید بزنید تو سرو کله همدیگه حالشه که ایشون کیه و به استخدام شرکت در آورده ایشون رو. الان این حرفا یعنی چی توروخدا؟ انگار با عده بچه دبستانی طرفیم.

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
واقعا این ملت ما خیلی جالبن. یا یه نفر رو اینقدر گنده میکنن که کلش میخوره به سقف، یا اینقدر میارنش پایین که از زیر زمین سر در میاره. یه عده میگن این خانم خداست و ... یه عده هم که واقعا نمیتونم درکشون کنم میگن ایشون رفته تو ناتی داگ درس یاد بگیره! مطمئن باشید اونی که تو ناتی داگ نشسته خیلی بیشتر از شماهای پنکه سقفی که بلدید بزنید تو سرو کله همدیگه حالشه که ایشون کیه و به استخدام شرکت در آورده ایشون رو. الان این حرفا یعنی چی توروخدا؟ انگار با عده بچه دبستانی طرفیم.

رفته ناتی داگ درس پس بده یعنی : برنامه نویسای ناتی داگ با پردازنده سل که همه میگن خیلی پیچیده بوده گرافیک هایی مثل انچارتد 2 و 3 میساختن این خانوم هم تجربه سل نداره . پس سطح اونا پیشرفته تره .

در ضمن از این به بعد سعی کنید تو حرفاتون احترام متقابل رو رعایت کنید

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,612
نام
محمد
خدا به همراهش :D ایشالا انجین نسل بعد هیلو رو تموم کرده باشه، طرف خیلی کارش درسته، بسی حیف شد که رفت و چه خوبه که کامنت های اینجا رو نمی خونه :D

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
خوبه ! میتونه برا این خانم کلاس درس خوبی باشه و بیشتر یاد بگیره!​
رفته ناتی داگ درس پس بده یعنی : برنامه نویسای ناتی داگ با پردازنده سل که همه میگن خیلی پیچیده بوده گرافیک هایی مثل انچارتد 2 و 3 میساختن این خانوم هم تجربه سل نداره . پس سطح اونا پیشرفته تره .

در ضمن از این به بعد سعی کنید تو حرفاتون احترام متقابل رو رعایت کنید
واقعا ادم از این پست ها لذت می بره. اصلا سطح فنی سایت بالا می ره به خدا ! طرف جز طراحان ارشد دایرکت ایکس بوده بعد میره ناتی داگ درس پس میده.

پردازنده سل که همه میگن خیلی پیچیده بوده گرافیک هایی مثل انچارتد 2 و 3 میساختن این خانوم هم تجربه سل نداره . پس سطح اونا پیشرفته تره .
به مهدکودک سنتر خوش امدید ! در ضمن شما در جایگاهی نیستی که برای کسی تعیین تکلیف کنی.

يني شما منكر برتر بودن تيم گرافيكيه nd و كدنويسيه اين استديو در اين نسل هستيد ؟؟!!!
من چی میگم شما چی میگی. درس پس دادن خیلی حرف گندیه. مثل این می مونه طراح ارشد گوگل بره اپل. بعد ملت بگند چون اپل کیفیتش بالاتره پس این طرف چیزی حالیش نیست باید بره ابدارچی اپل شه ! ایشون رهبری تیمی رو داشته که باگرافیک ترین بازی انحصاری ایکس باکس 360 رو تولید کرده. یکی از مدیر ارشد های گیرباکس بوده. طراح دایرکت ایکس بوده. در خفن بودن بازی های ناتی داگ شکی نیست. بحث من چیز دیگه ای.

آخرین ویرایش:

Missile

کاربر سایت
May 1, 2013
210
نام
سياوش
واقعا ادم از این پست ها لذت می بره. اصلا سطح فنی سایت بالا می ره به خدا ! طرف جز طراحان ارشد دایرکت ایکس بوده بعد میره ناتی داگ درس پس میده.

به مهدکودک سنتر خوش امدید ! در ضمن شما در جایگاهی نیستی که برای کسی تعیین تکلیف کنی.
يني شما منكر برتر بودن تيم گرافيكيه nd و كدنويسيه اين استديو در اين نسل هستيد ؟؟!!!

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
در مقابل تیم برنامه نویسی دایرکت ایکس فکر نکنم بابای ناتی داگ هم حرفی واسه گفتن داشته باشه :D

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,997
نام
Mohammad

اصلا فهمیدی آقا کسری چی گفتن؟کی منکر بوده؟ کی در مورد ناتی داگ و کد نویسی حرف زد؟به قرآن آدمو روانی میکنید.

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
مطمئنی؟

اون موقع که ملت داشتن با cell سر و کله میزدن و سال 2010 سانتا مونیکا شاهکار گرافیکی gow3 رو خلق کرد ایشون کجا تشریف داشتن:d؟

دیگه بیخود یه نفر رو خدا نکنید دیگه:d{از کاراش خبر دارم که کجاها بوده و چیکار کرده}

ادم با استعداد و جوان و با انگیزه و پر توان کم نداریم تو دنیا :d

ایشون کجا تشریف داشتند ؟! ایشون وقتی اومدند تو تیم 343 گرافیک هیلو 4 را تحویل دادند ! ایشون اونقدر کار درست بوده برنامه نویس ارشد کل مایکرو بوده و چیزهایی مثل api مایکرو یعنی dx زیر دست این خانومه در میومده ! شما وقتی اطلاعاتی از چیزی نداری اینطوری مطمئن حرف نزن حداقل یه سرچی تو ویکی بکن و تاریخچه این زنه یه نگاه بنداز !

به هر حال باید مایکرو دلیل خوبی داشته باشه یه همچین شخصی را از دست بده ؟! بلکه اونقدر تیم کد نویسیش قوی بوده که یه همچیش شخصی راحت گذاشته با این همه سابقه از شرکتش خارج بشه ؟!

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,129
استدیو هایی مثل ناتی داگ که به درجه ای رسیدن که کار بد کلا ازشون بیرون نمیاد و فروششون تضمین شدست، باید تیم هاشون رو بیشتر کنن، حداقل سالی یه بازی رو بدن بیرون!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر