Castlevania: Lords of Shadow 2 | Xbox360

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
747
نام
امیررضا
دوستان من الان بعد اینکه تکه آخر آینه رو میزارم یه باس میاد تراور پسر گابریلو میخوره .من اون باسو کشتم و قدرت پرش بالا هم دارم .میخواستم ببینم چقد تا اخر بازی مونده؟ممنون میشم سریع جواب بدید

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,571
دوستان من الان بعد اینکه تکه آخر آینه رو میزارم یه باس میاد تراور پسر گابریلو میخوره .من اون باسو کشتم و قدرت پرش بالا هم دارم .میخواستم ببینم چقد تا اخر بازی مونده؟ممنون میشم سریع جواب بدید
3 تا باس دیگه مونده تا آخر بازی
2 تا 2.5 ساعت اگه رو دور افتاده باشی

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,344
این کلارمیلا ی هرزه رو چطور میشه به درک واصل کرد؟)x! این سپرش رو چطور میشه از بین بورد8-|! از هر دو قدرت جادویی هم استفاده میکنم ولی نمیشکنه! منظورم همون یخ و آتیش هست...

siamaktehrani

کاربر سایت
Oct 23, 2013
57
این کلارمیلا ی هرزه رو چطور میشه به درک واصل کرد؟)x! این سپرش رو چطور میشه از بین بورد8-|! از هر دو قدرت جادویی هم استفاده میکنم ولی نمیشکنه! منظورم همون یخ و آتیش هست...
باید بهش مشت آتیشی بزنی،بعد از دوبار زدنش،سپر از بین میره،بعد باید یخیش کنی که غیب نشه،بری بزنیش

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
دوستان این dlc جدید که معرفی شده به اسم Revelations رایگانه؟

والا تا الان جایی راجب به قیمت یا پیش خرید چیزی گفته نشده و همه خبرها فقط به تاریخ ریلیزش اشاره کردن که 17 روز دیگست (احتمالا برای جلب رضایت گیمرا رایگان باشه)

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
747
نام
امیررضا
من الان وقتی تیکه های آ ینه رو درست میزارم سرجاش بعدش میرسم یه جایی که با دوست زوبک هستم اونجا باید از تیر های گابریل جوری استفاده کنم که راهش باز بشه من ولی رو هر تکه میزنم دوست زوبک رو شعله اتش میزنه .من باید به ترتیب کدوما رو بزنم؟

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
یه جای رسیدم یه زن هی غیب میشه از یه طرف میاد میزنه دوباره غیب مشه چیکارش کنم
بوسیله یخ فریزش کن بزنش !
من الان وقتی تیکه های آ ینه رو درست میزارم سرجاش بعدش میرسم یه جایی که با دوست زوبک هستم اونجا باید از تیر های گابریل جوری استفاده کنم که راهش باز بشه من ولی رو هر تکه میزنم دوست زوبک رو شعله اتش میزنه .من باید به ترتیب کدوما رو بزنم؟
تا اونجا که یادمه اول راست بعد چپ دوباره چپ بعد راستی رو بزن تا تخته ها بیان پایین و اون بپره و اهرم رو فشار بده

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
واااااي اين بازي حرف نداره هر چي ميرم جلوتر با حال تر ميشه
تازه بقيه كه ميگن يكش بهتره اون ديگه چي بوده!
هر كس نخريده سريع اقدام بود

King.s

کاربر سایت
Nov 22, 2013
122
نام
siavash
سلام اونجایی که موش میشه بعد میره پشت او یارو دوباره آدم میشه گیر کردم نمیدونم باید چیکار کنم اگه میشه یکی راهنمایی کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر