Corrinne Yu استودیو 343 را به مقصد Nau*ghty Dog ترک میکند.

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
Corrinne Yu یکی از مهم ترین افرادی بود که مایکروسافت برای تقویت استودیوی هیلو ساز خود یعنی 343 Industries استخدام کرده بود. ولی خبر میرسد خانوم Yu که در مدت 20 سال اخیر به عنوان یک مدیر فن آوری مشغول به کار بوده، هم اکنون 343 را به مقصد استودیوی مشهور سونی یعنی Nau*ghty Dog ترک کرده است.

38803082438234180872.jpg

بنظر میرسد که او کار کردن بر روی PS4 را دوست دارد و همچنین اینکه دیگر خبری از Windows 8 در کار نخواهد بود خوشحالش میکند ! او در جواب یکی از توییت هایش نوشته : "ممنون. من عاشق کار کردن با PS4 هستم. دیگه خبری از Windows 8 برای من نیست. خیلی خوشحالم. "

منبع + توییتر خود ایشون [@Corrinne]

بابا یه آدم خارق العاده اومده تو یه گروه خارق العاده, قرار نیست کسی از کسی برتر باشه! فقط این وسط قدرت ناتی داگ رسما رویایی شد...

خبر فوق العاده ای هست برای طرفداران واقعی Naughty Dog . من که خیلی خوشحال شدم, ایشون در زمینه برنامه نویسی گرافیک سابقه ی فوق العاده ای دارن !

انیماتور های ND رو به اضافه سیستمی که یو برای انیمیشن های صورت H4 نوشته بود بکنید به این نتیجه میرسید که با دیدن انیمیشن های صورت در بازی های بعدی ND دچار ریزش کرک و پشم زیادی میشید

خب به عنوان یه فن 3 آتیشه ناتی داگ ورود این خانم رو به این استودیو درجه یک رو که حالا بهترین برنامه نویسان رو داره، تبریک میگم به تمامی طرفداران استودیو ناتی داگ و بخصوص فن های سونی:x

به امید موفقیت روزافزون این استودیو و دیدن بازی های بیشتر
:bighug:

واقعا ادم از این پست ها لذت می بره. اصلا سطح فنی سایت بالا می ره به خدا ! طرف جز طراحان ارشد دایرکت ایکس بوده بعد میره ناتی داگ درس پس میده.

جناب کسری کریمی طار من باید اخر پستم حتما اضافه میکردم که دارم شوخی میکنم ؟؟ خودم میدونم برنامه نویس کار کشته ایه . وقتی خبر رو شنیدم رفتم سوابقش رو خوندم . در حرفه ای بودنش شکی نیست وقتی هم تو اون پست گفتم رفته درس پس بده اخرش هم علامت ":d" گذاشتم . فکر کنم همه عالم میدونن که این علامت رو وقتی میذارن که دارن شوخی میکنن . قصدم شوخی بود که اینقدر به شما برخورده جناب .
اصلا برنامه نویسای ناتی داگ باید یه چیزی از ایشون یاد بگیرن . حالا خوشحال شدید .:|

به مهدکودک سنتر خوش امدید ! در ضمن شما در جایگاهی نیستی که برای کسی تعیین تکلیف کنی.

من کسی رو به کاری مجبور نکردم . فقط گفتم احترام همدیگه رو داشته باشیم . همینطور که من با شما با احترام حرف زدم انتظار داشتم شما هم با احترام حرف بزنی . متاسفانه وقتی دوتا کاربر عادی بهم دیگه بی احترامی میکنن مدیرا برخورد میکنن ولی .... 8-|

انیماتور های ND رو به اضافه سیستمی که یو برای انیمیشن های صورت H4 نوشته بود بکنید به این نتیجه میرسید که با دیدن انیمیشن های صورت در بازی های بعدی ND دچار ریزش کرک و پشم زیادی میشید

اگر شما هم از قشر کم درآمد جامعه هستید و پول اپیلاسیون را ندارید دیگر نگران نباشید ، بازی های ND در خدمت شماست !! :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or