Call of Juarez: Bound in Blood

سلام
اول از توی طویله برو بیرون و همه رو بکش
بعد به طویله برگرد
پشت در سمت راست طویله سطل آب هست
بپاش به در تا خاموش شه و بقیه ی ماجرا
اول باید درو خاموش کنه... بعد بره بیرون بکشتشون... اونجوری اسبا می میرن...

شما نباید به اون دمایی که فنتون میده اعتماد کنی ... فقط دمای هوا رو میگه نه CPU یا دمای خود کنسول .
عزيز اون دمايي كه نشون ميده دماي اطراف فن هاست
وقتي دمايي كه نشون ميده بيشتر از حد معمول (منظورم دمايي هست كه موقع بازي كردن بازي هاي ديگه نشون ميده) بشه پس معلومه كه دماي CPU و GPU هم بيشتر از حد معموله

بابا دارن شایعه درست میکنن که این بازی دمای دستگاه رو میبره بالا و ...
وقتي 4 نفر دارن ميگن دماي دستگاه بالا ميره فكر نميكنم ديگه شايعه باشه
نه؟

عزيز اون دمايي كه نشون ميده دماي اطراف فن هاست
وقتي دمايي كه نشون ميده بيشتر از حد معمول (منظورم دمايي هست كه موقع بازي كردن بازي هاي ديگه نشون ميده) بشه پس معلومه كه دماي CPU و GPU هم بيشتر از حد معموله

وقتي 4 نفر دارن ميگن دماي دستگاه بالا ميره فكر نميكنم ديگه شايعه باشه
نه؟
شما از اهل فن بپرسی جوابتو میدن ... ;)

[FONT=&quot]دوستان با عرض شرمندگی این سوال تکراری را مطرح میکنم :[/FONT]
[FONT=&quot]من تو دومین دوئل موندم . صدای ناقوس که میاد اسلحه رو میکشم ، اون نشانگر قرمز هم رو مرده میفته اما هر کاری میکنم شلیک نمیکنه . لطف کنید دقیقاً بگید بعد از کشیدن اسلحه دقیقاً باید چی کار کرد . مرسی:) (فقط لطفاً نگید پستهای قبلی رو بخون چون واقعاً سخته بخوای 14 صفحه رو کامل بخونی)[/FONT]

[FONT=&quot]دوستان با عرض شرمندگی این سوال تکراری را مطرح میکنم :[/FONT]
[FONT=&quot]من تو دومین دوئل موندم . صدای ناقوس که میاد اسلحه رو میکشم ، اون نشانگر قرمز هم رو مرده میفته اما هر کاری میکنم شلیک نمیکنه . لطف کنید دقیقاً بگید بعد از کشیدن اسلحه دقیقاً باید چی کار کرد . مرسی:) (فقط لطفاً نگید پستهای قبلی رو بخون چون واقعاً سخته بخوای 14 صفحه رو کامل بخونی)[/FONT]
سلام
احتمالا قبل از اینکه نشانگر قرمزرو طرف مقابل بیفته یه تیر شلیک میکنید و به همین جهت وقتی نشانگر رفت رو بدن طرف مقابل و قرمز شد دیگه نمیتونید تیر شلیک کنید.
یا علی مدد

سلام
احتمالا قبل از اینکه نشانگر قرمزرو طرف مقابل بیفته یه تیر شلیک میکنید و به همین جهت وقتی نشانگر رفت رو بدن طرف مقابل و قرمز شد دیگه نمیتونید تیر شلیک کنید.
یا علی مدد
یعنی اگه فقط RT رو بزنم کفایت میکنه ؟ آخه یکی از دوستان گفته بود باید آنالوگ راست رو بچرخونی و از این حرفا

یعنی اگه فقط RT رو بزنم کفایت میکنه ؟ آخه یکی از دوستان گفته بود باید آنالوگ راست رو بچرخونی و از این حرفا
باید روبروی طرف بیستی تا وقتی که اسلحه رو کشیدی بلافاصله هدف روش قرمز بشه بعد شلیک کنی. موضوع فقط موقعیت و رودرروی هدف بوده و بس. Boss اخرش روی هارد هم اب خورده با همین روش.

گفتم اسپویلر بزارم یه وقت بهونه نیارن!!!!
می گم امروز نزدیک بود سر بازی دستگاهم بترکه!در عرض نیم ساعت درجه رسید به53!همیشه یک و نیم ساعت تا دو ساعت تا رسیدن به این درجه طول می کشید!

واقعا دمای هوای خروچی از فن به 53 می رسه و کنسول هم هیچی نشد؟

من اگر دمای هوای خروجی فن به 38 برسه بلافاصله کنسول را خاموش میکنم.چه جراتی داری؟

دوستان سلام ببخشید یه سوالی داشتم.
من CoJ رو روی درجه Hard تموم کردم ولی از اول بازی حتی از همون آرم یوبی تصویر یه حالت عجیبی مثل اینکه خط هایی رو صفحه برن داره.
من ایکس باکسم به مانیتور وصله مانیتورم هم SyncMaster N1740 هست.:((
یه سوال دیگه اینکه داخل بازی هنگام بازی کردن تصویر مثل فیلم سینماییه و بالا و پایین صفحه سیاهه مال خوده بازیه.:confused:

راستی آقای CodeName 48 شما باید دستتونو نزدیک اسلحه نگه دارید و وقتی زنگ خورد سریع اسلحه رو دربیارید.
وقتی اسلحه در اومد در مدت خیلی کمی نشانگر روی فرد رفته و قرمز میشه.
در اون لحظه شلیک کنید.
دقت کنید تا نشانگر قرمز نشده شلیک نکنید.
به سوالامم جواب بدین ممنون میشم دوستان.:love::biggrin1::love:

سلام،
من اینجا گیر کردم!! :
تو چاله یارو با دختره گیر کردن توش و آتیش گرفته !
یه تانکر هم کنارش هست که انگار باید خالیش کنم تو چاله!
کمکم کنید ، مرسی:love:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or